Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.750
|
čitano: 4.899.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Gogy7 kaže...
Razlika

 

Ne znam kako drugima ali vidjevši ovo i onaj video s usporedbama side by side ne mogu se oteti dojmu da kolikogod je tehnički napredak neosporan da se izgubilo nešto, ono možda neopipljivo ali posebno u art styleu i atmosferi što daje 'dušu'. Iako okoliš i osvjetljenje na momente izgledaju dramatično bolje u remakeu, u nekim scenama je opet bolja stara verzija, gdje se izgleda puno više truda uložilo  da se pažljivo režira cijela scena pa tako i osvjetljenje i iako stiliziran izgled, sa nenadjebivom atmosferom i dramom. U remakeu puno toga izgleda generički, možda detaljnije i realističnije ali generički odrađeno s assetima iz enginea.

To još mogu donekle razumjeti, ali ovo što su napravili s glavnim protagonistima Joelom i Ellie (sudeći po objavljenom videu) je glavni razlog zašto neću kupiti ni igrati remake. To naprosto nisu iste osobe. Karakter i duša koji su bili ocrtani na njihovim licima u originalu su bili nenadjebivi. Opet, moguće da je uzrok što cutscene nisu prerenderirane niti tako pažljivo modelirane već odrađene u engineu realtime. Ali ne mogu se oteti dojmu da je to nastavak woke 'poruke' koju su stavili u prvi plan u TLOU2. Pa su gameplay i vizualije daleko moderniji i bolji ali priča i likovi su poglupljeni, klišeiizrani i banalizirani uz plitko trljanje 'poruke' na nos.

Ne zaboravimo da je u originalnom prvom dijelu ono što je davalo čaroliju i zbog čega je igra postala kultna zapravo odlično napisani likovi i priča. Gameplay je clunky i zastario za današnje pojmove pa je to ipak vrhunska igra za one koji se mogu uživjeti i vole nezaboravnu priču.

U drugom dijelu smo dobili generičke banalne neuvjerljive i klišeizirane likove, posrali su se po Joelu i Ellie (to su savim različite osobe u nastavku, i sasvim neuvjerljive) radi slanja 'poruke'  ali smo dobili i vrhunsku grafiku i gameplay.

I Joel i Ellie u najavi remakea izgledaju kao generičke, nadrkane osobe iz susjedstva, bez karaktera i karizme. Joel izgleda staro, neodlučno, umorno, potrošeno i patetično, na rubu plača...Ellie opet izgleda preodraslo i preodlučno, čak bijesno, i poružnjena je. Kao da su ih preslikali iz promašenog nastavka, to nisu iste osobe koje smo voljeli u originalnoj igri, ovi na prvi dojam facijalnom ekspresijom izazivaju iritaciju - nisu likeable.

Ali izgleda da se traži neka nova publika...politika i ideologija je izgleda u svemu važnija postala od priče i likova i style over substance.

Odjeća također puno neuvjerljivije i generički djeluje u odnosu na cutscene iz originala tj. remastera...manje bitno ali eto...

 

Nadam se da griješim. No dobro, mogu uvijek odigrati remaster ponovo...

 

Uopće se ne slažem. Remake izgleda fenomenalno i ništa od ovoga što si ti vidio (woke, generički asseti, neuvjerljivi likovi, svašta si ti tu nabrojio...) apsolutno ne vidim. Mislim da o igri imaš od prije predrasude i to ti utječe na mišljenje i traženje dlake u jajetu.

 

I što ćemo sad?

 

Da je najavljen jebeni Bloodborne remake za mazohiste ljudi bi ovdje svršavali, za remake Resident Evila pet postova je bilo, ali eto opet je tema TLOU, a oni su u igru stavili pedere i totalno su woke i čekaj malo, ne može to samo tako.

 

Je li ikome jasno da ne mora kupiti tu igru? Možete igrati PS3 verziju deset puta zaredom ako hoćete, PS4 remaster još deset puta iza toga. Samo zamislite svijet u kojem je PS5 remake potpuno neobavezan i neće vas nitko zakonski goniti ako ga ne kupite.

 

Jeste zamislili? E, u takvom svijetu živite.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

 

Uopće se ne slažem. Remake izgleda fenomenalno i ništa od ovoga što si ti vidio (woke, generički asseti, neuvjerljivi likovi, svašta si ti tu nabrojio...) apsolutno ne vidim. Mislim da o igri imaš od prije predrasude i to ti utječe na mišljenje i traženje dlake u jajetu.

 

I što ćemo sad?

 

Da je najavljen jebeni Bloodborne remake za mazohiste ljudi bi ovdje svršavali, za remake Resident Evila pet postova je bilo, ali eto opet je tema TLOU, a oni su u igru stavili pedere i totalno su woke i čekaj malo, ne može to samo tako.

 

Je li ikome jasno da ne mora kupiti tu igru? Možete igrati PS3 verziju deset puta zaredom ako hoćete, PS4 remaster još deset puta iza toga. Samo zamislite svijet u kojem je PS5 remake potpuno neobavezan i neće vas nitko zakonski goniti ako ga ne kupite.

 

Jeste zamislili? E, u takvom svijetu živite.

 

Ma njih muči što prokleti najbolji developeri na svijetu troše vrijeme na takve gluposti, umjesto da rade 5-6 godina nove igre za nas.

Ali dobro si rekao, licemjerje je jako. Jer svi bi ovdje vjerojatno htjeli remake i PC verziju Bloodbourna. Vjerojatno čak i ja nakon što mi se svidio Elden Ring.

Last of Us remake baš i ne želim, jer ne mislim igrati ponovo nikad više, niti ću kupiti osim ako budu dijelili besplatno u sklopu PS+. Jednostavno, ne igraju mi se ponovo igre s primarnom i jakom pričom, isto kao što ne gledam ponovo filmove i serije koje sam već pogledao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 11:05 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

 

Uopće se ne slažem. Remake izgleda fenomenalno i ništa od ovoga što si ti vidio (woke, generički asseti, neuvjerljivi likovi, svašta si ti tu nabrojio...) apsolutno ne vidim. Mislim da o igri imaš od prije predrasude i to ti utječe na mišljenje i traženje dlake u jajetu.

 

I što ćemo sad?

 

Da je najavljen jebeni Bloodborne remake za mazohiste ljudi bi ovdje svršavali, za remake Resident Evila pet postova je bilo, ali eto opet je tema TLOU, a oni su u igru stavili pedere i totalno su woke i čekaj malo, ne može to samo tako.

 

Je li ikome jasno da ne mora kupiti tu igru? Možete igrati PS3 verziju deset puta zaredom ako hoćete, PS4 remaster još deset puta iza toga. Samo zamislite svijet u kojem je PS5 remake potpuno neobavezan i neće vas nitko zakonski goniti ako ga ne kupite.

 

Jeste zamislili? E, u takvom svijetu živite.

 

Ma njih muči što prokleti najbolji developeri na svijetu troše vrijeme na takve gluposti, umjesto da rade 5-6 godina nove igre za nas.

Ali dobro si rekao, licemjerje je jako. Jer svi bi ovdje vjerojatno htjeli remake i PC verziju Bloodbourna. Vjerojatno čak i ja nakon što mi se svidio Elden Ring.

Last of Us remake baš i ne želim, jer ne mislim igrati ponovo nikad više, niti ću kupiti osim ako budu dijelili besplatno u sklopu PS+. Jednostavno, ne igraju mi se ponovo igre s primarnom i jakom pričom, isto kao što ne gledam ponovo filmove i serije koje sam već pogledao.

 

TLOU remake vjerojatno ni meni ne bi pao na pamet i vrlo ga vjerojatno neću kupiti osim na debelom saleu, ali u tome je čitava poanta. Neću ga kupiti i bok. Završena priča, nije za mene, ali za nekoga očito jest ako je već rasprodana verzija od 100 eura.

 

Stvar je u tome da ne radim tu čitave (i potpuno promašene) analize o tome kakvi su asseti korišteni i kako su oni likovi imali dušu jer su koristili stare teksture, a ovi sad nemaju. Give me a break. Pa da su imali mogućnost korištenja današnjih tekstura, koristili bi ih i tada. Sigurno ne bi odbili jer one stare baš imaju dušu. 

 

Čak ni ovaj argument što si spomenuo da su ljudi ljuti jer se ne rade nove igre - ne stoji. Iz Sonyjevih studija izašla su vrhunske igre zadnjih nekoliko godina i ove godine izlazi i novi God of War. Očito rade i na novima, a imaju publiku i za stare. Win - Win. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nije isto uraditi remake igre koja vec ima remaster, izgleda pristojno i u toj formi i ima odlicne performanse i porediti sa igrom koja je graficki losa a performanse jos gore. U ovom drugom slucaju bi remake imao vec nekog smisla.

Ovaj TLOU remake mi se cini samo kao da su ga portovali u novi engine i jos je 70$ bez mogucnosti upgrade-a za one sto vec imaju igru.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pokrijte uši ako ne želite čuti ovu gorku istinu, ali Naughty Dog će ko i svaki drugi studio odraditi projekt koji će im uz najmanji trošak donijeti najveći prihod.

600kn za ovo je obična pljačka, pogotovo ako neće biti mogućnosti upgradea, ali tu smo gdje jesmo. Kome smeta nek se prebaci na ribolov.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Glavni problem je sto ne mogu ponuditi nikakav novi sadrzaj....

A kod story driven linearnih igara, 2-3 igranja je neki maksimum. Vecina ljudi je ta 2-3 igranja vec odradila, tako da cini mi se ovo primarno cilja na nove generacije igraca, a usput ce prigodno pratiti i izlazak serije.

Naravno, vecina igara je linearna, no, uvijek se sjetim fallout-a, kojeg si stvarno mogao igrati nebrojeno puta, i svaki put imati drugacije iskustvo, iako se sama prica naravno ne mjenja ni najmanje.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sinoc sam zapoceo The Quarry i svidja mi se pravo. Jest da bas dugo treba dok ne krene akcija ali ne smeta mi. Ko je igrao i svidjela mu se Until Dawn trebao bi i ovo odigrati. Svidja mi se sto su dodali mnostvo opcija kao sto je couch coop, movie mode i trebao je biti i online multiplayer ali su to odgodili.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo je prvenstveno ciljano za PC igrace a zasigurno ubrzo nakon toga stize i TLOU2.

Sony ce zgrnut brda para sa ovom taktikom.

Sad cekam Bloodborne za PC+Ps5

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Upravo to, evo ja sam odigrao jednom TLOU prije skoro 10 godina na posudenom PS3-u, tako da si definitvno uzimam remake

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci Sony ce naplatiti 70$ za remake i oko 20-30$ za multiplayer? Svaka im čast kad ima ljudi koji ce to kupiti.
Remake je story only dok Multiplayer dolazi zasebno slijedeće godine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa taj MP je live service game i ocekujem full price tojest 70-80eu.

Oni tome pristupaju kao zasebnoj igri....jedan od razloga zasto su kupili Bungie su te live service igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Maat kaže...
Gogy7 kaže...
Razlika

 

Ne znam kako drugima ali vidjevši ovo i onaj video s usporedbama side by side ne mogu se oteti dojmu da kolikogod je tehnički napredak neosporan da se izgubilo nešto, ono možda neopipljivo ali posebno u art styleu i atmosferi što daje 'dušu'. Iako okoliš i osvjetljenje na momente izgledaju dramatično bolje u remakeu, u nekim scenama je opet bolja stara verzija, gdje se izgleda puno više truda uložilo  da se pažljivo režira cijela scena pa tako i osvjetljenje i iako stiliziran izgled, sa nenadjebivom atmosferom i dramom. U remakeu puno toga izgleda generički, možda detaljnije i realističnije ali generički odrađeno s assetima iz enginea.

To još mogu donekle razumjeti, ali ovo što su napravili s glavnim protagonistima Joelom i Ellie (sudeći po objavljenom videu) je glavni razlog zašto neću kupiti ni igrati remake. To naprosto nisu iste osobe. Karakter i duša koji su bili ocrtani na njihovim licima u originalu su bili nenadjebivi. Opet, moguće da je uzrok što cutscene nisu prerenderirane niti tako pažljivo modelirane već odrađene u engineu realtime. Ali ne mogu se oteti dojmu da je to nastavak woke 'poruke' koju su stavili u prvi plan u TLOU2. Pa su gameplay i vizualije daleko moderniji i bolji ali priča i likovi su poglupljeni, klišeiizrani i banalizirani uz plitko trljanje 'poruke' na nos.

Ne zaboravimo da je u originalnom prvom dijelu ono što je davalo čaroliju i zbog čega je igra postala kultna zapravo odlično napisani likovi i priča. Gameplay je clunky i zastario za današnje pojmove pa je to ipak vrhunska igra za one koji se mogu uživjeti i vole nezaboravnu priču.

U drugom dijelu smo dobili generičke banalne neuvjerljive i klišeizirane likove, posrali su se po Joelu i Ellie (to su savim različite osobe u nastavku, i sasvim neuvjerljive) radi slanja 'poruke'  ali smo dobili i vrhunsku grafiku i gameplay.

I Joel i Ellie u najavi remakea izgledaju kao generičke, nadrkane osobe iz susjedstva, bez karaktera i karizme. Joel izgleda staro, neodlučno, umorno, potrošeno i patetično, na rubu plača...Ellie opet izgleda preodraslo i preodlučno, čak bijesno, i poružnjena je. Kao da su ih preslikali iz promašenog nastavka, to nisu iste osobe koje smo voljeli u originalnoj igri, ovi na prvi dojam facijalnom ekspresijom izazivaju iritaciju - nisu likeable.

Ali izgleda da se traži neka nova publika...politika i ideologija je izgleda u svemu važnija postala od priče i likova i style over substance.

Odjeća također puno neuvjerljivije i generički djeluje u odnosu na cutscene iz originala tj. remastera...manje bitno ali eto...

 

Nadam se da griješim. No dobro, mogu uvijek odigrati remaster ponovo...

 

Uopće se ne slažem. Remake izgleda fenomenalno i ništa od ovoga što si ti vidio (woke, generički asseti, neuvjerljivi likovi, svašta si ti tu nabrojio...) apsolutno ne vidim. Mislim da o igri imaš od prije predrasude i to ti utječe na mišljenje i traženje dlake u jajetu.

 

I što ćemo sad?

 

Da je najavljen jebeni Bloodborne remake za mazohiste ljudi bi ovdje svršavali, za remake Resident Evila pet postova je bilo, ali eto opet je tema TLOU, a oni su u igru stavili pedere i totalno su woke i čekaj malo, ne može to samo tako.

 

Je li ikome jasno da ne mora kupiti tu igru? Možete igrati PS3 verziju deset puta zaredom ako hoćete, PS4 remaster još deset puta iza toga. Samo zamislite svijet u kojem je PS5 remake potpuno neobavezan i neće vas nitko zakonski goniti ako ga ne kupite.

 

Jeste zamislili? E, u takvom svijetu živite.

 

Pa i tvoja analiza i shvacanje mog posta je promaseno. Mozda imas predrasude o meni :-)

Ali potpuno se slazem s tvojim misljenjem da ne moram igru kupiti i sve 5.

Ja sam nasiroko objasnio svoje dojmove, zasto me ne privlaci i zasto je necu kupiti. Kome se svidja nek si kupi i uziva.

A potpuno me zabole sto Naughty Dog i Sony rade sa svojim vremenom i resursima. Njihovo pravo, ne moram konzumirati ako mi se ne svidja. 

Posebne predrasude nisam imao i veselio sam se glasinama o remakeu, pretpostavljao sam da ce gameplay i mehanike igre biti moderniji i napredniji. Ali nisam ocekivao da masakriraju glavne likove...no trebalo je to izjednaciti s dvojkom. Don't care zapravo. Glasanje novcanikom i bok.

 

P.S. Tvoj komentar o 'pederima' je neumjesan i vise govori o tebi i predrasudama o meni. Mozda jer sam koristio rijec woke, lol. 

Ali ako te zanima moje misljenje, Bill i cijela prica i dio igre vezan uz njega je fenomenalno napisan, sjajna karakterizacija, prica i gluma. Odlican dio igre. Potpuno mi svejedno jel netko gay ili ne, ono sto mi nije svejedno je doprinosi li prici, atmosferi i iskustvu ili oduzima i odvraca. 

 

No uvijek je lakse nekog etiketirati nego pokusati shvatiti.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 13:48 (Maat).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

TLOU remake vjerojatno ni meni ne bi pao na pamet i vrlo ga vjerojatno neću kupiti osim na debelom saleu, ali u tome je čitava poanta. Neću ga kupiti i bok. Završena priča, nije za mene, ali za nekoga očito jest ako je već rasprodana verzija od 100 eura.

 

Stvar je u tome da ne radim tu čitave (i potpuno promašene) analize o tome kakvi su asseti korišteni i kako su oni likovi imali dušu jer su koristili stare teksture, a ovi sad nemaju. Give me a break. Pa da su imali mogućnost korištenja današnjih tekstura, koristili bi ih i tada. Sigurno ne bi odbili jer one stare baš imaju dušu. 

 

Čak ni ovaj argument što si spomenuo da su ljudi ljuti jer se ne rade nove igre - ne stoji. Iz Sonyjevih studija izašla su vrhunske igre zadnjih nekoliko godina i ove godine izlazi i novi God of War. Očito rade i na novima, a imaju publiku i za stare. Win - Win. 

 

Da, ista priča kao kad se opravdava 30 FPSa ili 24 FPSa kao "filmično" iskustvo. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A otkud tebi sve ovo što si naveo za mehaniku i maskriranje likova? Rečeno je da će mehanike i gameplay biti moderniji, to je i cijela poanta remakea s njihove strane, gameplay će praktički biti kao iz dvice. Posebno je rečeno da su naglasak stavili na AI koji je stvarno bio najlošiji dio originalnog TLoU.

A ovo sa masakriranjem glavnih likova, to si zaključio na temelju trailera od 1 minute? Na kojem se uopće ni ne vidi nikakvo "masakriranje".
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Q-Tip kaže...
Maat kaže...
Gogy7 kaže...
Razlika

 

Ne znam kako drugima ali vidjevši ovo i onaj video s usporedbama side by side ne mogu se oteti dojmu da kolikogod je tehnički napredak neosporan da se izgubilo nešto, ono možda neopipljivo ali posebno u art styleu i atmosferi što daje 'dušu'. Iako okoliš i osvjetljenje na momente izgledaju dramatično bolje u remakeu, u nekim scenama je opet bolja stara verzija, gdje se izgleda puno više truda uložilo  da se pažljivo režira cijela scena pa tako i osvjetljenje i iako stiliziran izgled, sa nenadjebivom atmosferom i dramom. U remakeu puno toga izgleda generički, možda detaljnije i realističnije ali generički odrađeno s assetima iz enginea.

To još mogu donekle razumjeti, ali ovo što su napravili s glavnim protagonistima Joelom i Ellie (sudeći po objavljenom videu) je glavni razlog zašto neću kupiti ni igrati remake. To naprosto nisu iste osobe. Karakter i duša koji su bili ocrtani na njihovim licima u originalu su bili nenadjebivi. Opet, moguće da je uzrok što cutscene nisu prerenderirane niti tako pažljivo modelirane već odrađene u engineu realtime. Ali ne mogu se oteti dojmu da je to nastavak woke 'poruke' koju su stavili u prvi plan u TLOU2. Pa su gameplay i vizualije daleko moderniji i bolji ali priča i likovi su poglupljeni, klišeiizrani i banalizirani uz plitko trljanje 'poruke' na nos.

Ne zaboravimo da je u originalnom prvom dijelu ono što je davalo čaroliju i zbog čega je igra postala kultna zapravo odlično napisani likovi i priča. Gameplay je clunky i zastario za današnje pojmove pa je to ipak vrhunska igra za one koji se mogu uživjeti i vole nezaboravnu priču.

U drugom dijelu smo dobili generičke banalne neuvjerljive i klišeizirane likove, posrali su se po Joelu i Ellie (to su savim različite osobe u nastavku, i sasvim neuvjerljive) radi slanja 'poruke'  ali smo dobili i vrhunsku grafiku i gameplay.

I Joel i Ellie u najavi remakea izgledaju kao generičke, nadrkane osobe iz susjedstva, bez karaktera i karizme. Joel izgleda staro, neodlučno, umorno, potrošeno i patetično, na rubu plača...Ellie opet izgleda preodraslo i preodlučno, čak bijesno, i poružnjena je. Kao da su ih preslikali iz promašenog nastavka, to nisu iste osobe koje smo voljeli u originalnoj igri, ovi na prvi dojam facijalnom ekspresijom izazivaju iritaciju - nisu likeable.

Ali izgleda da se traži neka nova publika...politika i ideologija je izgleda u svemu važnija postala od priče i likova i style over substance.

Odjeća također puno neuvjerljivije i generički djeluje u odnosu na cutscene iz originala tj. remastera...manje bitno ali eto...

 

Nadam se da griješim. No dobro, mogu uvijek odigrati remaster ponovo...

 

Uopće se ne slažem. Remake izgleda fenomenalno i ništa od ovoga što si ti vidio (woke, generički asseti, neuvjerljivi likovi, svašta si ti tu nabrojio...) apsolutno ne vidim. Mislim da o igri imaš od prije predrasude i to ti utječe na mišljenje i traženje dlake u jajetu.

 

I što ćemo sad?

 

Da je najavljen jebeni Bloodborne remake za mazohiste ljudi bi ovdje svršavali, za remake Resident Evila pet postova je bilo, ali eto opet je tema TLOU, a oni su u igru stavili pedere i totalno su woke i čekaj malo, ne može to samo tako.

 

Je li ikome jasno da ne mora kupiti tu igru? Možete igrati PS3 verziju deset puta zaredom ako hoćete, PS4 remaster još deset puta iza toga. Samo zamislite svijet u kojem je PS5 remake potpuno neobavezan i neće vas nitko zakonski goniti ako ga ne kupite.

 

Jeste zamislili? E, u takvom svijetu živite.

 

Pa i tvoja analiza i shvacanje mog posta je promaseno. Mozda imas predrasude o meni :-)

Ali potpuno se slazem s tvojim misljenjem da ne moram igru kupiti i sve 5.

Ja sam nasiroko objasnio svoje dojmove, zasto me ne privlaci i zasto je necu kupiti. Kome se svidja nek si kupi i uziva.

A potpuno me zabole sto Naughty Dog i Sony rade sa svojim vremenom i resursima. Njihovo pravo, ne moram konzumirati ako mi se ne svidja. 

Posebne predrasude nisam imao i veselio sam se glasinama o remakeu, pretpostavljao sam da ce gameplay i mehanike igre biti moderniji i napredniji. Ali nisam ocekivao da masakriraju glavne likove...no trebalo je to izjednaciti s dvojkom. Don't care zapravo. Glasanje novcanikom i bok.

 

P.S. Tvoj komentar o 'pederima' je neumjesan i vise govori o tebi i predrasudama o meni. Mozda jer sam koristio rijec woke, lol. 

Ali ako te zanima moje misljenje, Bill i cijela prica i dio igre vezan uz njega je fenomenalno napisan, sjajna karakterizacija, prica i gluma. Odlican dio igre. Potpuno mi svejedno jel netko gay ili ne, ono sto mi nije svejedno je doprinosi li prici, atmosferi i iskustvu ili oduzima i odvraca. 

 

No uvijek je lakse nekog etiketirati nego pokusati shvatiti.

 

Ma ne etiketiram te, ali da si zabrazdio u čudne komentare - jesi. Komentar o pederima bio je iz razloga što oko TLOU na ovoj temi i na temi PS4 svaki put krenu priče koje gotovo uopće nemaju veze s igrom. Tako je i ovaj put. 

 

I dalje stojim kod toga da je brdo toga što si napisao besmislica koju je teško prožvakati. Iz jedne minute trailera si izvukao zaključke koji nemaju veze s vezom, da su facijalne animacije pogoršane jer ciljaju neku drugu publiku i jer je bitnija ideologija od priče? Ono, WTF čovječe? Kakva ideologija? U kojem si ti smjeru zalutao? :) 

 

Anyway, od mene toliko. Igrajte igre i veselite se stvarima koje vas vesele. Nemojte kupovati one koje vas ne vesele. Ni ja ne volim anime ni ništa što je japansko s velikim očima, pa jebiga, ne kupujem. I ne vodim ratove zbog toga.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

 Pa daj njoj KS8000....

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Robert_84 kaže...

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

 Pa daj njoj KS8000....

 neide 65" gdje je moj pc... stane i ovaj 49 jedva. al kad i mogu nesto igrat ona gleda tv.... joj....

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Robert_84 kaže...

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

 Pa daj njoj KS8000....

 na sta sve covjek pristane za malo minde 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To se zove bracni kompromis.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo da javim da sam prodao bon.... hvala svima na pomoći i ljubaznosit vrh te ekipaa

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

 Očito imaš dobru ženu kad si spreman na takav kompromis al Tv se možda nebi složio

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

I onda neke seljačine kažu da je žena stvorena za kuhaču i jebaču.

Naravno izjava je od zločeste djece šalio sam se.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 22:34 (hummer0).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 neide 65" gdje je moj pc... stane i ovaj 49 jedva. al kad i mogu nesto igrat ona gleda tv.... joj....

 

To je jedan od glavnih razloga zašto igram isključivo na samo mom PCu :-)

Ili da kupim još jednu playku pa spojim na monitor. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato mi je Switch zakon za ponekad se zavaliti u kauč ili krevet i odigrati sat-dva neku kvalitetnu indie igru
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

napokon sam nabavio ghost of tsushima za ps4. prekrasna igra. ne mogu vjerovat da na ps slim tako dobro radi izgleda na 30 slicica. stvarno je ps4 vrhunska konzola i toliko dobrih igara sam odigrao. samo neke od njih uncharted 4, rachet, spiderman, black flag, in famous secon son, god of war, batman arkham knight. rise of tomb raider, final fantasy 7, last of us itd. u svakoj sam uživao :). na petici vjerovatno sve to još fluidnije i lijepše izgleda, al s obzirom na cijenu četvorke i starost stvarno sam se naigrao.

 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Overwatch postaje Free to play. Najava ovaj tjedan
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 14:58 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 5
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
MEGATAMA kaže...
Robert_84 kaže...

ja sa zenom nikako na zelenu granu, na C1 se vrte samo zvjezde granda i Blue bloods...

 

ja cu izgleda sebi opet montirat KS8000 i sutit..... 

 Pa daj njoj KS8000....

 na sta sve covjek pristane za malo minde 

 za mindu su se nekada ratovi vodili

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

pratio sam sve najave, izgleda da ce se najvise obradovat igraci Indie naslova... jos je Capcom na redu danas il sutra...

 

no da sad nisam vidio nista sto mi je posebno...

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je ps plus extra i premium ako imate USA Account.
Ja skidam Ghost of Tsushima. Nikad ju nisam dovrsio. Prodao nakon chaptera one jer sam bio u guzvi. Sad cu ju polako na PS5 🤗
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice