Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.242
|
čitano: 1.344.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Par FM23 skrinsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Sta je sa Acti/Blizzard naslovima na Gamepassu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Rekli su da neće tako brzo
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kako sad uzimam game pass? Uzmem Core Za Tursku i sta onda? Kako to prebaciti u ultimate?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Kupiš golda koliko hoćeš i onda kupiš bilo koju količinu ultimatea, što manje to bolje jel, i onda ti se sav gold koji imaš pretvori u ultimate

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Par FM23 skrinsa

 Lijepo, ali FM mi je ni vrit nit mimo. Imam volan, ako hoću simulaciju i vozit ozbiljno vozim acc, a ako mi je do chillanja vozim se okolo po Meksiku u FH5. A i koliko sam čitao FM nije neka sreća općenito.

9 godina
offline
Xbox Series X

Imam acc na njemačkoj regiji. Mogu li skinuti Fallout New Vegas s gamepassa na engleskom jeziku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
pqweasdyxc kaže...

Imam acc na njemačkoj regiji. Mogu li skinuti Fallout New Vegas s gamepassa na engleskom jeziku?

 Pa samo prebaciš regiju u neku drugu unutar Windows settingsa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
pqweasdyxc kaže...

Imam acc na njemačkoj regiji. Mogu li skinuti Fallout New Vegas s gamepassa na engleskom jeziku?

 Pa samo prebaciš regiju u neku drugu unutar Windows settingsa.

 To je na Series S

11 godina
suspendiran
offline
Re: Xbox Series X
pqweasdyxc kaže...
Hexfire kaže...
pqweasdyxc kaže...

Imam acc na njemačkoj regiji. Mogu li skinuti Fallout New Vegas s gamepassa na engleskom jeziku?

 Pa samo prebaciš regiju u neku drugu unutar Windows settingsa.

 To je na Series S

Isti vrag , na konzoli promjeni regiju recimo na UK i problem rijesen.

11 godina
offline
Xbox Series X

Pokupovali su hrpu izdavaca da bi dosli do IPa a ljudi ce izvisit.

 

https://www.eurogamer.net/microsoft-to-lay-off-1900-people-across-xbox-and-activision-blizzard

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Pokupovali su hrpu izdavaca da bi dosli do IPa a ljudi ce izvisit.

 

https://www.eurogamer.net/microsoft-to-lay-off-1900-people-across-xbox-and-activision-blizzard

 Nisu ni 10% ljudi otpustili.

Još ako su otpustili razne diversity and inclusion managere (sumnjam), to će im biti vjetar u leđa.

 

Elon Musk je otpustio 80% Twitter zaposlenika, pa ne vidim baš da im proizvodnja trpi...

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2024 16:22 (DeniZg).
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
MEGATAMA kaže...

Pokupovali su hrpu izdavaca da bi dosli do IPa a ljudi ce izvisit.

 

https://www.eurogamer.net/microsoft-to-lay-off-1900-people-across-xbox-and-activision-blizzard

 Nisu ni 10% ljudi otpustili.

Još ako su otpustili razne diversity and inclusion managere (sumnjam), to će im biti vjetar u leđa.

 

Elon Musk je otpustio 80% Twitter zaposlenika, pa ne vidim baš da im proizvodnja trpi...

 te korporacije su postale gore od najgorih državnih firmi što se tiče uhljeba i nerada.

Vrijeme je da se krene čistiti.

3 godine
offline
Xbox Series X

Pa kod svakog udruživanja ima puno poslova koji postanu nepotrebni ili se preklapaju , nisu ni u Microsoftu veslo sisali da plaćaju nepotrebne pozicije. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
suspendiran
offline
Xbox Series X

ako imam key od igre koja je za turski market, 
samo prebacim regiju na tursku, te sa vpn-om upisem kod
nakon toga mogu gasiti vpn i vratit regiju na UK?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...

ako imam key od igre koja je za turski market, 
samo prebacim regiju na tursku, te sa vpn-om upisem kod
nakon toga mogu gasiti vpn i vratit regiju na UK?

 Ne.

 Regiju ne diraj. Samo upali vpn i odaberi na njemu Tursku.

XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
8 godina
suspendiran
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
sporttest kaže...

ako imam key od igre koja je za turski market, 
samo prebacim regiju na tursku, te sa vpn-om upisem kod
nakon toga mogu gasiti vpn i vratit regiju na UK?

 Ne.

 Regiju ne diraj. Samo upali vpn i odaberi na njemu Tursku.

da, na vpn-u turska i na redeem.microsoft.com upisao kod

30€ za hogwarts legacy

9 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav.

 

Koristil sam PC game pass pa sam kupio Xbox series S pa bi se prebacil na Ultimate.

 

Probao sam prebaciti regiju ali mi baca "grešku":

 

You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support".

 

Da li moram čekati da mi istekne pretplata?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav, kupio bih Xbox X pošto mi sinovi "jašu" po mom PS5 pa da imam alternativu :)

Nekoć davno sam imao Xbox 360 i Xbox One tako da imam account.

Mislim da sam bio registriran na UK.

 

Kakva je sada situacija sa kupovinom igara i Xbox Game Pass, vidim da još nismo podržani tj da nemamo store?

I da, di najpovoljnije kupiti konzolu?

 

Thanks

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 10:51 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
Virty kaže...

Pozdrav, kupio bih Xbox X pošto mi sinovi "jašu" po mom PS5 pa da imam alternativu :)

Nekoć davno sam imao Xbox 360 i Xbox One tako da imam account.

Mislim da sam bio registriran na UK.

 

Kakva je sada situacija sa kupovinom igara i Xbox Game Pass, vidim da još nismo podržani tj da nemamo store?

I da, di najpovoljnije kupiti konzolu?

 

Thanks

 Provjeri malo po njuškalu kakve su cijene.

 

Mozda bi ti se bolje isplatilo napraviti novi (uk ili čiji vec) account i slijedi upute koje budes dobio glede game passa.. Vrijedi svaki cent jer ima dovoljno igara da i ti zavolis xbox i pustis ps5 po strani :) 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Overflow1984 kaže...
Virty kaže...

Pozdrav, kupio bih Xbox X pošto mi sinovi "jašu" po mom PS5 pa da imam alternativu :)

Nekoć davno sam imao Xbox 360 i Xbox One tako da imam account.

Mislim da sam bio registriran na UK.

 

Kakva je sada situacija sa kupovinom igara i Xbox Game Pass, vidim da još nismo podržani tj da nemamo store?

I da, di najpovoljnije kupiti konzolu?

 

Thanks

 Provjeri malo po njuškalu kakve su cijene.

 

Mozda bi ti se bolje isplatilo napraviti novi (uk ili čiji vec) account i slijedi upute koje budes dobio glede game passa.. Vrijedi svaki cent jer ima dovoljno igara da i ti zavolis xbox i pustis ps5 po strani :) 

PS5 nikad neću skroz pustiti, imam na njemu tona igara plaćenih koje nisam još niti pokrenuo, a aktivan sam još od PS3 :)

Nego, na njuškalu ništa nikada ne kupujem, tako da mora biti dućan.

Šteta mi kreirati novi account jer sam godinama koristio moj stari, skupljao achievementse, a imam i igara na njemu....

PSN: Muskarcina77
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Najjeftiniji ti je ovdje, ok je shop, daju garanciju i sve, ja sam tu uzeo svoj Series S (stigao GLSom na release date, napravljen preorder) i neke igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 11:05 (Nuclear_Phoenix).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Najjeftiniji ti je ovdje, ok je shop, daju garanciju i sve, ja sam tu uzeo svoj Series S i neke igre.

Sinoć sam baš gledao na ovoj stranici.

Piše da je službeno Microsoft jamstvo 2 godine.

Čitao sam nekoć da su reklamacije kod ovih bolna točka i da nema plačanja karticom.

Ako se ne varam, ovo su mađari....

 

PSN: Muskarcina77
11 godina
suspendiran
offline
Xbox Series X

Ovako ja ne bi radio novi račun , pogotovo ako već imaš neke kupljenje digitalne igrice jer smo onako većina na UK ili DE regiji . Samo ću ponoviti svoj prijašnji post i  preporučujem da pročitaš tutorial na 74 - stranici. Većina nas je kupila XBOX na gamershop stranici ali vidim da se u zadnje vrijeme prodaje u dosta dućana pa pogledaj gdje je isplativo. Ne znam koliko često misliš igrati tako da bi te  i Series S mogao zadovoljiti ako nisi zahtjevan korisnik.

 

Na 74 stranici je više-manje sve objašnjeno samo su nedavno neke stvari promijenile tipa -

 

XBOX Gold je sada Xbox Game Pass Core
Konverzija više nije ista nego sada za 3 godine Game pass Core pretplate dobiješ 26 mjeseci ULTIMATE pretplate (90-110 Eura)

Najvažnija stvar koliko sam skužio je da napraviš novi acc na UK ili Njemačkoj regiji jer su ljudi radili na Turskoj pa su imali probleme s dodavanje pretplata zbog ograničenja.
Najveća prednost XBOX-a uz gamepass je da se igrice mogu kupovati izvan Microsoft dućana i različitih regija te se aktivirati putem VPN-a pa znaju ispasti jako jeftine. (VPN treba samo kod aktivacije ključa i to se sve na PC-u ili Mobitelu obavlja , ništa na Xbox-u.)
E da i sve XBOX first party igrice su dostupne istog dana nakon izlaska na njihovoj pretplati .

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Virty kaže...
Overflow1984 kaže...
Virty kaže...

PS5 nikad neću skroz pustiti, imam na njemu tona igara plaćenih koje nisam još niti pokrenuo, a aktivan sam još od PS3 :)

Nego, na njuškalu ništa nikada ne kupujem, tako da mora biti dućan.

Šteta mi kreirati novi account jer sam godinama koristio moj stari, skupljao achievementse, a imam i igara na njemu....

 Ja imam obje konzole i obje mi skupljaju prašinu hahaha
Ali ima dobrih igara za odigrat preko GamePassa, isplati se svakako.

Uglavnom ne treba ti novi acc, sve možeš odraditi na tom starom, kupis 3 godine gamepassa core, uneses preko VPN-a i konvertiras u 2 godine GamePassUltimatea, mislim da će te to izaći oko 100 eura. 

Konzolu mozes uzeti preko gamershopa za 490 eura, uglavnom računaj oko 500 eura je konzola.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Virty kaže...

Sinoć sam baš gledao na ovoj stranici.

Piše da je službeno Microsoft jamstvo 2 godine.

Čitao sam nekoć da su reklamacije kod ovih bolna točka i da nema plačanja karticom.

Ako se ne varam, ovo su mađari....

 

Da, samo keš kod preuzimanja, za reklamacije pojma nemam, srećom nisam imao problema sa time. Koliko vidim, kod bilo koga drugog ćeš dati u prosjeku 50€ više, za te novce bi uzeo dodatni kontroler.

9 godina
offline
Re: Xbox Series X

Danas su mi dostavili iz tog dučana sa GLS-om punjač i baterije za xbox gamepad pa sam imal izbora platiti i karticom dostavljaču.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 16:38 (Zmajek).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koji si punjač uzel?
Ja ga također trebam.
4 baterije su dosta, moglo bi čak i 2 al preferiram 4.
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Koji si punjač uzel?
Ja ga također trebam.
4 baterije su dosta, moglo bi čak i 2 al preferiram 4.

 Punjač

 

Pašeju super sa Series S gamepadima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice