Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Tko ce se javit nego ti,pogresno.

 

Vidim, doprinosiš diskusiji kao i obično.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Tko ce se javit nego ti,pogresno.

 

Vidim, doprinosiš diskusiji kao i obično.

Frajeru...kakvoj diskusiji?Pises gluposti i ocekujes da to netko potvrdjuje?

Ubuduce razmisli prije nego objavis post,besplatan savjet 🥂

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Frajeru...kakvoj diskusiji?Pises gluposti i ocekujes da to netko potvrdjuje?

Ubuduce razmisli prije nego objavis post,besplatan savjet 🥂

 

Vidim, nisi dobio par dana terapiju? A dijelio bi savjete. Frajeru...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 20:31 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2023 djeluje kao dobra gaming godina. Hrpa igara je vec pokupila izvrsne ocjene.

Resident Evil 4 - 93
Street Fighter 6 - 92
Dead Space - 89
Diablo 4 - 89
Monster Hunter Rise - 87
Octopath Traveler 2 - 86
SW Jedi Survivor - 85
Humanity - 85
Hogwarts Legacy - 84
Dredge - 81
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Sony is being investigated by Romania's competition watchdog over concerns it's abusing PlayStation's dominant position in the console market by having digital games available through the PlayStation Store only and banning third parties from selling activation codes.

 

https://www.gamesradar.com/sony-is-being-investigated-over-concerns-its-abusing-a-dominant-position-in-the-video-game-console-market/

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da ni njih još nisu prebacili na euro.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Zasto bi ih prebacili? Kakve veze ima € kod njih?
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Šala. U smislu da ni njih još nisu prebacili na euro pa sad ide odmazda 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja neznam kako je Sony uopće i uspio ograniciti prodaju digitalnih igara.
Vjerojatno postoji neka caka u zakonu koja im to dopušta jer su proizvodaci konzole.

PS store je prakticki monopol nad digitalnim igrama. Treba vidjeti kako je Sony uspio zabraniti prodaju kodova za igre.

S druge strane, ima li neka stranica koja prodaje kodove za steam ili epic a da nije stranica tipa kinguin i slicne.
Kakvo je stanje kod prodaje keyeva za pc igre?
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo u Rumunjskoj može proći jedino za igre koje nisu proizvod Sonyevih studija, za sve ostalo baš i nema dvojbe.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja neznam kako je Sony uopće i uspio ograniciti prodaju digitalnih igara.
Vjerojatno postoji neka caka u zakonu koja im to dopušta jer su proizvodaci konzole.

PS store je prakticki monopol nad digitalnim igrama. Treba vidjeti kako je Sony uspio zabraniti prodaju kodova za igre.

S druge strane, ima li neka stranica koja prodaje kodove za steam ili epic a da nije stranica tipa kinguin i slicne.
Kakvo je stanje kod prodaje keyeva za pc igre? 

 

Ima ih, ali recimo da je humblebundle.com jedan od najpopularnijih "legalnih".

Kod njih sam vidio i da budu bundleovi za PSN igre, ali mi se čini samo za US regiju da je bilo.

 

Očito nekako strogo kontroliraju te keyeve pa nije uobičajeno da se prodaju na blackmarketu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna li se kaj dolazi na PS Plus u nadolazećem mjesecu? Čudi me da još nema leakova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja neznam kako je Sony uopće i uspio ograniciti prodaju digitalnih igara.
Vjerojatno postoji neka caka u zakonu koja im to dopušta jer su proizvodaci konzole.

PS store je prakticki monopol nad digitalnim igrama. Treba vidjeti kako je Sony uspio zabraniti prodaju kodova za igre.

S druge strane, ima li neka stranica koja prodaje kodove za steam ili epic a da nije stranica tipa kinguin i slicne.
Kakvo je stanje kod prodaje keyeva za pc igre?

Zar nije preprodaja kljuceva za igre generalno nedozvoljena?

 

Edit

Ovisi od trzista do trzista

 

Some take a clear stance: the German Federal Supreme Court, for example, has found that the business of (re-)selling activation keys can be a criminal offence, and many other court rulings support game publishers or developers who act against such keysellers.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 16:41 (MEGATAMA).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Zna li se kaj dolazi na PS Plus u nadolazećem mjesecu? Čudi me da još nema leakova.

 https://blog.playstation.com/2023/05/31/playstation-plus-monthly-games-for-june-nba-2k23-jurassic-world-evolution-2-and-trek-to-yomi/

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Trek to Yomi kupio 29.5

 

Presao ju jucer, cc.3h igre.....

Sad pisemo da vrate pare...

 
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Trek to Yomi kupio 29.5

 

Presao ju jucer, cc.3h igre.....

Sad pisemo da vrate pare...

 

LOL, ne vjerujem da će ti vratiti ako si započeo, a u tvom slučaju i prešao igru. Ne bi ni trebali.

 

 

Znaju se pravila, vraća se novce ako nisi downloadao ni igrao igru do 14 dana od kupovine.

Za 3h se ne može preći ta igra osim ako je nekakav speedrun sa skipanjem cutscena.

Tvoj zahtjev  za vraćanjem novca me podsjeća na one što odu u McDonalds i pojedu 3/4 obroka i onda se žale da je bilo hladno jelo i traže refund...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odigrano na game passu, ok igra ali nista posebno. Sifu mi je daleko bolji.

Moja preporuka je da trenutno ne kupujete GT7 jer postoje 2 opcije:

*Sony bi mogao staviti igru na ps plus extra da promovira GT7 film
*Ili iskoristiti film da bolje prodaju igru.

Zanimljivo je kako je The Last of Us imao spike u prodaji svaki put kad bi se objavila nova epizoda Serije na HBO
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
CROatVU kaže...

Trek to Yomi kupio 29.5

 

Presao ju jucer, cc.3h igre.....

Sad pisemo da vrate pare...

 

LOL, ne vjerujem da će ti vratiti ako si započeo, a u tvom slučaju i prešao igru. Ne bi ni trebali.

 

 

Znaju se pravila, vraća se novce ako nisi downloadao ni igrao igru do 14 dana od kupovine.

Za 3h se ne može preći ta igra osim ako je nekakav speedrun sa skipanjem cutscena.

Tvoj zahtjev  za vraćanjem novca me podsjeća na one što odu u McDonalds i pojedu 3/4 obroka i onda se žale da je bilo hladno jelo i traže refund...

 

 

Nikakav Speedrun, normalno je odigrao. Igra ima 7 nivoa, sto mislis zasto bi kostala 20 eura (nadam se da ju je neko odigrao i da ce ovo potvrditi)

Ne slazem se sa tobom u vezi vracanja novca. Sto sam trebao? Kupiti igru pa ju 14 dana ne igrati? Niti sam mogao znati da ce biti besplatna.. ( oni jesu...)

Kontaktirao sam podrsku pa su otvorili slucaj pa cemo vidjeti.

Ja sam godinama ps pretplatnik ( uredan) bez prekida, pa mislim da zasluzujem dobiti novce natrag za igricu koju sam kupio prije 4 dana a sada ju svi ps pretplatnici dobivaju gratis

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 11:07 (CROatVU).
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
*Ili iskoristiti film da bolje prodaju igru.

Pa... ako im film bude uspješan, ljudi će navaliti kupiti igru. I to je glavni razlog zašto ne spuštati cijenu. Ideš maksimizirati profit od novih potencijalnih korisnika. U svakom slučaju, ne vidim igru za manje od 40€.

 

Jednostavno se subscribe-ate na psprices.com i dođe vam mail kad god je igra s wishliste na akciji.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam odigrao, 3 i pol sata mi je trebalo za igru.

Sony ima jasnu politiku kod refunda, kupi igru ali ju ne skidaj ako zelis refund.

Ako kupujete igru prije ps plus najave jednostavno cekajte najavu igara.
To sto je igra na ps plusu Soniju nista ne znači, nije zabranjeno kupiti igru koja je na ps plusu.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

 

 

Nikakav Speedrun, normalno je odigrao. Igra ima 7 nivoa, sto mislis zasto bi kostala 20 eura (nadam se da ju je neko odigrao i da ce ovo potvrditi)

Ne slazem se sa tobom u vezi vracanja novca. Sto sam trebao? Kupiti igru pa ju 14 dana ne igrati? Niti sam mogao znati da ce biti besplatna.. ( oni jesu...)

Kontaktirao sam podrsku pa su otvorili slucaj pa cemo vidjeti.

Ja sam godinama ps pretplatnik ( uredan) bez prekida, pa mislim da zasluzujem dobiti novce natrag za igricu koju sam kupio prije 4 dana a sada ju svi ps pretplatnici dobivaju gratis

 

 

 

 

Nije pitanje slažeš se ti ili ne, postoje pisana i jasno objavljena pravila. Nikoga nije briga za tvoje emocije / entitlement, nisi ništa poseban po tome što plaćaš PS plus.  Jako puno ljudi plaća tu istu uslugu.

 

Igru sam igrao i mislim da se ne može na normalan način prijeći za 3h, prije nekih 5h ili više ovisno o tome što se sve kompletira. Što će reći da smatram da emotivno pretjeruješ kad kažeš da si je prešao za 3h. Mislim da Gogy zbog prirode svog kanala i onoga što radi ipak na drugi način igra igre, fokus na brzom prelasku a nešto manje na opuštenom uživanju u sadržaju. A njemu je trebalo pola sata više. Ali ok, nebitno za raspravu o povratu.

 

Smatram da ranija usporedba i dalje stoji. Konzumirao si igru, ne vidim razloga za povrat a njihova pravila isto to kažu. Baš me zanima što će ti podrška odgovoriti.

Nitko nije rekao da si trebao čekati 14 dana. Nekad se nešto kupi a ne downloada i ne igra i predomisliš se  ili štogod. Tad postoje osnove za povrat.

Ali budući da si igru odigrao mislim da to nema smisla.

To vrijedi za ovo što sam boldao, dodaj u tu izjavu bitan detalj da si igru odigrao u cijelosti. Znači konzumirao si u potpunosti nešto za što si sam procijenio da vrijedi tog novca. Dobio si protuvrijednost.

Ne vidim osnove za povrat i kako ti nije jasno koliko je pogrešan tvoj stav.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 11:36 (Maat).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zato ja ništ ne kupujem na PSNu.

Sve samo dolazi "besplatno" svaki mjesec. Eno jučer probao Grid Legends malo, prošli mjesec igrao Sackboya, sad će isto nešto ostat za isprobat.

Jeftino je igranje ako si strpljiv.

 

Sve sam više škrt dat za igre baš zbog toga što prije ili kasnije uštediš jako ako ne kupiš odmah.

Eno sad moram kupit Diablo IV pa mi dođe žao dat 70€, al za njega znam da neće tako skoro na akciju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hoće igrat netko diabla na ps5 ili ju je najbolje igrat na pc

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ću na PC-u, nije mi to to bez kliktanja miša. Navodno super radi na kontroleru, ali to ću isprobat kad Microsoft kupi Blizzard.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Hoće igrat netko diabla na ps5 ili ju je najbolje igrat na pc

Ja cu na Ps5 jer podrzava haptiku a vrtio se fantasticno vec u beti.

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
God of War Ragnarok je sutra 30% off.
Ne vidim bas puno dobrih popusta, GT7 je oko 45% off, ostalo je sve više manje isto.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel se može s istim accountom igrati na PS5 i na PC-u, ili PS koristi svoj account a ne battlenet-ov ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

wenclino 

Da, account je isti... al naravno moras kupiti igru na obe platforme.

 

 

Nego, vidim da je poceo Days of Play sale, zar PS Plus nije trebao biti isto na akciji?

#patientgamers
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
anarchyST kaže...

wenclino 

Da, account je isti... al naravno moras kupiti igru na obe platforme.

 

 

Nego, vidim da je poceo Days of Play sale, zar PS Plus nije trebao biti isto na akciji?

 To mi baš i ne odgovara, naravno ne pada mi na pamet dva X kupovati istu igru

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice