GTA San Andreas Misterije...

poruka: 220
|
čitano: 86.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

 šta sam ja reko da ima

i ima još i boljih nabrijanijih auta i naravno brze šifre:

shift+1,2,3,4,5,6,7,8,9 ovi se mogu biratiauti

shift+0(izbor auta po shift + š(<)

                                  shift + đ(>)

TT hard TT rock AJME MENI
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

 šta sam ja reko da ima

i ima još i boljih nabrijanijih auta i naravno brze šifre:

shift+1,2,3,4,5,6,7,8,9 ovi se mogu biratiauti

shift+0(izbor auta po shift + š(<)

                                  shift + đ(>)

Zar nije jednostavnije Car Spawner tool?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

a daj sam je šala bila i meni su pisali ovak:disi mause zajebause

TT hard TT rock AJME MENI
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

 šta sam ja reko da ima

i ima još i boljih nabrijanijih auta i naravno brze šifre:

shift+1,2,3,4,5,6,7,8,9 ovi se mogu biratiauti

shift+0(izbor auta po

Zar nije jednostavnije Car Spawner tool?

 ček objasniću ti:to kad skineš igru dobiješ trainer(ovak se zove:GTA-SA +113 Trainer)i tam odeš pod info i namjestiš aute pod 5,6,7,8 i 9 može i 0

a 0 možeš i u igri s tim načinom         shift + š(<)

                                                          shift + đ(>) samo moraš gore stisnuti da bi označio sve select all

TT hard TT rock AJME MENI
14 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Offtopic: 

Ja pratim cijelo vrijeme ovu temu i samo se smijem Smijeh

WAKA WAKA EH EH :) :)
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
i ja sam, dok nije postalo žalosno...
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

imao sam jedan ludi mod koji ispaljuje vatromet.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Sad sam ozbiljan, ali bolje bi bilo da se tema preimenuje u GTA San Andreas Modovi :)

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...

Sad sam ozbiljan, ali bolje bi bilo da se tema preimenuje u GTA San Andreas Modovi :)

Slazem se Bogataš

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
16 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Smirite se malo sa off topicom i sa vrijeđanjima.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Danny_HR kaže...

Smirite se malo sa off topicom i sa vrijeđanjima.

Da li može promjena naslova teme u GTA SA Modovi?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Danny_HR kaže...

Smirite se malo sa off topicom i sa vrijeđanjima.

Slazem se...Stvarno ljudi dajte ba pogledajte naslov...Budite ontopic...Nisam je djaba napravio temu Belji se

harry
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Poceli smo o misterijama GTA San Andreasa a presli na modove. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

Poceli smo o misterijama GTA San Andreasa a presli na modove. Smijeh

Mislim zato što se nekih desetak zadnji postova vrti oko modova Cool

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas Misterije...

pa kad neke misterije jesu modovi ajd dobro bigfot je sam 1% šanse da se ulovi NLO 50/50 a i ostalo je sumnjivo.

Sad za te modove ak ćemo preč na stvar ja još nemam pojma kak se stavljaju imam i onaj program i otvorim ono u IMG TOOLS-u GTA3 i napišem šta tražim i dolje piše nešt da nemože nać i probavam 10 puta i nakraju piše:"Unable to find DIR file!"

TT hard TT rock AJME MENI
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

pa kad neke misterije jesu modovi ajd dobro bigfot je sam 1% šanse da se ulovi NLO 50/50 a i ostalo je sumnjivo.

Sad za te modove ak ćemo preč na stvar ja još nemam pojma kak se stavljaju imam i onaj program i otvorim ono u IMG TOOLS-u GTA3 i napišem šta tražim i dolje piše nešt da nemože nać i probavam 10 puta i nakraju piše:"Unable to find DIR file!"

Taj img tool, recimo sad skineš neki avion s interneta, mora imati hydra.txd i hydra.dff file-ove (ne znam jel hydra il nešt drugo), otvoriš gta3.img u img toolu i stisneš F2, kucaš hydra.txd i stisneš find/ok, šta li već i kad nađe, bit će označen, desni klik na to > replace i zamijeni sa onim što si skinuo, ali UVIJEK, UVIJEK napravi backup gta3.img file-a i zatim moraš uraditi onaj restore, potraži po programčiću

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

pa kad neke misterije jesu modovi ajd dobro bigfot je sam 1% šanse da se ulovi NLO 50/50 a i ostalo je sumnjivo.

Sad za te modove ak ćemo preč na stvar ja još nemam pojma kak se stavljaju imam i onaj program i otvorim ono u IMG TOOLS-u GTA3 i napišem šta tražim i dolje piše nešt da nemože nać i probavam 10 puta i nakraju piše:"Unable to find DIR file!"

Taj img tool, recimo sad skineš neki avion s interneta, mora imati hydra.txd i hydra.dff file-ove (ne znam jel hydra il nešt drugo), otvoriš gta3.img u img toolu i stisneš F2, kucaš hydra.txd i stisneš find/ok, šta li već i kad nađe, bit će označen, desni klik na to > replace i zamijeni sa onim što si skinuo, ali UVIJEK, UVIJEK napravi backup gta3.img file-a i zatim moraš uraditi onaj restore, potraži po programčiću

Bez ovog si je8o ježa! Izlanuo se

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

Dali tko igra San Andreas na Win7 x64 Ultimate i dali mu radi kako treba sve?

 

Zahvaljujem unaprijed...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

x64 je 64bit?Ako je, ja imam 32bit pa probam pa javim...

13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
win32 kaže...

Dali tko neigra San Andreas na Win7 x64 Ultimate fight i dali mu neradi kako treba sve?

 

Nezahvaljujem unaprijed...

 

 

Ja igram na win 7 al meni neradi nešt

odem u save game i pokrenem i u pola učitavanja me jednostavno IZBACI

 

TT hard TT rock AJME MENI
15 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Najveća misterija od svih mi je ta kad mi se igra crasha u misiji kad trebam probit ona vrata na zadnjoj ili je predzadnja misija ne znam točno. :/

Why?

Valjda zato što nije original. Blee! :D

Mystery resolved. :) EOD

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 11:28 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Kupi orginal

 

harry
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

@Win32, GTA:SA dela na Win7 32bit! Ak radi na 32bit, radit će i na 64bit ;)

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Big Foot u knjizici postoji, istina (imam org)

 

Gta VC čak mislim da je malo krvaviji od SA, ali to se lako može nadoknaditi modovima Belji se npr.Overdose Effects (koji su inače pre*ebeni)

 

@miki

 

Probaj skinut downgrader ako imaš 2.00 verziju.

 

Meni je radilo na Visti 64-Bitnoj...

http://www.speedtest.net/result/832888883.png U školi... 90Mbps DL 6Mbps UL
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 11:39 (8ax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

Banned, kao prvo,

 

Car Spawner tool jest jednostavniji od tog 113+ trainera, ali taj trainer je jednostavno genijalan i prepun mogućnosti. Mislim da se zove Crazy trainer. Ima keybinding za svaku od 113 funkcija, iako ih možete disableati (ja sam disableao većinu jer su mi smetale, mislim stisneš nešto bezveze, i odjednom, imaš 6 zvjezdica :P).

Veliki plus je i config saving (znači sprema sve spremljene opcije i keybindove kao i spremljene aute.), tako da svaki put kad ga upalite, ne morate ispočetka.

 

Kao drugo,

 

Puno je jednostavnije modove stavljati San Andreas Mod Installerom(SAMI-jem), on će potpuno automatski instalirati config, carcol fileove, txd i dff fileove bilo aviona, brodova, auta itd. Jedino vlakove, modove vezane uz SA svijet, oružja (samo neka) i tuning modove (samo neke).

SAMI mi je instalirao GRIM weapon pack automatski i još neki mod koji mijenja tuning dijelove, spoilere i kotače.

 

BTW. Jeste probali instalirati CLEO skripte? Jako vam poboljšavaju igru. Stavio sam jedan mod dragster(neki muscle car od 500 konja) i sa Cleo skriptom on ostavlja nitro po podu, može se izvući padobran sa tipkom space ako idete brže od 100 km/h i što je najbitnije - sa cleo skriptom, on ide na zadnji držanjem na kursorsku tipku dolje (kao motor).

Ima još jedan koji mi je ostao u sjećanju dok sam igrao GTA SA, znači da sa 6 zvjezdica dolaze Hummeri sa vojnicima na vrhu koji pucaju na vas iz bazuke i minigunovima, dolaze i Raindance helići sa 2 vojnika sa svake strane koji pucaju, 2 vojna helića, 6 hidri, tenkovi, kamioni, Mod je fenomenalan.

 

Ima ih fenomenalnih, najbolje vam pravi Ryosuke(stranica je na japanskom, ali glavne stvari su na engleskom, pa ćete se snaći), a najbolje miješane kolekcije su ovdje: 1,2 i 3.Ovdje su vam upute za instalaciju CLEO plugina da bi ste uopće mogli koristiti te skripte.

 

Isprobajte i SA CamHack, on omogućuje pogled iz kabine i prikazuje brzinu.

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
AlienWare1 kaže...

Banned, kao prvo,

 

Car Spawner tool jest jednostavniji od tog 113+ trainera, ali taj trainer je jednostavno genijalan i prepun mogućnosti. Mislim da se zove Crazy trainer. Ima keybinding za svaku od 113 funkcija, iako ih možete disableati (ja sam disableao većinu jer su mi smetale, mislim stisneš nešto bezveze, i odjednom, imaš 6 zvjezdica :P).

Veliki plus je i config saving (znači sprema sve spremljene opcije i keybindove kao i spremljene aute.), tako da svaki put kad ga upalite, ne morate ispočetka.

 

Kao drugo,

 

Puno je jednostavnije modove stavljati San Andreas Mod Installerom(SAMI-jem), on će potpuno automatski instalirati config, carcol fileove, txd i dff fileove bilo aviona, brodova, auta itd. Jedino vlakove, modove vezane uz SA svijet, oružja (samo neka) i tuning modove (samo neke).

SAMI mi je instalirao GRIM weapon pack automatski i još neki mod koji mijenja tuning dijelove, spoilere i kotače.

 

BTW. Jeste probali instalirati CLEO skripte? Jako vam poboljšavaju igru. Stavio sam jedan mod dragster(neki muscle car od 500 konja) i sa Cleo skriptom on ostavlja nitro po podu, može se izvući padobran sa tipkom space ako idete brže od 100 km/h i što je najbitnije - sa cleo skriptom, on ide na zadnji držanjem na kursorsku tipku dolje (kao motor).

Ima još jedan koji mi je ostao u sjećanju dok sam igrao GTA SA, znači da sa 6 zvjezdica dolaze Hummeri sa vojnicima na vrhu koji pucaju na vas iz bazuke i minigunovima, dolaze i Raindance helići sa 2 vojnika sa svake strane koji pucaju, 2 vojna helića, 6 hidri, tenkovi, kamioni, Mod je fenomenalan.

 

Ima ih fenomenalnih, najbolje vam pravi Ryosuke(stranica je na japanskom, ali glavne stvari su na engleskom, pa ćete se snaći), a najbolje miješane kolekcije su ovdje: 1,2 i 3.Ovdje su vam upute za instalaciju CLEO plugina da bi ste uopće mogli koristiti te skripte.

 

Isprobajte i SA CamHack, on omogućuje pogled iz kabine i prikazuje brzinu.

 da trainer je crazy virus a da imaš 6 zvjezdica tam stisneš crtl(ili alt gr)+a eto

a meni je najviše se u sjećanje zarezala ova situacija:idem autocestom a ono me ganjaju tenkovi i stisnem ono da explodiraju svi auti a ono sav promet blokira i još jedno mi se urezalo u sječanje:ja idem po cesti jurim preko 100 i bio mi auto izlupan i ja se zabijem u stup i kak sam se zabio odletio sam ravno na bojaanje auta ma GENIJALNO.

TT hard TT rock AJME MENI
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 12:31 (Miki Maus OD BAUHUS).
15 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Ja sam napravio temu o modovima tako da se tamo prebacite, hvala! :D

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
AlienWare1 kaže...

Banned, kao prvo, bla bla bla...

Ovako, ok za trainer, imao sam ga i ja, ali vozim, krenem drift kad odjednom opalim auto i odoh u zrak (bubblecars -.-).

 

SAMI mi ne može, mislim, nije do njega nego do .net framework-a 1.1... Imam XP Sp2, svježe instaliran, kada skinem s interneta tu 1.1 verziju od 23 megabajta, instlairam, i na samom kraju instalacije mi izbaci error i uradi rollback action... Skinuo sam sa 5 različitih stranica, prvi put sam sa Microsoftove.

 

CLEO modovi... Da, jesam, koristio sam speedometar i ono kao dragonball kamehameha Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Dobar je GG-gun (gravity gun)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

Dobar je GG-gun (gravity gun)

Ajmo nastaviti u onoj temi za San Andreas modove.

 

Kad si spomenuo Cleo, dobar je i neki Anti material rifle, upišeš "amr" kao šifru i snajper uništi bilo koje vozilo jednim pucnjem.

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice