Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ništa od poruke, samo mi je jučer rečeno da mi je dodijeljen novi broj mobitela (uzeo sam novi broj).
Overseas nema ikakve podatke o narudžbi i kada ih nazoveš i pitaš što je s isporukom uređaja, kažu da nemaju ništa od Tele2.

Danas sam bio kod svog prijatelja, prodajnog predstavnika za Tele2 koji kaže da nisu uopće krenuli s isporukom uređaja, te da će krenuti s isporukom sigurno početkom 12. mjeseca, a veliko možda i ranije.

Šta nas briga, što oni dulje kasne s isporukom to im više kamata ide ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Kalmageddon kaže...
Marcek555 kaže...
lars82 kaže...
Han kaže...
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

 

Meni je jučer na pretplatnički broj dodana stavka "produljenje" i prodaja uređaja na rate. To je info sa prodajnog mjesta.

 Kada si ti narucio

 08.10. standard edition

 Ja sam 18.09

 Svakako je njihova spika da sve preordere prije 19.11 isporucuju kao prvi val i da je to trebalo otici jucer..Eto ocito nije otislo..

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kalmageddon treba im poslati inspekciju,neka plate neke penale i odgovaraju nekome. Zato sam i narucio dvije konzole i opredjelio se da si ostavim ovu da placam u sklopu pretplate. Kad su mi rekli da ce biti isporuka do kraja tijedna posaljem ovu sto sam imao ne otvorenu (prodao sam je za razliku sto mi je falila za kontroler,slusalice). Ovo je jadno,neznam u kojoj drzavi osim nasoj bi im proslo takvo poslovanje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 15:16 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovako Playstation 5 Retaileri ovih dana.. 

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel moguce da na ovom forumu nema nijedna špija iz sancta dimenice koja ce nam na dnevnoj bazi javljati glasine iz firme kad sta mozemo ocekivat?

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da ima pravde u ovoj nasoj drzavi trebali bi platiti takve penale da se zaseru

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Da ima pravde u ovoj nasoj drzavi trebali bi platiti takve penale da se zaseru

 ehh kolega da ima pravde u ovoj državi onda bi nam nad glavama vijorila ova zastava.

 

 al onda opet znaš kak se kaže "na poljima snova, ne raste cvijeće".

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa, a ništ...svi vi koji ste naručili od Tele2, raskinite ugovor i tužite.
Tako ćemo mi ostali možda imati veće šanse da prije dobijemo PS5...
Znate kak vele, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane... 🤣😂🤣😂🤣

Šalim se, da me odmah ne shvatite ozbiljno... 😉👍🏻🍺
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Najjaci odgovor koji sam dobio do sada, da isporuka kasni jer je sony pomaknuo datum releasea lol, onda sam im malo srao da nisu niti jednu konzolu poslali jer imam info od overseasea, i onda me samo uputio da mogu podnest prigovor preko nekog obrasca i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Najjaci odgovor koji sam dobio do sada, da isporuka kasni jer je sony pomaknuo datum releasea lol, onda sam im malo srao da nisu niti jednu konzolu poslali jer imam info od overseasea, i onda me samo uputio da mogu podnest prigovor preko nekog obrasca i to je to

 Mozda su ocekivali da ce im tcom dati koji komad pa nista od toga haha

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Iskreno nis mi nije jasno oko tih accounta. Zanima me da li mogu slijedece:

 

1. Ulogirati se na PS5 od brata koji vec ima konzolu. Zatim skinuti besplatni bugsnax koji vrijedi samo za 11.mjesec. Onda kada meni dodje PS5 nekada u 12. mjesecu najnormalnije se ulogirati i da me bugsnax ceka

 

2. Na PS4 napraviti novi account i uzeti na novom accountu novu PS plus pretplatu. Sa tim novim accountom isto se ulogirati na PS5 ali na moj koji dodje u 12.mjesecu. I ako se s tim accountom vratim na PS4 onda imam PS collection na PS4? Svoj stari normalni account deaktiviram na PS4 i ulogiram i aktiviram ponovno na PS5. Znaci na PS4 bi bio jedan account a na PS5 drugi account i svaki imaju svoju zasebnu PS plus pretplatu. Da li se tu sta krsi?

 Bugsnax mozes i preko mobilne aplikacije uzet bez problema. Isto kao i preko desktop storea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel uspio netko nabavit PS5 DualSense Charging Station? Toga ima manje nego plejki!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nista znaci od konzole...danas fino broj telefona na kome mi je pretplata(ali bez U.O) za koji sam htio staviti Ugovornu obavezu i uzeti ps5 od tele2, fino cu iz inata prebaciti u Tcom ili A1 skroz nebitno, i otkazati jos 5 brojeva koje moji kuci koriste, sve tele2, fino sve raskinemo i zavrsimo kompletnu pricu i proceduru sa njima.. PS5 cu kupiti u maloprodaji redovo za pola godine, necu vise da me neko zivcira za rodjene novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma bit će na ljeto Playstationa bez brige strpite se pola godine.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima kolega... Ne brini
5 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...

Nista znaci od konzole...danas fino broj telefona na kome mi je pretplata(ali bez U.O) za koji sam htio staviti Ugovornu obavezu i uzeti ps5 od tele2, fino cu iz inata prebaciti u Tcom ili A1 skroz nebitno, i otkazati jos 5 brojeva koje moji kuci koriste, sve tele2, fino sve raskinemo i zavrsimo kompletnu pricu i proceduru sa njima.. PS5 cu kupiti u maloprodaji redovo za pola godine, necu vise da me neko zivcira za rodjene novce.

Ja sam vec to napravio, podnio sam zahtjev za storniranje produljenja pretplate zbog neispunjenih obaveza sa njihove strane te zavlacenja korisnika, te ne mislim imat vise nista sa njima... Takodjer trazim naknadu troskova zbog nemogucnosti promjene tarife na zeljenu u zadnja dva mjeseca...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
Kalmageddon kaže...

Nista znaci od konzole...danas fino broj telefona na kome mi je pretplata(ali bez U.O) za koji sam htio staviti Ugovornu obavezu i uzeti ps5 od tele2, fino cu iz inata prebaciti u Tcom ili A1 skroz nebitno, i otkazati jos 5 brojeva koje moji kuci koriste, sve tele2, fino sve raskinemo i zavrsimo kompletnu pricu i proceduru sa njima.. PS5 cu kupiti u maloprodaji redovo za pola godine, necu vise da me neko zivcira za rodjene novce.

Ja sam vec to napravio, podnio sam zahtjev za storniranje produljenja pretplate zbog neispunjenih obaveza sa njihove strane te zavlacenja korisnika, te ne mislim imat vise nista sa njima... Takodjer trazim naknadu troskova zbog nemogucnosti promjene tarife na zeljenu u zadnja dva mjeseca...

 Jesi to radio u poslovnici ili online?

5 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...
shecky kaže...
Kalmageddon kaže...

Nista znaci od konzole...danas fino broj telefona na kome mi je pretplata(ali bez U.O) za koji sam htio staviti Ugovornu obavezu i uzeti ps5 od tele2, fino cu iz inata prebaciti u Tcom ili A1 skroz nebitno, i otkazati jos 5 brojeva koje moji kuci koriste, sve tele2, fino sve raskinemo i zavrsimo kompletnu pricu i proceduru sa njima.. PS5 cu kupiti u maloprodaji redovo za pola godine, necu vise da me neko zivcira za rodjene novce.

Ja sam vec to napravio, podnio sam zahtjev za storniranje produljenja pretplate zbog neispunjenih obaveza sa njihove strane te zavlacenja korisnika, te ne mislim imat vise nista sa njima... Takodjer trazim naknadu troskova zbog nemogucnosti promjene tarife na zeljenu u zadnja dva mjeseca...

 Jesi to radio u poslovnici ili online?

 U poslovnici neces rijesiti nista jer se prave mutavi, sastavi u mailu zahtjev za storniranje ugovora te navedi razloge, te trazi pisani odgovor tako da kasnije imas pisani dokaz ako ti pederi svejedno produlje ugovor... Ja odgovor jos nisam dobio ali necu odustati...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Do sad sam se suzdržavao pisanja, ali evo ne mogu više :)

 

Tele2 dno dna, niže ne može. Iako sam od početka imao osjećaj da od toga nema ništa, ipak je neka nada postojala, a svi znamo kaj je nada. 

 

Do sad more chatova, skinuo sam i aplikaciju di se samo odgađalo i prolongiralo slanje. Nisam glup pa sam brzo shvatio kaj je i da konzoli nema, ali sam morao čekati peti dan da pitam gdje je konzola. Inače, Jakov mi je jamčio da dolazi ovaj tjedan, imam i taj razgovor na mailu. Ana, Marija, nema s kim nisam pričao, tj tko me nije lagao. Raskinuti neću, žao mi je radi klinca, kad dođe dođe. Ako ne dođe do kraja godine, onda raskidam. Ako dođe, onda će mi svaki mjesec slati dvije kuverte. U jednoj račun, u drugoj opomenu za prošli mjesec. Znam i ja kasniti i to jako dobro. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja se također suzdržavao od komentiranja da ne spamam ekipi sa svojim problemima. Ali opetovano lažno informiranje korisnika i povlačenje za nos jednostavno su prevršili svaku mjeru. Bezobrazno, nisko i posprdno. Odnos prema korisnicima je tako bahat da ne shvaćam da ne vide kakvu štetu rade ugledu kompanije. Javio sam im se upravo prigovorom u kojem više ne zahtjevam nikakav datum niti obrazloženje već da kažem da je ova "šamarčina" korisnicima i neposluh dovelo do toga da slučaj mora biti pravno (a nadam se i medijski) eskaliran. Neka budu ljudi upozoreni kako posluju.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sta znaci nista od Teleta 3 ok cekam jos iduci tjedan ako ne budem otkazao preorder 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma oprostit će im fanatici to kad konzole stignu. Znaju oni da gameri podnose batine bez problema kad droga stigne u poslovnice svi će ljubit kvake i sve će im oprostit i potpisat ugovor bez da trepne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 18:29 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja cu cekat do utorka, to je po njihovom zadnji dan (kako kazu od 3 do 5 dana), a onda cu otkazat makar ce mi zao bit sto necu dobit konzolu al ko ih jebe, necu im novce ostavit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mislioc kaže...
Ma bit će na ljeto Playstationa bez brige strpite se pola godine.

 Treba sada preživjeti do ljeta kada nam zatvore birtije! PS5 dođe kao nekakva utjeha.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
mislioc kaže...
Ma bit će na ljeto Playstationa bez brige strpite se pola godine.

 Treba sada preživjeti do ljeta kada nam zatvore birtije! PS5 dođe kao nekakva utjeha.

 Napokon netko tko shvaća zategnutost situacije. Jab se najrađe objesio sad,imao sam konzolu doma i razmišljam da javim da ću vratit polog i ostavim plej sebi jer nisam siguran da će Tele2 isporučit konzolu dok sam još mlad i lip. 

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kazu najkasnije do utorka ce biti svima isporucene, nama koji smo narucili od 15 9 do 18 11, svi spadamo u prvi val

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma ne znam zašto bi im ovaj put vjerovali. Otkud info?
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To govoris za tele 2 ili općenito? Nama iz svijeta medija govore pred Božić
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel valjaju ove PS 5 slušalice? Da ih kupim ili mogu uzet bolje za te pare?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Govorim o ovim seronjama iz tele 2, dobio odgovor u mailu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice