Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.325.370
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

App kaže samo ovo što sam napisao.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sad mi ništa nije jasno. Na konzoli mogu normalno instalirati i jedno i drugo. Prema Internetu obje su i na PC gamepassu. Više mi je radi Deathloopa. Lego ću ionako igrati ne kontroleru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Sad mi ništa nije jasno. Na konzoli mogu normalno instalirati i jedno i drugo. Prema Internetu obje su i na PC gamepassu. Više mi je radi Deathloopa. Lego ću ionako igrati ne kontroleru.

Da,imam Deathloop instaliran na PCu.

Mozda ovisi na kojem si storu/regiji....ne znam dali to igra ulogu.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ali nije da ih ne vidim nego mi samo ne nudi da ih instaliram. Za te dvije igre mi prikazuje gumb "play on gamepass" kad ih pronađem u storeu koji ne radi ništa. Za ostale prikazuje gumb "instaliraj". A evo kolega iznad veli da ih uopće nema na gamepass for pc :D. Možda su bile pa ih više nema.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ali nije da ih ne vidim nego mi samo ne nudi da ih instaliram. Za te dvije igre mi prikazuje gumb "play on gamepass" kad ih pronađem u storeu koji ne radi ništa. Za ostale prikazuje gumb "instaliraj". A evo kolega iznad veli da ih uopće nema na gamepass for pc :D. Možda su bile pa ih više nema.

 Ovaj novi Star Wars lego je u pitanju?

The Skywalker Saga ima install,sad sam provjerio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2022 19:27 (MEGATAMA).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ali nije da ih ne vidim nego mi samo ne nudi da ih instaliram. Za te dvije igre mi prikazuje gumb "play on gamepass" kad ih pronađem u storeu koji ne radi ništa. Za ostale prikazuje gumb "instaliraj". A evo kolega iznad veli da ih uopće nema na gamepass for pc :D. Možda su bile pa ih više nema.

 stavi usa region u settings od windowsa i problem riješen, ostatak mozes ostaviti na HR(tipkovnica,jezik sucelja itd itd)

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
dado16 kaže...
Hexfire kaže...
Ali nije da ih ne vidim nego mi samo ne nudi da ih instaliram. Za te dvije igre mi prikazuje gumb "play on gamepass" kad ih pronađem u storeu koji ne radi ništa. Za ostale prikazuje gumb "instaliraj". A evo kolega iznad veli da ih uopće nema na gamepass for pc :D. Možda su bile pa ih više nema.

 stavi usa region u settings od windowsa i problem riješen, ostatak mozes ostaviti na HR(tipkovnica,jezik sucelja itd itd)

 Yep, to je to. Dankešn

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Na gamivu trenutno FIFA 23 Series S/X Colombia key samo 14 eura. Potreban vam je samo Kolumbijski VPN za aktivaciju. Grabite dok traje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Napomena-radi se o Xbox One verziji,ne onoj za X/S.Piše i u opisu.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Napomena-radi se o Xbox One verziji,ne onoj za X/S.Piše i u opisu.

 Samo se dolje odabere prava verzija.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
5 godina
offline
Xbox Series X

jutro

 

znači meni sad ističe 15.12 ultimate pretplata, prvi mjesec za 1 funtu, maknuo sam automatsku obnovu i onda bi uzeo recimo ovo

 

https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-tr

 

to je turska pretplata na godnu dana za 30 i kusur eura (nebi uzimao 3 godine, dosta mi je 1 za početak) pa si preko windscribea složil vpn na tursku i onda na MS accountu napravim reedem ove goled pretplate i automatski bude povuklo u ultimate pass? da li sam to dobro shvatio da tako ide?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Kako funkcionira ovo redeem-anje kodova sa Eneba i sličnih siteova? Npr. ako imam složen Irski account, mogu redeemati igru ili Xbox live gold iz bilo koje regije (koristeći VPN od te regije naravno) i dodati tu igru na taj Irski account? Microsoft ne provjerava tipa da kod i account na konzoli moraju biti za istu regiju/zemlju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...

Kako funkcionira ovo redeem-anje kodova sa Eneba i sličnih siteova? Npr. ako imam složen Irski account, mogu redeemati igru ili Xbox live gold iz bilo koje regije (koristeći VPN od te regije naravno) i dodati tu igru na taj Irski account? Microsoft ne provjerava tipa da kod i account na konzoli moraju biti za istu regiju/zemlju?

 Da, zasad tako funkcionira. Kupiš key, upališ VPN, odeš na reedem.microsoft ili kak već se zove i to je to. Ako negdje zapne, probaš drugi VPN. Dokad bude i hoćemo li svi mi ikad imati kakve posljedice radi toga, tko zna. Iskoristi dok se može.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Napomena-radi se o Xbox One verziji,ne onoj za X/S.Piše i u opisu.

 Nije točno, radi se o Series S/X verziji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

This is an Xbox One version of the game.

Playable on Xbox Series via backward compatibility.

 

Series x/s je mbape sa nogometasicom na coveru i pise

This is an Xbox One/Xbox Series version of the game.

10 godina
offline
Xbox Series X

hvala ekipi, kupih series verziju igre za 14 eura i aktiviro preko urban vpn kolumbija

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dr.Feel kaže...

This is an Xbox One version of the game.

Playable on Xbox Series via backward compatibility.

 

Series x/s je mbape sa nogometasicom na coveru i pise

This is an Xbox One/Xbox Series version of the game.

 pa imas dolje za izabrati koju verziju zelis kupiti. Izaberes Xbox Series. Izaslo me 15-ak eura. Evo na slici se vidi da je Series X/S verzija.

 

Evo direktan link:

https://www.gamivo.com/product/fifa-23-xbox-xboxone-global-en-de-fr-it-es-standard

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 15:39 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
greysaint0 kaže...

Kako funkcionira ovo redeem-anje kodova sa Eneba i sličnih siteova? Npr. ako imam složen Irski account, mogu redeemati igru ili Xbox live gold iz bilo koje regije (koristeći VPN od te regije naravno) i dodati tu igru na taj Irski account? Microsoft ne provjerava tipa da kod i account na konzoli moraju biti za istu regiju/zemlju?

 Da, zasad tako funkcionira. Kupiš key, upališ VPN, odeš na reedem.microsoft ili kak već se zove i to je to. Ako negdje zapne, probaš drugi VPN. Dokad bude i hoćemo li svi mi ikad imati kakve posljedice radi toga, tko zna. Iskoristi dok se može.

 

Thx na info!

 

Nego ima li ikakvih rumora ili vijesti da će Microsoft u skorijoj budućnosti proširivati Live dostupnost? Stvarno je debilno da smo članica EU, od 1.1.2023. dobivamo i Euro a oni nas i dalje ignoriraju. Znam da smo mala zemlja sa manjim Xbox footprintom, ali ne vidim kako će se to ikada promijeniti ako ostanemo na Microsoftovoj ignore listi.

 

Ne pokušavam potkurivati ali Sony je još 2013. donio službenu podršku za Hrvatsku pa mi stvarno nije jasno gdje je zapelo kod Microsofta.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel zna netko zasto su mi ovakve cijene na gamivu
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Jel zna netko zasto su mi ovakve cijene na gamivu

 Stavio si intergalaktički VPN napredne civilizacije s visokim standardom kojoj je taj iznos kikiriki. Vrati na turski, brazilski ili koji već.

14 godina
online
Xbox Series X

Xbox seria X i S na -20% dainers u mikronisu

 

Xbox seria X 3800kn, kao na amazon.de 505€.

 

Na njuški polovni 3700kn

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Ako nekome treba Series S, na Amazonu je snižen €78:

 

https://www.amazon.de/-/en/RRS-00009/dp/B087VM5XC6/ref=sr_1_1?crid=3N1UCNBSSMR5B&keywords=xbox+serie+s&qid=1670935611&sprefix=xbox+series+%2Caps%2C114&sr=8-1

 

Sa poštarinom 1750 kn. Ja ga uzeo jer je 500-600 kn jeftiniji nego kod nas.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nije ukljucen VPN
i nogom u guzicu je korak naprijed
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
T-bone's kaže...

Xbox seria X i S na -20% dainers u mikronisu

 

Xbox seria X 3800kn, kao na amazon.de 505€.

 

Na njuški polovni 3700kn

I tko ce onda dat 10+ tisuca kuna za novu jbnu grafu.....

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
T-bone's kaže...

Xbox seria X i S na -20% dainers u mikronisu

 

Xbox seria X 3800kn, kao na amazon.de 505€.

 

Na njuški polovni 3700kn

 Emmm jel ujutro bio drugačiji popust jer ja trenutno gledam i 10% je na dajnersu? :/

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Nije ukljucen VPN

Izgleda da ti je odabrana valuta argentinski pesos. Skroz na dnu stranice odaberi valutu koja ti odgovara.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim da je pisalo za prvih 100 kupaca 20%. Dalje je valjda 10%
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hvala ti rijesio sam. Ocistio kes i kukije i sad je ok
i nogom u guzicu je korak naprijed
5 godina
offline
Xbox Series X

pozz...znači napravio sam sve što se je pisalo na stranici 74, postavio regije, kupio turski gold 12 mjeseci preko eneba stranice i dobio sam na mail code...tada sam isao na reedem, preko vpn stravio na tursku, ubacio taj code i automatski me je prebacilo na ultimate sa golda ali ne na 12 mjeseci nego do 14.travnja 2023, znači 4 mjeseca od danas a ne na godinu dana...sve sam platio preko visa kreditne kartice a ne preko paypala, da li mislite da je u tome problem što mi je priznalo samo 4 mjeseca ultimate ili su to sad ipak na kraju krajeva posložilo da se to više ne može raditi? vaša mišljenja oko toga su dobrodosla, hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
lesonitka kaže...

pozz...znači napravio sam sve što se je pisalo na stranici 74, postavio regije, kupio turski gold 12 mjeseci preko eneba stranice i dobio sam na mail code...tada sam isao na reedem, preko vpn stravio na tursku, ubacio taj code i automatski me je prebacilo na ultimate sa golda ali ne na 12 mjeseci nego do 14.travnja 2023, znači 4 mjeseca od danas a ne na godinu dana...sve sam platio preko visa kreditne kartice a ne preko paypala, da li mislite da je u tome problem što mi je priznalo samo 4 mjeseca ultimate ili su to sad ipak na kraju krajeva posložilo da se to više ne može raditi? vaša mišljenja oko toga su dobrodosla, hvala

 To se dešava ako već imaš pretplatu pa onda Gold ne vrijedi 12 mj nego 4 mj Gamepass Utimate.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 11:49 (x18x05x).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice