Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.004
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Beta testeri,jeste gotovi?uskoro ce godina dana od izlaska pa se spremam za prvi prhod

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Beta testeri,jeste gotovi?uskoro ce godina dana od izlaska pa se spremam za prvi prhod

pricekaj jos godinu

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ipak sam nastavio danas PC verziju i vidim i dalje glicheve ali ne kao prije.

Imam i Ps5 verziju tojest Ps4 na Ps5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
GSP kaže...

Beta testeri,jeste gotovi?uskoro ce godina dana od izlaska pa se spremam za prvi prhod

pricekaj jos godinu

 Tako ce i biti...neki complete edition sa ekspanzijom u zimu 2022.bez bugova,gličeva i ostalog smeca

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Drzim postavke na max u pc verziji i smijeh je kako je malo NPCova u velikoj vecini svijeta,djeluje mi nerealno,sterilno,umjetno.

Takodjer raytrace refleksije....cim se npcovi udalje par metara od prozora itd nestanu iz refleksije a sa druge strane u Spidermanu se popnem na pola nebodera i dalje se reflektiraju prolaznici i promet.

Koliko godina su radili ovu igru ocito je da je poslo po krivu sve sto je moglo poc po krivu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Drzim postavke na max u pc verziji i smijeh je kako je malo NPCova u velikoj vecini svijeta,djeluje mi nerealno,sterilno,umjetno.

Takodjer raytrace refleksije....cim se npcovi udalje par metara od prozora itd nestanu iz refleksije a sa druge strane u Spidermanu se popnem na pola nebodera i dalje se reflektiraju prolaznici i promet.

Koliko godina su radili ovu igru ocito je da je poslo po krivu sve sto je moglo poc po krivu....

NPCjeva ima negdje poprilicno, u drugim djelovima grada malo i nista... isto vrijedi sa autima. to je nesto sto sigurno moraju popravit (ako uopce mogu popravit)

inace sad igram drugi plythrough sa full gameplay rebalance modom (tj tek sam krenio) pa da vidim kako stvari izgledaju kada je gameplay u pitanju iako dosta ljudi komentiraju da je mod zaista u tom smislu servisirao dosta stvari. 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
To sa automobilima mi je posebno retardirano u badlandsu: vidiš u daljini kolone vozila, a onda, kako se približavaš, ona bliža redom nestaju! Godinama me je čudilo to što je Assassin's Creed imao tako upadljiv pop-in, ali nisam ni slutio da ću videti igru koja ima pop-out! Jbg, napredak, nekad su mašine bile preslabe da bi prikazale udaljene objekte, a sada su toliko jake da ih crtaju i previše! :D :facepalm:
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 17:28 (Ivan(4)).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
To sa automobilima mi je posebno retardirano u badlandsu: vidiš u daljini kolone vozila, a onda, kako se približavaš, ona bliža redom nestaju! Godinama me je čudilo to što je Assassin's Creed imao tako upadljiv pop-in, ali nisam ni slutio da ću videti igru koja ima pop-out! Jbg, napredak, nekad su mašine bile preslabe da bi prikazale udaljene objekte, a sada su toliko jake da ih crtaju i previše! :D :facepalm:

 

Igrao sam puno open world igara, nikad nisam vidio tako očito loš efekt prometa u gradu. Ne razumijem kako su nešto tako očajno loše ostavili u finalnoj verziji igre. Zapravo, trebao bih razumjeti s obzirom u kojem je igra stanju, ali kad su već izrezali hrpu materijala iz igre, onda su mogli izrezati i taj dio. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon W3 svi smo ocekivali cudo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Nakon W3 svi smo ocekivali cudo.

nisam ocekivao cuda, ali ocekivao sam da igra radi kako spada. sad, bilo je svakakvih obecanja u gameplay trailerima ali mogu prihvatiti da neke stvari sto su tamo bile prikazane nisu implementirali jer nije bilo vremena/nije tehnicki bilo moguce. ali ovdje je zaista smijesno da nakon 8 mjeseci armor kao stat uopce ne funkcionira.

It is not who you are, it is who you know.
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Koliko godina su radili ovu igru ocito je da je poslo po krivu sve sto je moglo poc po krivu....

Tko zna kad su uopće krenili s pravim razvojem, prije završetka ekspanzija za w3 teško.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
duke3d kaže...
MEGATAMA kaže...

Koliko godina su radili ovu igru ocito je da je poslo po krivu sve sto je moglo poc po krivu....

Tko zna kad su uopće krenili s pravim razvojem, prije završetka ekspanzija za w3 teško.

navodno konceptualno je islo 7 godina prije izlaska, 3-4 godine prije izlasla poceo production.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Witcher 3 najbolja igra koju sam ikad igrao 3 prelaska platina svi achivmenti, Cyberpunk 2077 najveće smeće koje sam ikad pokrenuo od igara u životu, obe igre od istog developera just sayin :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 15:47 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Cyberpunk 2077

Meni je CP2077 bila sasvim ok igra, zabavnija čak od nekih mnogo nahvaljenijih igara koje nisu bile flop u očima javnosti. Naravno, nije na razini Witchera 3, a pogotovo ne na razini onoga što sam očekivao (drugi isusov dolazak), ali sve u svemu zabavnih 80-ak sati.

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kao sto sam pričao neko vrijeme kako namjeravam drugi playthtough odraditi sa modovima, nakon nekakvih 15-ak sati mogu podijeliti neke dojmove. Ovdje se ponajprije moj dojam odnosi na mod Full Gameplay Rebalance. Moram priznat da me mod ugodno iznenadio, combat i određeni gameplay elementi su po meni uvelike unaprijeđeni.
Osnovna stavka je u tome sto je level scaling ukinut jer po govoru mod developera taj segment je stvarao najviše problema. Realno taj level scaling nije loša stvar sama po sebi, međutim kad ogroman broj stvari ovisi o tome, a poprilično narušava balansiranje igre onda zaista se čovjek zapita šta su u CDPR-u radili, odnosno što su mislili kako će igra funkcionirati u tom smislu ako se scaling ne sredi kako spada.
Ono sto mi je interesantno je način na koji je itemisation riješen. Svi itemi (clothing) imaju maksimalan broj modova slotova, čime je riješena problematika korištenje tih itema. Uz to, svaki item se može samo jednom upgrade-ati (kompenziran je xp za crafting tako da je i to riješeno) čime je riješena problematika bjesomučnog unapređenja itema. Što se tiče oružja, ona mod slotove dobivaju kroz craftanje bolje verzije oružja (rare, epic, legendary) što je u principu ok. Statovi su fiksni, ali to nije problem jer je rebalance napravljen tako da te stvari imaju smisla. Legendary weapons su sada legendary u pravom smislu riječi, a s obzirom na promjene može ih se koristiti odmah, odnosno, nije potrebno čekati ne end game levele (40+) kako bi se mogli koristiti.
To su samo neke od stvari koje bih želio podijeliti i zaista mi se čini da je mod odlična stvar za one kao što sam ja koji su imali probleme sa prethodno navedenim stvarima. Napominjem da je ovo samo dio stvari koje mod servisira, a za više informacija uvijek možete otići na nexus mods i čitati "patch notes".
Hoće li CDPR mijenjati ove stvari na sličan ili isti način teško je prognozirati ali srećom tu su modderi jer da ih nema mislim da igru ne bi niti palio dugo vremena.
It is not who you are, it is who you know.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znaci konacno sam zavrsio i sve side misije u igri osim dvije, jedna je gdje moram doci do murje na neki sastanak i dodem na mjesto i nema murje uopce, par puta sam pokusavao i nista.

 

Zatim misija di naidem na nekog propovjednika na ulici i on blebece nesto i trazi pare, i ja mu dam  pare i dalje se nis ne desava on i dalje prica jedno te isto.

Kako dalje??

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 22:01 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...

Znaci konacno sam zavrsio i sve side misije u igri osim dvije, jedna je gdje moram doci do murje na neki sastanak i dodem na mjesto i nema murje uopce, par puta sam pokusavao i nista.

 

Zatim misija di naidem na nekog propovjednika na ulici i on blebece nesto i trazi pare, i ja mu dam  pare i dalje se nis ne desava on i dalje prica jedno te isto.

Kako dalje??

bilo bi pozeljno reci ime misije da bi uopce nesto i mogli komentirati

kod mene je situacija da sam sve side misije rijesio, nisam imao nikakvih problema.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ova misija sa ovim likom,

Te misija only pain.
Ja dodem na lokaciju,ali tamo nema nikoga..prazno znaci.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Ova misija sa ovim likom,

Te misija only pain.
Ja dodem na lokaciju,ali tamo nema nikoga..prazno znaci.

ovisi koliko mu novaca transferiras, odnosno da li ista das.

sa njim ukupno ima 4 susreta s tim da je zadnji susret takve prirode gdje ga dva nomada napadnu. ako ne interveniras, ubiju ga. to mi se desilo kad san nesto isao provjerit kod misty, vjerojatno je bio trigger dok sam prolazio, cujem na ulici neka galama, vidim on lezi mrtva. pa sam radi toga napravio reload zadnjeg auto save-a, pricekao da se quest odradi kako spada i tako sam rijesio situaciju.

u prinicipu, kad mu das novaca sva 4 puta (ja sam uvijek davao 100 €$ jer eto, to je tezi sitnis) dobijes dodatnu misiju od njega. dalje necu pricat je su spoileri.

 

only pain je manje-vise straight forward. ili ces dat policiji da odradi svoje ili ces intervenirati. kasnije opet imas opciju ovisno o tome koliki su ti atributi za dvije stvari, pustit lika na miru ili ga dodatno opljackati. treca opcija je dostupna samo ako si street kid (ne znam doduse 100%, nesto mi je sjecanju ostalo tako da mozda grijesim, street kid mi je bio prvi playthrough kad je igra izasla pa sam zaboravio jer je to davno bilo).

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 20:46 (Obi Wan).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dao sam igri još jednu šansu za sada nekih 15 sati u igri, i dalje je meni to ispodprosječna igra u svakom segmentu, bugove nisam primjećivao niti me to muči, nego ajmeee tko je smišljao ovakav dizajn mape. Ovo je najodvratnija i najnepreglednija mapa u jednoj igri ikad. Znači bombardira te igra questovima,pozivima i baca tih u journel, a još na mapi imaš mali milijun upitnika i uskličnika te razno raznih drugih stvari, na takvu malu mapicu nabacati toliko toga, svaka čast tko je ovo platinirao ja bi završio u ludnici nakon toga, mislim da ću odigrati samo priču i to je to. Priča za sada okej, malo smara previše blebetanja više slušam nego igram za sada. Msm je ovo neki RPG ali trebao bi biti neki balans, znači automatski ti je cijela mapa otključana možeš kuda hoćeš ali zapravo ne možeš riješavati puno toga jer su ti mrtvačke glave u questovima i quest je danger very high. Više volim otključavati mapu dio po dio i lagano čistiti sve, ovo je tako ružno i nepregledno da je to strašno.

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mapa sa zadacima i označenim bitnim mjestima. Zar je toliko različita od stavrnosti, npr. google mapa daleko manjeg Zagreba? Da stiže misija po misija ljudi bi se bunili da je linearno i da nema opcija. 

Istražuješ kak ti se da i koliko ti se da, nije da moraš.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Mapa sa zadacima i označenim bitnim mjestima. Zar je toliko različita od stavrnosti, npr. google mapa daleko manjeg Zagreba? Da stiže misija po misija ljudi bi se bunili da je linearno i da nema opcija. 

Istražuješ kak ti se da i koliko ti se da, nije da moraš.

 Tesko da mi u stvarnosti jedan lik dobio na svakoj lokaciji misiju :)

ali btw ovo je igra

Bnet: mNik987#2148
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2021 0:16 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odigrao prvu misiju za sada mi je ok! Ali nije ono wow uzeo orginal za 77 kn s e baya to jest cd key za gog!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na 90 sati sam, odradio sam sve gigove,NCPD skenere (one plave točke) otključali su mi se svi achivmenti za završene gigove, pri kraju sam priče, lvl 50 sam i 50 lvl mi je street creed, kupio sam sva dostupna auta u igri i nisam dobio achivment Autojock, jel netko zna gdje bi mogao biti problem, znači pod Rides u Journalu kupio sam sve što je bilo dostpuno. Međutim achivmenta nigdje, imam 32 auta na raspologanju u inventoryu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Na 90 sati sam, odradio sam sve gigove,NCPD skenere (one plave točke) otključali su mi se svi achivmenti za završene gigove, pri kraju sam priče, lvl 50 sam i 50 lvl mi je street creed, kupio sam sva dostupna auta u igri i nisam dobio achivment Autojock, jel netko zna gdje bi mogao biti problem, znači pod Rides u Journalu kupio sam sve što je bilo dostpuno. Međutim achivmenta nigdje, imam 32 auta na raspologanju u inventoryu.

 Jel možda moraš pokupit i onog besplatnog u onoj nekoj špilji? Niš mi drugo ne pada na pamet..

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma bilo ostalo 5 auta u city centru od Dine Dinovica nesto se zbugalo i lik mi nije davao questove za auta u city centru, riješio sam to na kraju. Završio sinoć igru kao completionist. Riješio sam sve questove zadovoljan sam endingom na kraju dobio sam ending sa Panam. Napravio sam si gunslinger/blade build sa mixom stealtha, skraftao svu legendary opremu već na pola igre sam 1 hicem iz pištolja u glavu riješavao bilo kojeg neprijatelja, a za katanu neću ni pričati koliko melje. Kod gigova sam volio iskoristit cyberware za nevidljivost porokati sve u 5 sekundi i izaći vani bez da itko zna šta se desilo. Prvih 10 sati mi je bilo mučno jer igra nije dobro izbalansirana previše poziva i questova ti nabiju odma hrpa novih likova i mapa izgleda prenabacano i ubijalo mi volju, kasnije kad sam ušao u igru bila mi je sve bolja i bolja, gigovi su odlični neki side questovi su vrhunski.

 

Priča je okej, kažem sviđa mi se ending koji sam dobio, ostale sam pogledao na netu kad sam završio igru meni je moj najdraži, ima prostora za dobar DLC igra. Nažalost izišla je barem 2 godine prerano da su je sredili maksimalno i optimizirali igra bi ladno pokupila 90+ ocijene, kad eliminiraš bugove i prelošu optimizaciju i kad uđeš u igru možeš se pristojno zabaviti, likovi su super, samo eto 2 godine rada minimalno je trebalo da se još to sve izbalansira i sredi do maksimuma. Od mene 80/100 na kraju... 

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

meni je ostao samo onaj the devil achivement i to planiram u drugom playthroughu rješit... Kao i solo na arasakin toranj. :D. Dakle, više krajeva sam odigrao i daleko najbolji mi je kad V ostavi tijelo Johnnyu (mislim da napadaš sa nomadima)... ne znam, taj me je naviše dirnuo. Meni je igra bila super, bez bugova ali sa problemima oko perfomansi.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

meni je ostao samo onaj the devil achivement i to planiram u drugom playthroughu rješit... Kao i solo na arasakin toranj. :D. Dakle, više krajeva sam odigrao i daleko najbolji mi je kad V ostavi tijelo Johnnyu (mislim da napadaš sa nomadima)... ne znam, taj me je naviše dirnuo. Meni je igra bila super, bez bugova ali sa problemima oko perfomansi.

Možeš ostaviti tijelo Johnnyu i ako pozoveš Rouge u pomoć no tada sa Johnyem odlučuješ što će se desiti, ovako kad zoveš Panam u pomoć onda V odlučuje, ne znam meni je ovo najprirodnije i najsretnije sa Panam na kraju kad odemo iz NightCitya, drag mi je Johnny i povezao sam se snjim tokom igre ali on je živio 50 godina prije V, i tijelo od V je tijelo od V bez obzira oće ona umrijeti nakon 6mj ili ne, nekako mi je taj ending most canon, pogotovo jer je Johnny htio ići kod Alt u Cyberspace. Jedino taj Devil ending je totalno drugačiji i najlošiji po meni creditsi budu koma i tako, čak možeš spasiti Takemuru u onoj misiji kad te napadnu pa te to poveže još više sa Devil endingom :D

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 ja sam se vodio logikom da se je V sama sjebala tj uvalila u sranje zbog pohlepe, koja ju je koštala i života najboljeg frendača... Ona je svoje također odradila, dok je Johnny (em je super lik odličan - story ark) doživio kroz igru nekakvu preobraženje. Shvatio je kakav je bio i mišljenja sam bio da bi bilo bolje za svijet tj da bi on mogao više dati tom kurčevom svijetu nego V. V je sebična i pohlepna i to ju je koštalo... Johnnya isto ali on je dobio drugu priliku... barem ja to tako vidim :D

 

kako god da bilo, svako malo se sjetim tog kraja, njega u busu i one odlične stvari "been good to know ya"... jebeno!

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice