Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 191.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma ovo je zakon, ove duge trke. Ono kad je cetiri kruga, uvijek je hrkljus, samo se guraju da cim prije pobjede.
Sad je 3,00 ujutro, jos uvijek vozim taj Lago West II, odlicna i ultra brza ekipa. Uspio jednom bit treci sa Audijem TT, na cudjenje svih sto voze BMW M4 hahahahhaha
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Zbilja trebaju sredit te eventove... 
Jedan dan ne znas kaj bi vozio Gr.3 ili Gr.4 kad daju obje utrke odlicne, a drugi dan(kao danas) nema bas nist za vozit. 
Jebo ih oval...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ok su ove prve dvije utrke....oval je zesci shit, kao i uvijek.

Jedino sto je danas sve puno kamikaza....ode opet moj SR.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Santana, nalijepio si neke slike u PSN, ali kaze da se moram ulogirat s twitter accountom da bi ih vidio.
Samo da znas.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Santana, nalijepio si neke slike u PSN, ali kaze da se moram ulogirat s twitter accountom da bi ih vidio.
Samo da znas.

 aha ma to su od jucer one slike, to sam stavio na twitter tak da ih mogu na kompu skinut pa tu stavit 
da ne moram USB trazit i s tim se zezat... Uglavnom nema veze bitno da ih tu imam :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 17:47 (Santana).
15 godina
offline
Gran Turismo Sport

Stavi i moj nick DrskaBitanga, dodao sam vas neke, MaddogCro ne mogu.

 

Baš me oduševio GT Sport danas, dobio poklon auto za roćkas koji mi je bio prije neki dan :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Sretan ti rodjendan, Bitanga.
Zelimo ti da uvijek budes spreman za trku i da si redovno sporiji od nas hahahaha
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog, mislim da su ovakve trke, kao danas one make na Lago, najgore.
Sve isti auti, sve ljudi koji priblizno brzo voze, samo je tri kruga dakle nema se vremena graditi priliku za pretjecanje nego udri.
Katastrofa u dvije trke.
Onda u trecoj bio prvi na startu i pukom srecom se uspio odmah malo odlijepit, iza mene su se pogurali, a da mene nisu lupili. I eto jedino tako zavrsit trku normalno.
A reko sam si da necu u take utrke ulazit i eto vidis ti vraga zavodljivog, "ma ajde samo cu jednu"...
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

Meni su ok one make utrke...svi smo u jednakim autima i nitko nema nikakvu komparativnu prednost samo zbog auta. S druge strane, a što si i sam rekao, ove utrke od 3 kruga su totalni kaos, svi se guraju i žele što bolji plasman u ta 3 kruga. Više preferiram ove duže utrke, baš zbog tog kaosa. I slažem se da bi trebalo uvesti bar još jednu daily utrku. I sve bi trebale biti sa svojim autima, tako će barem krediti imati neko značenje jer ćeš morati kupiti auto da bi sudjelovao u utrci.

 

Eto jučer na kraju nisam odvezao ni jednu sa TTom, vozio dopodne Scirocco na Maggioreu, dropnuo mi SR sa S na B u samo 3 utrke. Nakon 11 navečer sam bacio još 3 utrke da vratim malo SRa, došao na A. Ono što me baš ispizdilo - pustim malo gas u zavoju jer sam prebrz, znači bez kočenja, frajer me pogodi od iza (bolje rečeno naslonio se na mene na trenutak, zato štp me praktički nije ni pogurao) i meni SR ode dolje. To mi se desilo više puta jučer. Još donekle razumijem da dobiješ negativni SR ako zakočiš pa se netko zabije u tebe (iako sam protiv toga, jer ovaj iza treba držati distancu i paziti da te ne pogodi), odnosno razumijem zašto su to napravili...ali da isto dobijem za kratko puštanje gasa u zavoju, to je žešći bullshit.

 

@Bitanga - poslao sam ti frend request.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 9:34 (Maddog_HR).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR kaže...

Meni su ok one make utrke...svi smo u jednakim autima i nitko nema nikakvu komparativnu prednost samo zbog auta. S druge strane, a što si i sam rekao, ove utrke od 3 kruga su totalni kaos, svi se guraju i žele što bolji plasman u ta 3 kruga. Više preferiram ove duže utrke, baš zbog tog kaosa. I slažem se da bi trebalo uvesti bar još jednu daily utrku. I sve bi trebale biti sa svojim autima, tako će barem krediti imati neko značenje jer ćeš morati kupiti auto da bi sudjelovao u utrci.

 

Eto jučer na kraju nisam odvezao ni jednu sa TTom, vozio dopodne Scirocco na Maggioreu, dropnuo mi SR sa S na B u samo 3 utrke. Nakon 11 navečer sam bacio još 3 utrke da vratim malo SRa, došao na A. Ono što me baš ispizdilo - pustim malo gas u zavoju jer sam prebrz, znači bez kočenja, frajer me pogodi od iza (bolje rečeno naslonio se na mene na trenutak, zato štp me praktički nije ni pogurao) i meni SR ode dolje. To mi se desilo više puta jučer. Još donekle razumijem da dobiješ negativni SR ako zakočiš pa se netko zabije u tebe (iako sam protiv toga, jer ovaj iza treba držati distancu i paziti da te ne pogodi), odnosno razumijem zašto su to napravili...ali da isto dobijem za kratko puštanje gasa u zavoju, to je žešći bullshit.

 

@Bitanga - poslao sam ti frend request.

 

 

 

Tnx, acceptao.

Da, te neke nelogičnosti u ratingu znaju iznervirati. 

 

Meni bi se svidjelo kad bi bilo više contenta za VR play. Čak ni neke posebne VR multiplayer utrke ne bi bile loše.

Ovako se VR čini samo kao neki eksperiment unutar igre, a šteta jer je feeling odličan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Santana kaže...
shrikehyp kaže...
Santana, rasturas danas!

Moj je nick Shrike005

Dodal sam nickove koje imamo u prvi post.
....


 Mozes dodat i mene. Bacelj1811

HAKOSUKA
13 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Možete i mene dodati PSN nick: ivan_sw007
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Mislim da PS4 nije dovoljno jak da bi podrzao VR s full gridom, citao sam jedan clanak o tome zasto Polyphony Digital to nije tako napravio.
Ne znam ni jel konkurentska rjesenja to podrzavaju, treba vidjet ako netko ima PSVR i Project Cars 2 da li utrka s 24 igraca funkcionira u VR na PS4. Ako rade druge igre, onda mozda ima nade i za GTS.
Bitanga, jesi pokusao odvozit kakav hot lap sa i bez PSVR? S naocalama bi trebao bit brzi. Naravno, pod uvjetom da i bez naocala koristis cockpit view.
15 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Mislim da PS4 nije dovoljno jak da bi podrzao VR s full gridom, citao sam jedan clanak o tome zasto Polyphony Digital to nije tako napravio.
Ne znam ni jel konkurentska rjesenja to podrzavaju, treba vidjet ako netko ima PSVR i Project Cars 2 da li utrka s 24 igraca funkcionira u VR na PS4. Ako rade druge igre, onda mozda ima nade i za GTS.
Bitanga, jesi pokusao odvozit kakav hot lap sa i bez PSVR? S naocalama bi trebao bit brzi. Naravno, pod uvjetom da i bez naocala koristis cockpit view.

 

Moguće da nije dosta jak, što je šteta. Al mogli bi onda bar 1vs1 multiplayer, ili 2vs2. Ne mora biti full grid. Vozit protiv glupog AIa kojeg prestigneš poslije prvog zavoja nije uopće gušt.

Nisam puno štopao vremena, ne opterećujem se puno, ali sam skužio da sa VRom puno bolje možeš procijeniti udaljenosti, zavoje, ne zabijati se u aute okolo, baš zbog 3D viewa u cockpitu. Baš je gušt. Vjerojatno to vodi i prema bržim vremenima jer bolje osjetiš auto.

Inače ne vozim s cockpit viewom, volim tail cameru radi preglednosti ceste ispred.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 17:02 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Nije dosta jak i nista nece od tog bit. Ni Project Cars 2 to ne podrzava. Do konzole je, ne moze.
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

AmaziToiletPaper Pa i mene ubaci!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Prasim danas ovu Gr.3...super utrka, iznenadjujuce fer ekipa...krenuo sa 11og mjesta i pola kruga prije kraja se probijem na prvo.

Tad je modem/HT odlucio da je vrijeme za dodjelu nove IP adrese, jer zasto ne....pa 6 popodne je.

Uglavnom zbog toga odmah drop DRa sa C na D, SRa sa S na A. Nisam se nadao tako drasticnoj kazni samo zato sto mi je pukao net.

On the positive note - od zadnjeg updejta svaki daily reward auto kojeg nisam prije imao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR kaže...
Prasim danas ovu Gr.3...super utrka, iznenadjujuce fer ekipa...krenuo sa 11og mjesta i pola kruga prije kraja se probijem na prvo.

Tad je modem/HT odlucio da je vrijeme za dodjelu nove IP adrese, jer zasto ne....pa 6 popodne je.

Uglavnom zbog toga odmah drop DRa sa C na D, SRa sa S na A. Nisam se nadao tako drasticnoj kazni samo zato sto mi je pukao net.

On the positive note - od zadnjeg updejta svaki daily reward auto kojeg nisam prije imao.

 

Koliko uopće možeš imati komada od svakog auta?

To me skroz nervira dok mi je garaža puna istih auta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Jel? Ja dobivam nove, drukcije neg sam prije imo, ali sad i te dobivam po dvaput. Puna mi je garaza auta koji mi ne trebaju. Imam Fordova Focusa kolko oces, onih Gr1 Alpina, a tek sto GrB auta imam, onih za rally?!
Sto se tice Lago, odlicna trka danas. Potrosnja goriva i guma, 10 krugova, savrsenstvo. I uspio srusit svoj rekord na njoj. Pa di ces bolje.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Imam nesto duplih, ali ne previse. Na duplice stavim drugi livery. Doduse uklonio sam hrpu auta iz garaze, pogotovo ovih sto su losi za vozit...od njih mi je dosta po jedan.

Ne znam koliki je limit auta u garazi.

Mislim da nisu dobro razradili taj sustav oko kredita, mileage pointa i daily rewarda. Gotovo da su beskorisni obzirom da svaki dan dobijes auto + hrpa prize auta iz Campaign moda.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Jel? Ja dobivam nove, drukcije neg sam prije imo, ali sad i te dobivam po dvaput. Puna mi je garaza auta koji mi ne trebaju. Imam Fordova Focusa kolko oces, onih Gr1 Alpina, a tek sto GrB auta imam, onih za rally?!
Sto se tice Lago, odlicna trka danas. Potrosnja goriva i guma, 10 krugova, savrsenstvo. I uspio srusit svoj rekord na njoj. Pa di ces bolje.

 Odvozio sam danas jednu.Krenuo drugi .sa Lancerom i osto drugi cijelu utrku nist se zanimljivo nije dogodilo :D 

Imo sam dobro vrijeme sa 458 Ferrari i probo sam ga u utrci koristit, al nije mi islo. To moras bit rob tome automobilu i vozit tocno onak kak on hoce inace jako proklizuje. 

 

Sad vidim tvoje vrijeme i odlicno je, meni nedostizno za sada,a kad ono prvi ima jos dve sekunde bolje vrijeme od tebe... pa di to izvuce..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maloprije odvezao 1.55.576 i mislim si, ma nema ko jaci od mene.
Udjem u trku a kad ono osmi na startu, ovi ispred mene po sekundu i pol bolji hahahahahaha.
A di ces mali u bijeli svijet...
15 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Maloprije odvezao 1.55.576 i mislim si, ma nema ko jaci od mene.
Udjem u trku a kad ono osmi na startu, ovi ispred mene po sekundu i pol bolji hahahahahaha.
A di ces mali u bijeli svijet...

 

Da, to me baš zna deprimirati, no nije da sam puno vježbao.

Ono, svi vozimo iste aute, al na startu ekipa bolja od mene za 5 sekundi, i u utrci se samo udaljavaju, a meni gas do poda.

I onda vele nema cheatera na konzolama :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

Potpuni kežualac u GTSu ali vozim jucer dva puta onu GR3 utrku, prvi puta sa Hurracanom, drugi puta sa VW Bubom. To je nenormalna razlika. Hurracan se okrece za 180 ako slucajno dotaknem travu, ako prerano dajem gas na TC2, 3 ili 4 kruga u utrci, gume na 70% a auto na ravnici pocinje mrdat dupetom. Vidim da veci dio grida vozi Bubu i reko ajde, imam para, uzet cu ju. Nebo i zemlja razlika. Bubu boli kurac u kojem su stanju tvoje gume, drzi se za cestu. Dotaknuo si travu? Sve ok, dodajes gas prerano? Najmanji problem.

Sa Hurracanom zavrsio 13ti, sa Bubom 5ti bez da sam radio kvaifikacije sa Bubom. Skinuo 3 sekunde sa najboljeg vremena u 9. krugu.

Da li je tolika razlika i inace normalna izmedu "meta" automobila i ostalih? Jer ako je, bjezim kupiti sve mete.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

Najbolji dobitak mi je kad je izaso update, odradim one dnevne kilometre i dobijem Coutacha. 1-2m auto. 😂

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
sexytoiletpaper,
Buba stvarno je dobra i pouzdana dok se utrkujes sa sporijim igracima, ali kad dodjes medju brze, nemoze ona konkurirat.
Huracan u Gr3 je vrlo zajeban auto za vozit, stvarno se klize okolo i nitko ga ne vozi.
U Gr3 pored Bube ti je odlican Porsche, probaj vozit s njim, ako se na njega naviknes onda ces moci konkurirati i brzim vozacima kad iz casualca predjes u ovisnika.
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

shrikehyp - super vrijeme jucer, svaka cast.

 

Nazalost cesto nemam previse vremena za vozit kvalifikacije, mozda 1-2 kruga...

 

Evo sinoc sam jos bacio jednu utrku, krenem sa 8-og mjesta, nakon 2 kruga se probijem do drugog. I onda se Poljak zaleti direktno u mene i izbaci me sa staze. Do kraja sam se nekako progurao do 4-og mjesta, ali definitivno mi je unistio utrku. Ali barem se ispricao kasnije - to mi se prvi put do sada desilo, nakon valjda 200 utrka u Sport modu. I vratio sam se opet na SR S. I nevjerojatno - utrka od 10 krugova - Clean race bonus.

 

Sto se tice Bube - vec sam rekao da vozim sve aute iz garaze po Nordschleifeu, kako bi vidio koji je najbrzi po klasama. Za sad mi je u Gr.3 Buba najbrza, jednostavno je s njom prelako prolazit zavoje i dupe joj skoro uopce ne bjezi. Druga mi je Veta, sa nesto manje od pola sekunde zaostatka.

 

Mislim da se napravili nekakve promjene sto se tice Daily rewarda - rijeđe se dobivaju duplići. Jucer sam dobio onog Bugatti VGTa, isto 1M auto.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

Nego, dajte mi recite, da li ima smisla upgradeove raditi na autima za HP i masu? S obzirom da BoP sve dovede na podjednaku razinu ne cini mi se kao da je to uopce bitno na kraju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR,
Hvala, frende, jucer je bio prvi put da sam uspio ici ispod 1.56.
Ali s tim vremenom me stavilo s nekim ludjackim vozacima, u nekoliko trka sam vozio s tim vremenom i bio na startu 8., 10. i 12. Svaku trku sam zavrsio da sam bar jednog prestigao pa igra to broji ko napredak.
Buba je definitivno dobra, ne kazem ja nista protiv bube, ali kazem ti, u A ili S rangu jednostavno nije dovoljno brza. Ja stvarno volim Mercedes AMG '16 i stalno sam njega forsirao pa sam jucer ovo vrijeme postavio s BMW M6 jer Mercedes jednostavno nece. A kamoli Buba.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
sexytoiletpaper,
igra radi BoP u sluzbenim trkama jer je tako i u stvarnom svijetu.
Kupovanje upgrade-a je potrebno jer u lobbyima ljudi voze ili bez BoP-a ili s custom BoP, npr. s 110% posto snage i slično; tendencija je u private lobbyima da se izjednaci odnos mase i konjskih snaga za sve aute podjednako, a da auti budu osjetno brzi nego u Daily Races ili Cup-ovima.
Kako budes vozio sve vise, toliko ces nakupit onih Milleage Points da ces imat dovoljno da upgrades sve aute, vez brige. Ja sam upgradeao skoro sve koje vozim, pokupovao sam sve moguce felge, boje i decalse i jos uvijek imam 99,999 Milleage Points, naime, tako se brzo zaradjuju da ih nemogu dovoljno brzo trosit.
Mozda ces pozelit obarat vremena na nekoj stazi sa maksimalno tuniranim autom pa eto, potreban ti je upgrade za to.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice