Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.638
|
čitano: 4.787.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ne radi se o licnom iskustvu nego o iskustvu ogromnog broja korisnika. Sigurno ovi sto rade na servisu znaju cim tako tvrde.

 

 

Definiraj taj 'ogroman broj korisnika'. U postotku ako možeš. Bez toga je teško povjerovati ono što tvrdite vas nekolicina da je kontroler smeće.

Tko su 'ovi što rade na servisu' i što tvrde?

 

gamex1423 kaže...

 A ako hoces neke dokaze i statistike evo imas ovo. Ja sam u pocetku prvi govorio kako je ovo bullshit i nakon tog na 2 dualsenye drift.

 

 

Ovo je samo dokaz da si vrlo subjektivan. Sve ovisi o tvom vlastitom iskustvu po kojemu onda generaliziraš. Prvo si govorio da je to bullshit dok su tvoji kontroleri radili, kad su se počeli kvariti onda je kontroler smeće.

 

 

gamex1423 kaže...

As part of a teardown and durability investigation, iFixit reports that the next-gen PlayStation controller is estimated to suffer from analogue stick drift in just over 400 hours. The investigation reveals that the sticks included in the DualSense will roughly expire after 2,000,000 cycles.

 

https://mspoweruser.com/ps5-dualsense-controller-life-expectancy-417-hours/

 

U videu s iFixita na koji se tvoj linkani članak poziva isto tako kažu da se isti problematični sklopovi kontrolera koriste u Dualshock kontrolerima, Xbox One i Xbox One Elite (180$) kontrolerima kao i Nintendo Switch Pro kontrolerima.

Tom logikom možeš reći da su svi smeće.

Ne poričem da drift postoji i da bi bilo poželjno da je taj sklop izdržljiviji. Ono što vidim je da većina proizvođača koristi isti sklop i da se ne može samo reći Dualsense je smeće. I dalje stojim kod toga da je bitno znati o kojim postotcima kvara se priča prije nego što se krene generalizirati.

Ovo sa 400h ne znači da će svaki dobiti drift nakon 400h, mislim da je prilično mali postotak takvih i većinom se mijenjaju u jamstvu no ako ti znaš brojke iznesi ovdje.

Ono što želim reći da shvaćam da problem postoji u određenoj mjeri ali i da skoro svi kontroleri pate od njega naprosto zato što koriste isti sklop koji je takav kakav je. Upravo zato nije pošteno reći da je dualsense odjednom smeće a ostali su ok.

Kakogod nadam se da će prijavljeni problemi ako su u velikom broju utjecati na to da se počne koristiti kvalitetnije sklopove za taj dio kontrolera. I dalje me više brinu triggeri jer njih puno više koristim od tipki na analognim gljivama i brijem da će se prije pokvariti. Meni je  kontroler i dalje sjajan, jbga mislim da je haptic feedback i ono što donosi dobar tradeoff čak i ako ne izdrži 5-7 već 2-3 godine.

Gledam to ovako: što me spriječava da spojim dualshock4 i igram se s njime na PS5, ako je već stari kontroler bolji? 

Naravno, nadam se kao i ostali da će u novijim revizijama kontrolera koristiti izdržljivije i trajnije sklopove.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 9:15 (Maat).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gle nauceni smo na DS4 koji nije imao nekih problema (osim kad se guma sa gljiva trgala na prvim verzijama) 
No zna se da su Xbox Elite kontroler i Nintendo Switch kontroler problematicni skupa sa Dualsense kontrolerom.

Ja koristim na PC-u Xbox 360 kontroler star valjda 10 godina i radi bez problema kao i prvog dana.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni samo nije jasno koja je svrha toliko braniti sony i tvrditi da dualsense nema problem kad ocito ima. Volim playstation konzole ali ako ima problem sa necim onda je tako i ne znam zasto bih sebe i druge ubjedjivao da nije.

Nemam niti vremena niti volje se dalje ubjedjivati, neka svako misli sta hoce ali mislim da nas je vecina svjesna da problem sa driftom itekako postoji i da ga u ovoj mjeri nije bilo na dualshock 4.


Svi strucni sajtovi, youtuberi koji se bave tim stvarima, mislim opet na strucne osobe, su potvrdili da problem sa dualsense postoji i onda dodje neko na forumu ko nema problem i pokusava nas sve uvjeriti da mi pogresno rukujemo kontrolerom pa nam se kvare :) Smijesno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 9:52 (gamex1423).
 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja na svu srecu nemam drift problem na ova dva DSa za sad,imao sam drift na Switch yojconima i kupio nove.

Mozda me zaobidje drift na sennse

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ja na svu srecu nemam drift problem na ova dva DSa za sad,imao sam drift na Switch yojconima i kupio nove.

Mozda me zaobidje drift na sennse

Stick drift ti je kao porez, nađe te prije ili kasnije. 

8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Za sada nikakvih problema, vidjet cemo.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Meni samo nije jasno koja je svrha toliko braniti sony i tvrditi da dualsense nema problem kad ocito ima. Volim playstation konzole ali ako ima problem sa necim onda je tako i ne znam zasto bih sebe i druge ubjedjivao da nije.

Nemam niti vremena niti volje se dalje ubjedjivati, neka svako misli sta hoce ali mislim da nas je vecina svjesna da problem sa driftom itekako postoji i da ga u ovoj mjeri nije bilo na dualshock 4.


Svi strucni sajtovi, youtuberi koji se bave tim stvarima, mislim opet na strucne osobe, su potvrdili da problem sa dualsense postoji i onda dodje neko na forumu ko nema problem i pokusava nas sve uvjeriti da mi pogresno rukujemo kontrolerom pa nam se kvare :) Smijesno.

 

Odakle si izvukao da branim Sony? 

Niti tvrdim da dualsense nema problema, više govorim da većina kontrolera ima taj problem pa tako i DS4, i da mi je smiješno se sad okomiti na jedan proizvod od mnogih. Tvoj način zaključivanja mi je promašen, previše banaliziraš i generaliziraš. Zato ideš u ekstreme kao primjer koji si ranije naveo, prvo si mislio da je to bullshit priča o driftu a kad je tebe potrefilo sad je dualsense smeće.

Pogrešno rukovanje je među najčeščćim uzrocima kvarova, samo treba promatrati nekog kako koristi uređaj. Zato je čest slučaj da ista osoba promijeni 5 kontrolera u par godina i da joj se svi pokvare jednako a nekom drugom ne. 

Svjestan sam i ja da problem s driftom postoji i ne poričem ga, zna se zašto je to tako ali je u sličnoj mjeri prisutan i na Ds4 i brojnim drugim kontrolerima. 

Ne pokušavam te uvjeriti ni u što, ti si već odabrao kako ćeš doživljavati svijet i zaključivati i tu prevagu odnose tvoja osobna iskustva.

EOD

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
gamex1423 kaže...

Meni samo nije jasno koja je svrha toliko braniti sony i tvrditi da dualsense nema problem kad ocito ima. Volim playstation konzole ali ako ima problem sa necim onda je tako i ne znam zasto bih sebe i druge ubjedjivao da nije.

Nemam niti vremena niti volje se dalje ubjedjivati, neka svako misli sta hoce ali mislim da nas je vecina svjesna da problem sa driftom itekako postoji i da ga u ovoj mjeri nije bilo na dualshock 4.


Svi strucni sajtovi, youtuberi koji se bave tim stvarima, mislim opet na strucne osobe, su potvrdili da problem sa dualsense postoji i onda dodje neko na forumu ko nema problem i pokusava nas sve uvjeriti da mi pogresno rukujemo kontrolerom pa nam se kvare :) Smijesno.

 

Odakle si izvukao da branim Sony? 

Niti tvrdim da dualsense nema problema, više govorim da većina kontrolera ima taj problem pa tako i DS4, i da mi je smiješno se sad okomiti na jedan proizvod od mnogih. Tvoj način zaključivanja mi je promašen, previše banaliziraš i generaliziraš. Zato ideš u ekstreme kao primjer koji si ranije naveo, prvo si mislio da je to bullshit priča o driftu a kad je tebe potrefilo sad je dualsense smeće.

Pogrešno rukovanje je među najčeščćim uzrocima kvarova, samo treba promatrati nekog kako koristi uređaj. Zato je čest slučaj da ista osoba promijeni 5 kontrolera u par godina i da joj se svi pokvare jednako a nekom drugom ne. 

Svjestan sam i ja da problem s driftom postoji i ne poričem ga, zna se zašto je to tako ali je u sličnoj mjeri prisutan i na Ds4 i brojnim drugim kontrolerima. 

Ne pokušavam te uvjeriti ni u što, ti si već odabrao kako ćeš doživljavati svijet i zaključivati i tu prevagu odnose tvoja osobna iskustva.

EOD

 

 

Možda ovisi i o igrama koje netko igra, a ne do toga kako barata s kontrolerom? Nisu sve igre iste. Možda igre u kojima više moraš stiskati L3 i R3 buttone imaju veću vjerojatnost za drift.

Trebalo bi neko istraživanje napraviti. Općenito me iritira kad je trčanje implementirano kao L3/R3 button.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cekam da jos malo padne cijena Samsung 980 Pro 2TB da ga uzmem za Ps5 jer je ovo sa prostorom katastrofa,nema mjesta za nista.A koristim opciju da prebacim igru na vanjski hdd pa vratim na unutarnji kada zelim nesto igrat ali to oduzima previse vremena,zelim igrat ne cekat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo moje iskustvo sa Dualsensom

 

Do sad su zamijenjena 3 kontrolera svi bijeli, trenutno u funkciji crni od 10. mjeseca i crveni od prije tjedan dana.

 

Po godišnjem prikazu igre supruga, kćer i ja smo imali oko 2300 sati odrađenih. Supruga i kći su igrale LoU 1 i 2, Witchera 3 i GoW, it takes two, sackboya, overcooked, uncharted4. Dok je kći još igrala Death stranding, Horizon, Cyberpunk, AC Vallhalla, Control. Ja sam odigrao, Farcry6 ,watchdogs legion, days gone, personu5, fenyx rising i svaki dan odigram rundu dvije golfa, te par tekmi baseballa.

 

Nitko od nas ne koristi kontrolere za išta drugo osim igre, ne nabacujemo se sa njima, pune se išključivo na docku. I da svi frendovi koji imaju PS5 su iskusili drift te zamijenili ili će mijenjati kontroler. Kontroleri su nekvalitetni, ali dok crkne u garanciji i dobiješ zamjenu novoga, nemam se za što buniti.

 

 

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam 5 komada i ni sa jednim do sada nikakvi problema. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kod mene 3 komada od day one, sve uredno.

PSN J_Keziah
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Novi Popusti na PS Storeu 

 

Planet of Discounts Sale

Hot Deals Under $20

Deal Of The Week 

NBA 2K 22 Cross Gen 186 kn

 

Izdvojio bih neke od popusta:

FIFA 22 137KN (300KN PS5)

HITMAN 3 212KN

CYBERPUNK 190KN

MK 11 ULT 203KN

R6 EXTRACTION 285KN

RE VILLAGE 212KN

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 13:53 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 6
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Možda ovisi i o igrama koje netko igra, a ne do toga kako barata s kontrolerom? Nisu sve igre iste. Možda igre u kojima više moraš stiskati L3 i R3 buttone imaju veću vjerojatnost za drift.

Trebalo bi neko istraživanje napraviti. Općenito me iritira kad je trčanje implementirano kao L3/R3 button.

 

Slažem se i vjerujem da ima utjecaj, zbog načina kako taj pritisak djeluje na deformaciju unutrašnjosti sklopa. Prilično sam siguran da sam nekoliko postova iznad baš i to spomenuo kao mogući faktor.

Zato je čest primjer da ljudi ubacivanjem kartončiča ili neke slične tvrde pločice ispod uspiju smanjiti ili potpuno ukloniti drift.

Mene iritira bilo koja česta funkcija na L3/R3, neugodno je za igrati tako a čini se da djeluje nepovoljno i na trajnost kontrolera. Te bih tipke skroz izbacio i preselio.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ima istine u ovome da je PS5 najveci neprijatelj Sony, a ne Xbox iako se nemoraju svi slagati sa time

 

 

PS5’s greatest enemy is Sony not Xbox – Reader’s Feature

 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
gamex1423 kaže...
Maat kaže...
greysaint0 kaže...

Dobio jučer novi kontroler nakon što mi je počeo driftati crveni (nakon svega 7 mjeseci). Uzeo sam ljubičasti i uživo odlično izgleda. Vidim da se radi o novoj reviziji (BDM-020, stara se zvala BDM-010). Novu reviziju se može prepoznati po malom slovu "A" kod broja modela:

 

https://pbs.twimg.com/media/E7pX3F2XsAcQ6Mv?format=jpg&name=4096x4096

 

Primjećujem da ima nešto drugačiju teksturu (grublju) na stražnjoj strani. "Share" i "Options" gumbi su isto nešto niži i mekši. Nadam se da će trajati duže od ove prve revizije jer ti BDM-010 su totalno u banani.

 

Primjećujem da ljudi kojima se pokvari često zastupaju tu tezu. Isto je bilo i kome se pokvario PS4 kontroler.

Meni se donekle čini, priznajem subjektivno, da se češće isti dio kvari istim ljudima. Tako imamo ljude koji u 5 godina promjene 5 kontrolera...

Da ne bude krivo shvaćeno, razmijem da problem s driftom postoji ali nije rezerviran za PS već za sve kontrolere koji imaju iste senzore/prekidače.

Čini mi se da je tu sličan problem na svim konzolama, tj. kontrolerima i da je najveći uzrok L3/R3 tipka, tj. utiskivanje analognog sticka da se dobije pritisak tipke. To je destruktivno po kontroler jer izvija i deformir cijeli prekidač i senzor ispod. Sam prekidač možda treba bit robusniji. Inače je ta tipka potpuno neergonomska i teška za stiskanje, bolje bi bilo da je nema tamo. No ima bezbroj ljudi kojima se to nikad nije dogodilo pa bi oni isto mogli reći da su kontroleri savršeni. Neki kontroleri imaju i sitnije nedostatke odmah po proizvodnji a koji se neće uočiti na testiranju i brže se pokvare. Netko jače i grublje pritišće i brže pohaba. Tako je kako je ali čini mi se pretjerano reći da je prva revizija kontrolera totalno u banani.

Evo skupio sam preko 1000 sati igranja na 2 kontrolera prve revizije koje redovno izmjenjujem, pa mogu sasigurnošću reći da je svaki prešao preko 500h korištenja. Prije toga oko 5 godina korištenja 2 PS4 kontrolera što na PS4 što na PC. Nikad nikakav problem ni s driftom ni bilo čim drugim. Moj dojam je da su solidno i robusno napravljeni. Zbog načina kako je haptic feedback na triggerima implementiran na PS5 kontrolerima s motorima koji pružaju otpor preko zupčanika s prijenosom očekujem da je to najslabiji i najpokvarljiviji dio. Ako izdrže par godina smatram to dovoljno dobrim da nakon toga uložim u novi kontroler s obzirom na ono što nudi i koliko doprinosi imerziji iako sam malo skeptičan i bojim se da bi taj dio mogao prije otići u vječna lovišta.

Vidjet ćemo.

 Kako mi je smjesna ova prica, sad korisnici krivi sto se masovno dualsense kvare, problemi sa driftom najvise. Imao sam sve konzole od PS1 i nikad niti jedan kontroler mi se nije pokvario. PS5 nabavio na dan izlaska i tacno isti dan u razlici od pola sata 2 dualsense pocela driftat.

Problem nisu pojedini korisnici, cak i serviser kaze da ovo nikad nije dozivio da toliko masovno raja reklamira. Vidi se i po netu da je daleko prosireniji problem nego na dualshock 4.

Od ovih 3-4 poznanika sto imaju PS5 skoro svi su imali vec problem sa driftom bar na jednom dualsensu.

 

Ma kako ne shvaćaš, problem je u tebi, nikako u Sonyu koji je sfušao kompletno Dualsense. Ne možemo nikako kriviti Sony za išta, to se jednostavno ne radi... 

 

Jučer kad sam išao u SD po novi kontroler, bio je još jedan čovjek u isto vrijeme dolazio po novi Dualsense (da pogodili ste, drift). Kaže da je na PS4 koristio originalne kontrolere cijelo vrijeme (koji su došli sa konzolom). Ovo mu je već bio drugi Dualsense koji vraća (isto kao i meni).

 

I ja volim Sony i njihove igre, ali ajde nemojmo s*ati i pretvarati se kao da nisu masno za*ebali sa Dualsensom. Ergonomski i iskustveno, meni osobno najbolji kontroler ikada. Kvalitativno, apsolutno najgori.

 Treba podići tužbe protiv Sonyja zbog čestih pojava drifta na DualSense kao šta su podignute tužbe protiv Nintenda zbog drifta na joy-conima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 7:43 (Kreso95).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kreso95 kaže...

Ima istine u ovome da je PS5 najveci neprijatelj Sony, a ne Xbox iako se nemoraju svi slagati sa time

 

 

PS5’s greatest enemy is Sony not Xbox – Reader’s Feature

 Istina. To ti je tak kad dominiras duze vrijeme pa postanes bahat.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kreso95 kaže...

Ima istine u ovome da je PS5 najveci neprijatelj Sony, a ne Xbox iako se nemoraju svi slagati sa time

 

 

PS5’s greatest enemy is Sony not Xbox – Reader’s Feature

 PS5 najveći neprijatelj je prvenstveno nedostatak istog na policama dućana i nesposobnost Sonya da "uspori" scalpanje. Lako je npr "vjerovati u generacije" ako možeš sve koji to žele prebaciti na novu generaciju. Ali kad ne možeš onda je dobra i stara :). 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kreso95 kaže...

Ima istine u ovome da je PS5 najveci neprijatelj Sony, a ne Xbox iako se nemoraju svi slagati sa time

 

 

PS5’s greatest enemy is Sony not Xbox – Reader’s Feature

 

 

Definitivno ima istine. Nema veze, tu je Microsoft sa $130 milijardi keša koji mogu trošiti pa neka kupe još kojeg developera - nek se Sony još malo use*e. Samo čekam debakl od najave njihove verzije Game Pass-a koji će vjerojatno odmah imati negativnu reakciju i odmah će na doradu - ipak je to Sony, bilo bi čudno da pogode iz prve.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Kreso95 kaže...

Ima istine u ovome da je PS5 najveci neprijatelj Sony, a ne Xbox iako se nemoraju svi slagati sa time

 

 

PS5’s greatest enemy is Sony not Xbox – Reader’s Feature

 

 

Definitivno ima istine. Nema veze, tu je Microsoft sa $130 milijardi keša koji mogu trošiti pa neka kupe još kojeg developera - nek se Sony još malo use*e. Samo čekam debakl od najave njihove verzije Game Pass-a koji će vjerojatno odmah imati negativnu reakciju i odmah će na doradu - ipak je to Sony, bilo bi čudno da pogode iz prve.

 Jedan od komentara na clanku sa velikim brojem lajkova.

"It’s a well written article but doesn’t cover one important question for me…why should I care whether Sony are good at communication or not? I just play the games when they are released. And they release really good ones."

Mislim da tu i jeste problem, ima nas dosta koji pratimo forume, informacije, sta drugi strucnjaci govore i slicno ali mislim da je i dalje najveci broj korisnika slican ovom iznad. Mnogo korisnika konzola nikako ne prate forume, objave u vezi tih stvari niti ih posebno zanima, kupe to sto im se igra i to je to.

Sony stvarno ima problem s ovim i nadam se da ce to rijesiti, iskreno ovaj Jim Ryan mi nije bas pohvalna osoba za tu poziciju i da tu postave neku osobu slicnu npr. Mark Cerny, sve bi to dosta bolje bilo. Ne mislim ovdje doslovno da stave Mark Cerny-a jer znam da se on bavi skroz drugim stvarima, ali njegov pristup mi se svidja, covjek je jasan, direktan, za sada ga nisam upratio da iznosi lazi i povremeno na svom twitteru objavi stvari kao npr. da je u nekoj igri osvojio platinu.


Samo pored tog svega moram napomenuti da MS i Nintendo pogotovo nisu nesto bolji od sonya po tom pitanju, te je MS tek odnedavno poceo gurati tu politiku "consumer-friendly".

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 12:55 (gamex1423).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Definitivno ima istine. Nema veze, tu je Microsoft sa $130 milijardi keša koji mogu trošiti pa neka kupe još kojeg developera - nek se Sony još malo use*e. Samo čekam debakl od najave njihove verzije Game Pass-a koji će vjerojatno odmah imati negativnu reakciju i odmah će na doradu - ipak je to Sony, bilo bi čudno da pogode iz prve.

Nije da ih branim, ali poprilično sam siguran da će negativnih reakcija biti što god predstavili. Jer ljudi bi htjeli da Sony verzija ima podjednako 3rd party igara ko i Xboxova + sve Sony ekskluzive day one + nižu mjesečnu naknadu. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se zna uopce kad bi Sony mogao izaci sa nekim novim najavama i novostima? Jel ima neki event uskoro?
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 13:42 (IvanDado).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Jel se zna uopce kad bi Sony mogao izaci sa nekim novim najavama i novostima? Jel ima neki event uskoro?

 Navodno njihov Gamepass izlazi sad na proljeće. Već su promijenili wording nekih stvari pa se PS+ više ne spominje - npr. više ne govore "monthly PS+ games" nego "monthly free games".

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li neka moto racing igra, a da nije baš teška simulacija?
Da je nešto malo lakše ark-sim.
Vidim da su ride 4 i motogp 21 po 158 kn na ps store.
Imaju neke druge demo, ali samo za ps4.
Dosta igri ima opciju da demo radi samo na ps4. Šteta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Jel se zna uopce kad bi Sony mogao izaci sa nekim novim najavama i novostima? Jel ima neki event uskoro?

 Kaj se igara tice moraju Horizon i GT7 proc tj. njihiva marketing kampanja pa tek onda mogu ic dalje. Nece sigurno nist najavit dok su te dvije igre centar paznje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Vjerojatno nista onda o nekim novostima vezano za GoW ili nesto drugo minimalno do ljeta. Ali zanima me to kaj ce biti sa njihovim odgovorom na gamepass i da li ce postojati neka vrsta backwards compatabilitya

PeTak
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo će Soniju ove godine donijeti nagradu za Accessibility.

Ciljanje dualsenseom, vidio sam to prije u Deamsu ali za ciljanje nikad. 

Sad to želim u svim igrama.

 

https://www.reddit.com/r/playstation/comments/suf8uw/gyro_aiming_options_implemented_in_horizon/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Ovo će Soniju ove godine donijeti nagradu za Accessibility.

Ciljanje dualsenseom, vidio sam to prije u Deamsu ali za ciljanje nikad. 

Sad to želim u svim igrama.

 

https://www.reddit.com/r/playstation/comments/suf8uw/gyro_aiming_options_implemented_in_horizon/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

 Haha pa Wii je to imao prije 15 god

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Ovo će Soniju ove godine donijeti nagradu za Accessibility.

Ciljanje dualsenseom, vidio sam to prije u Deamsu ali za ciljanje nikad. 

Sad to želim u svim igrama.

 

https://www.reddit.com/r/playstation/comments/suf8uw/gyro_aiming_options_implemented_in_horizon/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

 Nisi vidio nikad prije? Pa ima igara koje to koriste jos od PS3 vremena, nema puno ali ih ima, jedna od njih je Days Gone i moram reci da je daleko lakse to koristiti nego sam analog. Svakako se ne gasi nisanjenje analogom nego bude kombinacija pa kako kome odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 15:07 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days Gone to ima? Nisam to znao, aludiao sam na Fps igre ili bilo kakve pucačine.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice