Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.826
|
čitano: 5.022.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Pokrenut ću peticiju da Returnal izbace za Xbox. 

 

Mislim da platinu neću ganjati jer ima tu puno stvari za pokupiti, a kolega (čije ime ne smijem spomenuti da i njega ne uvalim u probleme) mi sigurno neće dati konzolu tako dugo. Plus što čekam Final Fantasy 16 koji mi je, navodno, poslan još 21.10. ali zahvaljujući brzini naše Pošte nije stigao još (jer ga vjerojatno šalju prekooceanski).

Koliko god da želim naći nešto negativno o igri, ne mogu. Osim da je ženska ružna. Samo to. Rotgland Lobber je moj weaponfu.

 

Nego, postoje li ikakve naznake kad će smradovi na Store-u promijeniti našu drevnu valutu u euro? Očekujem sniženje japanskih RPG-a krajem godine, ali kako je krenulo kod nas toga neće biti.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jelash13 kaže...

Pokrenut ću peticiju da Returnal izbace za Xbox. 

 

Mislim da platinu neću ganjati jer ima tu puno stvari za pokupiti, a kolega (čije ime ne smijem spomenuti da i njega ne uvalim u probleme) mi sigurno neće dati konzolu tako dugo. Plus što čekam Final Fantasy 16 koji mi je, navodno, poslan još 21.10. ali zahvaljujući brzini naše Pošte nije stigao još (jer ga vjerojatno šalju prekooceanski).

Koliko god da želim naći nešto negativno o igri, ne mogu. Osim da je ženska ružna. Samo to. Rotgland Lobber je moj weaponfu.

 

Nego, postoje li ikakve naznake kad će smradovi na Store-u promijeniti našu drevnu valutu u euro? Očekujem sniženje japanskih RPG-a krajem godine, ali kako je krenulo kod nas toga neće biti.

 

Postoje, pričali smo nekoliko puta o tome, a i Sony je slao mailove.

Čudi me da nisi to popratio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moje pamćenje je s*ebano, nemoj zamjeriti. Pamtim samo lijepe dane (i stvari), a možda je i nervoza u pitanju kad znam da se približava kraj godine i mogući Big in Japan sale.

Meni nisu ništa slali. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

"

Bok Jelash13,

 

Htjeli smo te informirati o prelasku trgovine PlayStation™Store na euro. Od 13. studenog moći ćeš nastaviti s kupovinama u trgovini PlayStation Store koristeći podržane metode plaćanja, uključujući kartice Visa, MC, Discover i Diners, u eurima. Ako koristiš besplatnu pretplatu na uslugu PlayStation®Plus koju smo ti izdali za vrijeme trajanja procesa tranzicije, javit ćemo ti se uskoro s dodatnim informacijama. Pročitaj naš odjeljak FAQ za više informacija o ovim promjenama u trgovini PlayStation Store i ostalome.


Hvala za kontinuiranu podršku,
PlayStation

"

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2023 9:22 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci Returnal mi je toliko dobar da sam dosao do drugog bossa i prestao igrati od straha da me ne resetira nazad
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel probao tko WRC? Kakav je u odnosu na dirt 2.0? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sale366 kaže...

Aha javi dojmove kak radi.

Sad neznam dal će i ove godine bit popust al dosad su za crni petak pretplate bile na popustu pa ak ti nije žurba možda pričekaj 2-3 tjedna.

 

evo da javim dojmove vezano uz streaming.

 

On ... funkcionira!

Kvaliteta rekao bih 7 od 10, mozda 8 od 10, ovisno o sadrzaju.

 

Ako je bitna velika brzina (kompetitivni shooteri ili slicno) ili je grafika od ogromne vaznosti, tada definitivno streaming ne bih preporucio.

Za ostalo mislim da je solidno rjesenje, makar da se provjeri igra prije nego se odluci skinuti ju na disk.

 

isprobao nekolicinu igara, i svaka uredno radi. Cak mi i voznje nisu lose radile (wreckfest i trials), i moguce ih je definitivno igrati.

Sackboy je radio super, skoro pa da i nije bilo laga. Jedino je problem koliko sam vidio; Ta igra inace prekrasno izgleda, a streaming joj ne radi uslugu u tom pogledu.

 

Za povremenu zajebanciju i ubiti 30 min do sat vremena, zasto ne?

 

 

Imam cca 25 megabita download, 5 megabita upload, na modem sam spojio "dlink covr" pa preko njega mogu dobiti 5ghz wifi (to je jako bitno).

Ovo je dosta po mome misljenju lose, idealno bi bilo cca 50 megabita download i da PS5 spojis putem kabela na internet.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS PLUS IGRE ZA STUDENI

MAFIA 2
ALIENS FIRETEAM ELITE
DRAGON BALL BREAKERS
Moj PC  
6 0 hvala 8
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

gdje zet bon za store.na zeldi nešto neće

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

gdje zet bon za store.na zeldi nešto neće

 

ja sam preko mzaba-e

 

Ima i telemach mislim isto. Pretpostaljvam da i drugi teleoperateri imaju

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

odma mi sad dodje kod?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

kake su ove trgovine tipa g2a

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesi li možda kupio šta preko njih(mobiri store)? I ja sam gledao njihovu ponudu i zbilja je predobra stoga mi i je dosta sumnjivo..
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 1:04 (Tinjo).
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Jel probao tko WRC? Kakav je u odnosu na dirt 2.0? 

 Evo, baš probao...

 

meni je bolji sve skupa u kompletu, uključujući i grafiku i upravljivost (igram sa joystickom)

 

no tek sam počeo i vidim da ima puno opcija

 

jedino mi je žao što nema zvuk iz joysticka kad kamenčići lupaju od pod auta kao WRC serija prije toga

 

 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gnautix kaže...
Znaci Returnal mi je toliko dobar da sam dosao do drugog bossa i prestao igrati od straha da me ne resetira nazad

 Imam 120+ sati. Krenuo ganjati platinu, ali sam odustao jer su mi ostali trofeji za koje nemam vremena i živaca (znači stvari se random generiraju, tako da možeš na njih naletiti odmah ili za tri dana). Sve u svemu, fenomenalna igra. 

 

Sada slijede WRC i Alan Wake 2. 

11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li da cekam Bozic i blagdane za kupovati PS5 ili i sad ima dobrih ponuda za kupiti, s tim da cu kupovati na rate.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
thebeastcro kaže...

Da li da cekam Bozic i blagdane za kupovati PS5 ili i sad ima dobrih ponuda za kupiti, s tim da cu kupovati na rate.

 

Ako ti nije hitno čekaj, bit će fat verzija sigurno jeftinih jer dolazi slim, ali možda onda i uloviš slim verziju za dobre pare.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mirkopoter kaže...
thebeastcro kaže...

Da li da cekam Bozic i blagdane za kupovati PS5 ili i sad ima dobrih ponuda za kupiti, s tim da cu kupovati na rate.

 

Ako ti nije hitno čekaj, bit će fat verzija sigurno jeftinih jer dolazi slim, ali možda onda i uloviš slim verziju za dobre pare.

 Ja upravo uzeo u Pevex disk verziju sa GOW za 549 (1216A šasija)- Poslovnica Samobor. 
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Maloprije na njemačkom amazonu je bila cijena za PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain €399. Dok sam došao da zaljepim link, nešto se promijenilo i sada nema te cijene.

 

Sve kontam jesam lud, ali valjda nisam toliko pa sam na Idealo otišao i tamo piše da je danas najniža cijena bila €350. Možda se spremaju za BF 2023 pa vježaju prebacivanje cijene. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 17:45 (markma).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
millo kaže...
Mirkopoter kaže...
thebeastcro kaže...

Da li da cekam Bozic i blagdane za kupovati PS5 ili i sad ima dobrih ponuda za kupiti, s tim da cu kupovati na rate.

 

Ako ti nije hitno čekaj, bit će fat verzija sigurno jeftinih jer dolazi slim, ali možda onda i uloviš slim verziju za dobre pare.

 Ja upravo uzeo u Pevex disk verziju sa GOW za 549 (1216A šasija)- Poslovnica Samobor. 

 

Preplatio su ju. Da se naći za oko 470€ za koliko su imali promociju prije nekih mjesec dana. GoW možda vrijedi 20€.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mirkopoter kaže...
millo kaže...
Mirkopoter kaže...
thebeastcro kaže...

Da li da cekam Bozic i blagdane za kupovati PS5 ili i sad ima dobrih ponuda za kupiti, s tim da cu kupovati na rate.

 

Ako ti nije hitno čekaj, bit će fat verzija sigurno jeftinih jer dolazi slim, ali možda onda i uloviš slim verziju za dobre pare.

 Ja upravo uzeo u Pevex disk verziju sa GOW za 549 (1216A šasija)- Poslovnica Samobor. 

 

Preplatio su ju. Da se naći za oko 470€ za koliko su imali promociju prije nekih mjesec dana. GoW možda vrijedi 20€.

 A to je tako kada ti se ne čeka, nego dođeš i uzmeš .

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo sam wrc novi.

Igra je dosta fina za vozit.Super se vozi na gamepadu. Više bi rekao da je arkadna i dosta dosta lakša od dirta. U dirtu bi se oznojio dok dodjem do kraja a ovdje se vozi baš lagano ali zabavno. Grafički igra ne izgleda nista poebno,čak bi rekao osrednje sa povremenim padovima frejmova.Što u prijašnjim vozačkim igrama na playstationu nisam osjetio nikad.

 

Neke stvari su napravljene baš loše.Prolazak koz vodu kao u nekoj rally igri na ps3. Grafika opet kažem osrednja,nekad kao da vozim po linoleumu a ne prašini.

Bez obzira na sve preporuka.Nije ni puno cijena igre kako se danas naplaćuju gre

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozz, 

 

Zna li tko koliko vrijedi garancija na jojstick kupljen u SD.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
12 mjeseci
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dejo74 kaže...
12 mjeseci

 Nije li 24mj ? Frend je mjenjao nakon godinu i pol zbog drifta i u Sancti mu odmah dali drugi....

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Treba biti 24 mjeseca zbog direktive EU. Slobodno se na to pozovite, neki trgovci ne znaju
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pošto je kraj 2023., moj C1 je dobio dosta updata, kao i PS5.

Trenutno je panel kalibriran po ovom popularnom videu 

 

Dali se šta promijenilo? Koje su postavke sada najbolje? Čitam da je sada PS5 game console mode / auto mod kad C1 prepozna PS5 jednak ovom šta je lik u videu radio s prebacivanjem u PC mod (4:4:4)?

Dali da ostavim sve kako je u videu ili mogu promijeniti i primijeniti sve isto u PS5 modu?

 

 

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bome Dualsense Edge je top, jos da naucim igrati…
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BoomerCRO kaže...
dejo74 kaže...
12 mjeseci

 Nije li 24mj ? Frend je mjenjao nakon godinu i pol zbog drifta i u Sancti mu odmah dali drugi....

 ekupi i mikronis piše 12mj instar 24mj sancta domenica ne piše ništa pa to je takav čušpajz od pravila

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

nema tu piše ne piše.zakon je jasan za sve.24mj

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice