GTA San Andreas Misterije...

poruka: 220
|
čitano: 86.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
AlienWare1 kaže...

Ajmo nastaviti u onoj temi za San Andreas modove.

 

Kad si spomenuo Cleo, dobar je i neki Anti material rifle, upišeš "amr" kao šifru i snajper uništi bilo koje vozilo jednim pucnjem.

Hell yeah, kad se sjetim kad sam to koristio... Pa i onaj Cleo3 mod kada te "ghost" automobili (inače kod auta u igri je glenshit) u sred noći progone...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Steta sto su Gta4 U***li (srry na izrazu)Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Tema...Lock

harry
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

ovo su samo neki modovi koje sam installirao..

JOs bi slika stavio ali nemogu ih naci xD

garaza sta reci.. garaza sta reci..
pec pec! pec pec!
zmasakrirani jeti....xD zmasakrirani jeti....xD
thompson thompson
bzzzzz nova muha bzzzzz nova muha
vrsnja zabijanja hamburgera u nos vrsnja zabijanja hamburgera u nos
garaza odozada (zapela podmornica u zraku xD garaza odozada (zapela podmornica u zraku xD
dinamov slabi autic! dinamov slabi autic!
kick box jeti xD kick box jeti xD
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

sve sta mi treba uz san andreas je i njegov handling editor, dok nisam znao za taj program sam se mao mucio sa handling-om, a kad sam nasao editor, uf preporodio sam se, sad mi je bezveze vozit vozila u  original igri Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

budite ontopic pls...eee kak promjeniti naslov?

 

 

 

 

 

 

ONTOPIC

harry
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Pa šta da pišemo dijete drago niti ti sam ne sudjeluješ u temi baš previše ajde da si nabaco nekoliko screenova pa onda ajd,ali ja mislim da je svako ko je igro san andreasa proćito sve misterije ali ne ih baš i vidio,jedino one ghost cars i ghost graffiti a možda neko kao i ti sam samaru onu iz tv-a tako da izvini ali ovo je samo spam evo ti stranica pa si proćitaj ovdje sve misterije (a tema bi molio modove da bude lockana).

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Slažem se s forumašem, lockajte više god damn temu. Otvorena je za modove jer je actually sve preraslo u modove tu...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

Jeste li se susreli sa gta san andreas misterijama...Ja sam nalazio na internetu ali vako nisam uspio...Molim vas da stavljate slike koje ste vi snimili (slikali) ili snimke   ...Gledao sam puno videa o BigFootu i o Leatherface ali mislim da su sve modovi...znaci nesto sto ste vi nasli... 

 

Gledao sam i istrazivao na netu i nasao da nepostoji big foot ali se krije nesto u sumama ....Potrazite (iskreno hvata me jeza  PS:imam samo 10 godina    LoL)

 Toooo tiiiii je moddd Viče misterix mod,kad ga skineš usrat ćeš se,ak se bojišBelji seViče

F1-PIVO
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

Jeste li se susreli sa gta san andreas misterijama...Ja sam nalazio na internetu ali vako nisam uspio...Molim vas da stavljate slike koje ste vi snimili (slikali) ili snimke   ...Gledao sam puno videa o BigFootu i o Leatherface ali mislim da su sve modovi...znaci nesto sto ste vi nasli... 

 TO JE OBIČAN MOD!

 

 

Gledao sam i istrazivao na netu i nasao da nepostoji big foot ali se krije nesto u sumama ....Potrazite (iskreno hvata me jeza  PS:imam samo 10 godina    LoL)

Takve igre nisu primjenjene za tvoj uzrast,bolje bi ti bilo da igraš sega igre,tetris i te prizdarije

 

Igre skidajte na btjunkie,besplatno
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 16:11 (Cro.Renger50).
16 godina
moderator
offline
GTA San Andreas Misterije...

Tema su misterije, a ne modovi, o modovima pričajte u za to predviđenoj temi.

Hvala.

 
1 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

onda tema treba biti LOCK

Ok nemora

OK MORA

Igre skidajte na btjunkie,besplatno
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 18:39 (Cro.Renger50).
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

1.UFO - Iz R* su rekli jedne prilike za intervju kada su upitani o postojanju NLOa:"Mozda ipak postoje neke stvari koje smo zaboravili izbrisati." tako da ipak mozda postoje.
2.Ghost car - dokazano i postoji
3.Jaws - Cisto sumnjam
4.Mass grave - Postoji u El Castillo De Diablo sa 6 vreca i jednim Bobcatom kraj rupe
5.Loch ness monster - Jedan od prvih mitova i nije dokazano njegovo postojanje
6.Ghost town figure - Prica se da u gradu Las brujas sto znaci Grad Vjestica u tacno 00:00 pojavi se neka figura samo kad se magla
7.Mothman - NIkad nije dokazano njegovo postojanje
8.Ghost vortex - Dokazano i postoji
9.Suicidal photographers - Postoji
10.Shady Creek creature - Ne postoji
11.Weird horn - To sam jedne prilike cuo u San Fierru i mislilo se da je to zvuk Bigfoota al to je zapravo samo zvuk od broda
12.Serial killer (trenchcoat guy) - Nije dokazano da ikog ubija a i ono sto ima je najvjerovatnije mod.Zapravo se prica da je otet od strane vanzemaljaca na osnovu njegovih recenica.
13.Blue hell - glitch i postoji na nekim mjestima
14.The Cult farm - Najvjrevatnije vezano za Epsilon Cult
15.Epsilon cultists - takode vezano za epsilon cult i u San Fierru kod jednog barbera na osnovu njegovih recenica moze se zakljuciti za je cultist kao i backpackeri
16.Glowing grave - Postoji al nikada nije otkriveno zasto svijetli 
17.Scott Wilson's grave - Postoji i to je zapravo easter egg.To je jedan od radnika iz R* koji je radio u sumi dok se igra pravila.
18.Ghost grafitti - dokazano i postoji
19.Mount Chiliad ghost car - dokazano i postoji
20.Mt. Chiliad horror voices? - Nikad nije dokazano al smatra se da je to zvuk od bigfoota.Zapravo na tom mjestu su cak i nadeni otisci od Bigfoota iako ne lice kao otisci.
21.SPAZ guy - nikad nije dokazano
22.The cane - To je oruzje koje je najvjerovatnije vezano za Epsilon Cult.
23.UFO map - Postoji mapa i nalazi se na Torenovom imanju i u Lil' Probe Inn.Jedna tacka pokazuje na Cultist Farm u Blueberryju,jedna na Back o Beyond sto ukazuje na postojanje Bigfoota ili Ghost car.
24.Bigfoot? - Ne postoji i jedne prilike Terry Donovan je rekao za Bigfoot:"Ne postoji u igri bas kao ni u pravom zivotu."Ipak mozda samo lazu jer ne zele otkriti tajne.Na nama je da to  otkrijemo.
25.Leatherface? - Mozda su stavili neke reference vezane za Texas Chainsaw Masacre i Ed Geina.Al smatra se da ne postoje.Ipak u The Panopticonu u jednoj kolibi se moze naci krv na podu sto ukazuje na moguce postojanje.
26.Pigsy? - Ne postoji ali zato postoji easter egg.U Zerovom shopu se moze naci akcijska figura od Pigsyja iz Manhunta i Tommyja Vercetija iz GTA VC.
27.Cris Formage - Kreator epsilon culta.Moze se cuti na WCTR radiu kako prica sa Lazlowom.
28.The Truth - Smatra se da zna puno o vladi i vanzemaljcima.U misiji Wear Flowers In Your Hair prati neki kombi.Moguce da je vezano za Epsilon Cult ili ET.
29.CJ's Moms ghost - Samo mod
30.The ring girl - Samo mod
31.Vice City maps - Ne znam za to
32.Open grave - Ima ih nekoliko
33.TV on grave - Ne znam za to
34.Cobra MARITAL arts - Cuo sam za to i postoji
35.Bio waste well - Neznam za to
36.Fort Carson tunnel - Ne postoji.Postoji jedino sa Blue Hellom
37.Phone booth? - Samo mod
38.Not welcome mat - Ne znam za to

15 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

vidilo smo vec sve to  Viče

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas Misterije...

Mršti sePoruka mora sadržavati tekst!

Šta ti se dogodi kad popiješ apaurin i vijagru zajedno?Jebe ti se a mrsko ti!...
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 18:40 (Cro.Renger50).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
BannedOnThisForum kaže...
Miki Maus OD BAUHUS kaže...

 nije mod neg je druga verzija,a nesmijem vam reć di se skida jer bih bio izbačen s foruma

Kojeg foruma? xD

 

Ne brini, nece oni saznat, uostalom, ni ne moram ja znati koji forum... Samo desni klik na download link i copy link location i paste tu, hoću da ga isprobam Cool

 Čovjek je mislio na piratstvo

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

da video nije editovan,ja mu vjerujem Namigiva

Mnogo istrazujem misterije,i jednom u San Andreasu dok sam se vozikao gradom,isao sam do chady cabine na mountain chilliadu,oko 3,30 sam dobio poziv (u igrici, po noci) javio sam se i CJ je rekao who is this,cuo se neki šum kao šššuuuušššuuuhabuhašašašašaša.pip,pip,pip i poklopi slusalicu,prepao sam se,kao zvuk motorke,jakog hoda,i smijanja,suskanja itd,odmah sam izasao iz igrice,vise nesmijem ni uci u igricu.pritisnuo f1 da pokusam snimiti preko xfire ali nisam bio prijavljen,Mislite da izmisljam,to je do vas zelite li ovo shvatiti kao laž ili istinu,vidio sam mnogih slicnih videa itd,ovo je stvarno velika misterija,

Figura koja nestane,hmm,lici na pogrbljenog medvjeda,nepostoji bigfoot ali postoji nesto u šumama kao što je R* rekao,sigurno smo svih ovih istrazivanja grjesili,sigurno smo mjesali bigfoota sa medvjedom,dok video traje u donjem desnom uglu pise da su ove crne linije neki mod,pa mozda je ova figura bug od navedenog moda.Tako da su šanse 50-50%,dakle na vama je da odlucite.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Rockstar je rekao takodje da nema bigfoota ali da ima neka figura takodje,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan od komentara,ovo je jako cudno,ali pomalo i blesavo

 

Cudno takodje,WTF

Na vama je da vjerujete ili ne

 

 

U video mozete pronaci takodje neke aktivacije cheata.. Aktivacijom cheata hesoyam ,kada zbrojis  2 i 2  dok je bio u vodi,on je dvaput ukucao cheat,prije cheata je imao 67794187$ poslije cheata imao je 

68044187$,kada je drugi put ukucao sifru nije mu se povecavao novac,tj ukucao je neku drugu sifru.

od 5.07 minute do 5.16 se kretao cudan dim,kao od glisera,a takodje je ostao trag u vodi kao od glisera,to znaci da je drugi put ukucao sifru za nevidljiva vozila tj cheat XICWMD .znaci sada vidim da je ovom tipu ponestalo  misterija i da je poceo lagati.Cim jos nesto cudno vidim javim vam Bogataš

harry
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 23:51 (Captain.Price).
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

da video nije editovan,ja mu vjerujem Namigiva

Mnogo istrazujem misterije,i jednom u San Andreasu dok sam se vozikao gradom,isao sam do chady cabine na mountain chilliadu,oko 3,30 sam dobio poziv (u igrici, po noci) javio sam se i CJ je rekao who is this,cuo se neki šum kao šššuuuušššuuuhabuhašašašašaša.pip,pip,pip i poklopi slusalicu,prepao sam se,kao zvuk motorke,jakog hoda,i smijanja,suskanja itd,odmah sam izasao iz igrice,vise nesmijem ni uci u igricu.pritisnuo f1 da pokusam snimiti preko xfire ali nisam bio prijavljen,Mislite da izmisljam,to je do vas zelite li ovo shvatiti kao laž ili istinu,vidio sam mnogih slicnih videa itd,ovo je stvarno velika misterija,

Figura koja nestane,hmm,lici na pogrbljenog medvjeda,nepostoji bigfoot ali postoji nesto u šumama kao što je R* rekao,sigurno smo svih ovih istrazivanja grjesili,sigurno smo mjesali bigfoota sa medvjedom,dok video traje u donjem desnom uglu pise da su ove crne linije neki mod,pa mozda je ova figura bug od navedenog moda.Tako da su šanse 50-50%,dakle na vama je da odlucite.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Rockstar je rekao takodje da nema bigfoota ali da ima neka figura takodje,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan od komentara,ovo je jako cudno,ali pomalo i blesavo

 

Cudno takodje,WTF

Na vama je da vjerujete ili ne

 

 

U video mozete pronaci takodje neke aktivacije cheata.. Aktivacijom cheata hesoyam ,kada zbrojis  2 i 2  dok je bio u vodi,on je dvaput ukucao cheat,prije cheata je imao 67794187$ poslije cheata imao je 

68044187$,kada je drugi put ukucao sifru nije mu se povecavao novac,tj ukucao je neku drugu sifru.

od 5.07 minute do 5.16 se kretao cudan dim,kao od glisera,a takodje je ostao trag u vodi kao od glisera,to znaci da je drugi put ukucao sifru za nevidljiva vozila tj cheat XICWMD .znaci sada vidim da je ovom tipu ponestalo  misterija i da je poceo lagati.Cim jos nesto cudno vidim javim vam Bogataš

 Mali,u kolko se ti sati dižeš kad ideš u školu,budeš budan do pol noći...!!!

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Koliko gluposti u samo dva posta. NeodlučanIzlanuo se

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Cro.Renger50 kaže...
Captain.Price kaže...

da video nije editovan,ja mu vjerujem Namigiva

Mnogo istrazujem misterije,i jednom u San Andreasu dok sam se vozikao gradom,isao sam do chady cabine na mountain chilliadu,oko 3,30 sam dobio poziv (u igrici, po noci) javio sam se i CJ je rekao who is this,cuo se neki šum kao šššuuuušššuuuhabuhašašašašaša.pip,pip,pip i poklopi slusalicu,prepao sam se,kao zvuk motorke,jakog hoda,i smijanja,suskanja itd,odmah sam izasao iz igrice,vise nesmijem ni uci u igricu.pritisnuo f1 da pokusam snimiti preko xfire ali nisam bio prijavljen,Mislite da izmisljam,to je do vas zelite li ovo shvatiti kao laž ili istinu,vidio sam mnogih slicnih videa itd,ovo je stvarno velika misterija,

Figura koja nestane,hmm,lici na pogrbljenog medvjeda,nepostoji bigfoot ali postoji nesto u šumama kao što je R* rekao,sigurno smo svih ovih istrazivanja grjesili,sigurno smo mjesali bigfoota sa medvjedom,dok video traje u donjem desnom uglu pise da su ove crne linije neki mod,pa mozda je ova figura bug od navedenog moda.Tako da su šanse 50-50%,dakle na vama je da odlucite.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Rockstar je rekao takodje da nema bigfoota ali da ima neka figura takodje,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan od komentara,ovo je jako cudno,ali pomalo i blesavo

 

Cudno takodje,WTF

Na vama je da vjerujete ili ne

 

 

U video mozete pronaci takodje neke aktivacije cheata.. Aktivacijom cheata hesoyam ,kada zbrojis  2 i 2  dok je bio u vodi,on je dvaput ukucao cheat,prije cheata je imao 67794187$ poslije cheata imao je 

68044187$,kada je drugi put ukucao sifru nije mu se povecavao novac,tj ukucao je neku drugu sifru.

od 5.07 minute do 5.16 se kretao cudan dim,kao od glisera,a takodje je ostao trag u vodi kao od glisera,to znaci da je drugi put ukucao sifru za nevidljiva vozila tj cheat XICWMD .znaci sada vidim da je ovom tipu ponestalo  misterija i da je poceo lagati.Cim jos nesto cudno vidim javim vam Bogataš

 Mali,u kolko se ti sati dižeš kad ideš u školu,budeš budan do pol noći...!!!

Ko kaze da se u Bosni subotom ide u skolu...uostalom budi ontopic...

harry
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...
Cro.Renger50 kaže...
Captain.Price kaže...

 

 U video mozete pronaci takodje neke aktivacije cheata.. Aktivacijom cheata hesoyam ,kada zbrojis  2 i 2  dok je bio u vodi,on je dvaput ukucao cheat,prije cheata je imao 67794187$ poslije cheata imao je 

68044187$,kada je drugi put ukucao sifru nije mu se povecavao novac,tj ukucao je neku drugu sifru.

od 5.07 minute do 5.16 se kretao cudan dim,kao od glisera,a takodje je ostao trag u vodi kao od glisera,to znaci da je drugi put ukucao sifru za nevidljiva vozila tj cheat XICWMD .znaci sada vidim da je ovom tipu ponestalo  misterija i da je poceo lagati.Cim jos nesto cudno vidim javim vam Bogataš

 Mali,u kolko se ti sati dižeš kad ideš u školu,budeš budan do pol noći...!!!

Ko kaze da se u Bosni subotom ide u skolu...uostalom budi ontopic...

 Čovjek ima pravo,uostalom nema veze što je subota...ionako se nećeš moći ustati sutra...

13 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Znamo da je Epsilon mit jedini mit koji je nerjesiv.5 godina je proslo i niko nije uspio da ga rijesi.Mi na MyEpsilon.org trenutno smo u ratu sa R* i trazimo odgovore.A dotad ako neko ima pitanja o mitu i tako nesto posjetite:https://sites.google.com/site/programmeepsilonproject/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
win32 kaže...

Dali tko igra San Andreas na Win7 x64 Ultimate i dali mu radi kako treba sve?

 

Zahvaljujem unaprijed...

evo ni meni ne radi...tj ni ne ulazi u igru...

dakle kliknem na ikonu, da ce uc, no nista se ne dogada...kao da nisam ni kliknuo, samo se iz aero teme prebaci u classic ili kako vec...i nakon sekunde se vrati na aero...

mislio sam da je stvar u aero temi, stavio si kao default obicnu, ali onsa se bas nista ne dogada kad kliknem na ikonu...

 

ima li tko kakvu ideju?

hvala

14 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

nabavio i drugu verziju i opet ne radi...ista stvar...ocajan sam, tako mi i shift ne radi...bas dvije odlicne igre koje nemogu pokrenut pitaj boga zasto :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

brate aj kada si sada onlajn bili mi usao u kompimam uja Team wiwier pa da mi namjestic neki cleo mod meni niao neide od ruke ..pomozi molim te

Borko
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Captain.Price kaže...

A jezivo je kad si sam u kući i kad hodaš po kući...pokušajte da i vi udjete u kuću od CJ i onda iz svakog ugla gledajte u televiziju.... i garant će te vidjeti na sekundu jednu ženu ocrtanu pored televizije ...kao crna figura..isto tako ako tamo gdje je kuća od leather face ....tamo sam isto vidjeo u mraku...u magli jednog čovjeka kao crna figura...ocrtanog u onoj štali gdje ima puno krvi...Viče aaa...joj...majko mila...uhhh a isto gta 4 je sranje...dosada je najbolji gta san andreas...najbolji...i nije u izmišljenom liberty city već je u pravim gradovima-..kao u pravom životu ...GTA SAN ANDREAS 4 EVER:::AK' se slažete kliknite na  takozvani prst gore ispod texta (:::rofl:::)

 

Razočaralo me to sto je Niko Belić Srbin...sram ih i stid bilo...

 1. hahahahaha! vidim kako su svi stisli prst gore xDDDD

2. GTA 4  nije sr**e bolji je u svemu osim u  konfiguraciji xD

3. Nije srbin nego je rus da igras gta4 znao bi to jer pise na njegovom profilu da je iz rusije xD

4. hahahahah prst hahahaahha!

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 21:02 (Kewin).
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

 1. hahahahaha! vidim kako su svi stisli prst gore xDDDD

2. GTA 4  nije sr**e bolji je u svemu osim u  konfiguraciji xD

3. Nije srbin nego je rus da igras gta4 znao bi to jer pise na njegovom profilu da je iz rusije xD

4. hahahahah prst hahahaahha!

Oh Bože, što još neću ćuti danas.

Što, ima Facebook profil pa si pročitao?

15 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

 1. hahahahaha! vidim kako su svi stisli prst gore xDDDD

2. GTA 4  nije sr**e bolji je u svemu osim u  konfiguraciji xD

3. Nije srbin nego je rus da igras gta4 znao bi to jer pise na njegovom profilu da je iz rusije xD

4. hahahahah prst hahahaahha!

Niko je rus i da si pazio za vrijeme cutscena, vidio bi da se u prici to spominje, kao sto se spominje i Bosna, a ako mislim na isti profil (policijski auto) mislim da pise da je slavenac, a ne rus.

PRODAJEM HD5970 /\/\ XILENCE 1200W - za vise informacija PP
16 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas Misterije...

Ono što je sigurno, kad mu se zalomi koja "domaća" to nije ruski

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Niko je Srbin koji je sudjelovao u ratu u Bosni. To kaže tijekom igre. A njegov voice actor je Rus (od tuda loši izgovori)

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 23:25 (crystal6).
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice