Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.665
|
čitano: 4.836.297
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Bolje da se Sony ne igra sa AP-om

 Navodno je Filipović morao otići jer AP nije dobio još jedan mjesec đabe PS+ extra.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Krenuo je 2023 Wrap-Up:

https://wrapup.playstation.com/

 

Prosječan sam, Baldur's Gate 3 me odvukao od konzole. Skoro trećina toga otišla je na FC 24...

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Krenuo je 2023 Wrap-Up:

https://wrapup.playstation.com/

 

Prosječan sam, Baldur's Gate 3 me odvukao od konzole. Skoro trećina toga otišla je na FC 24...

 

 

 

Čitam taj wrapup, na hrvatskom... koji katastrofalni izrazi:

 

"Nije te bilo strah isprobati nove stvari. A sve je započelo uz malo vjere."
"TVOJ STIL IGRE: PUSTOLOV - 58% tvog vremena potrošeno je na uzbuđenje nakon pokušaja, bez obzira na ishod."

"TVOJA GODINA UNUTAR IGRE - Pogledajmo tvoju igru iz mjeseca u mjesec"

"Platina ti se sviđa... želiš li osvojiti još?"

"TVOJ DRUŠTVENI STIL: VUK SAMOTNJAK - Ponekad trebaš samo single player igru i ukusne grickalice."

"5 digitalnih kolekcionarskih predmeta i 449 bodova našlo se u tvome džepu."

 

Presmiješno

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kurjeoko kaže...
Switch kaže...

 I preko weba i preko aplikacije 0 bodova, ništ od popusta. Nije mi za glavu, kad bude popust bude. Po ovim cijenama ne mislim uzimat.

 


daj pogledaj jesi li na playstation.com webu ulogiran (ili kad te prebaci iz appa u mobile web)... Kad se ulogiras, mora ti bit popust od 30% za Godisnji (12-month) subscription za PS+ Extra i za PS+ Premium

 0 bodova. Ovo je s weba playstation.com/hr

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...
kurjeoko kaže...
Switch kaže...

 I preko weba i preko aplikacije 0 bodova, ništ od popusta. Nije mi za glavu, kad bude popust bude. Po ovim cijenama ne mislim uzimat.

 


daj pogledaj jesi li na playstation.com webu ulogiran (ili kad te prebaci iz appa u mobile web)... Kad se ulogiras, mora ti bit popust od 30% za Godisnji (12-month) subscription za PS+ Extra i za PS+ Premium

 0 bodova. Ovo je s weba playstation.com/hr

 

Nemam ni ja popusta nikakvog. Piše na banneru da postoji popust 30%, al kad klikneš ne nudi ga.

Ionako im ne budem platio, tek prvi put kad neka dobra mjesečna igra dođe na PS+ ću razmislit, ako se saberu i prestanu nas pravit majmunima.

 

EDIT: Aha, popust je za Extra i Premium samo... ne treba, thanks :-D

A i to ne mogu iskoristi nego mi nudi da mi 12mjeseci naplati 0,83€ za iduća 4 dana koliko mi traje još što su mi produljili besplatno :-) Vidjet ćemo poslije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2023 20:29 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poslao sam im mail pa ćemo vidjet što će reći...baš me zanima to objašnjenje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra li se Valhalla?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Popust je i meni samo na extra i premium a "besplatni" sam korisnik sta mi je sada upravo istekla pretplata

.. dobio sam 30% na ovu srednju pretplatu. 81eur. Meni pase jer igrwm igre iz katalog kao horizon, assasins creed i slicno + online... tako da... uvijek se nadje nesto za igrati... npr. Meni ova essential pretplata ne pase.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

850 sati odigrano u ovoj godini. Mislim da sam godinu prije imao preko 1000. Uglavnom, dosta slabo. 15 odigranih igara. To je još i puno koliko malo igara me stvarno zainteresira. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

850 sati odigrano u ovoj godini. Mislim da sam godinu prije imao preko 1000. Uglavnom, dosta slabo. 15 odigranih igara. To je još i puno koliko malo igara me stvarno zainteresira. 

 Hogwarts Legacy, Jedi Survivor, Alien Dark Descent, Spiderman 2 i evo sada po 3. put prelazim Ghost of Tsushima. Bome mi se isplatila plejka ovih zadnjih godinu dana

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

73 igre 1290 sati ove godine,ali zadnjih mjesec dva slabo igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Jel se kome desil ovo možda.

Logiram se u PSN account i dobijem kod na mob.

 

E danas sam primjetio da je taj kod došao sa nekog random mobitela iz HR.

I onda probam ponovo, opet sličan broj.

 

Nisam iskoristio te kodove jer sam uvijek dobivao te kodove sa ovog broja označenog zeleno. (pogledajte prilog).

 

Nakon toga sam maknuo verifikaciju s mobitelom i stavio Google Auth.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, meni je neki dan došlo s hr broja, a sada sa stranog. Upisao sam normalno kod s hr broja jer nisam obraćao pažnju i sve okej bilo
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

To Infobip nešto kombinira valjda.

Ja sam si aktivirao third-pary authenticator app za OTP kodove jer mi se znalo događati da mi SMS ne dođe kad mi najviše treba.

Tj. koristim 1Password pa imam OTP kodove za sve sajtove odmah u njemu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kurjeoko kaže...

vrijedi li uzet ps plus premium za 7 eura vise (na godisnjoj razini) u odnosu na ps plus extra?

znam da u premiumu ima i classic catalogue sto povecava library za te igre iz prethodih ps izdanja i da se moze demo odigrati za neke nove naslove, no taj dio mi je bezveze jer sam cuo da je dosta kratko. ima li jos kakvih benefita?
Kod kupovine igara, postoji li kakav discount ovisno o tieru PS plus pretplate, (npr cijena xy igre za essentials pretplatnike je umanjena za 15%, za ps+ extra 20% a za premium 25%) ili nema nikakve veze koji si tier?

hvala na odgovorima

 Ako je 7€ vise za cijelu godinu, uzmi si bez razmisljanja...iskoristiti ces kroz godinu, em sto mozes igrati triale koji su mi super ako nisam siguran hoce li mi se igra svidjeli ili ne...sad sam poceo koristiti i cloud streaming za katalog kao demo verziju, da ne skidam svako sranje i relativno dobro funkcionira...jedino sto ne igram classic games, osim ako nisu ps4 igre...ja ne kuzim ekipu koja toliko cvili za back compat, pogotovo za ps1 ili ps2 igrice...probao sam par, ali je to neigrivo, pregazilo ih vrijeme jednostavno...isto mi pretplata izlazila u 11. mjesecu i htio se prebaciti s premium na extra, ali kak sam dobio premium za 110$, opet uzeo...na 9$ mjesecno ne bum propao...

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tko ima PSVR2 mogu samo na max preporucit Rezi 4 VR.

Vrh je igra sama po sebi u VRu je svijet za sebe,steta je jedino da tako dugo moram cekat od jednog do drugog pravog AAA vr naslova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

To Infobip nešto kombinira valjda.

Ja sam si aktivirao third-pary authenticator app za OTP kodove jer mi se znalo događati da mi SMS ne dođe kad mi najviše treba.

Tj. koristim 1Password pa imam OTP kodove za sve sajtove odmah u njemu.

 

 

Ma imam i ja svoje sad u 1Passwordu, čak mi je to najjednostavnije.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

 

Ma imam i ja svoje sad u 1Passwordu, čak mi je to najjednostavnije.

 

Pa da, to je super feature. I elegantno rješenje za OTP kodove kad već i lozinke handlea. I još sam popunjava u browseru kad treba.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 15:02 (Bitanga).
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...
Vandit kaže...

850 sati odigrano u ovoj godini. Mislim da sam godinu prije imao preko 1000. Uglavnom, dosta slabo. 15 odigranih igara. To je još i puno koliko malo igara me stvarno zainteresira. 

 Hogwarts Legacy, Jedi Survivor, Alien Dark Descent, Spiderman 2 i evo sada po 3. put prelazim Ghost of Tsushima. Bome mi se isplatila plejka ovih zadnjih godinu dana

 Ta igra se definitivno ističe među nabrojanima, i ne čudi me da je igraš 3. put. Remek djelo.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Recap kaže da sam odigrao ogromna 32h u 2023. 🤣
Ono kad 2021. kupiš konzolu jer si uvjeren da gta6 samo što nije...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
m77 kaže...
Recap kaže da sam odigrao ogromna 32h u 2023. 🤣
Ono kad 2021. kupiš konzolu jer si uvjeren da gta6 samo što nije...

 

Tu negdje sam i ja... 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Returnal, Lies of P, Jedi Fallen order, Diablo 2 i crash/pes sa ekipon.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation Plus Extra Games

 

Grand Theft Auto V | PS4, PS5

Stranger of Paradise | PS4, PS5

Moto GP23 | PS4, PS5

Metal: Hellsinger | PS4, PS5

Salt and Sacrifice | PS4, PS5

Moonscars | PS4, PS5

Mega Man 11 | PS4

Gigabash | PS4, PS5

Grime | PS4, PS5

Tinykin | PS4, PS5

Prodeus | PS4, PS5

Shadowrun Returns | PS4, PS5

Shadowrun: Dragonfall | PS4, PS5

Shadowrun: Hong Kong | PS4, PS5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 21:28 (Gogy7).
Moj PC  
5 1 hvala 3
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj novi God of War DLC je čista uživancija. Svakako odograjte ako već imate igru, DLC je besplatan a rastura.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ovaj novi God of War DLC je čista uživancija. Svakako odograjte ako već imate igru, DLC je besplatan a rastura.

 

Imam igru, ali je nikad nisam završio... jednostavno mi dosadila. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam ljubitelj tih roguelite igara ali Valhala dlc je stvarno brutalan.
Lijep omjer price i arena borbi. Svaka čast Santa Monici na ovome. Ovo i da košta, uzeo bi. Odlicna stvar za povezati pricu s buducim nastavkom i održavanje player engagementa.
Preporuka 👍
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
antimadridista kaže...
Ovaj novi God of War DLC je čista uživancija. Svakako odograjte ako već imate igru, DLC je besplatan a rastura.

 

Imam igru, ali je nikad nisam završio... jednostavno mi dosadila. 

 

normalno, kad su sjebali igru, nije ni blizu onom iz 2018. Prvi ogroman fail je igranje sa Atreusom, to si želim potpuno izbrisati iz gaming pamćenja, ocjena 0 od 100 za te dijelove igre. Također igra odiše nekakvim pacifizmom, a to nam nikako ne ide uz Kratosa, u prvoj igri je bilo "idemo izvršiti misiju pa makar pobili pola svijeta" što je puno zabavnije. A da ne pričam da su svi opcionalni zadaci bili puno zabavniji u jedinici.

 

Al dobro, Santra Monici svaka čast što su dali to besplatno, iako meni ne pada na pamet opet paliti tu igru. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Treba kome još ovaj kod za 20% na joystick u SD?  poklonjeno

PSN: Carlikaa
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 9:46 (FiCoO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

normalno, kad su sjebali igru, nije ni blizu onom iz 2018. Prvi ogroman fail je igranje sa Atreusom, to si želim potpuno izbrisati iz gaming pamćenja, ocjena 0 od 100 za te dijelove igre. Također igra odiše nekakvim pacifizmom, a to nam nikako ne ide uz Kratosa, u prvoj igri je bilo "idemo izvršiti misiju pa makar pobili pola svijeta" što je puno zabavnije. A da ne pričam da su svi opcionalni zadaci bili puno zabavniji u jedinici.

 

Al dobro, Santra Monici svaka čast što su dali to besplatno, iako meni ne pada na pamet opet paliti tu igru. 

Složio bih se da igra previše pacifizma ima ali to se čak  može svesti pod Kratosov character arc i pokušaj izbjegavanja ciklusa nasilja koji se ponavlja i ne donosi nešto dobro. Samo su pretjerali s time i ima previše woke shita. Sony je duboko zagazio u woke sranja i tone sve dublje, čini mi se da će se to samo potencirati sa svakom slijedećom igrom.

Ali i uz to mi ova igra nije loše, dapače vrlo mi je dobra, iako nešto slabija od prethodne. A igranje s Atreuseom mi je dobrodošlo i zanimljivo, super mi promijeniti perspektivu i gledati iz njegovih očiju. Ta promjena pogleda na svijet, dublje upoznavanje njegovog unutarnjeg dijaloga i razmišljanja, razvoj odnosa sa drugim likovima, pa promjena stila borbe i taktike mi također dobro dođe, taj dio mi je vrlo uspješan. A ima i smisla ako će možda u budućnosti izdati koju igru s Atreusom kao glavnim protagonistom što je itekako moguće i za očekivati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 9:28 (Maat).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...

Složio bih se da igra previše pacifizma ima ali to se čak  može svesti pod Kratosov character arc i pokušaj izbjegavanja ciklusa nasilja koji se ponavlja i ne donosi nešto dobro. Samo su pretjerali s time i ima previše woke shita. Sony je duboko zagazio u woke sranja i tone sve dublje, čini mi se da će se to samo potencirati sa svakom slijedećom igrom.

Ali i uz to mi ova igra nije loše, dapače vrlo mi je dobra, iako nešto slabija od prethodne. A igranje s Atreuseom mi je dobrodošlo i zanimljivo, super mi promijeniti perspektivu i gledati iz njegovih očiju. Ta promjena pogleda na svijet, dublje upoznavanje njegovog unutarnjeg dijaloga i razmišljanja, razvoj odnosa sa drugim likovima, pa promjena stila borbe i taktike mi također dobro dođe, taj dio mi je vrlo uspješan. A ima i smisla ako će možda u budućnosti izdati koju igru s Atreusom kao glavnim protagonistom što je itekako moguće i za očekivati.

 

God of War: Kindergarden

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice