Halo Infinite

poruka: 80
|
čitano: 22.261
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Dodinho kaže...
MEGATAMA kaže...

Zavrsio kampanju ali mi je ostalo jos nesto opcionalnog sadrzaja.

Konacni dojam 9 od 10....razlozi.

 

Vizualno predivno,zvucno mozda cak i bolje.

Na XsX konzoli performanse i fluidnost vrhunski,na izbor su 60 ili 120fps.

Igrivost je fantasticno balansirana i ovaj grapling hook je cisti pogodak.

Prica mi je bila zanimljiva i bas me zanima sta ce bit u nastavku koji zasigurno vec rade.

 

 Koliko cca traje kampanja?

Ne znam,ali radio sam dio opcionalnih misija pa sam dojma da je podosta velika da se ide sve odradit.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Halo Infinite
Ova igra je Far Halo Cry
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Dali ima kakav roadmap za MP dio,nove mape,modovi itd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...

Dali ima kakav roadmap za MP dio,nove mape,modovi itd?

 Nema.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 15:26 (Santana).
11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Dali ima kakav roadmap za MP dio,nove mape,modovi itd?

 Nema.

A nista,igrat ce se ovo sto ima ali ne frekventno.

8 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Dali ima kakav roadmap za MP dio,nove mape,modovi itd?

 Nema.

A nista,igrat ce se ovo sto ima ali ne frekventno.

 Najavili su forge i jos neke stvari, al ono bas pravog roadmapa nema

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
protjeran
offline
Re: Halo Infinite
MSXhunT3R kaže...
Na početnoj mapi kad izađete na površinu,gdje su topovi gore na utvrdi.Imate najebenije top oružje u igri.Doslovno ispaljujete top svaki puta.Kao da imate Scorpion gun.Trebate samo pazit da ne zamjenite to oružje jer nestaje nepovratno.Ovime je igra laganica.
Check in -

 Ovo je kao cheat, IMHOI izbjegavati...

6 godina
offline
Halo Infinite

Jel to zajedno igraju i xbox i pc ekipa? Jer me bas masakriraju :) je da sam novi u tome, al imam feeling da vecina igra s misem

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Svi igraju zajedno,ja sam u prosjeku prvi,drugi na kraju meceva a igram sa gamepadom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Halo Infinite
Ja sam isključio crossplay u Xbox Privacy postavkama.Nema smisla igrat protiv PC igrača.Imaju preveliku prednost.Al to sam napravio i za sve ostale igre gdje forsiraju crossplay sa PC igračima.
6 godina
offline
Halo Infinite

ako neko hoce igrat, lemme know :D 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Halo Infinite

Završio igru i kampanja je sranje.... Misije su užas i sve je puno jednih te istih hodnika te animacija kako stavljamo onaj hologram na neki kurac da otvori vrata, ne volim open world igre ali ovaj je sranje samo takvo, služi samo kao bezvezni filler. Nikakvog smisla u njemu nema... Pred kraj sam popizdio kad me je igra zaključavala u neke arene di me onaj neki svemirski majmun testira. Ne znam kako ovo ima prođu danas ali bome... Totalno razočaran. Napucavanje je zabavno ali igra ko igra je teški šit. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Halo Infinite
Da baš je kontrast.Ono open world.i onda glavne misije bace u linearni zatvoreni hodnik.Baš se vidi koliko su ih pritiskali da završe igru.A i kraj igre je smješan.Također mi se Far Cry pristup sa 1000 ikona po mapi ne sviđa.To ne paše Halo igri.
Na Heroic sam završio za 18h na 86% kompletiranja.
Neda mi se skupljat one pizdahrije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 16:36 (MSXhunT3R).
5 godina
offline
Re: Halo Infinite
MSXhunT3R kaže...
Da baš je kontrast.Ono open world.i onda glavne misije bace u linearni zatvoreni hodnik.Baš se vidi koliko su ih pritiskali da završe igru.A i kraj igre je smješan.Također mi se Far Cry pristup sa 1000 ikona po mapi ne sviđa.To ne paše Halo igri.
Na Heroic sam završio za 18h na 86% kompletiranja.
Neda mi se skupljat one pizdahrije.

 Ma još bi to nekako i prožvakao, kao da imaju bolju kontrolu nad tvojim iskustvom sa igrom, ali ovo što su oni napravili je užaš, hodnik, pa lijevi hodnik ili desni hodnik koji opet vodi u hodnik gdje mora cortana stisnut dugme da bi vidio još koji hodik i lupio još koje dugme... I apsolutno ništa drugo?! Onda one FOB, neka bezvezna platforma koju je važna jer... Ajde one instalacije di proizvode municiju ili popravljaju svoja vozila to još i kužim ali ti fobovi mi nikako nisu jasni koji to kurac služi u svijetu (osim za fast travel). I da jebeni tenk ne može preć preko jebenog grma?! Onda, oni kao skilovi - moraš ga odabrat da bi ga mogao stisnut dugme da se to isto atkivira, zašto? Baš su sfušali igru.

Sve Vas Volim
6 godina
offline
Halo Infinite

Ako je netko za MP, add me Alice9727

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Halo Infinite

Probao MP. Apex me živcira jer sam loš. Izbrisao Halo. Totalno drugačije od Apex gameplaya. Nije gaming za svakoga. Jedna igra mi se sviđa, al ne mogu igrat 8 sati na dan kako bih imao šanse za uživanje. Aaa.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 20:40 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Halo Infinite

Kaj nitko ne igra MP ?

 

Ja si povremeno odigram koju rundu, al danas ujutro sam probao i nikak da mi nađe neki game. Cekao i nista...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Halo Infinite

ja obicno navecer odhalam sat vremena, mozda vise za vikend ako je ruzno vrijeme.

11 godina
offline
Halo Infinite

Jucer sam skinuo ovaj zadnji veliki update za pc,igra je sad kompletni mess.

Stutter sto god da napravim i nebitno koliki je fps,izbacuje mi poruku da moram stavit zadnje drivere jer igra ne radi dobro sa predzadnjima a drivere sam apdejtao misli jucer....kaos.

Ali nema veze htio sam samo probat to ionako igram na XsX kada zelim bacit malo MP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Halo Infinite

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice