Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...
Jel valjaju ove PS 5 slušalice? Da ih kupim ili mogu uzet bolje za te pare?

 Sve je to tu negdje. Što se tiče zvuka su stvarno vrhunske. Ali sve što uzmeš u tom cjenovnom rangu će biti slično. Ja sam ih uzeo čisto zato što se dizajnom uklapaju sa PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 19:07 (antimadridista).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Meni su odlicne za 3D zvuk u igrama a cak i za mjuzu su ok , naravno ne Hi-Fi rang 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

Do sad sam se suzdržavao pisanja, ali evo ne mogu više :)

 

Tele2 dno dna, niže ne može. Iako sam od početka imao osjećaj da od toga nema ništa, ipak je neka nada postojala, a svi znamo kaj je nada. 

 

Do sad more chatova, skinuo sam i aplikaciju di se samo odgađalo i prolongiralo slanje. Nisam glup pa sam brzo shvatio kaj je i da konzoli nema, ali sam morao čekati peti dan da pitam gdje je konzola. Inače, Jakov mi je jamčio da dolazi ovaj tjedan, imam i taj razgovor na mailu. Ana, Marija, nema s kim nisam pričao, tj tko me nije lagao. Raskinuti neću, žao mi je radi klinca, kad dođe dođe. Ako ne dođe do kraja godine, onda raskidam. Ako dođe, onda će mi svaki mjesec slati dvije kuverte. U jednoj račun, u drugoj opomenu za prošli mjesec. Znam i ja kasniti i to jako dobro. 

 

prinašalec kaže...
Ja se također suzdržavao od komentiranja da ne spamam ekipi sa svojim problemima. Ali opetovano lažno informiranje korisnika i povlačenje za nos jednostavno su prevršili svaku mjeru. Bezobrazno, nisko i posprdno. Odnos prema korisnicima je tako bahat da ne shvaćam da ne vide kakvu štetu rade ugledu kompanije. Javio sam im se upravo prigovorom u kojem više ne zahtjevam nikakav datum niti obrazloženje već da kažem da je ova "šamarčina" korisnicima i neposluh dovelo do toga da slučaj mora biti pravno (a nadam se i medijski) eskaliran. Neka budu ljudi upozoreni kako posluju.

Znači oni su kao i kupci rezervirali određeni broj konzola kod distributera. Konzole su im obećane na određeni dan. Kad je došao taj dan konzole im nisu isporučene, jer je pretpostavljamo distributer pokrivao svoje kupce jer je i on dobio manji broj konzola. I što bi sad oni trebali napraviti po vama? Vi galamite na njih, oni bi trebali galamiti na svog dobavljača?

Ovakve stvari se dešavaju kod prednaručivanja. Koliko sam vidio i shvatio, ako se na ikoga treba dizati galama to je Sony koji očito nije isporučio potreban (rezervirani) broj konzola i sada to rasteže na nekakve valove...

 

Što bi vi napravili da imate trgovinu, rezervirate kod dobvaljača konzole, prodate ih svojim kupcima i onda vam te konzole ne stignu? Znači netko vas je za*ebao i sad još imati stotine poruka bjesnih kupaca na koje treba odgovarati.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
U tom slučaju bi kontaktirao svoje korisnike koji su prednaručili, objasnio situaciju i uputio na činjenicu da ću ih informirati o daljnjem raspletu. Ne bi govorio da su konzole poslane, da se šalju i da trebaju uskoro stić
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
prinašalec kaže...
U tom slučaju bi kontaktirao svoje korisnike koji su prednaručili, objasnio situaciju i uputio na činjenicu da ću ih informirati o daljnjem raspletu. Ne bi govorio da su konzole poslane, da se šalju i da trebaju uskoro stić

Nisam uhvatio da su pričali kako su konzole poslane. Je li to izuzetak ili je toga bilo puno? Jer ako je jedan studentić iz SZK napravio grešku nakon stotina istih upita ne može se suditi cijeloj kompaniji, ako je to učestalo onda bi se oni trebali zapitati koga zapošljavaju i kakvu obuku prolaze ti ljudi.

 

Bilo kako bilo trebali su barem poslati službenu obavijest svima koji su naručili konzolu, sve drugo je manjak profesionalnosti i kulture.

 

Pretpostavljam da je kod njih trenutno rasulo, trenutno se bore sa silnim raskidima ugovora za pokućni zbog smanjenja limita na 200GB po full brzini. Ovo sa konzolama im je super došlo. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@mzopg muljati i zavaljivati strankama je po tebi uredu? Čovječe zbog sve te idile će biti da sam ispušio konzolu. Ne vjerujem da nisu zna li da im SD neće isporučit sve ili ni jednu konzolu ili neke. Sve svoje planove sam riktao po toj konzoli i danu,tjednu kada će doć. Pošteni odgovor na upit sam dobio i poslao konzolu. To je bilo u utorak,sad najednom istina izlazi na vidjelo i to ne sa njihove strane,bjedno,jadno. Dokaz da svoju klijentelu drže u rangu ovce...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 19:40 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A jel ih mogu spojit na TV? Ono da slušam filmove, serije...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@mzopg muljati i zavaljivati strankama je po tebi uredu? Čovječe zbog sve te idile će biti da sam ispušio konzolu. Ne vjerujem da nisu zna li da im SD neće isporučit sve ili ni jednu konzolu ili neke. Sve svoje planove sam riktao po toj konzoli i danu,tjednu kada će doć. Pošteni odgovor na upit sam dobio i poslao konzolu. To je bilo u utorak,sad najednom istina izlazi na vidjelo i to ne sa njihove strane,bjedno,jadno. Dokaz da svoju klijentelu drže u rangu ovce...

niti najmanje, napisao sam sve u prethodnom postu. tele2 više ni ne postoji, tako da ništa više od ovaca.

e sad, ako si stvarno sve planirao prema njihovim datumima onda si nažalost ispao pomalo naivan, jer svake godine bude isti cirkus sa tim konzolama i to kad je išla ova stara PS4, pogledaj postove sa prethodnih black friday i predblagdanskih akcija, uvijek isti cirkus i stotine nezadovoljnih korisnika, pa se moglo pretpostaviti što će biti sa PS5, mene je iskreno iznenadilo da je SD uopće ispoštovao rokove. ukratko oni su krivi, a kupci su ispali pomalo lakovjerni.

 

Nisam shvatio kome si ti poslao konzolu u utorak... valjda je obrnuto?  ili pišeš iz tele2 ureda. 

 

Sad će black friday, da vidiš koliko će ekipe naručiti stvari iz Kine i onda kad im to stigne u drugom mjesecu 2021. će biti pljuvanja i to je tako svake godine pa nekako znaš unaprijed što te čeka i kako će vjerojatno biti, a sve bolje od toga je dobro došlo.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nazalost nemogu jer nemaju BT nego wi-fi adapter 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, pa već dva dana govore da je sve krenulo u isporuku. Ja osobno imam 3 transkripta s tom info
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovo ispada kao da ste na njuskalu kupili,uplatili novce unaprijed a prodavac vam govori evo Sutra cu poslat. 

Prelose.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@mzopg poslao sam konzolu koju sam prodao,koja mi je stigla iz Ekupi. Momak je uplatio kaparu i rekoh si ajde kad već svima govore da šalju poslat ću mu. Malo je falilo da mu javim da li će novce nazad.

 

Btw: nikad nisam uzimao konzolu preko operatera,sad bi mi se baš ljepo potrefilo da nije takva situacija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li rade slusalice na PC-u i jesu li kvalitetne?

Mislim na SONY PULSE 3D™,Wireless-Headset. ako netko zna iz prve ruke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3ZX1 kaže...

Da li rade slusalice na PC-u i jesu li kvalitetne?

Mislim na SONY PULSE 3D™,Wireless-Headset. ako netko zna iz prve ruke?

 Naravno da rade.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Onda nemas prednarudzbe. Prednarudzbe za prvi val kod Tele2 nisu trajale do 18.11., nego su trajale do negdje sredine 10. mjeseca, kao sto ni nigdje drugdje nisu trajale do 18.11. Ne mozes rezervirati kod svog dobavljaca 1000 konzola, a uzet 10000 prednarudzbi svojih kupaca. Tele2 je napravio odredeni broj rezervacija kod svog dobavljaca/distributera, a taj broj je daleko manji od broja prednarudzbi koje je zaprimio Tele2. Dobavljac Tele2-a je zasigurno isporucio broj konzola koje se ugovorom obvezao isporuciti. To sto nama kupcima Tele2 nije isporucio proizvod manji je problem s pravne strane Tele2-u, dok to sto dobavljac nije isporucio Tele2 konzole veci je problem za dobavljaca. Iskreno, da sam ja dobavljac/distributer ne bi mi palo na pamet zakinuti svog klijenta, u ovom slucaju Tele2 za, ne jednu, deset ili 50 jedinica proizvoda, nego za vise od 1000 sigurno. 

Gamestop u Italiji je jos u 5. mjesecu sto je trajalo do kraja 6. mjeseca, poceo zaprimati prednarudzbe za PS5, uz kaparu od 150€, te je garantirao da ce svojim kupcima isporuciti proizvod na dan izlaska jer ce im u suprotnom vratiti dvostruku kaparu. Kada su pocele sluzbene prednarudzbe u 9. mjesecu Gamestop nije uzimao kaparu, te nije garantirao kupcima sigurnu isporuku 19.11. Ukratko Gamestop je prednarudzbe iz 5. 6. i 9. mjeseca u cijelosti ispunio. 

 

Zasto to ne moze Tele2, a moze infomark ili svijet medija koje su daleko manje i financijski slabije firme od Tele2? Jednostavno, zato sto Tele2 moze podnijeti posljedice neisporucivanja proizvoda. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3ZX1 kaže...

Da li rade slusalice na PC-u i jesu li kvalitetne?

Mislim na SONY PULSE 3D™,Wireless-Headset. ako netko zna iz prve ruke?

Ima frend, stiglo uz preorder, kaze zvuk je dosta dobar/zadovoljavajuc, build quality bas i ne. Buduci da imas dongle USB i bandwidth je ok, zvuk je zadovoljavajuc na svemu (PC, PS5...) dakle fala bogu ne koristi se Bluetooth (koji nije dovoljan za prijenos zvuka u oba smjera) i zbog tog radi na svemu di imas USB.

 

Ali nemas puno izbora bas za $99...iduci skok je onaj na $200 di imas noise cancelling npr QC35 s kablom ili druge sluske s dongleom. Batka je dovoljna za tri dana gaminga.

  

Tako da ok deal.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 20:21 (Mitch).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
3ZX1 kaže...

Da li rade slusalice na PC-u i jesu li kvalitetne?

Mislim na SONY PULSE 3D™,Wireless-Headset. ako netko zna iz prve ruke?

>jesu li kvalitetne?

Zavisi, kupi ces puno bolje slusalice zata te pare ako uzmes zicne kvaliteta je jako relativna ovdje. Dobre su za prosjecnog korisnika. 

 

AKG K 240 MK II,Sennheiser HD 559, AKG Pro Audio K612, Samson Technologies SR850, Beyerdynamic DT 990 etc... to je sve tu negdje cijena ali puno bolja kvaliteta.

 

Nebi me cudilo da su bezicne Sennheiser HD 4.40 bolje.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
champion20 kaže...

Do sad sam se suzdržavao pisanja, ali evo ne mogu više :)

 

Tele2 dno dna, niže ne može. Iako sam od početka imao osjećaj da od toga nema ništa, ipak je neka nada postojala, a svi znamo kaj je nada. 

 

Do sad more chatova, skinuo sam i aplikaciju di se samo odgađalo i prolongiralo slanje. Nisam glup pa sam brzo shvatio kaj je i da konzoli nema, ali sam morao čekati peti dan da pitam gdje je konzola. Inače, Jakov mi je jamčio da dolazi ovaj tjedan, imam i taj razgovor na mailu. Ana, Marija, nema s kim nisam pričao, tj tko me nije lagao. Raskinuti neću, žao mi je radi klinca, kad dođe dođe. Ako ne dođe do kraja godine, onda raskidam. Ako dođe, onda će mi svaki mjesec slati dvije kuverte. U jednoj račun, u drugoj opomenu za prošli mjesec. Znam i ja kasniti i to jako dobro. 

 

prinašalec kaže...
Ja se također suzdržavao od komentiranja da ne spamam ekipi sa svojim problemima. Ali opetovano lažno informiranje korisnika i povlačenje za nos jednostavno su prevršili svaku mjeru. Bezobrazno, nisko i posprdno. Odnos prema korisnicima je tako bahat da ne shvaćam da ne vide kakvu štetu rade ugledu kompanije. Javio sam im se upravo prigovorom u kojem više ne zahtjevam nikakav datum niti obrazloženje već da kažem da je ova "šamarčina" korisnicima i neposluh dovelo do toga da slučaj mora biti pravno (a nadam se i medijski) eskaliran. Neka budu ljudi upozoreni kako posluju.

Znači oni su kao i kupci rezervirali određeni broj konzola kod distributera. Konzole su im obećane na određeni dan. Kad je došao taj dan konzole im nisu isporučene, jer je pretpostavljamo distributer pokrivao svoje kupce jer je i on dobio manji broj konzola. I što bi sad oni trebali napraviti po vama? Vi galamite na njih, oni bi trebali galamiti na svog dobavljača?

Ovakve stvari se dešavaju kod prednaručivanja. Koliko sam vidio i shvatio, ako se na ikoga treba dizati galama to je Sony koji očito nije isporučio potreban (rezervirani) broj konzola i sada to rasteže na nekakve valove...

 

Što bi vi napravili da imate trgovinu, rezervirate kod dobvaljača konzole, prodate ih svojim kupcima i onda vam te konzole ne stignu? Znači netko vas je za*ebao i sad još imati stotine poruka bjesnih kupaca na koje treba odgovarati.

 

Čak ne mora ni to biti. Možda im je softver jednostavno bio loš pa su prodali više nego što imaju.

Ako su se zajebali trebaju pojesti govno i poslati poklone kupcima za ispriku. To je najmanje što mogu učiniti da se kupci ne osjećaju kao govna.

Isto kao i kad se avion prebukira ili otkaže, neće ti reći jebiga, sorry imaš vlak, snađi se, nego će ti platiti hotel, alternativni prijevoz, večeru i sl. Te stvari su u turizmu regulirane. Ovdje očito nisu.

 

Ima na netokraciji baš lijepi video gdje su objasnili kako se naši prodavači ponašaju na blackfriday, a kako u inozemstvu. I kako bi trebali ako im je stalo do kupaca.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 20:36 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bitanga ma netrebaju nama darovi,samo da su bili iskreni. Da su rekli da ce kasniti jer ce rijesiti prvi i drugi val odjednom,jer im se tako vise isplati ili sta vec. Da ne prerasporedjuju ljude po skladistima il vec gdje dva puta,sta ja znam. Vise ne znas da li uopce imaju konzole za ekipu iz prvog vala barem koja im je prva ukazala povjerenje..

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja od tih operatera  niti mobitel nebi kupio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Bitanga ma netrebaju nama darovi,samo da su bili iskreni. Da su rekli da ce kasniti jer ce rijesiti prvi i drugi val odjednom,jer im se tako vise isplati ili sta vec. Da ne prerasporedjuju ljude po skladistima il vec gdje dva puta,sta ja znam. Vise ne znas da li uopce imaju konzole za ekipu iz prvog vala barem koja im je prva ukazala povjerenje..

 

Samo da ne daju 50 GB interneta za mobitel koje nećeš potrošiti... treba biti nešto opipljivo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Čak ne mora ni to biti. Možda im je softver jednostavno bio loš pa su prodali više nego što imaju.

Ako su se zajebali trebaju pojesti govno i poslati poklone kupcima za ispriku. To je najmanje što mogu učiniti da se kupci ne osjećaju kao govna.

Isto kao i kad se avion prebukira ili otkaže, neće ti reći jebiga, sorry imaš vlak, snađi se, nego će ti platiti hotel, alternativni prijevoz, večeru i sl. Te stvari su u turizmu regulirane. Ovdje očito nisu.

 

Ima na netokraciji baš lijepi video gdje su objasnili kako se naši prodavači ponašaju na blackfriday, a kako u inozemstvu. I kako bi trebali ako im je stalo do kupaca.

Slažem se, to bi bilo profesionalno i korektno.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...
champion20 kaže...

Do sad sam se suzdržavao pisanja, ali evo ne mogu više :)

 

Tele2 dno dna, niže ne može. Iako sam od početka imao osjećaj da od toga nema ništa, ipak je neka nada postojala, a svi znamo kaj je nada. 

 

Do sad more chatova, skinuo sam i aplikaciju di se samo odgađalo i prolongiralo slanje. Nisam glup pa sam brzo shvatio kaj je i da konzoli nema, ali sam morao čekati peti dan da pitam gdje je konzola. Inače, Jakov mi je jamčio da dolazi ovaj tjedan, imam i taj razgovor na mailu. Ana, Marija, nema s kim nisam pričao, tj tko me nije lagao. Raskinuti neću, žao mi je radi klinca, kad dođe dođe. Ako ne dođe do kraja godine, onda raskidam. Ako dođe, onda će mi svaki mjesec slati dvije kuverte. U jednoj račun, u drugoj opomenu za prošli mjesec. Znam i ja kasniti i to jako dobro. 

 

prinašalec kaže...
Ja se također suzdržavao od komentiranja da ne spamam ekipi sa svojim problemima. Ali opetovano lažno informiranje korisnika i povlačenje za nos jednostavno su prevršili svaku mjeru. Bezobrazno, nisko i posprdno. Odnos prema korisnicima je tako bahat da ne shvaćam da ne vide kakvu štetu rade ugledu kompanije. Javio sam im se upravo prigovorom u kojem više ne zahtjevam nikakav datum niti obrazloženje već da kažem da je ova "šamarčina" korisnicima i neposluh dovelo do toga da slučaj mora biti pravno (a nadam se i medijski) eskaliran. Neka budu ljudi upozoreni kako posluju.

Znači oni su kao i kupci rezervirali određeni broj konzola kod distributera. Konzole su im obećane na određeni dan. Kad je došao taj dan konzole im nisu isporučene, jer je pretpostavljamo distributer pokrivao svoje kupce jer je i on dobio manji broj konzola. I što bi sad oni trebali napraviti po vama? Vi galamite na njih, oni bi trebali galamiti na svog dobavljača?

Ovakve stvari se dešavaju kod prednaručivanja. Koliko sam vidio i shvatio, ako se na ikoga treba dizati galama to je Sony koji očito nije isporučio potreban (rezervirani) broj konzola i sada to rasteže na nekakve valove...

 

Što bi vi napravili da imate trgovinu, rezervirate kod dobvaljača konzole, prodate ih svojim kupcima i onda vam te konzole ne stignu? Znači netko vas je za*ebao i sad još imati stotine poruka bjesnih kupaca na koje treba odgovarati.

 

Čak ne mora ni to biti. Možda im je softver jednostavno bio loš pa su prodali više nego što imaju.

Ako su se zajebali trebaju pojesti govno i poslati poklone kupcima za ispriku. To je najmanje što mogu učiniti da se kupci ne osjećaju kao govna.

Isto kao i kad se avion prebukira ili otkaže, neće ti reći jebiga, sorry imaš vlak, snađi se, nego će ti platiti hotel, alternativni prijevoz, večeru i sl. Te stvari su u turizmu regulirane. Ovdje očito nisu.

 

Ima na netokraciji baš lijepi video gdje su objasnili kako se naši prodavači ponašaju na blackfriday, a kako u inozemstvu. I kako bi trebali ako im je stalo do kupaca.

Dobit ce poklone kao sto sam i ja dobio od A1 skuplji racun nakon 15 god vjernosti ispred tutleka koji je jadan tek dosao kod njih. Neka budu sretni ak dode plejka u jednom komadu.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vi koji ste uzeli pulse3D sluške, kakve su one? Čitajući recenzije kao svi ih hvale, ali sam negdje pročitao da je nešto slab taj "3D zvuk", a ono što je meni najvažnije - što je sa noise cancellingom? Kakav je on? Ima li ga, nema, kakva su vaša iskustva sa time?

Već je bilo pitanja o tome, ali mene zanima noise cancelling, a koliko sam vidio to nije nitko spomenuo (isprike ako mi je promaklo).

 

Da vam bude lakše (samo za noise cancelling napišite koju riječ):

Kvaliteta zvuka 1-10

Udobnost 1-10

Noise cancelling 1-10

Baterija 1-10

Ukupni dojam 1-10

 

Više vjerujem vama nego nekim recezentima

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije baš tema al dakle trabam bežične slušalice koje bi mogao spojit na TV, PS5 i po mogućnosti PC. Jesu li to ove nove od plejke? Ili može neki savjet koje da uzmem? TV podržava WiFi i Bluetooth
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

@Gogy7

 

Koliko je ovo dobra ponuda?

 

https://www.g2a.com/playstation-plus-card-365-days-psn-north-america-i10000000249027

 

47 eura godinu dana plusa i 20 dolara na kartici.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad kad je Tele2 postao Tele(Mach)...ići će to puno brže minimalno 330m/s pa nadalje:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 21:58 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Cisto sumnjam u noise canceling na plasticnjacama

od 800kn, meni te slusalice izgledaju ko neka kineska jeftinjara.

I build quality bas ne ulijeva povjerenje, ukratko djeluju ko bacen novac.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
za te pare rađe hyperX cloud 2...imam ih ali eto od kada kupio stoje mi u kutiji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice