Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.325.192
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Preko Xbox support.
Imaš LIVE chat sa agentom,i ako ti nije problem engleski,sve se brzo rješi.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Xbox All Access kommt im November nach Deutschland

 

stigao all access u njemacku.... ali meni nece proci narudzba ...grrrr

13 godina
offline
Xbox Series X

Šta je s MTCgame, već par dana mi ne otvara str, a baš bih uzeo FIFU od tamo

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Meni normalno otvara, ali mislim da ti je CD keys pouzdaniji.

Ima FIFA 22 X/S (US region) za 53.49€. LINK

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
4 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Lijep pozdrav svima!

Ovako....gledam da malcu od 8 godina kupim za Božić neku konzolu. Stvarno se ne kužim u konzole i planirao sam mu preko ekupi ili mall.hr kupiti neku plejku 4 slim link no čitam malo da dosta hvale xbox a posebno Gamepass a vidim da na gamershopu ima xbox series s sa fifom 22 link

Što pitam.... nisam nikad koristio proxy, vpn, imam kreditnu karticu. Čitam prethodne postove no stvarno ne kontam kako se to radi. Zadnji put sam game-ao na pc celeronu prije 10 i kusur godina...
Ima li netko da me uputi na neki link za idiote (tate bez nekog informatičkog iskustva) kako da osposobim to gamepass kino za dripca? Ono for dummies korak po korak?
Jedva smo mater nagovorili za konzolu pa idealno bi bilo kad bi mogao mjesečno obnavljati pretplatu na gamepass.

EDIT : Klinac ima neki lijevi Vivaxov tv tako da neke šeme sa ultrahd, 4k, svašta nešta padaju u vodu. Bitno mi je da ima što zaigrati i da ne dere ko maksim po diviziji sa zahtjevima za igre od 300-400 kuna. 

Srdačan pozdrav!


Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 22:47 (Fyber).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Za tebe je idealan Xbox Series S i gamepass.
Po meni je najbolje uzeti gamepass na 3 godine što je ujedno i maximalna duljina na koju gamepass možeš uzeti. To ti je trošak od cca 700kn ovisno gdje ćeš kupovati. Mjesečna pretplata ti nije isplativa
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Hvala na odgovoru Izzy007.

Čitam sve postove unatrag. Tvoj post sa stranice 74. je i dalje aktualan oko aktivacije gamepass-a?

Srdačan pozdrav i hvala puno! :)

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@Fyber
Trebalo bi biti aktualno. Ja sam to već iskoristio pa sam miran iduće 3g. Kolege su imale problema sa Turskom pretplatom. Moj račun je na UK regiji i nije bilo problema.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Xbox series s i gamepass je odlican za tebe i klinca. Uzeo bi konzolu sa fifom i prodao fifu i dodao jos malo za gamepass

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ne znam fakat zakaj si ljudi rade pizdarije s VPN-ovima i kompliciraju zivot. Uopce ne treba VPN za uradit racun i aktivirat Game Pass. Samo stavit lokaciju u Windowsima na UK, uradis racun s podacima iz UK, do adrese je lako doc preko random adress generatora s googlea, kupis preko paypala Game Pass Ultimate, pokrenes konzolu postavis lokaciju na UK i ulogiras se svojim accountom i sve radi.

 

Probao sam neki dan xcloud na PC, da bi radilo za njega treba VPN, ali samo kod pokretanja Xbox appa, cim se app pokrene moze se ugasit. 1080p rezolucija, fino ide, tu i tamo malo zakasljuca s input lagom. Spojio sam Xbox kontroler preko usb kabla na PC. Nemam potrebu igrat na taj nacin, ali moram priznat da je cist ok ako hocu isprobat nesto za sto nisam siguran da li ce mi se svidjet pa ako mi je ok skinem na konzoli

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 15:57 (Combustd).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Probao taj Xcloud. Sve je onak tromo, nebi mogao igrati igre tako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Hvala svima na savjetima! :) 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fyber kaže...

Hvala svima na savjetima! :) 

 Javi kako si prošao, jesi li uspio sve riješiti. 

8 godina
offline
Xbox Series X

Da li ima smisla mijenjati regiju accounta na US? Nisu više u EU, nema smisla naručivati sa UK stranica (imam Series S, tako da diskove uopće ne kupujem)? Ili možda DE account? Kakve su cijene DE vs US?

 

UK account imam još od 360...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 16:56 (Nuclear_Phoenix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Hvala izzy007 na uputama, jutros sam odradio sve prema tvome tekstu na strani 74 i potvrđujem da radi.

Mogu samo dodati da postoji stranica allkeyshop gdje se može selektirati xbox-gold pass-brazil-12 mjeseci i dobiješ popis nekoliko raznih stranica koje prodaju navedenu pretplatu.

Kupio sam key za gold 3x po 29,50 EUR-a (koristeći standardnu VISA karticu), aktivirao preko PCa koristeći tunnel bear i nakon toga na konzoli odabrao ultimate za 1 EUR. Na konzoli, prije plaćanja, uredno se dobije informacija da gold ide na ultimate i do kada vrijedi novi ultimate paket.

Koristio sam Revolut karticu kod koje sam prilikom registracije te kartice, preko random adresa generatora,  pronašao i upisao neku adresu u DE gdje sam inicijalno registrirao novi account koristeći svoju Gmail adresu (čini mi se da bi Revolut radio i bez toga). Koliko sam vidio, pored kartica, može se platiti i paypalom.

Trebalo mi je 20 min i 90 EUR za tri godine mira :)

Još jednom hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 14:33 (TasmanianDevil).
 
7 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
TasmanianDevil kaže...

Hvala izzy007 na uputama, jutros sam odradio sve prema tvome tekstu na strani 74 i potvrđujem da radi.

Mogu samo dodati da postoji stranica allkeyshop gdje se može selektirati xbox-gold pass-brazil-12 mjeseci i dobiješ popis nekoliko raznih stranica koje prodaju navedenu pretplatu.

Kupio sam key za gold 3x po 29,50 EUR-a (koristeći standardnu VISA karticu), aktivirao preko PCa koristeći tunnel bear i nakon toga na konzoli odabrao ultimate za 1 EUR. Na konzoli, prije plaćanja, uredno se dobije informacija da gold ide na ultimate i do kada vrijedi novi ultimate paket.

Koristio sam Revolut karticu kod koje sam prilikom registracije te kartice, preko random adresa generatora,  pronašao i upisao neku adresu u DE gdje sam inicijalno registrirao novi account koristeći svoju Gmail adresu (čini mi se da bi Revolut radio i bez toga). Koliko sam vidio, pored kartica, može se platiti i paypalom.

Trebalo mi je 20 min i 90 EUR za tri godine mira :)

Još jednom hvala svima!

 

Nema veze ako već imam aktivnu mjesečnu pretplatu? Da li moram čekati da mi istekne ili mogu odmah sada napraviti isto?

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ako imaš aktivan mjesečni ultimate onda moraš čekat istek

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ako imaš aktivan mjesečni ultimate onda moraš čekat istek

 Imam da, i imam aktiviranu automatsku obnovu. Znaci moram prvo iskljuciti automatsku obnovu pretplate i onda napraviti ovo iznad? 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Matthew26 kaže...
Del_Boy97 kaže...

ako imaš aktivan mjesečni ultimate onda moraš čekat istek

 Imam da, i imam aktiviranu automatsku obnovu. Znaci moram prvo iskljuciti automatsku obnovu pretplate i onda napraviti ovo iznad? 

 Moraš maknuti automatsku obnovu i čekati da ti istekne pretplata. 

Ali mislim da nećeš moći za 1$ napraviti konverziju Golda u Ultimate budući da si već koristio Ultimate. Odnosno ako si iskoristio promociju od 1$ za Ultimate pass onda nećeš moći napraviti konverziju za 1$. 

Morat ćeš kupiti mjesec dana ultimate passa koji će ti konvertirati sav Gold u Ultimate.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

tako je, samo ce platit mjesec po punoj cijeni GP ultimate i onda ce se convertat

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Matthew26 kaže...
Del_Boy97 kaže...

ako imaš aktivan mjesečni ultimate onda moraš čekat istek

 Imam da, i imam aktiviranu automatsku obnovu. Znaci moram prvo iskljuciti automatsku obnovu pretplate i onda napraviti ovo iznad? 

 Moraš maknuti automatsku obnovu i čekati da ti istekne pretplata. 

Ali mislim da nećeš moći za 1$ napraviti konverziju Golda u Ultimate budući da si već koristio Ultimate. Odnosno ako si iskoristio promociju od 1$ za Ultimate pass onda nećeš moći napraviti konverziju za 1$. 

Morat ćeš kupiti mjesec dana ultimate passa koji će ti konvertirati sav Gold u Ultimate.

 

Nisam koristio Ultimate za 1$ do sada. Uzeo sam samo Gamepass za Box.

13 godina
offline
Xbox Series X

Ako se zanemari cijena, ovo je dobra vijest!

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Uf, skoro duplo koliko sam ja dao za Series S

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Uf, skoro duplo koliko sam ja dao za Series S

 Kako si zadovoljan sa series S?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...
Combustd kaže...

Uf, skoro duplo koliko sam ja dao za Series S

 Kako si zadovoljan sa series S?

Prezadovoljan. Ima sve feature kao i veliki brat, tih, ugodan za koristenje, meni to sto nije 4K ne smeta jer imam 1440p gaming monitor pa sve izgleda super na njemu, a vjerujem da bi izgledalo i na velikom tvu jer se ne sjedi na metar od njega.

Apsolutna preporuka, sto cijenom sto snagom. Jedini problem je igranje starijih igara koje nisu dobile sluzbene patcheve i optimizacije za Series S/X konzole pa ti se na Series S vrte u Xbox One S backwards modu u rezoluciji u kojoj se vrte na tom sistemu, ali to je vise do developera koji ne izbacuju zakrpe. Cak je u masi naslova Microsoft pokusao doskocit sam fps boostom na uredaju koji dize framerate igara koje su obradene dosad (stalno dodaju podrsku za jos, imas popis na netu)

 

Oni stariji naslovi koje su developeri sluzbeno patchirali vrte se vrhunski, konkretno sam kupio Assassin's Creed Odyssey koji je dobio patch, vrti se u 1440p 60 fps dok ce ti se Origins koji je bez patcha vrtit onako kako ga vrti One S, 900p 30 fpsova.

 

Svaka igra nova ili starija koja na ikonici ima simbol S/X nemas brige, pali imas optimizirano. Makar sve igre koje su izasle unazad godinu dana su ionako iz kutije vec optimizirane za novu generaciju. 

15 godina
offline
Xbox Series X

A ako su igre optimizirane za 1440p 60hz, dali ima fps dropova ili konzola drži lock 60 fps-a, odnosno dali ima screen tearinga ako monitor ne podržava free sync.

Jer ja imam stariji 1440p monitor 75hz bez freesync-a pa me zanima kako bi Xbox s  radio na tom monitoru.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ha gle dropova sigurno ima, ja ih ne primjetim jer imam 144hz s freesyncom. U svakoj igri zna dropat, nema takve koja ne ispusti pokoji frame, ali ne trza sve u 16 na Series S jer je slabiji, ako na to mislis

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Xbox Series X

Imaš koji monitor za preporučit ili koji je tvoj model?

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

https://www.amazon.com/AOC-CQ27G1-DisplayPort-adjustable-Zero-Bright/dp/B07V39QHMY

 

Ja ovaj koristim malo vise od godinu i prezadovoljan sam

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ima li netko informaciju kad bi Series X mogap biti dostupan po normalnoj cijeni. Pod normalnu cijenu ne smatram 4999 kn u Game Store. Ako bude kroz tjedan, dva, a maksimalno tri onda bi pričekao. Mall.hr ne zna hoće li i kada imati opet raspoložive konzole.

Kupio bi Series S, imam Switch i PS5, ali radije bi da mogu birati odabrao Series X. I koje dućane da pratim (Hr ili Slo dolaze u obzir).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice