The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 218.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
The last of us 2

Prešao sam igru. Evo neki dojmovi.

 

Znači prvo ću reći da mi je je prvi TLoU možda i najdraža igra ikad. I od ove igre sam imao velika očekivanja. Što se tiče priče, izuzev par stvari koje bi osobno ili napravio drigačije ili malo promijenio, mislim da igra uopće nema toliko lošu priču koliko se to želi prezentirati. U nekim dijelovima je malo nepotrebno razdužena ali nista strašno. Neću spoilati, ali igra završava na način da mi izgleda da će sigurno u budućnosti postojati Part 3 i da priča sa glavnim likovima nije ni blizu gotova. Priča ima dosta plot twisteva, dosta emocionalnih trenutaka dok prolazite kroz sve. Neke stvari neće baš svi moći progutati, ali kad je odigraš do kraja skužiš neke poruke koje želi poslati.

 

Što se tiče gameplaya, to je puno bolje od prve igre. Sviđa mi se kako su dobro dočarali razliku u gameplayu između Ellie i Abby. Ellie je agilnija, brža. Abby sporija ali jača u combatu. Na stranu to što mi puno više odgovara igrati sa Ellie u ovakvom svijetu jer volim stealth. AI je puno bolji u odnosu na prvu igru, ima više tipova enemya, infecteda i svi su "pametniji" nego u prvoj igri. Sviđa mi se raznolikost u samom combatu. U prvoj igri je gameplay služio svrsi, ovdje je puno bolji.

 

Grafički se sve zna, možda i najimpresivnija igra ove generacije. Doslovno ne skužiš razliku između cutsene-a i gameplaya. Sviđa mi se što je igra veoma malo, ako je i uopće downgradeana grafički u odnosu na ono što smo vidjeli u prvim trailerima. To je rijetkost u današnjim igrama. I unatoč tome frame dropova nema. Zakucana je na 30 fpsa stalno. Da, to nije bajan fps, ali bar nema padova. Recimo Days Gone izgleda duplo gore a ima stalne padove fpsa. Izvukli su čudo iz PS4 hardvera.

 

Soundtrack je brutalno dobar. Od izvedbi na gitari, do onih zvukova koje je radio Gustavo (lik koji je bio zadužen za zvuk i u prvoj igri). Apsolutno pogođeni zvukovi u svakom trenutku igre, od trenutaka kad si sam i zvuk pridonosi toj jezi, pa do hodanja u prirodi i napuštenim naseljima uz opustajuće zvukove. Za soundtrack čista desetka.

 

Glavno pitanje. Jel igra dostigla level prvog TLoU? Za mene osobno ne. Ali bome nije ni veliko smeće kako vam svi žele prezentirati, daleko od toga. Igra je dosta onako depresivna i mračna, što nije nužno nešto loše ali mislim da zbog te činjenice se neće ponavljati toliko puta koliko se ponavljala prva igra. Isto tako sama priča nije nužno loša, ali je puno više ljudi neće voljeti nego kod prve igre. 

 

Ovako kad bi davao ocjene:

Priča - 7/10

Gamrplay 9/10

Grafika -10/10

Soundtrack - 10/10

 

Ukupna ocjena bi mi bila 8/10 ili 8.5/10. Ako je prva igra bila 9.5/10. Igru bi preporučio svakome da odigra. Nije ni blizu loš nastavak na prvu igru kako se to tvrdi nego je i više nego dostojan nasljednik.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 19:32 (antimadridista).
Moj PC  
12 2 hvala 5
9 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

Ja stigao do onog malo žešćeg bossa, i tu se sad mučim...je*em ti sve velik je ko kuća, a opet ga je povremeno teško uočit kad je stalno premračno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The last of us 2

Mislim da se ne treba nametati svugdje.

Pisao sam već ali 2-3 dežurna pripadnika određenih interesnih skupina bacaju TD ili reply u negativnom kontekstu.

 

Meni je guranje takvih političkih stvari smiješno pošto radim u sustavu gdje znam kako stvari stoje.

Sve se radi zbog love, 80% ljudi koji se nalaze u povorkama nit su homoseksualci nit imaju neko pozitivno mišljenje o njima. Na poslu imam 2 kolegice homoseksualne, nikad nisu bile na tim pizdarijama realno. Kažu netreba im to, sva prava imaju (čak drugačiji ugovor nego ja, gdje piše da može prijaviti bilo kakvo uznemiravanje vrijeđanje na temelju spolne orijentacije) pošto se deklarirala kao homoseksualna osoba prilikom zaposlenja. 

 

Isto kao feminizam, politički pokreti pod krinkom korektnosti kako bi izvlačili lovu iz tih istih skupina, država, fondova i poreznih obveznika.

 

Dokaz tome su upravo mediji, poput filmske i glazbene industrije pa sad eto i gaminga. To je postao trend kao Iphone svake godine.

U TLOU 2 to nije toliko posebno naglašeno no opet prikaz i spomen Gay Pridea u post apokaliptičnom svijetu nikako nije u službi radnje. Znate koji dio mislim, na početku. Također je datum netočan.

 

Joela nije trebalo maknuti na taj način, teški plot hole.

U prvom dijelu lik nanjuši zasjedu na 300 metara, oprezan je na svakom koraku.

Ipak je takav svijet.

 

Ovdje se predstavi grupi stranaca imenom i prezimenom. Onako na dobar dan, kao dijete od 6 godina.

Tommy također pasivno promatra kad ovaj daje Abby shotgun.

Po karakterizaciji likova na temelju prvog dijela Tommy bi sigurno okinuo 2-3 naboja prije pizdarije. O Joelu netreba ni pričat.

Dosta da ih uznemiri te se izvuku iz zasjede.

 

Zato gameri hejtaju, totalni kontrast prema glavnom liku koji tu čisto služi kao pokretač osvete koja to nije na kraju. Nerealno puno klišeja uz forsirani shock efekt. Nije ni originalno, Walking Dead i Negan su miljama bolje odradili posao nego Abby odnosno Druckman.

 

Očekujem da Nathan Drake na početku Uncharted 5 oklizne na morskog ježa te pogine. 

 
2 4 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Strelok kaže...

 

Očekujem da Nathan Drake na početku Uncharted 5 oklizne na morskog ježa te pogine. 

 Pa u Unchratedu 5 cemo igrati sa njegovom kcerkom 

PeTak
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Strelok kaže...

Joela nije trebalo maknuti na taj način, teški plot hole.

U prvom dijelu lik nanjuši zasjedu na 300 metara, oprezan je na svakom koraku.

Ipak je takav svijet.

 

Ovdje se predstavi grupi stranaca imenom i prezimenom. Onako na dobar dan, kao dijete od 6 godina.

Tommy također pasivno promatra kad ovaj daje Abby shotgun.

 Da si igrao igru umjesto čitao gluposti po internetu, shvatio bi da je zapravo Tommy bio taj koji je odao imena prvi još dok su se borili sa Abby protiv infecteda. A Joel je i u prvoj igri vjerovao ljudima, to su mitovi da nije. A u ovoj igri je proslo 4 godine od outbreaka i stvari su krenule na bolje na početku. U onom napadu infecteda se nisu mogli izvući bez da su vjerovali Abby.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 19:56 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Jebote brzo si prešao igru. Pičio si cijeli vikend jel? Koliko sati ti je trebalo?
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...
Jebote brzo si prešao igru. Pičio si cijeli vikend jel? Koliko sati ti je trebalo?

 24 sata gameplaya. S time da nisam baš toliko detaljno lootao u prvom prelasku igre, mislim da kad bi detaljno sve istraživao i nastojao pokupiti sve one karte, dokumente i ostalo da bi se tu nakupilo i do 30 sati. To volim raditi u New Game+. Ovdje me zanimalo kako igra završava nakon što se toliko pričalo o njoj pa sam malo i žurio. Mada sam dobio igru dan prije izlaska, u 4 dana prešao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 20:21 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Sljedeći The Last of Us ne igram ako glavni lik nije Rvat iz Sikirevaca koji tuče ženu. Kako ih nije sram da nas ovako tlače?

 

Čisti dokaz kako se danas ne moze kritizirati nikakav ideja jer to odma znaci da si hater i da mrzis ako o necemu pricas o negativnom kontekstu.

 

Kaj ti mislis da svi kojima se ne dopada na koji su nacin odradili TLOU2 da su sovinisti i homofobi itd? Daj odrasti i shvati da slobodno mozes kritizirati nesto u zivotu i da to ne znaci da si protiv toga.

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: The last of us 2
dad0r kaže...

Kaj ti mislis da svi kojima se ne dopada na koji su nacin odradili TLOU2 da su sovinisti i homofobi itd?

 

 Daj ne seri i ne stavljaj mi u usta nešto što nisam rekao. Ako netko prigovara i žali se sto je glavni lik u videoigri gay i govori se da je to mentalna bolest i izjednačava ih se sa pedofilima (što su pojedinci radili u ovoj temi), onda ću mu otvoreno reći da je homofob. Jer jest homofob koliko god ga to boljelo.

 

A ako se nekome ne sviđa priča ili bilo koji dio drugi dio igre, to je njegovo mišljenje i nikad nebi nikome prigovarao za to. Sloboda govora da, ali to ne znači da se može reći apsolutno sve i svašta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 20:30 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

 

 Daj ne seri i ne stavljaj mi u usta nešto što nisam rekao. Ako netko prigovara i žali se sto je glavni lik u videoigri gay i govori se da je to mentalna bolest i izjednačava ih se sa pedofilima (što su pojedinci radili u ovoj temi), onda ću mu otvoreno reći da je homofob. Jer jest homofob koliko god ga to boljelo.

 

A ako se nekome ne sviđa priča ili bilo koji dio drugi dio igre, to je njegovo mišljenje i nikad nebi nikome prigovarao za to. Sloboda govora da, ali to nikome ne daje za pravo da može sipati govor mržnje gdje god poželi.

 

 

Kakve veze ima kaj je mala gay to uopce nema veze s ovim kaj sam ti ja prije napisal za TLOU2.

 

Daj se ohladi malo i nemoj shvacati osobno sve to kaj drugi pisu, a ovo boldano neznam kaj se cudis pa pogledaj u kakvoj drzavi zivis i sa kakvim odgojem i sve ti je jasno ali to je razgovor za druge teme uzivaj u igri i ignoriraj takve ljudi a i vec smo previse u OT otisli.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: The last of us 2
dad0r kaže...
antimadridista kaže...

 

 Daj ne seri i ne stavljaj mi u usta nešto što nisam rekao. Ako netko prigovara i žali se sto je glavni lik u videoigri gay i govori se da je to mentalna bolest i izjednačava ih se sa pedofilima (što su pojedinci radili u ovoj temi), onda ću mu otvoreno reći da je homofob. Jer jest homofob koliko god ga to boljelo.

 

A ako se nekome ne sviđa priča ili bilo koji dio drugi dio igre, to je njegovo mišljenje i nikad nebi nikome prigovarao za to. Sloboda govora da, ali to nikome ne daje za pravo da može sipati govor mržnje gdje god poželi.

 

 

Kakve veze ima kaj je mala gay to uopce nema veze s ovim kaj sam ti ja prije napisal za TLOU2.

 

Daj se ohladi malo i nemoj shvacati osobno sve to kaj drugi pisu, a ovo boldano neznam kaj se cudis pa pogledaj u kakvoj drzavi zivis i sa kakvim odgojem i sve ti je jasno ali to je razgovor za druge teme uzivaj u igri i ignoriraj takve ljudi a i vec smo previse u OT otisli.

 Pa po ovome što si me citirao ispada da ja govorim da su svi homofobi kojima se ne sviđa igra. Nisam nikoga nazvao homofobom osim one koju su baš otvoreno pisali da su gayevi mentalno poremećene osobe i slično. 

 

Volio bi kad bi ljudi na ovom forumu zapravo odigrali igru pa da raspravljamo normalno o samoj igri. Ne o drugim stvarima. Recimo na redditu u TLoU temi su redom ljudi koji su odigrali igru i imaju što za reći, bilo pozitivno ili negativno i postoji neki level rasprave. Ovdje ne. Ovdje je od početka samo prosipanje žući.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
Santana kaže...

kolko sam vidio po recenzijama sve je super, al prica i likovi nisu za svakog

Eto sve si s tim rekao. Očito je mračna tema malo previše za mlađe gejmere i to mi je razumljivo. Otprilike kao da sam ja kao klinac ocjenjivao Jazz glazbu i Dostojevskog ili Krležu. 

9 godina
offline
Re: The last of us 2
Slazem se, tesko je voditi normalnu raspravu s hejterima.
Prvi review koji sam vidio na Metacritic je glasio .... SJW Shit... I ocjena 0. Et takvi likovi koji ne zele ni igrati igru. Daj fino 400-500 kn pa reci argumentirano sto nevalja.
Zasad nisam nasao neku vecu manu.
Lakse je napisati da igra nevalja nego da ljudi skuze da si homofob i sve drugo. Ja cu reci svoje iskreno mišljenje i argumentirat cu svaku losu i dobru stvar. Neka svatko kome ne valja igra neka napise sto nevalja. Ako ti je jedini argument to da ti se abby ne sviđa, sto reci toj osobi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 21:52 (Gogy7).
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
. Ako ti je jedini argument to da ti se abby ne sviđa, sto reci toj osobi.

 Mislim da je za ovaj dio ključno odigrati igru i proći tu njenu priču. Od početka je zamišljeno tako da ju mrziš kad tek počneš igrati s njom. Ali tamo od drugog ili trećeg chaptera zapravo počinješ shvaćati nju kao osobu i njene motive.  Meni se taj dio osobno svidio. Zapravo cijeli taj aspekt igre gdje te tjera da nešto i nekog mrziš pa ti onda nakon nekog vremena igra uspije promijeniti mišljenje o toj osobi mi je fascinantan. Mislim da je po tome ova igra napravilo nešto što se druge nisu nikad ni usudile probati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 22:05 (antimadridista).
10 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

PeTak
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Steta sto je upao u hejt train.
Ne znam kakav su kraj Joela fanovi htjeli, da umre s osmjehom na licu s dvije zenske u krevetu? Meni totalno pase njegova smrt u ovakvom settingsu, to sto ti volis nekog ne znači da zaslužuje lijepu smrt. Koliko nas je izgubilo nekog na ne lijep nacin.
Joelova smrt je los argument. Smrt je stvar po kojoj je lako pljuvati i nikome ne paše.
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Slazem se, tesko je voditi normalnu raspravu s hejterima.
Prvi review koji sam vidio na Metacritic je glasio .... SJW Shit... I ocjena 0. Et takvi likovi koji ne zele ni igrati igru. Daj fino 400-500 kn pa reci argumentirano sto nevalja.
Zasad nisam nasao neku vecu manu.
Lakse je napisati da igra nevalja nego da ljudi skuze da si homofob i sve drugo. Ja cu reci svoje iskreno mišljenje i argumentirat cu svaku losu i dobru stvar. Neka svatko kome ne valja igra neka napise sto nevalja. Ako ti je jedini argument to da ti se abby ne sviđa, sto reci toj osobi.

 zalosno je sto je metacritic mjerilo ičega. Toliko precjenjeno sranje od portala da boli glava

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

Ne znam o kojem hate trainu pricas, ali dobro. Ne svidja ti se igra = hater 

PeTak
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Pa nacin na koji je promjenio glas kad je poceo govoriti o Joelovoj smrti.
To je jedini argument koji je zelio naglasiti, ali to nije argument da igra nije dobra.
Ubijanje likova u GoT ne cini seriju losom vec losa realizacija zadnje sezone. I sad zamisli kako idem govoriti kako Got ne valja zbog nacina kako su ubijeni neki likovi. Sorry ali to je hejt a ne argument.
Drugi argument mu je tuzna i depresivna lica likova u post Apokalipsi? Stvarno? U igri od 25h to ti smeta? Argumenti mu nisu na razini.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Sutra ću odigrati do kraja pa napisati konkretnije, ali ovaj transgender religous cult dio Abbynog redemptiona je stvarno jeb*no glup i neuvjerljiv. Čak je mogla ispasti dobar lik da su neke stvari malo presložili, a taj dio skroz izbacili.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
The last of us 2

Čitam temu i fasciniran sam količinom debila i debilnih kritika na ovako jednom malom forumu.

 

Da barem imamo više ovakvih igara sa "glupom" pričom.

 

9/10 od mene.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
5 3 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
The last of us 2

Fanboysi daju nerelano visoke ocjene a mi hejteri zbog jebenih fanbojeva nerealno niske.

 
1 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Koliko sam upucen, ovaj klip je napravljen nakon nekih 10 sati u igri. Nisam gledao sinocnji stream, ne znam koliko je daleko dogurao do sada. Cekam recenziju od njega i od ACG-a. I nema tu nikakvog hatea, jednostavno ima ljudi koji ne vole svaku igru od svetog Naughty Doga, pogotovo ne od Cuckmana koji ima neku svoju viziju svega...
PeTak
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Koliko sam upucen, ovaj klip je napravljen nakon nekih 10 sati u igri. Nisam gledao sinocnji stream, ne znam koliko je daleko dogurao do sada. Cekam recenziju od njega i od ACG-a. I nema tu nikakvog hatea, jednostavno ima ljudi koji ne vole svaku igru od svetog Naughty Doga, pogotovo ne od Cuckmana koji ima neku svoju viziju svega...

 Majke ti koliko vi ljudi imate godina? Kakve su to fraze i imena? Da Cuckman 

Takve fore sam koristio kad sam imao 14 godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
The last of us 2

Evo ja ću biti 100% objektivan. 

Moja ocjena je 9.9/10. 

I samo svoju ocjenu prihvaćam. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Koji je to glupi savjet reci nekome da plati 500kn za igru da bi mogao kritizirati. Ima ljudi koji plate i daju svoje dojmove. Recenzenti.

Netrebam stat u govno da bi znao da smrdi.
Moj PC  
2 2 hvala 1
14 godina
offline
The last of us 2

Ovo će ostati klasik...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
The last of us 2

Iznijet ću svojih par crtica u kojima želim dočarati žašto je meni priča i poruka igre odlična.

 

-kad prvi put vidim što Abby napravi bude mi doslovno muka i gadi mi se njen lik

-kasnije dok igram sa Ellie (i ona se to pita) se pitam zašto su ubili samo Joela, a ostale pustili na životu, očito je da se ne radi o bezveznim kriminalcima nego je riječ o osveti

-malo po malo kako igram sa Ellie očito je kako osveta izmiče kontroli i umiru ljudi koji nebi trebali, a glavni cilj je Abby

-taman na kraju kada je Ellie izmorena i već odustaje od Abby ona se pojavi gnjevna i ljuta zbog Owena, Mel i drugih...

-i to je taman pravo vrijeme za uzeti kontrolu nad Abby; sada gledamo priču o osveti iz njene perspektive i vidimo kako se i njen život ruši zbog jednog ubojstva

 

Abby u toku igre tri puta bude spašena od gotovo sigurne smrti, obratite pažnju kako prvi put reagira, a kako drugi put reagira, treći put je više-manje nebitno.

Poanta je da se Abby promjenila i da je Ellie to shvatila, osoba koju je Ellie htjela ubiti više ne postoji i zbog toga sama osveta nema smisla. Ellie je čitavu igru ljuta sama na sebe jer zadnje dvije godine je ljuta na Joela i nije dobila priliku za dostojno se oprostiti od njega niti mu je oprostila za ono što je napravio u Salt Lake Cityju.

 

Ono što je Abby napravila Joelu je zvjerski, ali i ono što je Joel napravio na kraju TLoU2 je isto zvjerski i to je to. Kroz obje igre se provlači motiv da su ljudi sami sebi najveći neprijetelji.

 

Nisam fanboy, PS4 imam tek godinu i pol i prvi TLoU mi se svidio (nije me oduševio), a zbog drugog dijela mi je sada prvi dio još bolji. Meni obje igre dobro upotpunjuju jedna drugu.

 

Mane: Likovi Jesseja i Dine su mi ostali nedorečeni i pomalo jednodimenzijalni, ali shvaćam da bi to zahtjevalo još dodatnog rastezanja igre pa mogu preći preko toga.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 11:20 (Dodinho).
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ja mogu malo teže proći preko toga jer je igra rastegnuta na hrpi mjesta, a puno likova je ostalo bez dovoljno vremena na ekranu da se do kraja razviju. Posebno u drugom dijelu igre to dolazi do izražaja i narativni dio dosta pati radi toga.

Da je ovo igra od 14h ko prethodnik onda bi mogao argumentirati da stvarno nije bilo mjesta za neke stvari, ali u igri od 25h je to jako teško za progutati.

Brat bratu, teme koje igra obrađuje odradiš jednako kvalitetno u upola kraćoj igri. Ima primjera koji su to napravili sa manje fillera i puno kvalitetnije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 13:45 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Ja mogu malo teže proći preko toga jer je igra rastegnuta na hrpi mjesta, a puno likova je ostalo bez dovoljno vremena na ekranu da se do kraja razviju. Posebno u drugom dijelu igre to dolazi do izražaja i narativni dio dosta pati radi toga.

Da je ovo igra od 14h ko prethodnik onda bi mogao argumentirati da stvarno nije bilo mjesta za neke stvari, ali u igri od 25h je to jako teško za progutati.

Brat bratu, teme koje igra obrađuje odradiš jednako kvalitetno u upola kraćoj igri. Ima primjera koji su to napravili sa manje fillera i puno kvalitetnije.

 Da, to mi je neki negativni dio. Priča sama po sebi nije loša ali neke stvari su dosta razvučene. Ali ono što čitam po Internetu da priča ima previše rupa i da je katastrofa, to mi baš i nema nekog smisla nakon odigrane igre. Nisam uopće primjetio neki plot hole koji kvari sve.

 

Nekakva moja interpretacija kraja igre je da Ellie u odnosu Abby i Leva vidi sebe i Joela i da počinje polako opraštati

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 13:49 (antimadridista).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice