Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.220.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ja sam igru probo, Al sam za nju ocito pre star pre glup jer nisam qurca kuzio sistem oruzja i ostalih inventory pizd te sam odusto.. Zao mi je da se recimo taj sav ray tracing i path tracing ne gura recimo u rdr2 igri ili tako nekoj slicnoj..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Krx kaže...

I ja sam platio igru po punoj cijeni. I dalje sam na njihovoj strani.

Kad kažem "plaćene sraćkaroše" mislim na ekipu koja pobire pluseve na tome što serendaju po svemu i svačemu.

Da, CDPR je zasro na početku s Cyberpunkom. I?

Ispravili su masu bugova i igra je, bar po meni, trenutno super igriva.

Ni witcher nije bio haj flaj na početku. Pak su ga ispolirali  pobrali lovorike.

Na žalost, igre ne financiraju gaming entuzijasti nego biznismeni željni zarade.

I oni imaju zadnje slovo kad će nešto van. Cyberpunk je morao van jer su investirtori tako rekli.

No da više ne dužim, ja ne sudim o igri kakva bila kad je izašla, nego kakva je sad.

Meni osobno, je igra skroz dobra, pogotovo zato jer sam fan i žanra i CDPRA.

I sam si rekao da skoro niti jedna igra ne izađe bez nekih problema.

Zašto onda toliki hejt prema Cyberpunku?

 Hejt je bio kad je igra to zaslužila i kad je bila u stanju u kakvom je bila. Danas igra dobiva itekakve pohvale na sve strane. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Tko ima Amd kartice i koristi upscaling umjesto FSR2 koristite intel XeSS puno ljepse izgleda 

 

 

 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-fsr-vs-xess/?1

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koliko to "puno"?

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
kad sam prije par mjeseci igrao 1.63 verziju, dojam s xess je bio ko da mi je ekran premazan vazelinom, sve je mutno izgledalo, fsr je bilo moguce nastimati da ok izgleda

al to je ocito od covika do covika, nekome pase mutnija slika s manje aliasinga, nekome ostrija
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2023 10:47 (pankreas).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Slazem se za verziju 1.63 da je izgledalo losije ali u ovoj verziji stvarno izgleda cisce manje mutno dosta ostrije bolji detalji  XeSS nego fsr 2 .stvarno savjetujem da probas pa vidi 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Citam da expanzija rastura, vrh dodatak

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Igrate vec? Kaj ne izlazi 26.?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim da hvale ekspanziju na sve strane,da je to igra kakvu su igraci ocekivali na izlasku CPa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Počeo sam 2.0, no nezz da li sam glup, ali mi je skill tree za sad kaos i uopće se ne snalazim + što prvi put u 3 godine koliko je igra vani imam ozbiljnih problema i rušenja. GJ CDPR, čeka se 2.1

Kako je kod vas, jel vam nestaju zidovi ili se igra crasha kad okinete neku cutscenu? (totalno random)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

Počeo sam 2.0, no nezz da li sam glup, ali mi je skill tree za sad kaos i uopće se ne snalazim + što prvi put u 3 godine koliko je igra vani imam ozbiljnih problema i rušenja. GJ CDPR, čeka se 2.1

Kako je kod vas, jel vam nestaju zidovi ili se igra crasha kad okinete neku cutscenu? (totalno random)

 

Ja ponovno instalirao igru da probam. Prvi put kad sam krenio ući crash. Iz druge je ušlo. Onda počeo igru ispočetka kao nomad. Tamo kad pređeš granicu i kada te love auti sam krepo jer sam htio vidjeti šta će biti ako uopće ne pucam na te što me love. Onda me vratilo skroz na početak te granice jer igra očito nema neki autosave sistem, koji bi mi ipak olakšao da ne moram opet prolaziti dijaloge. Ali sreća da je tako, jer sam pomislio da isprobam sve drugačije opcije dijaloga. I pogodi šta, sve isto. Šta god ti birao ili nebirao sve se odvija identično, možda je tu i tamo koja rečenica malkoc drugačija. Onda sam vratio skroz na početak na onaj susret s šerifom, i tamo sve opet isto šta god ja izabrao. U prvih pola sata ima 5-10 onih opcija kad ti istječe vrijeme, a ti možeš birati hoćeš reći nešto ili šutiti. Dakle to je nekakav očajnički pokušaj stvaranja napetosti i odluke iz ničega i totalno je besmislen. Doslovno ima scena kada V i Jackie stoje jedan pored drugog i šute, a tebi se ponudi opcija da kažeš "What now?" i kao vrijeme curi. Preznojio se dok sam odlučio da stisnem F ili ne. 

 

Također sam zaboravio koliko je Jackie naporan i dosadan lik. Onda sam s njim išao na onu slavnu misiju kad izvlačimo onu žensku od one bande. Ubili smo sve te levate i njihovog bossa, ali meni je stalno bilo označeno na questu da ga moram ubiti i vodi me prema njegovom tijelu. I završimo sve i odlazimo otale, a mene stalno na minimapi vuče nazad da ubijem tog jebenog mrtvog bossa. Onda kad je išao neki cutscene sa Jackiem opet crash. Dvaput u 45 minuta. 

 

Užas živi, mislim da mi je bolje sve radilo kad je igra tek izašla. 

 

Sad mene zanima jel ima neka opcija da se isproba ova ekspanzija bez da se pređe osnovna igra, jer to ne namjeravam. 


Naravski ekspanziju ću piratizirati, nema Boga da im dam centa.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na mojem AMD drlogu sa 16 g vrama se ne kreša, ali ja imam last gen tak da ne koristim napredu grafiku poput ray tracinga, samo high detalje 100+ fpsa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Cyberpunk 2077

Mogući spoileri dolje:

 

 

Kupio igru tek prije dva dana, nakon strpljivih godina čekanja bez spoilanja i opet čekanja 2.0 verzije 3 godine nakon da bi to sve bilo nekako kompletno (u mojoj glavi).

Prvi dojmovi su fantastični. Tehnička izvedba igre je odlična, zaboravio sam koliko je zapravo RED Engine "stutter free" čak i pri nižem FPS-u (isto kao TW3 kojeg sam tada igrao na 35FPS) i pristojno iskorištava resurse hardvera (iako vjerujem da im je kod u svom tom kaosu "hypa" bacan kao lopatom). Vizualno izgleda baš kako treba i definitivno je RayTracing (neki bi rekli, nije ih briga za RT) odmak koji stvara štih te vizualne atmosferičnosti koja te uvlači tu taj svijet "punka". Uhvatio bi se da samo hodam i uživam u Night Cityu po noći... Priča i sve vezano za, nakon tek X sati preuranjeno je bilo što konkretno reći, ali sviđa mi se početni napredak koji te postepeno uvodi tj skaliranje priče i osjećaja napretka u igri. "Tko" biti na početku, daju ti neke indicije u opisu i to je ok dok poslije skill tree (koji pita malo proučavanja) traži od tebe da se "nađeš" zapravo, na što želiš staviti fokus i na koji način dalje igrati: uz to opciju koju su nam dali je jedan reset svih skillova, second choice, top. Igra je instalirana na čisto, nikakav update na prijašnje 1.x verzije, do sada niti jedan "bug" me nije našao. Šta još.. e da, početni dio glavne priče je sređen i sad sam fokusiran na sporedne misije do izlaska DLC-a (dev na RED forumu je rekao slobodno se može proći kroz ACT I, od kojeg nakon nastavlja PL).

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 10:42 (Mr.Inferno).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igram za sad nekih 3 sata new game nakon 2.0 patcha i mislim da nisam naisao na bugove ili glitcheve,za razliku od situacije kad je igra izasla gdje mi se gadilo igrat pc verziju od kolicine glicheva koju bih vidio u pola sata igranja.

Sad mogu svakome preporucit i pc verziju 🥂🥂🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nisam čekao tvoju preporuku nego sam pregazio igru na PC-u odvano bez bilo kakvih problema.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Nisam čekao tvoju preporuku nego sam pregazio igru na PC-u odvano bez bilo kakvih problema.

Naravno,ali ostatak svijeta nema grafu kakvu ti imas,koja popravlja bugove,glicheve,stutter itd.

Ti i tvoj pc sge specijalni ❤️

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Vidim šaroliko, nekom radi bolje nego ikad, nekom 'sredili' igru s nadogradnjom; znači po izlasku 0 rušenja ili nekih ozbiljnih bugova, a sad ne radi pa ne radi. Najgore što sam isto na tutorialu (gdje onu izvlačiš iz kade) imao bug koji je riješen sa save/load; naime nisam mogao zgrabit lika (nit je bilo F prompt nit se što dešavalo kad si stiskao, a nije ni bio na mini-mapi xD ).
 
Mislim da ću još jednom sve obrisati/instalirati (uključujući saveove) pa ako bude radilo super, ako ne, pa-pa

EDIT: veli frend da mu je totalno nestao onaj nadmoćni gušt na kraju igre jer su dodali što nisam znao, level scale enemya i da za sad ne vidi kako isključiti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 12:35 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Nisam čekao tvoju preporuku nego sam pregazio igru na PC-u odvano bez bilo kakvih problema.

Naravno,ali ostatak svijeta nema grafu kakvu ti imas,koja popravlja bugove,glicheve,stutter itd.

Ti i tvoj pc sge specijalni ❤️

 Jebiga, kaj bi ti ja. Igraj na konzoli Zelldu u 720p na 29 fpsa i uživaj u prekrasnoj grafici koja radi fludno.

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

bome su lijepo ispeglali igru, jako uredno radi, igram bez RT i sa DLSS Quality. 

 

slika je odlicna, a rezultati su pokazali svoje. 

 

igram ju malo prije izlaska DLC-a, presao sam ju 2 puta prije, no sada sam loadao neki svoj stari save gdje mi nije sve rijeseno pa to polako radim, cistim cijelu mapu te sam dodao neke modove tipa infinite double jump, 99999 eddiesa, one shot kill. 

 

jednostavno se izivljavam u igri  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Nisam čekao tvoju preporuku nego sam pregazio igru na PC-u odvano bez bilo kakvih problema.

Naravno,ali ostatak svijeta nema grafu kakvu ti imas,koja popravlja bugove,glicheve,stutter itd.

Ti i tvoj pc sge specijalni ❤️

 Jebiga, kaj bi ti ja. Igraj na konzoli Zelldu u 720p na 29 fpsa i uživaj u prekrasnoj grafici koja radi fludno.

 Tvoji odgovori su komični. Pojedinci tu u ovoj temi nam žele prodavati priču kako je sa igrom sve bilo super od prvog dana a eto nas ostalih 99% čovječantsva je ludo. Mora da su ludi i ovi iz CDPR-a koji 2 godine izbacuju patcheve, najavljuju toliko velike updateove da to nazivaju "re-release" igre. Igra danas i ona igra po izlasku koju si ti igrao praktički nisu ni iste igre, toliko toga su promijenili jer nije valjalo. Ali kad gospodin forumas kaze da nije tako onda su svi ostali ludi, pa i sami developeri igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

obozavam cyberpunk al rec da je sve bilo u redu kad je igra izasla... jako komicna izjava.

 

odigrao sam igru pet puta pa je ne bi preporucio u stanju u kojem je izasla iako nisam imao nekih vecih problem, samo zato jer je bilo ocito da su odredeni segmenti igre nedovrseni. tko to nije vidio, nema veze sa stvarnoscu

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kao što rekoh imao sam jedan bug koji je tražio ponovno pokretanje igre. Igra je na i7 10700 i rtx 3060 ti radila skroz uredno na tadašnjem full hd monitoru. Sad kaj vi to smatrate komićnim mene iskreno boli ona stvar, smatrajte kaj vas je volja 😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Igra je bila nedovršena, to je činjenica. Osim ako su tebi nekim čudom dali 2.0 verziju 3 godine ranije.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Kao što rekoh imao sam jedan bug koji je tražio ponovno pokretanje igre. Igra je na i7 10700 i rtx 3060 ti radila skroz uredno na tadašnjem full hd monitoru. Sad kaj vi to smatrate komićnim mene iskreno boli ona stvar, smatrajte kaj vas je volja 😂

 Kod ovog dede uvijek ista priča. On niš ne vidi, sve mu je super.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jebiga, kliko vi gunđate ja bi odavno promjenio hobi...hrđavom kurcu i dlake smetaju 💪

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Jebiga, kliko vi gunđate ja bi odavno promjenio hobi...hrđavom kurcu i dlake smetaju 💪

sve 5 sto se tice narodne poslovice, al jedno je mlatit praznu slamu i pricat nebuloze a drugo je rec da ti se igra osobno svida i da si svjestan problema.

nekome nece pasat zbog jednog aspekta, nekome zbog drugog i to je u redu al cinjenicno stanje se ne moze ignorirat.

kazem, ja sam odigrao igru 5 puta, street kid, corpo, nomad, male, female, sve prosao i uzivao sam u prici i likovima al s druge strane, crafting, wanted system, leveling u određenom pogledu, itemization, sve su to bili aspekti koji su bili losi/nepostojeci

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
forumaš kaže...

Jebiga, kliko vi gunđate ja bi odavno promjenio hobi...hrđavom kurcu i dlake smetaju 💪

sve 5 sto se tice narodne poslovice, al jedno je mlatit praznu slamu i pricat nebuloze a drugo je rec da ti se igra osobno svida i da si svjestan problema.

nekome nece pasat zbog jednog aspekta, nekome zbog drugog i to je u redu al cinjenicno stanje se ne moze ignorirat.

kazem, ja sam odigrao igru 5 puta, street kid, corpo, nomad, male, female, sve prosao i uzivao sam u prici i likovima al s druge strane, crafting, wanted system, leveling u određenom pogledu, itemization, sve su to bili aspekti koji su bili losi/nepostojeci

Zna megatama zašto sam mu napisao takav odgovor, njegove primjedbe su prevnstveno na tehnički dio u PC verziji. Znači sa tim dijelom i bugovima ja nisam imao nikakvih problema po izlasku igre.

Kaj se tiče gameplay mehanika koje spominješ meni su relativno nevažni...ne kraftam oružja, ima ih kolko želiš i bez toga, sve kaj mi ne treba prodajem i tak ja igram sve takve igre. Problemi sa policijom i sl. meni su nebitnio, sreo policiju par putra u igri, ne radim pizdarije po cesti niti mi se tak igra ova igra.

Leveliranje je meni bilo savim OK, u biti ni ne ulazim u taj dio dubinski, krenem prvo sa bildanjem zdravlja i sl. pa onda poboljšavam zaštitu i napad...isto radim u svakoj igri tog tipa. Ni ovdje mi nije bilo ništa nenormalno ili loše. Kaj se itema tiče to sve prodam pa si kupim kaj mi paše, opet ne igram na taj način.

Ako pričamo o RPG igrama igram ih ako je moguće kao akcijske avanture, sa što manje kompliciranja i to sam dobio od ove igre. 

 

Taj dio valjda ide pod osobne ukuse? Ako su te mehanike potrgane i ti igraš igru drugačije onda se slažem da je igra imala ima i dalje problema, samo kaj ih ja nisam doživio jer mi je to nebitno kao što sam napisao.

16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

i meni je tehnicki dio igre bio ok.

a sto se mene tice, druze, ako ti se sviđa, lupaj po igri. more power to you. ja imam neke druge prioritet, al o tom nesto vise kad izade ekspanzija.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Imam i ja, starfield pa nakon toga lupam ekspanziju.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

GrafiQ Incredible.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 23:58 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice