GTA San Andreas Misterije...

poruka: 220
|
čitano: 86.507
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

A jezivo je kad si sam u kući i kad hodaš po kući...pokušajte da i vi udjete u kuću od CJ i onda iz svakog ugla gledajte u televiziju.... i garant će te vidjeti na sekundu jednu ženu ocrtanu pored televizije ...kao crna figura..isto tako ako tamo gdje je kuća od leather face ....tamo sam isto vidjeo u mraku...u magli jednog čovjeka kao crna figura...ocrtanog u onoj štali gdje ima puno krvi...Viče aaa...joj...majko mila...uhhh a isto gta 4 je sranje...dosada je najbolji gta san andreas...najbolji...i nije u izmišljenom liberty city već je u pravim gradovima-..kao u pravom životu ...GTA SAN ANDREAS 4 EVER:::AK' se slažete kliknite na  takozvani prst gore ispod texta (:::rofl:::)

 

Razočaralo me to sto je Niko Belić Srbin...sram ih i stid bilo...

Previše si se napalio na igru, ako već želiš imati noćne more (pošto te očito takve stvari pale - ako neznaš što to znači pitaj mamu i tatu) i mokru postelju pogledaj koji dobar horor.

 

Ono što je stvarno sramota je što klinci kao ti imaju pristup internetu a nisu naučili ni osnove pravilnog ponašanja, neka te bude sram i stid.

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 17:12 (Quark).
14 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas Misterije...

whateva

nego pitanje

zasto nemogu igrat misterix mod? crasha mi se na desk uvijek

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Autore teme... Tema je odlična, sjećam se prije 2 godine kada sam i ja to radil...

 

Jedine "misterije" u igri su ghost cars (razvaljeni automobili pored jezera), samo jezero, biohazard bunar u countryside-u i ništa drugo nego jeza u magli po noći "gdje se nalazi leatherface" te nemojmo zaboraviti tzv easter eggs kojih ima oko 20 u igri...

 

Što se tiče ghost cars, znam da u određeno vrijeme po noći (oko 1 ujutru) krenu da te progone, dođi u "ponoć" ispred jednog automobila i pričekaj minutu (inače 1 min je 1 sat u igri) i pričekaj kad će upaliti farove i krenuti te gaziti... Automobili navodno pripadaju izmasakriranim drvosječama koje je izmasakrirao sam leatherface...

 

Jezero... Ima nešto čudno tu, vrijeme kod jezera se mijenja svakih 5 sekundi, priđi mu po noći i čekaj, 5 sekundi kiša, 5 sekundi magla, 5 sekundi mirno itd... Kad je hidra (vojni avion aka cheat jumpjet) potopljena u jezeru ne možeš je ničime uništiti, uzmi bacač raketa i raspali, ništa avionu...

 

Biohazard bunar... Ništa posebno osim što neka ženska stoji u njemu... (podjeća na film krug)

 

I napokon easter eggs, znam za jedan pravo čudan, pomalo smiješan, na vrhu crvenog mosta, tj pljunute kopije "golden gate-a" na vrhu jedne od strana nalazi se natpis "no easter eggs up here".

 

To je to od mene, ništa ne gledaj bigfoot i leatherface... To je mod

 

Leatherface je mod da tip sa motorkom bude spawnan kad je magla tamo u nekoj od onih kućica di je krv po podu (navodno krv od drvosječa)

A bigfoot je mod kao misija, trebaš da pronađeš bigfoota u određenom vremenu, ako vrijeme istekne, označe ti ga na radaru i ti ga trebaš ubiti, tip ima previše HP-a...

 

Nemojte sad TD jer mislite da sam dijete, ali Rockstar games je fakat pretjerao Cool

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...

Autore teme... Tema je odlična, sjećam se prije 2 godine kada sam i ja to radil...

 

Jedine "misterije" u igri su ghost cars (razvaljeni automobili pored jezera), samo jezero, biohazard bunar u countryside-u i ništa drugo nego jeza u magli po noći "gdje se nalazi leatherface" te nemojmo zaboraviti tzv easter eggs kojih ima oko 20 u igri...

 

Što se tiče ghost cars, znam da u određeno vrijeme po noći (oko 1 ujutru) krenu da te progone, dođi u "ponoć" ispred jednog automobila i pričekaj minutu (inače 1 min je 1 sat u igri) i pričekaj kad će upaliti farove i krenuti te gaziti... Automobili navodno pripadaju izmasakriranim drvosječama koje je izmasakrirao sam leatherface...

 

Jezero... Ima nešto čudno tu, vrijeme kod jezera se mijenja svakih 5 sekundi, priđi mu po noći i čekaj, 5 sekundi kiša, 5 sekundi magla, 5 sekundi mirno itd... Kad je hidra (vojni avion aka cheat jumpjet) potopljena u jezeru ne možeš je ničime uništiti, uzmi bacač raketa i raspali, ništa avionu...

 

Biohazard bunar... Ništa posebno osim što neka ženska stoji u njemu... (podjeća na film krug)

 

I napokon easter eggs, znam za jedan pravo čudan, pomalo smiješan, na vrhu crvenog mosta, tj pljunute kopije "golden gate-a" na vrhu jedne od strana nalazi se natpis "no easter eggs up here".

 

To je to od mene, ništa ne gledaj bigfoot i leatherface... To je mod

 

Leatherface je mod da tip sa motorkom bude spawnan kad je magla tamo u nekoj od onih kućica di je krv po podu (navodno krv od drvosječa)

A bigfoot je mod kao misija, trebaš da pronađeš bigfoota u određenom vremenu, ako vrijeme istekne, označe ti ga na radaru i ti ga trebaš ubiti, tip ima previše HP-a...

 

Nemojte sad TD jer mislite da sam dijete, ali Rockstar games je fakat pretjerao Cool

de daj pomozi oko misterix moda pa bacim skrinove naveče' da se userete

od CJove mame duh, (p)bigfoot, leather face

i tako to Smijeh

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
I Am Alive kaže...

de daj pomozi oko misterix moda pa bacim skrinove naveče' da se userete

od CJove mame duh, (p)bigfoot, leather face

i tako to Smijeh

Možeš li pojasniti, kakvog moda? 60% da znam, jer sam se prije godinu dana obuzeo modovima za San Andreas Cool

 

EDIT: Ok, ok, pao sam na foru Plač

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 21:04 (BannedOnThisForum).
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...

Možeš li pojasniti, kakvog moda? 60% da znam, jer sam se prije godinu dana obuzeo modovima za San Andreas Cool

pogledaj post iznad svog

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
I Am Alive kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Možeš li pojasniti, kakvog moda? 60% da znam, jer sam se prije godinu dana obuzeo modovima za San Andreas Cool

pogledaj post iznad svog

Ti pogledaj edit Sramim se

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...

Ti pogledaj edit Sramim se

nekontam kakvu foru?

de jel mi moš pomoć il ne?

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Stvarno...nije da sam obuzet igricom...ne palim se,nije me sada strah.I Stvarno sa tim Facepalm se dosadni...

harry
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Ja se sjecam kada sam svoj SA  sa modovima nabrijao  skoro do kraja a jedino nisam skuzio kako se ubacuju novi zvukovi.Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

Ja se sjecam kada sam svoj SA  sa modovima nabrijao  skoro do kraja a jedino nisam skuzio kako se ubacuju novi zvukovi.Nevinašce

Da, samo to i nove misije jos nisam nikad pokusao, sve drugo jesam ( mape, aute, oruzja, ikone, novi naplatci u nabrijavanju, ENB, neki mod za novu prasinu,nebo,vodu,travu....)

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
13 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas Misterije...

evo vam  misija s bigfotom(il kak se već piše):

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

evo vam  misija s bigfotom(il kak se već piše):

Star klip, znam za to Smijeh

 

Ali pogle kad je uzlijetao sa "hidrom", star wars letjelica, a sjena od hidre, fail.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

evo vam  misija s bigfotom(il kak se već piše):

Star klip, znam za to Smijeh

 

Ali pogle kad je uzlijetao sa "hidrom", star wars letjelica, a sjena od hidre, fail.

Da, to je zato što nema config sjene, takvi su svi modovi aviona..

 

Btw, ja sam imao dropship iz Aliena, heben mod. :)

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 11:29 (AlienWare1).
13 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas Misterije...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

Ghost car Ghost car
TT hard TT rock AJME MENI
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

jedan mod koji me najvise fascinirao bio je takozvani "ragdool mod"

cak sa stavio dinamovu garazu(onu u drugom gradu sto je pokraj gradilista)

enb series(nije nest posebno samo pojacava reflekciju i podebljava sijene)

cleo modifikacije("lagani" modovi samo ih skopiras i rade)

img tool (s time sam se najvise zafrkavao onda sam svatio da je lagano. img tool sluzi za mijenaje textura,zgrada,oruzija...)

i jos "New great effects 1.5"(nove explozije,izgled vatre,dima,mora.)Smijeh

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

Najbolje CS (Cleo) skripte vam pravi Ryosuke. On je napravio hrpu dobrih skripti, uključujući i taj ragdoll mod, ali još je u beti.

 

Samo upišite u YT "cleo mods" ili "ryosuke"

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Da barem naprave ragdool kao u gta4

btw ovdje nesto rade u vezi ragdoola za gta san andreas

vidi se da jos nije gotov ljudi klize ko na klizalistu

link:

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 14:43 (Kewin).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

A jezivo je kad si sam u kući i kad hodaš po kući...pokušajte da i vi udjete u kuću od CJ i onda iz svakog ugla gledajte u televiziju.... i garant će te vidjeti na sekundu jednu ženu ocrtanu pored televizije ...kao crna figura..isto tako ako tamo gdje je kuća od leather face ....tamo sam isto vidjeo u mraku...u magli jednog čovjeka kao crna figura...ocrtanog u onoj štali gdje ima puno krvi...Viče aaa...joj...majko mila...uhhh a isto gta 4 je sranje...dosada je najbolji gta san andreas...najbolji...i nije u izmišljenom liberty city već je u pravim gradovima-..kao u pravom životu ...GTA SAN ANDREAS 4 EVER:::AK' se slažete kliknite na  takozvani prst gore ispod texta (:::rofl:::)

 

Razočaralo me to sto je Niko Belić Srbin...sram ih i stid bilo...

Ma najveća misterija od svih u San Andreasu je "Hot Coffe". To je moguće vidjeti nakon svakog uspješnog spoja s djevojkom. Onda te ona pozove na kavu u kuću i nakon toga vidiš CJ-a kako radi doggystyle... i samo se čuju glasovi... i uzdasi... jezovito! Ponekad uleti i BigFoot i Leatherface u kuću i nakon toga se čuje vrištanje... i nakon toga se spawnaš u Liberty Cityu gdje te dočeka Niko Belić i da ti putovnicu za Srbiju.

15 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Yaaaay, jesi me baš morao podsjećati na to!? lol

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

 ZAŠT SE NESLAŽEŠ ja imam gta san andreas  real v2

da bi tam sliku spremio trebaš stisnit tipku prema gore(onu ispod entera)+F11 i eto slike

TT hard TT rock AJME MENI
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Crank1d kaže...

Ma najveća misterija od svih u San Andreasu je "Hot Coffe". To je moguće vidjeti nakon svakog uspješnog spoja s djevojkom. Onda te ona pozove na kavu u kuću i nakon toga vidiš CJ-a kako radi doggystyle... i samo se čuju glasovi... i uzdasi... jezovito! Ponekad uleti i BigFoot i Leatherface u kuću i nakon toga se čuje vrištanje... i nakon toga se spawnaš u Liberty Cityu gdje te dočeka Niko Belić i da ti putovnicu za Srbiju.

Netko sa stvarno puno vremena i znanja bi sve to možda i uspio složiti... to bi bio mod Osmijeh...

14 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
blagus kaže...

Netko sa stvarno puno vremena i znanja bi sve to možda i uspio složiti... to bi bio mod Osmijeh...

hahahaha

dada

sigurno

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

Previše si se uživio u to, jesi možda pomislio da je i drugima dostupan mod za download?

 

P.S lol ghost car napucani mustang - fail.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

Previše si se uživio u to, jesi možda pomislio da je i drugima dostupan mod za download?

 

P.S lol ghost car napucani mustang - fail.

 nije mod neg je druga verzija,a nesmijem vam reć di se skida jer bih bio izbačen s foruma

TT hard TT rock AJME MENI
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

 ZAŠT SE NESLAŽEŠ ja imam gta san andreas  real v2

da bi tam sliku spremio trebaš stisnit tipku prema gore(onu ispod entera)+F11 i eto slike

isuse kriste, pa da 'tipka prema gore'...

jesi ti ikad čuo za  SHIFT??

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

 nije mod neg je druga verzija,a nesmijem vam reć di se skida jer bih bio izbačen s foruma

Kojeg foruma? xD

 

Ne brini, nece oni saznat, uostalom, ni ne moram ja znati koji forum... Samo desni klik na download link i copy link location i paste tu, hoću da ga isprobam Cool

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

Eto, našao u 5 sekundi Šutim

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
betmen kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

EVO JEDNE:

(I da kažem:nitko sigurno nema ovu verziju GTA SAN ANDREAS REAL V2,i ja sam tako skorojedino obučen kao detektiv)

 ZAŠT SE NESLAŽEŠ ja imam gta san andreas  real v2

da bi tam sliku spremio trebaš stisnit tipku prema gore(onu ispod entera)+F11 i eto slike

isuse kriste, pa da 'tipka prema gore'...

jesi ti ikad čuo za  SHIFT??

 a eto da izvineš sve me je*e

TT hard TT rock AJME MENI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice