Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.746.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Toliko o tome da će svi 100% dobiti konzolu 19.11.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam odgodio sve kupovine igara do dolaska mog PS5 pa ćemo još vidjeti tko će koga kazniti :-)

Bolje bi im bilo da urane ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako sam i ja. Dok ne stigne ništa i onda udri po Astrobot demu i Demons soulsu. Jos se nekako najviše veselim Astro Bot igri. Obožavam platformere i igra je tako sarmantna.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma bezveze panika, u Europi će biti lockdown, a trgovine će biti dostupne samo za Click and Collect... Nema spavanja ispred ni bauljanja po trgovini, ali ne vjerujem da će micati datum. Kod nas lockowna neće ni biti (presiromašni smo), ali ps5 bi sjeo ko kec na desetku da nas zatvore mjesec dana

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam free cjeli 11 a mozda i 12 mjesec i nadam se da ce Ps5 bit dobavljiv,ajde barem sam ulovio rtx3080 pa barem nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma ok, čak nemam ni problema ako bude kašnjenja, bitno da mi jave na vrijeme kako ne bi strajbal godišnji bezveze...Planirao sam 19. i 20. pisati za svoj gušt... Al dobro, kak bude-bit će..

 

Inače, čitam kako je Sony već počeo s prijetnjama firmama koje su rade custom plate....zasada ipak idu samo skinovi

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 12:57 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Ma ok, čak nemam ni problema ako bude kašnjenja, bitno da mi jave na vrijeme kako ne bi strajbal godišnji bezveze...Planirao sam 19. i 20. pisati za svoj gušt... Al dobro, kak bude-bit će..

 Hahahah.... .tak sam si ja uzeo. Taman je 18-ti praznik, i 19 i 20-ti uzeo godišnji....

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa,

 

koji tv da uzmem max 50" treba mi za svoju sobicu...

imam doma 65" u dnevnom boravku i 55" klincima u sobi...

 

meni treba do maks 50", na tv bih spajao pc i ps5 koji je u dolasku...

Htio bih vrhunsku sliku po mogucnosti 120hz...

 

Sto se mene tice moze biti i monitor...

imam volan kojeg bih spojio i rokao novi gran turismo itd...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:03 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel sjediš za stolom ili na kauču?
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Jel sjediš za stolom ili na kauču?

 Dakle imam stol u L ajmo to tako reci...

dakle tu imam gaming stolac na glavnom stolu mi je 1440p 144hz monitor kada se okrenem desno trenutno imam prazan stol i pristekan volan na njega..

 

 

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

9 Jel se netko sjeca koji je bio datum izlaska na stranicama za Dual sensa? Ja sam uvjeren da je bio 19.11. - isto kao i PS5...Gledam sada i vidim kako su Zelda, Svijet medija i Sancta Domenica promijenili datum izlaska Dual Sense kontrolera s 19.11 na 12.11. ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:40 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

Sve je navodno i sve se odnosi na UK, francusku i njemačku zbog zaključavanja gospodarstva zbog novih mjera u borbi protiv korone.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

9 Jel se netko sjeca koji je bio datum izlaska na stranicama za Dual sensa? Ja sam uvjeren da je bio 19.11. - isto kao i PS5...Gledam sada i vidim kako su Zelda, Svijet medija i Sancta Domenica promijenili datum izlaska Dual Sense kontrolera s 19.11 na 12.11. ..

 Rečeno je da će se periferija početi prodavati tjedan dana ranije od same konzole. Bio je info na svim portalima kao i na ovom forumu kada je vijest službeno objavljena.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Purger155 kaže...

9 Jel se netko sjeca koji je bio datum izlaska na stranicama za Dual sensa? Ja sam uvjeren da je bio 19.11. - isto kao i PS5...Gledam sada i vidim kako su Zelda, Svijet medija i Sancta Domenica promijenili datum izlaska Dual Sense kontrolera s 19.11 na 12.11. ..

 Rečeno je da će se periferija početi prodavati tjedan dana ranije od same konzole. Bio je info na svim portalima kao i na ovom forumu kada je vijest službeno objavljena.

 Očito mi je taj dio nekako promaknuo. Thanks na info

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

Sve je navodno i sve se odnosi na UK, francusku i njemačku zbog zaključavanja gospodarstva zbog novih mjera u borbi protiv korone.

 Ovdje u Irskoj je lockdown ali kontaktirao sam dućan gdje sam napravio prednarudžbu i rekli su mi da se ništa nije promijenilo što se tiče isporuke konzole. Jedino oni koji su odabrali da će preuzeti konzolu u dućanu će sada biti prebačeni na home delivery. Ista stvar u UK.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

Sve je navodno i sve se odnosi na UK, francusku i njemačku zbog zaključavanja gospodarstva zbog novih mjera u borbi protiv korone.

 Ovdje u Irskoj je lockdown ali kontaktirao sam dućan gdje sam napravio prednarudžbu i rekli su mi da se ništa nije promijenilo što se tiče isporuke konzole. Jedino oni koji su odabrali da će preuzeti konzolu u dućanu će sada biti prebačeni na home delivery. Ista stvar u UK.

 Gdje si u Irskoj? Tj, koji grad?

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

@Gogy7

To sa nama nema veze.Lijepo pise tamo UK,France i Germany

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 14:44 (Ares001).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pustite vi to, ako Sony ne bude isporučivao konzole za tako velika tržišta sigurno nece niti kod nas, njima je ionako najvaznija Amerika, Europa ce doci kasnije.

Ne vjerujem vise ničemu da ce doci na vrijeme nakon silnih delaya ove godine 😟
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 14:58 (Gogy7).
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pustite vi to, ako Sony ne bude isporučivao konzole za tako velika tržišta sigurno nece niti kod nas, njima je ionako najvaznija Amerika, Europa ce doci kasnije.

Ne vjerujem vise ničemu da ce doci na vrijeme nakon silnih delaya ove godine 😟

 Zakaj nebi došle?? Pa konzole su već u Hrvatskoj. Sancta već lijepi deklaracije na kutije... koji vam je svima... boli nas briga za uk, švabiju i tam neke selendre! Nema kod nas štekanja! Lakše je poslat kamion/dva/tri sa 1500-2000 konzola u hrvatsku nego jedno 100 kontejnera u Njemačku di je lockdown....  Još 17 dana...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:12 (Han).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
antimadridista kaže...
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

Sve je navodno i sve se odnosi na UK, francusku i njemačku zbog zaključavanja gospodarstva zbog novih mjera u borbi protiv korone.

 Ovdje u Irskoj je lockdown ali kontaktirao sam dućan gdje sam napravio prednarudžbu i rekli su mi da se ništa nije promijenilo što se tiče isporuke konzole. Jedino oni koji su odabrali da će preuzeti konzolu u dućanu će sada biti prebačeni na home delivery. Ista stvar u UK.

 Gdje si u Irskoj? Tj, koji grad?

 Galway.

 

btw. Lik koji je došao do te informacije da će biti odgođeno u UK je poslije dodao ovo:

"Edit: have just gone back to the same store 4 hours later after someone here posted game now taking prepayments - same guy from this morning took my payment and said Sony and Game had "come to an arrangement and had to discuss details". Sorry for the mis-info it seems!"

 

Tako da nema brige.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Svi koji su prednaručili u prvom valu, oni će i dobiti. Upravo to, konzole su već maltene svima na youtube dali za unboxing, tako da eventualno može biti duži rok za drugi val.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Han kaže...
antimadridista kaže...
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

Sve je navodno i sve se odnosi na UK, francusku i njemačku zbog zaključavanja gospodarstva zbog novih mjera u borbi protiv korone.

 Ovdje u Irskoj je lockdown ali kontaktirao sam dućan gdje sam napravio prednarudžbu i rekli su mi da se ništa nije promijenilo što se tiče isporuke konzole. Jedino oni koji su odabrali da će preuzeti konzolu u dućanu će sada biti prebačeni na home delivery. Ista stvar u UK.

 Gdje si u Irskoj? Tj, koji grad?

 Galway.

 

btw. Lik koji je došao do te informacije da će biti odgođeno u UK je poslije dodao ovo:

"Edit: have just gone back to the same store 4 hours later after someone here posted game now taking prepayments - same guy from this morning took my payment and said Sony and Game had "come to an arrangement and had to discuss details". Sorry for the mis-info it seems!"

 

Tako da nema brige.

 Nice, Galway! Ja sam neko vrijeme tam prije jedno 5-6 godina živio 8 mjeseci u Bellmayneu ( Dublin 13 ). Ma doći će svima konzole na vrijeme....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

 

When all else fails - crowbar the fucker
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Gogy7 kaže...
Pustite vi to, ako Sony ne bude isporučivao konzole za tako velika tržišta sigurno nece niti kod nas, njima je ionako najvaznija Amerika, Europa ce doci kasnije.

Ne vjerujem vise ničemu da ce doci na vrijeme nakon silnih delaya ove godine 😟

 Zakaj nebi došle?? Pa konzole su već u Hrvatskoj. Sancta već lijepi deklaracije na kutije... koji vam je svima... boli nas briga za uk, švabiju i tam neke selendre! Nema kod nas štekanja! Lakše je poslat kamion/dva/tri sa 1500-2000 konzola u hrvatsku nego jedno 100 kontejnera u Njemačku di je lockdown....  Još 17 dana...

 Ljepi deklaracije a kad ih pitam kad ce moja konzola koju sam narucio odma ujutro kada je isao drugi val dobijem 

 

>Pozdrav, za ovu narudžbu još nemamo isporuke,lp

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
Han kaže...
Gogy7 kaže...
Pustite vi to, ako Sony ne bude isporučivao konzole za tako velika tržišta sigurno nece niti kod nas, njima je ionako najvaznija Amerika, Europa ce doci kasnije.

Ne vjerujem vise ničemu da ce doci na vrijeme nakon silnih delaya ove godine 😟

 Zakaj nebi došle?? Pa konzole su već u Hrvatskoj. Sancta već lijepi deklaracije na kutije... koji vam je svima... boli nas briga za uk, švabiju i tam neke selendre! Nema kod nas štekanja! Lakše je poslat kamion/dva/tri sa 1500-2000 konzola u hrvatsku nego jedno 100 kontejnera u Njemačku di je lockdown....  Još 17 dana...

 Ljepi deklaracije a kad ih pitam kad ce moja konzola koju sam narucio odma ujutro kada je isao drugi val dobijem 

 

>Pozdrav, za ovu narudžbu još nemamo isporuke,lp

 Vjerojatno lijepe deklaracije, pripremaju isporuku ( kurirske službe itd ) za sve konzole ( kao i one kupljene preko tele operatera ) i moraju 19.11 ić na isporuku, tj. bit na adresi. Možda i ranije krenu s obzirom da je 18-og praznik. A di su još i PC shopovi u HR koji su imali preorder. Treba se i to isporučit u poslovnice diljem HR. Pa neće doć konzole u HR na carinu 19-og. Već su tu. A kad će isporuka to niti jedan neće reći jer je službeni release day 19.11 za EU i svi se toga moraju pridržavati. A za "drugi val " se isto ne može reći ništa jer se ne zna što nosi sutra i koliko će komada stići i u kakvim isporukama. Možda u drugom valu dođe 5000 konzola u HR, a možda samo 500. Ne znaju još kad niti Sony nema prave brojke. Rade sve da bi zadovoljili potražnju u svijetu...

A ujedno, na webu Sancte stoji da je isporuka dodatne opreme za PS5 od 12.11, što bi značilo da je roba već kod njih....

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:48 (Han).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja u srijedu prodajem svoj ps4 slim za 1000 kn i to dajem kao kaparu za digitalni ps5.

Imam takav dogovor sa kolegom iz dućana da mu nešto dam odmah, ostalo kad stignem.

Vjerovatno ću morati čekati, ali nije bitno. Samo da stigne

Da nemam tih 1000 kn od ps4 i da nije na rate teško da bi tako brzo uzeo ps5.

Sve igre su mi digitalne i ne bih kupio tu drugu verziju i da imam para.

Svejedno, nisam nešto napet jako i uzbuđen oko ps5.

Vjerovatno mi je teško zamisliti koja će biti razlika naspram ps4.

Najviše me veseli to brzo pokretanje igri, jer nekada stvarno nemam vremena od djece pa mi je svaki minut bitan.

U zadnje vrijeme igram samo ghost recon wildlands, dnevna doza barem pola sata tamaniti narko kartele

Nadam se da će raditi dobro na ps5 uz days gone, tlou 1 i 2, rdr 2 itd.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:42 (mariclius).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zaboravio si početi upis sa "Dragi Lastane,".
PSN - DeniZg80
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

E moj Sony

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Zaboravio si početi upis sa "Dragi Lastane,".

 "Dragi Lastane"...

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice