Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.224.192
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Probao netko?

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ma bilo ostalo 5 auta u city centru od Dine Dinovica nesto se zbugalo i lik mi nije davao questove za auta u city centru, riješio sam to na kraju. Završio sinoć igru kao completionist. Riješio sam sve questove zadovoljan sam endingom na kraju dobio sam ending sa Panam. Napravio sam si gunslinger/blade build sa mixom stealtha, skraftao svu legendary opremu već na pola igre sam 1 hicem iz pištolja u glavu riješavao bilo kojeg neprijatelja, a za katanu neću ni pričati koliko melje. Kod gigova sam volio iskoristit cyberware za nevidljivost porokati sve u 5 sekundi i izaći vani bez da itko zna šta se desilo. Prvih 10 sati mi je bilo mučno jer igra nije dobro izbalansirana previše poziva i questova ti nabiju odma hrpa novih likova i mapa izgleda prenabacano i ubijalo mi volju, kasnije kad sam ušao u igru bila mi je sve bolja i bolja, gigovi su odlični neki side questovi su vrhunski.

 

Priča je okej, kažem sviđa mi se ending koji sam dobio, ostale sam pogledao na netu kad sam završio igru meni je moj najdraži, ima prostora za dobar DLC igra. Nažalost izišla je barem 2 godine prerano da su je sredili maksimalno i optimizirali igra bi ladno pokupila 90+ ocijene, kad eliminiraš bugove i prelošu optimizaciju i kad uđeš u igru možeš se pristojno zabaviti, likovi su super, samo eto 2 godine rada minimalno je trebalo da se još to sve izbalansira i sredi do maksimuma. Od mene 80/100 na kraju... 

 Meni je igra prodisala i radi savršeno nakon zamjene 6/6 cpua sa 8/16...pod uvjetom da ugasim RT.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

Probao netko?

probao, u predhodnim postovima opisao i savjetovao instalaciju...

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

Probao netko?

 Official ili tamo neko modda?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Igra netko na PS5? Kakvo je trenutno stanje, je li igrivo nakon ovih par patcheve koji su izašli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
BeLLicus kaže...

Ma bilo ostalo 5 auta u city centru od Dine Dinovica nesto se zbugalo i lik mi nije davao questove za auta u city centru, riješio sam to na kraju. Završio sinoć igru kao completionist. Riješio sam sve questove zadovoljan sam endingom na kraju dobio sam ending sa Panam. Napravio sam si gunslinger/blade build sa mixom stealtha, skraftao svu legendary opremu već na pola igre sam 1 hicem iz pištolja u glavu riješavao bilo kojeg neprijatelja, a za katanu neću ni pričati koliko melje. Kod gigova sam volio iskoristit cyberware za nevidljivost porokati sve u 5 sekundi i izaći vani bez da itko zna šta se desilo. Prvih 10 sati mi je bilo mučno jer igra nije dobro izbalansirana previše poziva i questova ti nabiju odma hrpa novih likova i mapa izgleda prenabacano i ubijalo mi volju, kasnije kad sam ušao u igru bila mi je sve bolja i bolja, gigovi su odlični neki side questovi su vrhunski.

 

Priča je okej, kažem sviđa mi se ending koji sam dobio, ostale sam pogledao na netu kad sam završio igru meni je moj najdraži, ima prostora za dobar DLC igra. Nažalost izišla je barem 2 godine prerano da su je sredili maksimalno i optimizirali igra bi ladno pokupila 90+ ocijene, kad eliminiraš bugove i prelošu optimizaciju i kad uđeš u igru možeš se pristojno zabaviti, likovi su super, samo eto 2 godine rada minimalno je trebalo da se još to sve izbalansira i sredi do maksimuma. Od mene 80/100 na kraju... 

 Meni je igra prodisala i radi savršeno nakon zamjene 6/6 cpua sa 8/16...pod uvjetom da ugasim RT.

 Gledam po yt, nebi dobio više od 5 fpsa zamjenom procesora na 1440p sve ultra dlss off, rtx off likovi imaju 5 fpsa vise sa tvojim procesorom, prodisala bi meni igra da mi je rtx 3080 u kućištu a ne jebeni procesor.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

 Počeo i ja ponovo. Krenuo sa Corpo. Prvi put odustao nakon 20 min. 

 Na šta obratit pažnju u početku?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igraj opušteno, u početnom delu ne možeš napraviti neku grešku sa dugoročnim posledicama. Čak i kasnije, jedino treba paziti na odnos koji želiš da imaš sa određenim NPC-jevima (treba da budeš ok prema njima i da radiš zajedničke side questove) i to je otprilike to.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

One stvari što skupljam, šta sa njima? Sigurno mi to sve ne treba?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Prodaješ, Press J to sell junk. Naleti se i na nakit, skupa pića...

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...

One stvari što skupljam, šta sa njima? Sigurno mi to sve ne treba?!

ili dismantle za crafting materials

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
x18x05x kaže...

One stvari što skupljam, šta sa njima? Sigurno mi to sve ne treba?!

ili dismantle za crafting materials

Super. Kako sa odjećom? Vidim da neke daju bolju zaštitu od drugih? Zadržim ove bolje a ove druge prodam?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...
Obi Wan kaže...
x18x05x kaže...

One stvari što skupljam, šta sa njima? Sigurno mi to sve ne treba?!

ili dismantle za crafting materials

Super. Kako sa odjećom? Vidim da neke daju bolju zaštitu od drugih? Zadržim ove bolje a ove druge prodam?

ako te briga za izgled onda biraj ono sto ti se svida

ako ides za statovima, stavljas uvijek sto ima veci armor. ostalo prodas ili rastavis za crafting. ili ako bas hoces neki komad odjece zadrzati mozes preko craftinga raditi upgrade i tako dizati armor

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako nekoga još interesira, novi roadmap ( ukratko, sve je odgođeno za prvu polovicu 2022. ):

 

https://www.cyberpunk.net/en/news/37298/our-commitment

 

 

 
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Samo se vi nadajte... Bit ce to odgodeno za Q1 ali iduce financijske godine. Dakle tamo oko travnja ili svibnja. Tko njima jos vjeruje.
Nebi nista postigli da to izbace na kraju financijske godine. Ovo je mazanje očiju
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Damn them... Nadao se većem patchu/DLC-u za xmas. Neda mi se više čekati, idem što ima 1.31, ima. Par essential modova i to je to.

Nadam se da ovo znači kako bude došlo i nešto od cut contenta, a ne da su se pogubili.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

nova godina, novi cyberpunk? cini se da bas i ne hehehehehe

steta... doduse, bilo je nekakvih govora o nekim patchevima "early 2022" (sta god to znacilo) al nisam vidio nista sluzbeno osim next gen upgrade

nesto su modovi uspjeli popravit (bar kad je rijec o combatu) ali core problemi (necu nabrajat, zna se koji su) mogu samo bit popravljeni od strane CDPR-a.

zivi bili pa vidjeli kako ce igra izgledat u ovog 2022. godini.

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Sve Vas Volim
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Leak Claims Update Will Be Soft Relaunch With New Title (screenrant.com)

 

>cyberpunk next gen/patch 1.5 will be treated as a soft relaunch for the game. game will be renamed Cyberpunk 2077: Samurai Edition

>cdpr will do a big livestream around february to reveal the patch, the cyberpunk anime and the first expansion

>new patch features: barbershops, a garage, improved AI, transmog system, a complete rebalancing of the loot system, new UI

>the promised free dlc will be bundled in and includes 4 new weapons, new game plus, appartment customization, new gigs

>tons of small stuff like judy and panam sending you more text messages during the course of the game

>first expansion takes place in pacifica which is actually quiet huge

>you walk around and do quests in what is called the "combat zone"

>the combat zone is being fought over by two new gangs: the Bozos (violent clown psychopaths with a sick sense of humour) and a gang called Slaughterhouse (violent psychopath fascists)

>walking around the combat zone feels very inspired by the game s.t.a.l.k.e.r.

>cyberpunk will get it's own gwent like mini game, it involves going to cyberspace and controlling and collecting monster which you can send to jrpg like battles, also has multiplayer

>one of the monsters looks like the reaper, another one i saw looks like an oni

>the cyberpunk anime called Cyberpunk 2077: Edgerunners is made by Studio Trigger with writing and story made by CDPR themselves. it looks absolutly insane. Beautiful 2D animation that reminds me of Akira.

>another expansion is in early stages of planning but will only be released if the first expansion is a succes

 

Neki tračevi - bilo bi super kad bi bilo a do tad, barem meni koji želi barem još jedan prelazak igre odradit, ostaje samo čekati...

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

a cuo sam za ovaj leak... ima finih stvari tu al to je sve domena rekla/kazala. hocu konkretne stvari...

ako budu radili na igri kao sto je to bilo u slucaju sa Hello Games (odnosno No Man's Sky) onda ima nade al dug je to proces... predug iskreno... igra mi se Cyberpunk al zelim da to bude sa ovim stvarima. 

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sa tom verzijom krecem u prvi prelazak i jedva cekam

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Očekujte sutra neke nove vesti za Cyberpunk.

Daj Bože da je next gen update 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Očekivanja: Patch 1.5 i next gen update

Realnost: Novi roadmap po 4. put i DLC za jaknu u igri
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Očekivanja: Patch 1.5 i next gen update

Realnost: Novi roadmap po 4. put i DLC za jaknu u igri

 LOL!

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evo vam info
Free trial i next gen update
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2022 14:12 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Slika
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Izgleda da su prilično utegli igru. Za next-gen deluje dosta stabilnije (1440p/30 FPS-a na Series S).

Saobraćaj je dinamičniji, ljudi različito reaguju, sve je nekako svežije i bolje prema prezentaciji.

Idite i skinite patch 1.5

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dosao je CP za Ps5 ali ne vidim upvrade nego pise trial koji je skoro 60gb i za ps5 je....?....

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice