The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Kao da je problem izbacit Abby iz trailera koji traje par minuta a igru ćemo igrati 20+ sati... 

13 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Kao da je problem izbacit Abby iz trailera koji traje par minuta a igru ćemo igrati 20+ sati... 

 Pa u story traileru se uvijek upoznajemo sa likovima koji su ogroman dio igre, i samom pričom. Znači ovo je story trailer koji je izašao mjesec dana prije izlaska igre i ti mislis da bi oni kompletno izbacili iz tog trailera žensku sa kojom igraš pola igre? Mislim da malo pretjerujete s tom propagandom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Igra ce biti prevedena na hrvatski kao sto je bilo s days gone i god of war.

 

https://www.hcl.hr/video/objavljen-novi-trailer-the-last-of-us-part-2-ne-spoila-kraj-price-155051/

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
emerik kaže...
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Moguce da su ju imali planiranu pa su ju zbog leakova odlucili izbaciti, tko zna.

 Ne možeš u tjedan dana izbaciti iz igre lika sa kojim navodno igraš pola igre. Nema logike. Mislim da ćemo sa Abby igrati jedan manji dio igre i to je vjerojatno bio plan od početka. Isto kao što smo u prvoj igri jedan mali dio igrali sa Ellie.

 Iz igre ne, ali mozes iz trailera. Nisam se dobro izrazio u originalnom postu, mislio sam na trailer.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 17:18 (emerik).
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Vjerujem da je igranje s abby trebalo biti potpuno iznenađenje. Barem bi ja to tako izveo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
The last of us 2

Ono što ljudi trebaju razumjeti je to da je prva igra uvijek držala tu tanku liniju između dobrih djela i loših. Dobrih ljudi ili zlikovaca. Tko je zapravo Joel? Iz jednog kuta gledanja, on je čovjek koji je imao priliku spasiti čovjecanstvo, ali je umjesto toga pobio sve da spasi jednu osobu. I sad koliko pratim te komentare na društvenim mrežama, svi očekuju da sve to prođe bez posljedica u drugoj igri i da njih dvoje žive mirno i sretno do kraja života jer su eto oni glavni likovi. To bi bila loše napisana priča bez puno logike. 

 

Fanovi zahtjevaju drugu igru godinama iako možda i nije trebala. I onds očekuju da sve u toj igri bude divno i krasno, a u isto vrijeme da se nastavlja radnja sa istim likovima za koje se zna što su napravili u prvoj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 17:31 (antimadridista).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...

Pogledajte, jako je zanimljivo i shvatit cete o cemu se radi.




 Ovo je čisto zlato. Srž problema iznesena jednostavno i učinkovito i to prije skoro dvije godine. 

13 godina
offline
Re: The last of us 2
arnes_king kaže...
antimadridista kaže...

Btw. u novom traileru jedna scena izgleda znatno drugačije nego ono što smo vidjeli u leakovima. Što znači da su leakovi bili dosta rana faza.

 Koja, navedi, nisam vidio nista da odudara samo su sakrili i okrenuli kao da je ellie glavna u igri a ipak nije.

 Zašto lažeš? Koja je tvoja propaganda što se tiče ove igre? Čemu te nepotrebne laži daj mi objasni. Mislim znam dobro zbog čega pokušavaš lagati i koji je tvoj cilj. Ali ono, odrasti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
The last of us 2

Jbt ko neke curice ste...ovaj bude umro neeeeee, ova je lezba.....igrat cemo s trecom osobom neeeeee...

 

Halo, pa joel nema 200 godina da bude 5 nastavaka o njemu....mala je narasla...mala se kara...i moze se karat s kim hoce... Di je problem? kaj se kara s zenskom? Lol

 

Dja odrastite, radi se o hebenoj igri, koju prođeš, ako si dovoljno lud platiniraš i staviš u ormar.

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
amd freak kaže...

Halo, pa joel nema 200 godina da bude 5 nastavaka o njemu....mala je narasla...mala se kara...i moze se karat s kim hoce... Di je problem? kaj se kara s zenskom? Lol

 Ajde ti to objasni pojedincima koji prvu igru nisu ni igrali nego su tu radi nekih svojih uvjerenja i iz razloga što im je netko napunio glavu glupostima.

Vauuu Joel je u problemima u drugoj igri nakon onoga što je napravio u prvoj igri, čudo nad čudima. Tu se vidi da gomila tih tetkica nije ni odigralo prvu igru nego su tu radi mržnje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
arnes_king kaže...
antimadridista kaže...

Btw. u novom traileru jedna scena izgleda znatno drugačije nego ono što smo vidjeli u leakovima. Što znači da su leakovi bili dosta rana faza.

 Koja, navedi, nisam vidio nista da odudara samo su sakrili i okrenuli kao da je ellie glavna u igri a ipak nije.

 Zašto lažeš? Koja je tvoja propaganda što se tiče ove igre? Čemu te nepotrebne laži daj mi objasni. Mislim znam dobro zbog čega pokušavaš lagati i koji je tvoj cilj. Ali ono, odrasti.

 Malo pazi kako mi se obracas i kome govoris da laze. Kazem na osnovu onoga sto sam vidio i procitao. Ti malo smanji emocije i pripazi na ponasanje.

 

Kako nisko padas radi igre s kojom nemas nista da vrijedjas ljude po internetu direktno i licno.

 

Govoris nekome da je dijete a vidi se koga nisu naucili ponasanju i ko treba da se vrati na vaspitanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 21:37 (arnes_king).
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Pa da.
11 godina
protjeran
offline
The last of us 2

Evo jedan video spoiler kako abby prebija i zakolje danu/dinu kako se vec zove te kako prebija brutalno ellie...
 
https://m.cda.pl/video/51160447c
 
 
U ovom videu igrate vi kao abby i brutalno udarate ellie i djevojku joj.
 
Eto za sve ove sto kazu da je laz i zive u svijetu snova neka pogledaju samo taj isjecak a ima komplet video gdje se vidi mnogo vise :)

 

Da je ovdje situacija drugacija i da mi igramo s ellie to bi mi bilo prihvatljivo i nabavio bih igru, ali ovo mi je no go po svemu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 18:29 (arnes_king).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
arnes_king kaže...

Evo jedan video spoiler kako abby prebija i zakolje danu/dinu kako se vec zove te kako prebija brutalno ellie...
 
https://m.cda.pl/video/51160447c
 
 
U ovom videu igrate vi kao abby i brutalno udarate ellie i djevojku joj.
 
Eto za sve ove sto kazu da je laz i zive u svijetu snova neka pogledaju samo taj isjecak a ima komplet video gdje se vidi mnogo vise :)

 

Da je ovdje situacija drugacija i da mi igramo s ellie to bi mi bilo prihvatljivo i nabavio bih igru, ali ovo mi je no go po svemu.

 Znači video od minutu i pol i ti si zaključio da cijelu igru igraš s tom osobom? Igra je najavljena kao priča sa Ellie, Ellie je u cijelom story traileru gdje se da naslutiti da traži osvetu i to je srž priče. Ali ne, lakše je voditi svoju propagandu bez obzira na činjenice.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
arnes_king kaže...

Evo jedan video spoiler kako abby prebija i zakolje danu/dinu kako se vec zove te kako prebija brutalno ellie...
 
https://m.cda.pl/video/51160447c
 
 
U ovom videu igrate vi kao abby i brutalno udarate ellie i djevojku joj.
 
Eto za sve ove sto kazu da je laz i zive u svijetu snova neka pogledaju samo taj isjecak a ima komplet video gdje se vidi mnogo vise :)

 

Da je ovdje situacija drugacija i da mi igramo s ellie to bi mi bilo prihvatljivo i nabavio bih igru, ali ovo mi je no go po svemu.

 Znači video od minutu i pol i ti si zaključio da cijelu igru igraš s tom osobom? Igra je najavljena kao priča sa Ellie, Ellie je u cijelom story traileru gdje se da naslutiti da traži osvetu i to je srž priče. Ali ne, lakše je voditi svoju propagandu bez obzira na činjenice.

 Covjece ima cijela igra od 14 sati na internetu, a imas ovako isjecaka kracih po sat ipo ili par minuta. Ne vodim ja svoju propagandu eto hoces da ti posaljem duzi video gameplaya pa da se sam uvjeris? Nigdje niko nije rekao da se cijelu igru igra s abby nego dobar dio igre, koji je oko polovice.To sam postavio jer nece niko gledati ovdje snimak od sat, nego je s kraja isjecak gdje se jasno vidi sta se desava i koga upravljas a ti zazmiri i jedi iz ruke neilu i aniti ;)

 

Igrao sam prvi dio i na ps3 i na ps4 i bila mi je jedna od najboljih igara, i sada je, ali dvicu necu ni odigrati pa makar mi je djaba dali. Moj izbor a ti se pomiri s tim.

I molim te nemoj vise meni da se obracas i pises.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 18:53 (arnes_king).
13 godina
offline
The last of us 2

Još mi nitko nije odgovorio gdje je točno taj leak od 14 sati gameplaya. Pratim sve žive vijesti ove igre otkad je leakano i nitko nigdje nije spomenuo 14 sati leaka osim ovdje na ovom forumu. Leakano je sat i pol - dva gameplaya.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: The last of us 2

Zanimljiv video fino je opisao kako forsiraju nesto sto mi ne zelimo.

A to je politiku i drustvene probleme u igrama.

8 godina
offline
The last of us 2

nema veze s igrom, ali, da parafraziram...

 

"nesto ne kontam".....

 

Pored tolikih varijacija musko,zensko,srednje, je, nije, nesto je izmedju, kako to niti jedna ne padne na foru da sam ja ustvari lezbijka u muskom tijelu, pa ne pristane.... 

 

Sto se igre tice - samo me zanima, ako se takve teme i likovi sve cesce guraju u high budget AAA naslove.,.... govori li to mozda nesto o gejmerskoj populaciji ovih dana? hmm....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
The last of us 2

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
The last of us 2

Pa daj mi onda dokaz ako nisi lagao. Ako ti je "idi jedi čokolino" najbolji argument koji možeš iznijeti onda i nisi baš u najboljem položaju. Daj mi link na 14 sati gameplaya (ne postoji). Daj mi link gdje vidim da više od pola igre igram sa Abby. Daj mi dokaz da je ona trans, bilo kakav video koji to potvrđuje. Apsolutno sve što je ikad izašlo na Internetu se uvijek može pronaći  A sad odjednom video od 14 sati gameplaya magično nestao i nitko ga više nigdje nije uploadao iako je trenutno ova igra priča broj 1 u gaming svijetu. Ma da...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Aj ti lijepo kupi igru i igraj. Nemoj nas razuvjeravati,nema potrebe.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Pa daj mi onda dokaz ako nisi lagao. Ako ti je "idi jedi čokolino" najbolji argument koji možeš iznijeti onda i nisi baš u najboljem položaju. Daj mi link na 14 sati gameplaya (ne postoji). Daj mi link gdje vidim da više od pola igre igram sa Abby. Daj mi dokaz da je ona trans, bilo kakav video koji to potvrđuje. Apsolutno sve što je ikad izašlo na Internetu se uvijek može pronaći  A sad odjednom video od 14 sati gameplaya magično nestao i nitko ga više nigdje nije uploadao iako je trenutno ova igra priča broj 1 u gaming svijetu. Ma da...

 Brzo će igra izaći, pa ću ti se onda smijati kad budes branio to smeće od igre a leakovi budu ispravni ;)

13 godina
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...

Pa daj mi onda dokaz ako nisi lagao. Ako ti je "idi jedi čokolino" najbolji argument koji možeš iznijeti onda i nisi baš u najboljem položaju. Daj mi link na 14 sati gameplaya (ne postoji). Daj mi link gdje vidim da više od pola igre igram sa Abby. Daj mi dokaz da je ona trans, bilo kakav video koji to potvrđuje. Apsolutno sve što je ikad izašlo na Internetu se uvijek može pronaći  A sad odjednom video od 14 sati gameplaya magično nestao i nitko ga više nigdje nije uploadao iako je trenutno ova igra priča broj 1 u gaming svijetu. Ma da...

 Brzo će igra izaći, pa ću ti se onda smijati kad budes branio to smeće od igre a leakovi budu ispravni ;)

 Apsolutno nigdje nisam rekao da leakovi nisu ispravni. Nego da je zapravo leakano sat i pol, ne 14. I da se ne zna kontekst cijele priče. Ne znam što ti točno nije jasno. Nije mi jasna ta potreba za laganjem i preuveličavanjem nečega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Aj ti lijepo kupi igru i igraj. Nemoj nas razuvjeravati,nema potrebe.

 Jedini koji ikoga uvjeravaju u išta ste vi. Po cijele dane tu tjerate sve oko sebe da ne kupuju igru. To netko tko je zrela i odrasla osoba ne radi. Meni se gade neke igre i jednostavno ih ne komentiram i ne tjeram druge da ih ne kupuju. Igre kao Battlefield 5 ili Fallout 76 su bile najveće uvrede u povijesti gaminga. Jednostavno ih nisam komentirao niti sam visio po temi tjerajući nekoga da ne kupuje niti sam lagao i izvrćao činjenice. Ali vas muči nešto drugo, ne muči vas igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Aj daj mi par ideja konteksta. Transic ubije Joleta iz osvete. Proganja Elie i onu drugu i mlati ih po glavi i zatiljku zato sto joj se igra hvatala. Glava od beton i to. Kakav bi kontekst mogo izgledati. Jell imas koju ideju.? Mislis da ce biti neki twist gdje svi prezive? Kakav bi mogao biti po tvom misljenu? Bubni slobodno,necemo se smijati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 23:51 (Spacecraft).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Aj daj mi par ideja konteksta. Transic ubije Joleta iz osvete. Proganja Elie i onu drugu i mlati ih po glavi i zatiljku zato sto joj se igra hvatala. Glava od beton i to. Kakav bi kontekst mogo izgledati. Jell imas koju ideju.? Mislis da ce biti neki twist gdje svi prezive? Kakav bi mogao biti po tvom misljenu? Bubni slobodno,necemo se smijati.

 Ajde mi objasni zašto si toliko j*beno ograničen do te mjere da te zadovoljava pisanje spoilera? Tema je o igri koja jos nije izašla, imaj bar toliko dostojanstva i zrelosti da ne pišeš spoilere onima koje još uvijek zanima igra. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Ova teme je zato. Potirali nas s ps4 teme.
A i nemas se cega bojati posto igra nije jos izasla. Ovo nisu spojleri. Nemaju konteksta.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 0:06 (Spacecraft).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
The last of us 2

Reći ću samo, da, Druckmann je pisao prvu igru i Uncharted 4, no frajer je pao pod utjecaj Anita Sarkeesian (googlajte tko je to) i pozvao je za savjete u studiu. Amy Hennig je bila prva žrtva jer se bunila protiv novog smjera kojim se ide (žena je inače genijalna, radila je na Legacy of Kain-u, Jak & Dexter i prva 3 Uncharteda). Dalje, tokom razvoja TLOU2, Naughty Dog je na prezentaciju pozvao isključivo LGBT ljude. Ništa protiv, par dragih prijatelja nije straight, no to ni nije bitno. Želim reći da poštujem i volim svakoga i bitno mi je kakva si osoba. Problem je bio što je pitanja postavljala žena koja igra za domaću momčad, a da pritom nema pojma o gamingu i već je tu smrdjelo da je draga Anita ukakila cijeli studio i um Druckmanna. Sad kad se to pretočilo u leakove i ispada da su ga fakat epski skrenuli s puta, sad je frka panika. I da, sam Druckmann nije demantirao ništa već moli ljude da si ne spoilaju i tad je igra već bila "golden master". Odnosno na umnažanju te se više promijeniti ne može.

Ružno je spoilati i to ne želim, internet je dostupan svima. Ali ću reći ako volite igre i još više ako ste voljeli prvu igru, NEMOJTE raditi pre-order. Ako baš morate kupiti (topao savjet je NE), pričekajte recenzije i komentare par dana da se vidi u kolikoj je mjeri igra uništena. Međutim, prema onom što će se 100% desiti, ovo je lopata govana na sve fanove i ljude koji samo žele nastavak odlične post-apokaliptične priče s dobro odrađenim likovima. Iskreno se bojim da će se godinama provlačiti kao jedan od najvećih promašaja gaming industrije ikad.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

ja sam odustao od preordera

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 0:29 (Kill Frenzy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
The last of us 2

Ako su spoileri tocni a izgleda da jesu. Radnja je toliko gadljiva da ce oni koji to kupe pozaliti. 500kn ode u propast a sumnjam da ce htjeti i zavrsit taku gadljivu radnju. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice