Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.636
|
čitano: 4.783.095
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.thegamer.com/ps5-pre-order-numbers/

 

 

PS5 Accounts For 72% Of Next-Gen Pre-Orders

 

lol

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam u toku po pitanju Xboxa, ali je li se mogao ovaj najjači i kod nas prednaručiti?

Edit: ok, fulah temu.. :)

Inače, dobio danas mail iz SD kako definitivno 19.11. dobivam konzolu..s obzirom da je 18. Vukovar/Škarbnja i ne radi se, onda je stvarno grijeh ne spojiti četvrtak i petak za gameing 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 18:35 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Nisam u toku po pitanju Xboxa, ali je li se mogao ovaj najjači i kod nas prednaručiti?

Edit: ok, fulah temu.. :)

Inače, dobio danas mail iz SD kako definitivno 19.11. dobivam konzolu..s obzirom da je 18. Vukovar/Škarbnja i ne radi se, onda je stvarno grijeh ne spojiti četvrtak i petak za gameing 

 Mogao si ovdje prednaručit https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb , al više nema rasprodalo se , ali bit će kasnije .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad je prava akcija, onaj sa kožnim sjedištem ide za 799, a onaj sa tkaninom za 699 ak dobro pamtim
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Kad je prava akcija, onaj sa kožnim sjedištem ide za 799, a onaj sa tkaninom za 699 ak dobro pamtim

 Da ja sam tak platio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel zna tko kada bi trebala stici druga tura ja sam narucio od svijet medija sad vidim da su opet zatvorili prednarudzbe https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-sony-playstation-ps5/100157

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koju verziju ste mislili uzeti?
Ja se zagrijao nesto za plejku, nemam ps4 od prije tako da nemam ni igara, ali opet bi mozda uzeo s dvd-om cisto radi kupovine/razmjene igara... cijena igara je ista pretpostavljam?
I da, trenutno nemam neki prebrzi net pa bi bila i muka skidati igre tako da mi i to igra ulogu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 23:49 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Koju verziju ste mislili uzeti?
Ja se zagrijao nesto za plejku, nemam ps4 od prije tako da nemam ni igara, ali opet bi mozda uzeo s dvd-om cisto radi kupovine/razmjene igara... cijena igara je ista pretpostavljam?
I da, trenutno nemam neki prebrzi net pa bi bila i muka skidati igre tako da mi i to igra ulogu.

 

ako misliš razmijenjivat igre onda ti treba verzija sa diksom, ali nije ista cijena, skuplja je ta sa diskom oko 100 eura

16 godina
online
Sony PlayStation 5

Mislio je na cijenu igri ali i to je skuplje nego do sada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja isto čekam info kada će stići druga tura sa svijeta medija

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Večina ste naručili sa SD i dajete njihove info. Ja sam zbog situacije sa SD narudžbama uzeo preko SM-a i nitko ne priča iskustva sa njima. Dogovorio sam 19.11. preuzimanje u poslovnici, nadam se da će tako i biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Večina ste naručili sa SD i dajete njihove info. Ja sam zbog situacije sa SD narudžbama uzeo preko SM-a i nitko ne priča iskustva sa njima. Dogovorio sam 19.11. preuzimanje u poslovnici, nadam se da će tako i biti.

 

Ja sam od Svijeta-medija naručio dostavu, ne da mi se radni dan do ZGa poslije posla, već bude sat pomaknut, mrak... nepotrebna vožnja.

Neka samo oni meni dostave, bilo to taj tjedan ili idući. Nitko neće umrijeti zbog toga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 11:29 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Rhodin kaže...

Večina ste naručili sa SD i dajete njihove info. Ja sam zbog situacije sa SD narudžbama uzeo preko SM-a i nitko ne priča iskustva sa njima. Dogovorio sam 19.11. preuzimanje u poslovnici, nadam se da će tako i biti.

 

Ja sam od Svijeta-medija naručio dostavu, ne da mi se radni dan do ZGa poslije posla, već bude sat pomaknut, mrak... nepotrebna vožnja.

Neka samo oni meni dostave, bilo to taj tjedan ili idući. Nitko neće umrijeti zbog toga.

 Tako sam ja naručuo iz eKupi. Samo neka dođe lijepo dostavom, nije bitno jel 19. ili par dana kasnije.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Moze li iko ko se razumije u televizore dat komentar moze li ovaj tv dat ruke za ps5 ili ga je vrijeme mijenjat: https://www.lg.com/uk/tvs/lg-49UJ635V

 Jel ima iko?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@movie
To mi nista ne znaci iskreno. Skuplje digitalno izdanje od dvd-a? Ako mislis na opcenito kakve to veze ima onda? Svima je onda isto.

Ali vidim da nitko nista ne odgovara tako da nema veze, odoh na reddit.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma ko će ih čekat da dostave, Avenue Mall mi je na 5 minuta od posla, ajde 15 sa parkingom. Ak će u 9:30 bit dostupne, u 9:30 ću bit po njih, u 10 doma, u 10:15 spojen, u 11, ako internet neće bit zakucan, igram prvu igru :)

 

Dostle isprobavam astro boy ili kak se zove onaj Dual Sense demo igra na PS5?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Demon Souls
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam ga još prednaručio... PS+ daje gro igri koje nikad nisam igrao, a htio sam, jer nemam Ps, a ekskluzive su. Dvojim se da li odmah DS kupit, ili se smirit, shvatit da dolazi Cyberpunk i barem 6 igara koje čekam od prije (Bloodborne, TLOU, TLOU2, GOW remastered...) , a dio su PS+ ili sam već posudio na mediju...

DS mogu pokušat crni petak, Božić, Uskrs... kad god pojeftini, sa PS5 imam za nadoknađivati igri do ljeta.

 

Makar... Ds čekam od kad sam prvi put upalio Dark Souls na PC... onoga dana kad je prvi put došao port - instant love!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Klinac me nalozio na ps5, no koliko sam ja shvatio, u samom startu, igrati cemo na njemu igre sa ps4, eventualno ako sto izadje na launch day, neka ekskluziva, i nema bas nesto gotovih ps5 only igara?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Klinac me nalozio na ps5, no koliko sam ja shvatio, u samom startu, igrati cemo na njemu igre sa ps4, eventualno ako sto izadje na launch day, neka ekskluziva, i nema bas nesto gotovih ps5 only igara?

Pa nema, ali ako kupiš i PS+ na launchu dobivaš 18 igara za PS5 koje su dio i poboljšane za PS5.

 

Ima najavljeno milim 15 ili tako nešto naslova, od kojih neće svi niti biti na releaseu već tamo do kraja Q1 2021.

 

Ak imaš PS4 ne gubiš puno, ali a) ionako sad više nemreš kupit, pitanje da se sad odlučiš dal bi ove godine dobio konzolu, b) ako kupiš za 3 mjeseca dostupnost igara, cijena konzole itd. neće biti ništa bolje.

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ma ko će ih čekat da dostave, Avenue Mall mi je na 5 minuta od posla, ajde 15 sa parkingom. Ak će u 9:30 bit dostupne, u 9:30 ću bit po njih, u 10 doma, u 10:15 spojen, u 11, ako internet neće bit zakucan, igram prvu igru :)

 

Dostle isprobavam astro boy ili kak se zove onaj Dual Sense demo igra na PS5?

Optimista si. Ja sam četvorku išao pokupiti u arenu. Dućan se otvara u 9h ujutro. Došao sam oko pola devet i bio dvadeseti na redu. Prvo sam stajao pola sata u redu da se dućan uopće otvori a onda još dva sata da bih došao na red. Svatko je još nešto kupio uz konzolu pa dok se to sve naplatilo, popisalo, popizdio sam. Sada sam uzeo s dostavom doma. Nema smisla stajati ispred dućana pogotovo sada kada im je dućan van centra pa će se čekati vani.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Treba vidjeti u naredim tjednima, sigurno će izaći najave pojedinih studija o detaljnijim poboljšanjima koja će njihovi top naslovi (PS4) donijeti na PS5...

 

Nekako se nadam RDR2 medju prvima, malo mi je dojadila patnja PS4 PRO kada god bi ušao u Saint Denis...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ghost of Tsushima je potvrden na PS5 u 60fps tak onda to je prvi naslov potvrden + toga navodno da su mu loading screenovi skraceni ili ih uopce nema tako da ce korititi sav potenical ssd-a u PS5.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 22:20 (Iwan7SeVeN).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Damir22 kaže...

Klinac me nalozio na ps5, no koliko sam ja shvatio, u samom startu, igrati cemo na njemu igre sa ps4, eventualno ako sto izadje na launch day, neka ekskluziva, i nema bas nesto gotovih ps5 only igara?

Pa nema, ali ako kupiš i PS+ na launchu dobivaš 18 igara za PS5 koje su dio i poboljšane za PS5.

 

Ima najavljeno milim 15 ili tako nešto naslova, od kojih neće svi niti biti na releaseu već tamo do kraja Q1 2021.

 

Ak imaš PS4 ne gubiš puno, ali a) ionako sad više nemreš kupit, pitanje da se sad odlučiš dal bi ove godine dobio konzolu, b) ako kupiš za 3 mjeseca dostupnost igara, cijena konzole itd. neće biti ništa bolje.

 Meni ps5 stiže u 12mjesecu i onda bi si uzeo ps+ , da li će ta ponuda od 18 igara vrijediti i u 12 mjesecu ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Ghost of Tsushima je potvrden na PS5 u 60fps tak onda to je prvi naslov potvrden + toga navodno da su mu loading screenovi skraceni ili ih uopce nema tako da ce korititi sav potenical ssd-a u PS5.

 Ghost se toliko brzo ucitava vec na pro da primjetan napredak moze bit samo trenutacno.

Nadam se da je 60/4k ili barem 1440p.

Ostavio sam new game + za prelazak na Ps5 ❤

 

Ali primarno zelim odigrat Demon Souls i Spidermana pa tek onda ponovo Tsushimu i TLOU2.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...
Rhodin kaže...
Damir22 kaže...

Klinac me nalozio na ps5, no koliko sam ja shvatio, u samom startu, igrati cemo na njemu igre sa ps4, eventualno ako sto izadje na launch day, neka ekskluziva, i nema bas nesto gotovih ps5 only igara?

Pa nema, ali ako kupiš i PS+ na launchu dobivaš 18 igara za PS5 koje su dio i poboljšane za PS5.

 

Ima najavljeno milim 15 ili tako nešto naslova, od kojih neće svi niti biti na releaseu već tamo do kraja Q1 2021.

 

Ak imaš PS4 ne gubiš puno, ali a) ionako sad više nemreš kupit, pitanje da se sad odlučiš dal bi ove godine dobio konzolu, b) ako kupiš za 3 mjeseca dostupnost igara, cijena konzole itd. neće biti ništa bolje.

 Meni ps5 stiže u 12mjesecu i onda bi si uzeo ps+ , da li će ta ponuda od 18 igara vrijediti i u 12 mjesecu ?

 

to još ne znamo

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
morbida kaže...
Rhodin kaže...
Damir22 kaže...

Klinac me nalozio na ps5, no koliko sam ja shvatio, u samom startu, igrati cemo na njemu igre sa ps4, eventualno ako sto izadje na launch day, neka ekskluziva, i nema bas nesto gotovih ps5 only igara?

Pa nema, ali ako kupiš i PS+ na launchu dobivaš 18 igara za PS5 koje su dio i poboljšane za PS5.

 

Ima najavljeno milim 15 ili tako nešto naslova, od kojih neće svi niti biti na releaseu već tamo do kraja Q1 2021.

 

Ak imaš PS4 ne gubiš puno, ali a) ionako sad više nemreš kupit, pitanje da se sad odlučiš dal bi ove godine dobio konzolu, b) ako kupiš za 3 mjeseca dostupnost igara, cijena konzole itd. neće biti ništa bolje.

 Meni ps5 stiže u 12mjesecu i onda bi si uzeo ps+ , da li će ta ponuda od 18 igara vrijediti i u 12 mjesecu ?

 

to još ne znamo

 Da li se može ps+ aktivirati preko interneta ili se samo na PlayStationu  može aktivirati ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 8:50 (morbida).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

 Da li se može ps+ aktivirati preko interneta ili se samo na PlayStationu  može aktivirati ?

 

Što ti misliš?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
morbida kaže...

 Da li se može ps+ aktivirati preko interneta ili se samo na PlayStationu  može aktivirati ?

 

Što ti misliš?

 Krivo sam postavio pitanje , da li se može preko neke stranice na internetu aktivirati ps+ ili je to moguće samo na konzoli ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
4 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 9:27 (fukara77).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice