Koliko dugo cete se baviti gamingom

poruka: 137
|
čitano: 31.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Koliko dugo cete se baviti gamingom
xena2 kaže...
AjgorR kaže...

Počeo još kao klinjo sa 7 godina i sada u 35-toj ne mislim stajati sve dok mi bude zanimljivo,to mi je isto kao da me pitaš kad ćeš prestati recimo gledati filmove,pa sve dok mi budu zanimljivi gledaću ih a ista stvar mi je i sa igrama ako mi je zanimljivo idemo dalje ako nije prestanem ju igrati,godine kod mene nemaju nikakav utjecaj,jer ne kuzim zašto bi se odjednom trebao prestati baviti najdrazim hobijem?Netko voli pecati,roniti,i baviti se kojekakvim stvarima a ja volim igrati igre i ne vidim ništa loše u tome,osim toga ja spadam u generaciju koja je odrasla sa igrama pa vjerojatno imam manje predrasuda glede gaminga i ''starijih'' gamera.Pogledajte link......

tu smo negdi po godinama samo onda nije bilo ovog kao danas

udes u "igraonu" kupis 10-ak zetona i rasturas a ekipa oko tebe se divi kako rasturas tu igru

ahhh to su bili dani

 

nece da mi ubacu sliku tu je link na sta mislim

http://img514.imageshack.us/img514/917/igremojemladosti.jpg

Da,da, to je to,još me uvijek znaju zezati na fejsu ono tipa hoćemo partiju Ghost 'n' Ghoblin'sa ili Golden Axe-a jer sam u ono vrijeme bio legenda Izlanuo se

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
14 godina
protjeran
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Pretpostavljam sve dok ima i malo zivota u meni slusat cu muziku, svirati gitaru i igrati...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

dok bude vremena, mašina za igranje i igrica ima da se nešto natjerava...

super stvar za opuštanje ove fps igrice sa elementima horora i cimanjima općenito, malo te razmrdaju pa si ko nov Smijeh

neko meditira, ja se zezam sa nekim igricama ili na netu ( moja godina proizvodnje 73' , sve krenulo sa C64 )

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koliko dugo cete se baviti gamingom
xena2 kaže...

nece da mi ubacu sliku tu je link na sta mislim

http://img514.imageshack.us/img514/917/igremojemladosti.jpg

 

Issss....sta bi dao za jednu takvu "masinku" kod kuce!!

 

P.S.

 

Gdje bi se to dalo kupiti rabljeno posto bih uistinu volio imati jednu takvu "igru" kod kuce.

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 12:12 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Beep.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko dugo cete se baviti gamingom
win32 kaže...
xena2 kaže...

nece da mi ubacu sliku tu je link na sta mislim

http://img514.imageshack.us/img514/917/igremojemladosti.jpg

 

Issss....sta bi dao za jednu takvu "masinku" kod kuce!!

 

P.S.

 

Gdje bi se to dalo kupiti rabljeno posto bih uistinu volio imati jednu takvu "igru" kod kuce.

Kad saznas, javi i meni.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
14 godina
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

ja cu tu i tamo igrat igrice al onda za malo manje od 50 godina kad odem u mirovinu bit ce mi dosadno i pocet cu opet zesce igrat

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo cete se baviti gamingom
Ja ču do smrti igrat :-D
12 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Dok mi ne dosadi...i ovako imam razdoblja kad neigram igre pa onda počnem...

Ivan
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Pa sta ja znam,dok mi se prsti na rukama ne ukoče i dok ne osljepim od monitora il tak nekaj.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

vjerujem da će mi to kroz život ostat među dražim naćinima zabave , naravno radi toga ne treba zapostavljat druge , važnije stvari , i nadam se da će u budućnosti online gaming postat popularniji sport , da će bit više lan party-a i natjecanja , just4fun ofc

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:50 (athlon64).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Dokle bude dobrih FPS-ova.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
online
Koliko dugo cete se baviti gamingom

Ne osijećam gaming kao nikakav životni poziv, ili zanimanje, ili sport kako bi neki rekli.

 

Dokle budem imao love kupovati nove igre, igrat ću ih i kupovat. Ako ne budem, neću ih igrati - Neću ih ni kupovati - A dotad ću igrati stare igre.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo cete se baviti gamingom

dodjes s posla, pojedes neku pecenu mrtvu zivotinju s krumpirima, mlatnes pivu...i cekas da padne zvizdan, jer na kupanje ides u 19h... e do tada nitko ne moze platit sat vremena pucacine.

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo cete se baviti gamingom
Ja volim igrat igre,al nisam neki ovisnik,uvijek mi je drago otic s prijateljima van,igrat nogometa il se bavit s sportom opcenito...al sto se tice kompa i ucenja...hmm,sto je je,slabo ucim al uvijek prodem s 4,mislim prosjek 3.9,4 tako..npr. ja sam dnevno na kompu mozda 3-4 sata,al naravno ne sve odjednom,al kad bih bar pola sata odvojio na učenje mislim da bih danas bio odlikas...to je sve jer slusam na satu pa tako nesto upamtim,malo u skoli ponovim i to je to..al ja najmeravam sad kupit novi komp i sto se mene tice igrat cu dok mi ne dosadi,jer nekad mi je drago pobjec od realnosti,uvijek se zabavim i nije mi zao sto sam puno vremena potrosio na igre!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo cete se baviti gamingom
Ranko Kukumar kaže...

Ne osijećam gaming kao nikakav životni poziv, ili zanimanje, ili sport kako bi neki rekli.

^Ovo.

 

Nisam ja jedan dan odlucio "od danas ja cu biti gamer". Igram se zato sto me zabavlja, kad me ne zabavlja ne igram se. Kako nisam svjesno odlucio da cu biti gamer, tako nemam niti zacrtan nekakav datum u buducnosti tipa "od 26. 07. 2025 ja vise necu biti gamer"...

 

jednostavno, vidjet cemo sto ce biti...

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
12 godina
offline
Re: Koliko dugo cete se baviti gamingom

U potpunosti i moje mišljenje. Bravo :)

http://steam-expo.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice