Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 190.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Uglavnom defaultni tuning auta, ako nesto mijenjam to je hod suspenzije (spustim auto, no to imam samo na nekim civilnim autima, rally aute sam za cestu sve spustio, kao i one gr.3 road cars), bez BOPa. Gume SS na civilnim, RS na racing autima.

Bez assista, osim TCSa koji je drugaciji za svaki auto (od 0 do max 3). ABS default.

Ne znam napamet vremena, ali ako se ne varam Bubu - kad sam ju vec spomenuo (koju inace ne volim vozit) sam vozio oko 6:40. Bas cu pogledat kad budem uz plejku, pa stavim par vremena po klasama.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

NuclearDisaster55 mi je nick na plejki pa slobodno dodajte pa da usporedimo vremena. 

 

U pocetku sam dosta vozio Megana u Gr. 4 a u Gr. 3 sam vozio 911. Imo sam neke eksperimente sa Corvetom, M4 i Aston Martinom... M4 mi brutalno lezi, to moram priznat da je auto cudo.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Santana,
kako svatko od nas ima drukcije iskustvo ponekad, ti nahvalio Lago Maggiore koji si danas odvozio, ja sad uso sa stvarno dobrim vremenom, sve A S i S S vozači, a takve budaletine da to vec neko vrijeme nisam dozivio. Tako se sudaraju da je to nevjerojatno. Kakva trka, ko oni americki filmovi di u jednom velkom pjescanom bazenu imaju one aute kojima trebaju porazbijat jedni druge. Najgora trka danas.
Monza - super vozaci, Nurburgring - isto tako.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog,

6,40 vozis Norschleife?!
Svaka cast. Obicno su vremena 8 minuta i nesto, kako ti to onda deres...
To je onda neki jeben setup na Bubi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Sime,
nema takvog, da nije jedna petica u nicku, a ne dvije?
Ili posalji ti meni request, slobodno.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Santana,
kako svatko od nas ima drukcije iskustvo ponekad, ti nahvalio Lago Maggiore koji si danas odvozio, ja sad uso sa stvarno dobrim vremenom, sve A S i S S vozači, a takve budaletine da to vec neko vrijeme nisam dozivio. Tako se sudaraju da je to nevjerojatno. Kakva trka, ko oni americki filmovi di u jednom velkom pjescanom bazenu imaju one aute kojima trebaju porazbijat jedni druge. Najgora trka danas.
Monza - super vozaci, Nurburgring - isto tako.

 Heh sam jedan takav slucaj je bio u toj utrci. U drugom krugu na prvom zavoju onaj koji je u gridu bio 3. uopce nije kocio nego je mene ciljao. Srecom igra je pametnija od njega pa ga ghostala tak da je to za njega bio kraj :D

Najgore kad jedan pocne igrat prljavo pa onda mu drugi vracaju i odma kaos nastane, ak nist drugo ove dane sam se naucio kak izbjec to.

Strategija mi je ak krenem od iza da stavim power na 3 (da manje goriva trosi) i onda odem u 4. krugu u boks (znaci krug prije nego kaj vecina ide) i onda taj krug nakon izlaska iz boksa i onaj poslje imam manje vise cistu stazu i tu rusim vremena. 
Opasna grupa onda izađe iz boksa iza mene :)

 

 

 

Nego vi koji igrate stavljajte tu ili meni na PP svoje PSN nickove pa cu ih stavit u prvi post

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 22:18 (Santana).
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Maddog,

6,40 vozis Norschleife?!
Svaka cast. Obicno su vremena 8 minuta i nesto, kako ti to onda deres...
To je onda neki jeben setup na Bubi.

 Pa kolega sa jednog drugog foruma (iako mislim da je i ovdje registriran) odvozio je sa M6 na circut experience 6:43. Znaci tam ne mozes nista dirat, kak je postavljeno tak vozis. Isto sa kontrolerom 

11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Evo pogledao sam...Buba 6:46....ajd blize je 6:50 nego 6:40, ali je jos uvijek brzo. Kazem ti, taj auto ide po Nordschleifeu 'ko lud. Mozda su radili setup bas za tu stazu.

Onu Toyotu Gr.1 sam odvezao 6:22.

Danas sam na YT vidio lika sa Tomahawkom - 3:14...jos uvijek brijem da mora bit nekakva montaza.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Sime,
nema takvog, da nije jedna petica u nicku, a ne dvije?
Ili posalji ti meni request, slobodno.

 Jedna je  u brzini pisao i eto.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Mislim da su postrozili penale za izlazak sa staze. Sad me lik zgurao na Interlagos daily mozda pola sec sa staze, odmah mi odrapilo 5 sec kazne.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
...izbjegavat Interlagos danas. Kakav kaos.

Ode SR S....


 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ma kaos meni je u dva dana sa s na d spao.  Onda znaš kako su me raspizdili da sam se počeo zabijati u ekipu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Info o update-u od jucer 

 

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-1-12-update-now-available/

 

Ja danas necu nit vozit. Sad kad su ubacili Gr.1 trebali su stavit jos jedan event u danu da bar imamo jedan Gr.3 ili 4

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Grga1984 kaže...

Onda znaš kako su me raspizdili da sam se počeo zabijati u ekipu.

 Nekidan prvi put na Interlagosu borba za treće mjesto...lik je bio stalno tu negdje oko mene, stalno se zabijao u mene na zavoju dok sam bio ispred, kad bi on presao naprijed blokirao mi je prolaz ako sam brzi ili me gurao sa staze dok ga prestizem. No, kako vozi 'ko debil, svakih par zavoja sam ga uspio prijeci jer je izletao. Par zavoja prije kraja me toliko spicio da smo obojica izletili, ali je nekako on zavrsio ispred. Toliko mi je digao tlak da sam ga satro' na onom zadnjem zavoju ...direktno u njega bočno.

 

Jučer isto na Maggioreu...uspijem u prva 2 kruga doći sa 20-og na 7. mjesto jer je ekipa izletala 'ko luda...mislim si super, jos 8 krugova do kraja, mozda se moze i do postolja. Recnem lika za 6. mjesto, a on valjda iznerviran time krene u svoj manični pohod na mene. Naredna 2 kruga se zaleće u mene u svakom zavoju, pokušava mi fish tail uvalit ako dođe bliže...nekako odoljevam. Prestižem lika za 5. frajer se zapiči i pobere nas obojicu, ja padnem na 19. ovaj drugi lik quita utrku. Na kraju vidim - debil zavrsio na 2. mjestu. Jebeni Francuski heroj....

8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ja kad vidim takvog pustim nekog ispred sebe pa nek se on zajebava s njim :D Cesto zna bit da obojca zavrse van staze, a ja fino prođem

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma ja se isto pokusavam drzati podalje, pogotovo na ovim utrkama od 10 krugova.

Al' jebat ga...onda si kontam - ovo je utrka, pa necu se vozit za nekim, pogotovo ne ak' vidim da sam očito brži. Samo što ekipa ne dozivljava...odmah ide na silu i u kontakt. Sto me raspizdi, jer ja cak i po cijenu da losije prodjem zavoj ili izletim, izbjegavam kontakt s drugim autima.

Netko je vec spomenuo - stranci odmah idu na silu, pogotovo Francuzi i Spanjolci...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Francuzi, frende. Francuzi su najgori. Trebalo bi im osnovat njihovu regiju nek se utrkuju sami protiv sebe, koji su to iskompleksirani nejasno rasni kreteni, nedaj Boze prestic Francuza, on odmah pokusava ono sto ni u jednom krugu dotad nije pokusao. Opca posast na stazi.
Men se desilo vec par puta da mi vozaci drugih nacija recimo Spanjolci, Njemci i Britanci posalju poruku jebga frende oprosti krivo sam procijenio i stvarno, kad ih sretnem drugi put vidim da paze da me ne udare.
Ali Francuzi, katastrofa.
Upravo bio u Nations Cup utrci na Dragon Trailu. Bio lijepo sedmi, milina, popeo se s jedaestog mjesta i taman trebam u boks poslije zadnjeg zavoja, dva kretena pokusaju nemoguce i naravno jedan mi izvrti zadnji kraj. Zavrsio 12.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Francuzi, frende. Francuzi su najgori. Trebalo bi im osnovat njihovu regiju nek se utrkuju sami protiv sebe, koji su to iskompleksirani nejasno rasni kreteni, nedaj Boze prestic Francuza, on odmah pokusava ono sto ni u jednom krugu dotad nije pokusao. Opca posast na stazi.
Men se desilo vec par puta da mi vozaci drugih nacija recimo Spanjolci, Njemci i Britanci posalju poruku jebga frende oprosti krivo sam procijenio i stvarno, kad ih sretnem drugi put vidim da paze da me ne udare.
Ali Francuzi, katastrofa.
Upravo bio u Nations Cup utrci na Dragon Trailu. Bio lijepo sedmi, milina, popeo se s jedaestog mjesta i taman trebam u boks poslije zadnjeg zavoja, dva kretena pokusaju nemoguce i naravno jedan mi izvrti zadnji kraj. Zavrsio 12.

 Francuzi i spanjolci. Najveca smeca u GT-S. Mislim da nikad prgavije ljude u igri nisam vidio, samo ide... nije ga briga niti malo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma men Spanjolci nisu stvarno ostavli taki dojam na mene. Cak ih dosta i imam PSN frendova iz ove igre i vecinom su OK.
Sad u ovoj trci Francuz ElGringoFuerte - cak razmisljam izrezat video i objavit, kako lik rastura sve oko sebe, svaki zavoj koci kasno, izgura ovog do sebe i naravno zakoci sve iza sebe i onda gas. I tako stalno. Dvaput me pretekao, oba puta mi sjebao putanju vozila.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Ma men Spanjolci nisu stvarno ostavli taki dojam na mene. Cak ih dosta i imam PSN frendova iz ove igre i vecinom su OK.
Sad u ovoj trci Francuz ElGringoFuerte - cak razmisljam izrezat video i objavit, kako lik rastura sve oko sebe, svaki zavoj koci kasno, izgura ovog do sebe i naravno zakoci sve iza sebe i onda gas. I tako stalno. Dvaput me pretekao, oba puta mi sjebao putanju vozila.

 Steta je da ne postoji barem jos utrka, eventova. Malo da se slozi nekakav leaderboard i za utrke koje nisu vozene unutar national ili manufacter kupa. Pa da se ekipa slaze prema rankingu + voznji. Ovako uletavam u utrke sa svojim rankom a od toga nemam nista, osim zabave naravno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
O, dragi Polyphony Digital, daj nam Gr3 natjecanje od tjedan dana i Gr4 natjecanje od tjedan dana i to nam davaj stalno.
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Uff danas prva utrka u Gr.4 i odma pobjeda. Drugi na startu i odma sam u prvom krugu presao slovaka u M4 i to je to do kraja utrke 8 sekundi prednosti. Imo bi i clean race da nisam jednoga gurnuo lagano kad je u boks ulazil (brze sam uso u tu ravnicu od njega i on je jos usporil da moze uc u boks) 
Mazda Gr.4 klizi kroz zavoje :D TC je nepotreban skroz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Koja je staza danas u Gr4?
Ja sam od jutra na pravim stazama, 800km po Hrvatskoj danas, nadam se da cu stic veceras na Nations Cup na Brands Hatch.
Bravo Santana to se zove dominacija u utrci.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Koja je staza danas u Gr4?
Ja sam od jutra na pravim stazama, 800km po Hrvatskoj danas, nadam se da cu stic veceras na Nations Cup na Brands Hatch.
Bravo Santana to se zove dominacija u utrci.

 Ma neka Maggiore konfiguracija. 12 krugova. 

M4 dominira u kvalifikacijama (kod aliena koji u top10 voze), no ja ne odustajem od Mazde :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Meni je za Laggiore, u bilo kojoj konfiguraciji, isto M4 dobar, kad je staza arkadna.
Danas u Brands Hatch mislim s Audijem TT, nekako malisa bolje vuce nego sto M4 gura.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Meni je za Laggiore, u bilo kojoj konfiguraciji, isto M4 dobar, kad je staza arkadna.
Danas u Brands Hatch mislim s Audijem TT, nekako malisa bolje vuce nego sto M4 gura.

 Da TT fino vuce i sa njim sam vozio dosta samo mi je sad nekak krut. 

Malo sam vozil sa 458 Gr.3 i super je auto sad nakon update-a. Malo su ga ukrotili :D

8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Odigro jos jednu danas i slicna prica :) 
Startao drugi i na kraju prvog kruga prvi se zabio u zid i tu je prica gotova...


Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

Dajte te nickove da se malo vozimo zajedno. Moj je isti kao i ovdje na forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Santana, rasturas danas!

Moj je nick Shrike005
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Santana, rasturas danas!

Moj je nick Shrike005

Dodal sam nickove koje imamo u prvi post.
....

Ne znam kaj je posto mi se uopce ne sviđa ta konfiguracija, no valjda drugima je jos gora nego meni ^^
Dio problema (protivnika) je i do bokseva. Vozi se 12 krugova i ja na kraju 6. kruga ulazim u boks dok drugi ulaze krajem 7. kruga. 
Vec u 6. krugu gume su katastrofa tak da si mogu mislit kak je u 7. krugu, tak da sa tim isto dobim par sekundi. 
Valjda vide da imaju goriva, a ne gledaju gume.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice