Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.774
|
čitano: 4.937.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kraj školske godine i vrijeme je za novi ps5 za curku i mene. Potegao u Santa Domenicu City One East iz Koprivnice da kupim plejku, još bio i neki popust 50-60 eur i onda me razvesele da nema na rate, samo gotovina. Jbt, ne sjećam se da u zadnjih 20 god da se nešto ne može kupiti na rate. Ali, ako uzmem plejku s dodatnim jamstvom SD što bi me ispalo 200 eura više za plejku onda može na rate - čudna politika prodaje. Veli - politika od Sonya. Da, 100%, mislim si. Zovem Svijet Medija, konačno dobim jednu poslovnicu na telefon i gdje mi objašnjavaju da ima na rate. Odem u njihovu poslovnicu u Avenue Mall i opet ista priča - nema na rate. Vraćam se u KC bez plejke. Izgubio bezveze cijeli dan zbog glupe politike SD i njihovog načina naplate. Nedavno kupio TV tamo, prethodno telefonom pitao da li ide na rate i objašnjavaju mi da sve kod njih ide na rate. Odem drugi dan u poslovnicu Linksa u KC i ima plejke, ima popusta, ima na rate i nema nikakve frke i tamo kupio plejku. E, da, još mi je rekao u SD da mi može uz plejku za cash dati dodatni kontroler na rate. Ma *ebi se.  

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
manubis kaže...

Kraj školske godine i vrijeme je za novi ps5 za curku i mene. Potegao u Santa Domenicu City One East iz Koprivnice da kupim plejku, još bio i neki popust 50-60 eur i onda me razvesele da nema na rate, samo gotovina. Jbt, ne sjećam se da u zadnjih 20 god da se nešto ne može kupiti na rate. Ali, ako uzmem plejku s dodatnim jamstvom SD što bi me ispalo 200 eura više za plejku onda može na rate - čudna politika prodaje. Veli - politika od Sonya. Da, 100%, mislim si. Zovem Svijet Medija, konačno dobim jednu poslovnicu na telefon i gdje mi objašnjavaju da ima na rate. Odem u njihovu poslovnicu u Avenue Mall i opet ista priča - nema na rate. Vraćam se u KC bez plejke. Izgubio bezveze cijeli dan zbog glupe politike SD i njihovog načina naplate. Nedavno kupio TV tamo, prethodno telefonom pitao da li ide na rate i objašnjavaju mi da sve kod njih ide na rate. Odem drugi dan u poslovnicu Linksa u KC i ima plejke, ima popusta, ima na rate i nema nikakve frke i tamo kupio plejku. E, da, još mi je rekao u SD da mi može uz plejku za cash dati dodatni kontroler na rate. Ma *ebi se.  

 

Ma lažu da je to politika Sonya. Sancta Domenica se jako srozala u zadnjih par godina, a redovito su i dosta skuplji od ostalih. Svijet medija mi je drag, ali i oni jako variraju s kombinacijama.

Links i eKupi su mi u zadnje vrijeme prvi izbor za bilo kakav shopping.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na žalost, i ja videl da u SD nešto ne štima. Ne možeš mi PS5 ne dati na rate jer je to kao politika proizvođača a onda mi taj isti PS5 želiš utrapiti za 200 eur višu cijenu jer kao dobivaš uključeno SD jamstvo 2+3. Kaj sad politika proizvođača nije važano dok se plati 200 eur više. Pa ili ide ili ne ide. Ovo je prevara nas kupaca potrošača. Razumio bi da je neka inflacija ali ja sam htio uzeti na samo 4 mjeseci otplate.

Ali, eto, zato u Linksu sve može i po željama i pozdravima   

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
manubis kaže...

Na žalost, i ja videl da u SD nešto ne štima. Ne možeš mi PS5 ne dati na rate jer je to kao politika proizvođača a onda mi taj isti PS5 želiš utrapiti za 200 eur višu cijenu jer kao dobivaš uključeno SD jamstvo 2+3. Kaj sad politika proizvođača nije važano dok se plati 200 eur više. Pa ili ide ili ne ide. Ovo je prevara nas kupaca potrošača. Razumio bi da je neka inflacija ali ja sam htio uzeti na samo 4 mjeseci otplate.

Ali, eto, zato u Linksu sve može i po željama i pozdravima   

 

Zato Zaba ima dobru kombinaciju za takve kupovine koji bi tebi odgovarao u ovom slučaju: platiš Mastercardom jednokratno, a onda u m-zabi možeš kasnije razbiti na do 3 rate max.

Ne znam jel i koje druge banke imaju tako.

 

No ja hardver obično kupujem na više rata jer zašt bi im unaprijed dao pare ako mogu plaćati mjesečno neku sitnicu. Samo treba pratiti troškove i nema problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
manubis kaže...

Na žalost, i ja videl da u SD nešto ne štima. Ne možeš mi PS5 ne dati na rate jer je to kao politika proizvođača a onda mi taj isti PS5 želiš utrapiti za 200 eur višu cijenu jer kao dobivaš uključeno SD jamstvo 2+3. Kaj sad politika proizvođača nije važano dok se plati 200 eur više. Pa ili ide ili ne ide. Ovo je prevara nas kupaca potrošača. Razumio bi da je neka inflacija ali ja sam htio uzeti na samo 4 mjeseci otplate.

Ali, eto, zato u Linksu sve može i po željama i pozdravima   

 

Zato Zaba ima dobru kombinaciju za takve kupovine koji bi tebi odgovarao u ovom slučaju: platiš Mastercardom jednokratno, a onda u m-zabi možeš kasnije razbiti na do 3 rate max.

Ne znam jel i koje druge banke imaju tako.

 

No ja hardver obično kupujem na više rata jer zašt bi im unaprijed dao pare ako mogu plaćati mjesečno neku sitnicu. Samo treba pratiti troškove i nema problema.

 Ima i PBZ isto...

  • Podjela na rate moguća je za transakcije u iznosu od 70,00 do 400,00 eura.
  • Transakcija se može podijeliti isključivo na 3 rate.
  • Rate dospijevaju mjesečno uz mjesec dana odgode prve rate.
  • Trošak kupnje je moguće podijeliti na rate u roku od 3 mjeseca od datuma knjiženja transakcije.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za ne povjerovat, evo da nisam otišao sada na web i uvjerio se sam u to da se PS 5 može kod njih isključivo jednokratno platiti, ne bi vjerovao.

Ja sam doslovno prije 2 tjedna kod njih pazario UFC 5 koji je koštao 40 eura na rate bez problema putem Dinersa, ide čak do 36, a konzolu od 500 eura daju samo jednokratno, apsurd apsurda. 

A to da je do proizvođača su priče za malu djecu, kada se u drugim trgovinama može kupiti na rate bez problema ista konzola.

 

EDIT: E kupi daje na 24 rate, još ima neki popust na visu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2024 11:59 (lobotomac90).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ivanjino96 kaže...

 Ima i PBZ isto...

  • Podjela na rate moguća je za transakcije u iznosu od 70,00 do 400,00 eura.
  • Transakcija se može podijeliti isključivo na 3 rate.
  • Rate dospijevaju mjesečno uz mjesec dana odgode prve rate.
  • Trošak kupnje je moguće podijeliti na rate u roku od 3 mjeseca od datuma knjiženja transakcije.

 

Da, 400€ je malo na knap za PS5. Zaba ima :

 

... od 26 eura do maksimalno 535 eura. Naknada za tu uslugu iznosi 1,32 eura po rati!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jbt, šta je SD produženo jamstvo 200€?? Ja sam prošle godine uzeo za 80€...svašta...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel to produzeno jamstvo dodatne 3 godine ili samo 2+1? jer ovo drugo se nikako ne isplati za tu lovu

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2024 13:04 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tri godine je dodatno jamstvo.
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nisam ni pitao što im znači to jamstvo jer su me razhebali dok mi nisu dali plejku na rate a kako mi je lik objasnio, veli postoji mogućnost na rate ako plejku koja dođe 450 eur (tada još s popustom) uzmem s nekim dodatnim SD jamstvom što bi me u konačnici došlo 650 eur onda može na rate. Šteta kaj nisam pital kaj im to uopće znači, od kuda ta cijena, što se dobiva s tim jamstvom i kaj se uopće sve dobiva za tih 200 eur više uz plejku. Dok mi je rekel 650 eur samo sam se okrenul i bjež van. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
manubis kaže...

Nisam ni pitao što im znači to jamstvo jer su me razhebali dok mi nisu dali plejku na rate a kako mi je lik objasnio, veli postoji mogućnost na rate ako plejku koja dođe 450 eur (tada još s popustom) uzmem s nekim dodatnim SD jamstvom što bi me u konačnici došlo 650 eur onda može na rate. Šteta kaj nisam pital kaj im to uopće znači, od kuda ta cijena, što se dobiva s tim jamstvom i kaj se uopće sve dobiva za tih 200 eur više uz plejku. Dok mi je rekel 650 eur samo sam se okrenul i bjež van. 

To je kao da platiš kasko u iznosu od 15% vrijednosti auta, godišnje. Za potrošača suludo, za trgovca fina zarada.

PSN - darklydexter
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako je to dodatno jamstvo slično onome što je davao Hisense za svoje televizore to bi onda značilo da imaš dvije godine redovnog jamstva, a tri godine jamstvo koje daje osiguravajuća tvrtka; pokvari se PS, oni te upute na servis i "podmire" troškove servisa. 

 

Ali ovo da nema mogućnosti plaćanja na rate u 21. stoljeću je komedija. Neke trgovine su što se tiče Playstationa nudile jednokratno plaćanje uz nižu cijenu ili na rate uz standardnu cijenu. I to mi je ok. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 

 

Ali ovo da nema mogućnosti plaćanja na rate u 21. stoljeću je komedija. 

 Zašto bi bila komedija? Svaka trgovina odlučuje za sebe hoće li dati na rate ili ne. Rate ti trebaju samo ako živiš iznad svojih mogućnosti, htio bi nešto ali nemaš love za to pa ti netko drugi (trgovina) pomaže.

 

I još se ljudi nalaze uvrijeđeni jer im netko ne pomaže (na svoju štetu) da bi oni sami mogli živjeti iznad svojih mogućnosti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 9:16 (Vive24).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

 Zašto bi bila komedija? Svaka trgovina odlučuje za sebe hoće li dati na rate ili ne. Rate ti trebaju samo ako živiš iznad svojih mogućnosti, htio bi nešto ali nemaš love za to pa ti netko drugi (trgovina) pomaže.

 

I još se ljudi nalaze uvrijeđeni jer im netko ne pomaže (na svoju štetu) da bi oni sami mogli živjeti iznad svojih mogućnosti.

 

Ovisno o banci trgovci mogu kod svake transakcije odabrati da li kod plaćanja na rate žele platiti ”naknadu za diskont” i dobiti pare odmah (kupca kreditira banka) ili neće platiti ”naknadu za diskont” i dobivati pare kako kupac plaća (kupca kreditira trgovac). Ta naknada nema veze s naknadom za transakciju.

Trgovina može i naplatiti ekstra to plaćanje na rate kupcu, tako je svijet-medija i imao do nedavno, ako si kupovao na rate ovisno o broju rata bilo je progresivno skuplje. Kupcu se nekad i to isplati.

 

Da, ljudi žive iznad svojih mogućnosti jer život je skup. Sve je skupo, ima raznih životnih priča koje ne možeš ni zamisliti. Ali nekako krpaju kraj s krajem, kupuju rabljeno, kupuju jeftino. Kupovina na rate je često jedini način da kupe nešto kvalitetno, da kupe nekome poklon za prigodu koju nisu planirali i sl. a u isto vrijeme im lova ostane na računu.

 

To je kao da kažeš da kredit za stan samo uzimaju oni koji žive iznad svojih mogućnosti (štedi pa ćeš si ga kupiti za 20 godina - možda ako budeš štedio svaki euro i ne živio život ili ti inflacija ne pojede lovu).

 

Ja osobno svu tehniku kupujem na rate, a imam dovoljno na računu i dobar posao. Zašto bih dao novce odjednom za dobar TV, kad sa ratama mogu kupiti više uređaja sada odmah kad mi trebaju, a ne da moram birati jel ću ove godine kupiti klimu ili novi TV ili servisirati auto (karikiram). Pa zato i služe krediti, leasingi i rate. Dijete ide na maturalac, cijena 500€... daj na par rata. Kupim si iPad mini da mogu svaki dan čitati knjige i uživati... daj na 24 rate. Možda ga i prodam prije nego otplatim pa ću imati i više love na računu.

 

Poanta je: plaćanje na rate je dobra stvar i trgovci bi ga trebali imati pa makar da kupac sam pokrije troškove naknade.

 

Ovdje je u igri vjerojatno neka druga politika i shema, Sony vjerojatno diktira svima istu cijenu pa se nekim trgovcima ne isplati davati na rate jer gube zaradu (tj. više im se isplati jednokratno) pošto imaju ugovore s bankom tko zna kakve i softver im ne podržava da riješe takve kombinacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 10:54 (Bitanga).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isto kao kolega iznad, svu tehniku kupujem na rate. Zašto bih davao gotovinu ( iako mogu ), ovako razlomim na 10-12 rata i ne osjetim tih 30 eura mjesečno, a isto platim. Ako znaš raspolagati svojim financijama, onda su rate super stvar, i ne smatram to kao načinom života izvan svojih mogućnosti. Čak uz plaćanje na rate, mjesečno više uštediš sa strane :)

 
7 1 hvala 1
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
mmafan kaže...

Čak uz plaćanje na rate, mjesečno više uštediš sa strane :)

 ovo mi je najjači komentar što sam čuo u posljednjih 20 godina 

 

 

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupovina na rate je danas normalna politika kupovine i trgovca i potrošača i olakšava ti život i potrebu za nekim stvarima koje ti trebaju sada a ne za 5 mjeseci dok skupiš lovu za tu stvar. Trenutno nemam cash za plejku (servis auta, more...) a dok skupim lovu za plejku već će proći ljetni praznici i curka će krenuti u školu i nije baš pametno kupovati plejku na početku škole u 9.mj. pa ne vidim problem ako sad odmah kupim plejku na rate. Dok ti je nešto zbilja iznad životnih i financijskih mogućnosti onda ti niti rate ne pomažu. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 19:58 (manubis).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

 ovo mi je najjači komentar što sam čuo u posljednjih 20 godina 

 

 

 

Pa istina je u smislu da cijelo vrijeme otplate rata imaš više love na računu nego da si platio odjednom (ako svaki mjesec štediš jednak iznos).

Što može biti korisno za neke kombinacije kad moraš platiti nešto baš odjednom, a treba ti.

Naravno na kraju otplate ćeš imati isto para na računu kao da si kupio odjednom.

Tako da ima prednosti ako si pametan kako trošiš.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 20:31 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Tu je jedino bitno koliko imaš novaca. Sad sam uzeo LG 55C3 za keš i to ne osjetim i sve uzimam za keš. Umorio sam se od rata, nekad sam uzimao plejku na 12 rata, možda i na 24  jer eto, takve bile prilike.

 

Ovo nije pošteno od SD-a koji su uvijek bila korektna trgovina. Postoje mnogi klinci koji se zaposle pa si napokon mogu priuštiti PS ali na 3,4 rate, ne jednokratno.

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pri samom sam kraju sa Spiderman Remastered - sad mi izbacuje "point of no return"...

Dal moram prije toga sve ostalo na na mapi porješavati ili to morem u NG+?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja kao i bitanga manje-više svu elektroniku kupujem na rate. I većina mojih prijatelja. I nitko od nas ne živi izvan svojih mogućnosti pa zato kupujemo na rate. Ja si na taj način jednostavnije organiziram financije. Tako da trgovina koja nema mogućnost plaćanja na rate mene neće vidjeti. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
Pri samom sam kraju sa Spiderman Remastered - sad mi izbacuje "point of no return"...

Dal moram prije toga sve ostalo na na mapi porješavati ili to morem u NG+?

 

Ne moraš, možeš i naknadno kad završiš story. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja uspješno štedim kupujuči neke stvari na 36 rata. Kupim TV na 36 rata i kad ga otplatim kupim novi. Ovako bih svake godine kupovano novi TV, svatko je lud za nečim. Gume za auto isto kupim na 36 rata, tako onda znam kad je vrijeme za mijenjanje (je znam za DOT ali svejedno). 

 

Evo sad mi je već dosadila ova perilica za suđe ali neću kupiti drugu dok ovu ne otplatim. Vidim nova serija ima jedna feature više nego moja i konzumerista kakav sam moram skupiti sve pokemone. 

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 17:52 (Gajotres).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Tu je jedino bitno koliko imaš novaca. Sad sam uzeo LG 55C3 za keš i to ne osjetim i sve uzimam za keš. Umorio sam se od rata, nekad sam uzimao plejku na 12 rata, možda i na 24  jer eto, takve bile prilike.

 

Ovo nije pošteno od SD-a koji su uvijek bila korektna trgovina. Postoje mnogi klinci koji se zaposle pa si napokon mogu priuštiti PS ali na 3,4 rate, ne jednokratno.

 

 

Jel nam i ti pišeš iz Nemačka ili si se samo došao pohvaliti koliko zarađuješ, ili je oboje u pitanju? Vrlo malo ljudi može izjaviti sa primanjima od normalno plaćenog posla u RH kako 1200 eura ne osjeti.  

Nisam se tek zaposlio i nisam pican, pa uzimam dosta toga na rate, jer sa prosječnom hrvatskom plaćom si bez rata čovjek vrlo malo stvari može priuštiti kada se oduzmu živtotni troškovi, pogotovo od nepotrebnih stvari kao štu su konzole, skupi televizori itd.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 12:36 (lobotomac90).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se trudim izbjegavat Diners i te rate općenito, al nije da mi ide jer evo jučer sam zucnuo nekih 700 eur na par rata u elipsu za neki rendom LG oled tv - što mi nikako ne treba jer  i ovaj "stari" sony iz 2019. komotno odrađuje posao bez ikakve falinge, al eto, kao klasični sucker uzeo taj pomodarski oled da vidim kaj propuštam, a to kaj sam propuštao ne vrijedi ni u ludilu 700eur.

al eto, pravdam se da sam roditelje usrećio tim sony-jem pa se napokon mogu rješitit starog 32" philipsa iz 2011. koji je po njima naravno i dalje dobar i više nego trebaju.

 

Možemo se mi tješit da "štedimo" ratama, da uživamo u novitetima pa kao vrtimo elektorniku po isteku otplate i uvijek smo aktualni - al to je sve kuki i na kraju dana život na dug, al eto, u RH sa nekim prosječnim, pa čak i iznadprosječnim primanjima drugačije jednostavno ne ide.

 

 

Inače ako tko prodaje donekle očuvan PS5 kontroler, poželjno sa garancijom, uzeo bi rado (ne na rate :D)

 

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Od čega ste vi napravili raspravu, boktemazo.  Netko preferira rate, netko keš. Kraj priče.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa normalno da je rasprava, mislim nemojte j*bat i objašnjavat da je život na rate zapravo povoljniji i jefitniji nego plaćanje u keševini, posebno za gluposti poput ps-a, tv-a i ostale elektroničke krame koju svi bacamo nakon x godina praktički u smeće. Da imamo para, nitko ne bi živio na rate iliti u kontinuiranom dugovanju, a ovo sve drugo je pišanje u vjetar, al to onda treba i priznat, a ne farbat anonimuse na forumu.

 

Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
1 1 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Normalno, da za prvu plaću dobiješ 200k eura nikom ne bi trebale rate. Ali život tako ne funkcionira :-)

Neki moraju plaćati na rate da bi top manageri i viša kasta mogli kupit jednokratno sve što požele kad požele ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hornet_93 kaže...

posebno za gluposti poput ps-a, tv-a i ostale elektroničke krame koju svi bacamo nakon x godina praktički u smeće.

 

Nepotrebna je rasprava jer svatko od nas je u jedinstvenoj financijskoj situaciji i drugačije vrednuje ono što posjeduje. Ja recimo raubam TV dok ne crkne. To za mene nije potrošna ekeltronika da ju mijenjam svake dvije godine.

Ili kako kolega kaže, izašla je nova perilica koja ima jedan feature više pa ju mora uzeti. Njemu to dođe pod normalno, meni je to smiješno.

 

Možda zato on uzima na rate a ja sve uzimam kešom jer ne živim od plaće do plaće. A nisam menađer

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice