Game Videos izdvojena tema

poruka: 615
|
čitano: 225.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Game Videos

Dobar filmić, svidio mi se.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
16 godina
offline
Game Videos

Evo moj 2. video na YT-u.

Ovaj put nije rFactor ali je GTR 2, staza Zhuai, auto je Honda Civic vrlo primamljivog izgledaNamigiva

To sam danas odvozil.

 

 

Gledajte u HD-u, puno je ljepše.

Ne znam samo zakaj ponekad izgleda ko da video brejka...?

 

Komentari poželjni

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Game Videos

Dobro odvoženo, samo mi auto i nije nešto atraktivan, možda bi bilo još bolje da si stavio i neku muzičku podlogu ali da ne narušava zvuk motora..

 

Mislim da bi u Gridu mogao napraviti dosta bolji video sa kakvim zešćim rokom i par efekata sa kamerom i još da odvoziš šumaherski i voila video za 5...

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Game Videos
boxer kaže...

Dobro odvoženo, samo mi auto i nije nešto atraktivan, možda bi bilo još bolje da si stavio i neku muzičku podlogu ali da ne narušava zvuk motora..

 

Mislim da bi u Gridu mogao napraviti dosta bolji video sa kakvim zešćim rokom i par efekata sa kamerom i još da odvoziš šumaherski i voila video za 5...

Thx na komentaru.

Sve kaj si rekel tam je moguće, pogotovo oko "odvoziti šumaherski", samo je jedan veliki problem; GRID mi postaje neigriv kad uključim Fraps Plač

Drastično mi padne framerate.

 

Inače, kod rFactora i GTR-a to nije problem jer ne moram izravno snimati Frapsom - igre same pohrane replay što nije slučaj kod GRID-a...

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
offline
Game Videos

Sutra cu poslije treninga jos jedan video napravit jer imam materijala al danas ne jer mi se ne isplati.

 

Evo mojih videica,ovaj u

je njesra jer nisam imao bas volje igrat,glava me bolila al sam imao volje editirat  :D

A ovaj u

mi je odlican (barem meni) jer sam s frendom igrao multy i snimali videice.

Pozdrav.

Dobro su dosli i losi komentari,navikao sam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Game Videos

Ovaj GTA je ludilo, hahahah, koje vratolomije a najbolja je ova na kraju...

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Game Videos
boxer kaže...

Ovaj GTA je ludilo, hahahah, koje vratolomije a najbolja je ova na kraju...

Znam meni se isto svidjela,ali cod nije,to sam bezveze,sad bas radim novi cod 4 ali frag movie,sad idem jos malo materijala uzet falit ce mi.

14 godina
offline
Game Videos

Evo stari video od gta 4 robbing bank and museum

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 0:38 (Fake_Alert).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Game Videos

Evo moj

. Ovo je moj prvi video takve vrste i drugi video uopće kojeg sam radio u Windows Movie Makeru(prvi je bio nešto na nastavi). Nemojte biti strogi. Plz rate and comment.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 14:43 (Horagio).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Game Videos

Simpatično...muzika je dobra..hehehe

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Game Videos

Govno mi se smrznulo od

. Da bar ja tako igram.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Game Videos

Jučer samo vidio ovog tipa na videu kako igra zastvarno. Igrao sam na istom serveru kao i on, dečko je kemper i nije nešto jak. Postavi sticky bombe(bombe koje se aktiviraju kada igrač stisne desni klik, bombe su jake) u tunelu i kada netko prođe on ih aktivira -.-'

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Moj novi video, hot lap iz nedjeljne utrke na meni najomiljenijoj stazi, veličanstvenoj Laguna Seca (i).

 

 

Pa da čujem komentare Namigiva

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Pozz...

 

Moj video...

 

Igra je Counter Strike:Source....

 

http://www.vimeo.com/2378928

You´r just jealaus coz the voices talk to ME!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 20:27 (Tomcat00).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Evo odvozil sam danas poslije postanja ovog gore videa svoj rekord na Laguna Seci (1:38.412).

 

Pošto sam to tak lijepo odvozil, a uzel sam specifični auto, dobil sam volju da napokon i ja malo probam srediti taj video...

I tak je krenulo sa naslovom, pa onim poslije njega, pa sam isprobal jedan filter koji je i ostal na videu, a dal mi je ideju da kroz video napravim malu "priču" :)

Sjetil sam se i pjesme koja pomalo prati ugođaj, izmislil prigodni tekst uz atmosferu i ispalo je kaj je ispalo....

Glupo mi je samo kaj piše kraj Live - "Matched third party content", to ne piše kraj ostalih...

 

Očekujem da ovaj video malo više prokomentirate, to mi je dosta važno...

Važno je i da ga pogledate s "razumijevanjem", tj. da pratite tekst, auto, muziku i efekte boje...skužili budete zbog čega.

Naravno i vožnju :)

 

Pa pogledajte moj prvi pravi uradak:

 

 

 

Evo i detaljnijih skrinsa mog auta s videa:

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Game Videos

Tomcat - video je odličan. Aftereffects i Sony Vegas?

 

Armor - e ovo je već super, ima novog sadržaja, prerađen video sa izmjenom boja, dobra muzika i kamera. Mnogo bolje nego samo gledanje vožnje. Auto sada izgleda mnogo atraktivnije sa Alienwareovim skinom Namigiva

 

Ja trenutno radim na videu iz CoD2, imam nekih 40 recorda pa ih pregledavam i vadim sadržaje sa cl_avidemo 60 i eksperimentišem sa Vegasom.

Bogme, potrajat će jer se učim i u Vegasu, a Aftereffects nisam ni zagrebao po površini...

Limit sam debelo prešao zbog video tutorijala, ali eto, uči se..

 

Još jednom pohvale za oba videa.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Game Videos

Evo par trailera šta sam napravio, (radimo na modu pa malo predstavljanja). Nisu vrhunske kvalitete, ali MOD se bliži kraju pa radim na novom kvalitetnijem traileru Ovdje prijkazujem nove kokpit teksture šta sam napravio za Porsche, Maserarti-a, Ferrari-a i Saleen-a, ali kao šta rekoh nisu video nijet op qulity, ali u proizvodnji je novi...

 

 

Ferrari F430 new cockpit texture:

 

Porsche 996 Bi-Turbo new cockpit tex:

 

Maserati MC12 new cockpit tex:

 

Jedan trailer:

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 21:49 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Thx boxer na komentaru, i to pozitivnom :)

Moram priznati da sam se namučil s tim videom jer sam po prvi put nekaj takvo sklapal, al sad mi ga je užitak nekom pokazatiCool

Čini mi se da je ova izmjena boja pun pogodak s izgledom auta, pjesma je ok ali meni osobno najviše se dopada sam tekst.

Najbolji mi je uvodni i završni dio, povezani su dobro, barem ja mislim da jesu :)

Inače, sve sam to napravil u WMM-u.

 

Može još komentara, zanima me kak se i drugima ovo dopada...

 

Dok se nađe novi "žiri", evo još jednog normalnog od danas - tu je muzika nepotrebna, dosta je 600KS Cool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Game Videos
boxer kaže...

Tomcat - video je odličan. Aftereffects i Sony Vegas?

 

 

 

U pravu si...

 

Intro i outro su rađeni u Adobe AE a ostatak u Sony Vegasu...

You´r just jealaus coz the voices talk to ME!!!
15 godina
neaktivan
offline
Game Videos

Ima li itko za preporučit neki solidan video editor,a da ne zauzima previše prostora na HDD-u??Radim na jednom frag videu Šutim

Skinio sam Aftereffects pa ću vidit može li se sredit

MSN - st001cro@gmail.com (Na avartaru nisam ja!)
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 23:15 (pod009).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game Videos
pod009 kaže...

Ima li itko za preporučit neki solidan video editor,a da ne zauzima previše prostora na HDD-u??Radim na jednom frag videu Šutim

Skinio sam Aftereffects pa ću vidit može li se sredit

ima sony vegas, ja ga koristim i imam samo pohvale za njega, nezauzima puno prostora i kad se naučiš na njemu radit postaje jako jednostavan, a ima puno opcija za editiranje...Namigiva

16 godina
offline
Game Videos

Evo jedan moj "obični" video od danas.

Lap na Spa Francorchamps sa Porsche 997 GT3.

Sve pomoći isključene.

 

 

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Game Videos

http://www.xfire.com/video/15d5f3/ 

 

moze se i bolje puno bolje

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Game Videos
hrvatskafarkasevec kaže...

http://www.xfire.com/video/15d5f3/ 

 

moze se i bolje puno bolje

dajte molim vas ko ima xfire da glasa za moj video na nagradnoj igri je nista vas ne kosta a ja mozda dobijem nesto 

4. sam a trebam bit 2. pa ako mozete glasujte za cool naravno 

hvala

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
15 godina
offline
RE: Game Videos
hrvatskafarkasevec kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

http://www.xfire.com/video/15d5f3/ 

 

moze se i bolje puno bolje

dajte molim vas ko ima xfire da glasa za moj video na nagradnoj igri je nista vas ne kosta a ja mozda dobijem nesto 

4. sam a trebam bit 2. pa ako mozete glasujte za cool naravno 

hvala

Ja sam glasao kad sam gledao filmić. O kakvoj je nagradnoj igri riječ i šta je dobitak?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
protjeran
offline
RE: Game Videos
boxer kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

http://www.xfire.com/video/15d5f3/ 

 

moze se i bolje puno bolje

dajte molim vas ko ima xfire da glasa za moj video na nagradnoj igri je nista vas ne kosta a ja mozda dobijem nesto 

4. sam a trebam bit 2. pa ako mozete glasujte za cool naravno 

hvala

Ja sam glasao kad sam gledao filmić. O kakvoj je nagradnoj igri riječ i šta je dobitak?

ima 3 kategorije u svakoj kategoriji 1i2 mjesto osvajuju nagrade 1. mjesto osvaja komp phenom x4 955 i hd4890 a 2. dobiva razer mis i tipkovnicu

btw. hvala za glas

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
16 godina
neaktivan
offline
Game Videos

Evo i moj frag movie,to sam nabrzinu sklepo,btw ako "steka" to bi trebao biti slow motionIzlanuo se

***Dont mess with the best or die like the rest***
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 21:58 (Geralt-The Witcher).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Vidim da svi stavljate CoD 4 filmiće.

E pa ja imam nesto savim drugačije.

Neznam dal ste culi ili mozda igra tko za Discovery RP 24/7 server.(Freelancer multiplayer)

Sam mod se zove Discovery,unaprijeđen je sa mnogim novim brodovima,sistemima i slicno,da ne dužim,

Uključio sam Fraps par puta i napravio par filmica.Pa evo:

 

Ovo je jedan od prvih pa je zato kvaliteta loša.

 

Inace ja sam u fakciji Order| i imamo dogovorene termine za borbe sa svojim neprijateljem(BHG)

Snimke su vecinom sa tih fighta.

 

Dodao sam svoju glazbu i nesto titlova i tako,trudim se.

 

 

Ovo su samo neki of filmica.

Ako zelite vise evo Linkija

Tu su sve borbe ulkučujući ove gore.

Comments please Smijeh

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 11:38 (tommy2103).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Game Videos

Zanimljivo je vidjeti i ovakve video uratke.

Sve pršti od lasera.

Nešto nisam upućen u to svemirsko ratovanje, jeli postoji neki oblik izbjegavanja ili nešto jer mi na ovom videu izgleda da koga ima više taj pobjeđuje, odnosno tko ima više energije.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Game Videos

Ehh,možeš izbjegavati neprijateljsku vatru sa manjim bodovima.Al sa ovim koji ja imam bas i ne.Moja uloga je da skinem čim prije neprijateljske capital brodove.vatru od malih brodova ne mogu izbjeci.Od velikih ponekad da,ovisi cime pucaju po meni,na drugom videu mozes vidjeti da uspijem izbjeci par onih velikih plavih balona,hehe 

Pobjeda ovisi o nekim vještinama,nisu bas neke posebne,al treba znati kad iskoristiti koje oruzje,kad upotrijebiti popravke i tako.

Također ovisi koji armor upgrade imas,sve u svemu nije tak sve jednostavno kak izgleda.

Al nastavit cu raditi i dalje filmiće.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 13:16 (tommy2103).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice