PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.442
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Prvi AC nakon 3957849 dosadnih nastavaka koji me cak i zanima.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
A vidiš meni je to s brodovima odlično, ploviš sa svojom posadom u avanture, tome se baš radujem. Stvar ukusa jebiga
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

ja sam igrao prvi nastavak, doslovno prvi, black flag i probao odyssey i ugasio nakon 10 min.
ovo mi po slikama izgleda fora.

9 godina
offline
PlayStation 4

Uplodao sam samo 10 minuta gameplaya u nadi da će se Ubisoft smilovati i da mi nece claim video :)

Trenutno je unlisted pa mozete gledati samo preko linka.

 

Usput, podrzite moj kanal, trenutno radim F1 2020 Gameplay VIDEO kojeg ću uploadati poslije, Codemasters je bio ljubazan pa su mi poslali deluxe edition za promociju.

 

AC VALHALLA 1080P GAMEPLAY

 

Moj PC  
5 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Uplodao sam samo 10 minuta gameplaya u nadi da će se Ubisoft smilovati i da mi nece claim video :)

Trenutno je unlisted pa mozete gledati samo preko linka.

 

Usput, podrzite moj kanal, trenutno radim F1 2020 Gameplay VIDEO kojeg ću uploadati poslije, Codemasters je bio ljubazan pa su mi poslali deluxe edition za promociju.

 

AC VALHALLA 1080P GAMEPLAY

 

 

valjda ti neće neku kaznu opaliti, u svakom slučaju kanal sam zapratio 

6 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

 

Usput, podrzite moj kanal, trenutno radim F1 2020 Gameplay VIDEO kojeg ću uploadati poslije, Codemasters je bio ljubazan pa su mi poslali deluxe edition za promociju.

 

 

 

To me zanima. Vidim da dobiva za sada odlične ocjene. Zapratio sam kanal. ;) 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Uplodao sam samo 10 minuta gameplaya u nadi da će se Ubisoft smilovati i da mi nece claim video :)

Trenutno je unlisted pa mozete gledati samo preko linka.

 

Usput, podrzite moj kanal, trenutno radim F1 2020 Gameplay VIDEO kojeg ću uploadati poslije, Codemasters je bio ljubazan pa su mi poslali deluxe edition za promociju.

 

AC VALHALLA 1080P GAMEPLAY

 

 

Samo se zajebavaj, blokirat će ti account pa ćeš plakat onda :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neću više, moram biti oprezan
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Neću više, moram biti oprezan

 

Ja sam jednom stremeao gameplay iz F1 2017 i onda mi je F1 claimala video radi korištenja loga od F1 (u igri se pojavljuje) :-)

Pisalo je da se mogu žaliti, ali ako spušim da mi mogu deaktivirati google account koji koristim za sve... pa se nisam žalio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Uplodao sam samo 10 minuta gameplaya u nadi da će se Ubisoft smilovati i da mi nece claim video :)

Trenutno je unlisted pa mozete gledati samo preko linka.

 

Usput, podrzite moj kanal, trenutno radim F1 2020 Gameplay VIDEO kojeg ću uploadati poslije, Codemasters je bio ljubazan pa su mi poslali deluxe edition za promociju.

 

AC VALHALLA 1080P GAMEPLAY

 

 Ja nikak da se strpim da mi dode u petak. Nakon ove utrke u nedjelju mi se brutalno igra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ima F1 nekakvu svoju vrstu my careera ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma hebes ovaj AC Valhalla,konačno sam se ponadao da ce se vratiti korijenima starih AC igara i da uvedu možda sustav borbe kakav je u Batmanu jer meni osobno je zabavan takav gameplay.Doslovno copy/paste Odiseje(Origins nije imao takve elemente RPG-a i to mi je jedna od najboljih igara).Odiseju sam upalio pola sata i nikad više poslije toga.Dakle,opet nas čeka 150+ sati grindanja,lootanja,kojekakvih pizdarija samo drugi setting.Čim vidim ove brojeve što iskaču iz lika kad ga udarim rolete mi padnu oči,plus ne mozes ubit lika ako nisi njegov level,grindaj jos devetnaest sati ''idi ovdje-donesi ovo questova''.Nadam se da griješim ali čisto sumnjam...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima my team. Pravis svoj tim, trazis sponzore i utrkujes se sa svojim bolidom itd. Veliki je naglasak na to u ovom nastavku. Igra ima 57Gb, nakon 15 giga mozes igrati Australia GP a za my team moras skinuti cijelu igru. Ja skidam cijeli dan i tek sam na 25/57GB 😟
15 godina
online
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ma hebes ovaj AC Valhalla,konačno sam se ponadao da ce se vratiti korijenima starih AC igara i da uvedu možda sustav borbe kakav je u Batmanu jer meni osobno je zabavan takav gameplay.Doslovno copy/paste Odiseje(Origins nije imao takve elemente RPG-a i to mi je jedna od najboljih igara).Odiseju sam upalio pola sata i nikad više poslije toga.Dakle,opet nas čeka 150+ sati grindanja,lootanja,kojekakvih pizdarija samo drugi setting.Čim vidim ove brojeve što iskaču iz lika kad ga udarim rolete mi padnu oči,plus ne mozes ubit lika ako nisi njegov level,grindaj jos devetnaest sati ''idi ovdje-donesi ovo questova''.Nadam se da griješim ali čisto sumnjam...

 

A nekom je zabavno ovo što tebi nije zabavno.

 

BTW, u Odysseyu si itekako mogao ubiti lika koji nije tvoj level. Čak i 10-20 levela više. Samo je trebalo znati iskoristiti weaknesse mercenerya i okolinu protiv njega, i imati jako dobre reflekse.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ma hebes ovaj AC Valhalla,konačno sam se ponadao da ce se vratiti korijenima starih AC igara i da uvedu možda sustav borbe kakav je u Batmanu jer meni osobno je zabavan takav gameplay.Doslovno copy/paste Odiseje(Origins nije imao takve elemente RPG-a i to mi je jedna od najboljih igara).Odiseju sam upalio pola sata i nikad više poslije toga.Dakle,opet nas čeka 150+ sati grindanja,lootanja,kojekakvih pizdarija samo drugi setting.Čim vidim ove brojeve što iskaču iz lika kad ga udarim rolete mi padnu oči,plus ne mozes ubit lika ako nisi njegov level,grindaj jos devetnaest sati ''idi ovdje-donesi ovo questova''.Nadam se da griješim ali čisto sumnjam...

 

Sto ljudi, sto ćudi. Meni je Batman katastrofalan, sve sam ih dobio besplatno, a ukupno sam odigrao sve zajedno sat vremena. Ok, ima nešto i u tome da ne podnosim nikakve DC i Marvel igre ili filmove/serije. 

 

Prethodne AC igre nisam volio niti sam ijednu završio do Originsa. Na Odyssey sam se pak potpuno navukao, odigrao preko 100 sati i tek sam sad pred kraj Atlantis DLC-ja. Samo u taj jedan DLC je uloženo truda koliko neki ne utroše u cijelu igru. Respect. 

 

Valhallu ću gotovo sigurno igrati, sad jedino treba vidjeti hoće li to biti na PS5 ili na PC-ju, preferiram PC. Jedina stvar koju bih ja uklonio iz AC igara su one međuscene kad izađeš iz simulacije. Apsolutni fail, ne znam jel ikog uopće zanima ta priča izvan simulacije.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
big_guy kaže...

Ma hebes ovaj AC Valhalla,konačno sam se ponadao da ce se vratiti korijenima starih AC igara i da uvedu možda sustav borbe kakav je u Batmanu jer meni osobno je zabavan takav gameplay.Doslovno copy/paste Odiseje(Origins nije imao takve elemente RPG-a i to mi je jedna od najboljih igara).Odiseju sam upalio pola sata i nikad više poslije toga.Dakle,opet nas čeka 150+ sati grindanja,lootanja,kojekakvih pizdarija samo drugi setting.Čim vidim ove brojeve što iskaču iz lika kad ga udarim rolete mi padnu oči,plus ne mozes ubit lika ako nisi njegov level,grindaj jos devetnaest sati ''idi ovdje-donesi ovo questova''.Nadam se da griješim ali čisto sumnjam...

 

Sto ljudi, sto ćudi. Meni je Batman katastrofalan, sve sam ih dobio besplatno, a ukupno sam odigrao sve zajedno sat vremena. Ok, ima nešto i u tome da ne podnosim nikakve DC i Marvel igre ili filmove/serije. 

 

Prethodne AC igre nisam volio niti sam ijednu završio do Originsa. Na Odyssey sam se pak potpuno navukao, odigrao preko 100 sati i tek sam sad pred kraj Atlantis DLC-ja. Samo u taj jedan DLC je uloženo truda koliko neki ne utroše u cijelu igru. Respect. 

 

Valhallu ću gotovo sigurno igrati, sad jedino treba vidjeti hoće li to biti na PS5 ili na PC-ju, preferiram PC. Jedina stvar koju bih ja uklonio iz AC igara su one međuscene kad izađeš iz simulacije. Apsolutni fail, ne znam jel ikog uopće zanima ta priča izvan simulacije.

 

To je još jedina stvar koja te igre čini assasins creedovima, barem što se priče tiče. A udri me lopatom kolko je dosadno. ako baš moraju to bi trebali napraviti kao cutscene od 3 minute i gotovo

 

Inače, ja sam uživao i u originsu, odysseyu, a vjerujem da ću i u valhali

13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi mrze Ubisoft jer svakih godinu-dvije izbacuju istu igru samo na drugoj mapi. Ali onda kad developeri kao CD Project Red ili Naughty Dog uzmu 5 godina da naprave igru kako spada i bude i koja odgoda, onda opet ni taj pristup ne valja. Odlučite se. Ne možeš i jedno i drugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
PlayStation 4

Volim nordijsku tematiku pa sam jedva čekao novi AC. Prema do sada viđenom - đabe sam čekao.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Ljudi mrze Ubisoft jer svakih godinu-dvije izbacuju istu igru samo na drugoj mapi. Ali onda kad developeri kao CD Project Red ili Naughty Dog uzmu 5 godina da naprave igru kako spada i bude i koja odgoda, onda opet ni taj pristup ne valja. Odlučite se. Ne možeš i jedno i drugo.

 

ja ne mrzim nikoga. neku igru ću kupiti a neku ne. protiv odgađanja nemam ništa ako se dogodi jednom, pogotov ako dev na neke stvari ne može utjecati. Neki dan sam malo poludio na CDPR zbog odgode, ali sam na tamošnjoj temi kada sam vidio zadnji gameplay rekao da sam bio u krivu i da mi je jasno i da još koji put odgode. Ta igra je podignuta od temelja tako da kužim. Iako mi je draži pristup npr AC Valhale gdje nisu naveli točan datum izlaska, smatram da je tako trebao i CDPR, al dobro nema veze.

 

A zanimljivo da si naveo Naughty Dog, jer je last of us 2 sličan jedinici kao Odyssey Originsu. Jedino je Ubisoftu trebalo dosta manje vremena da ih izbace. Još nisam završio TLOU2 i iskreno većinom uživam u igri, ali je činjenica da je gameplay izuzetno sličan originalu.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nisam primjetio neku razliku u gameplayu izmedu tlou 1 i 2.

AI koji su nahvalili toliko i nije bas toliko prepametan,

dodali su neke nove stvarčice kao puzanje ali sve u svemu.

Slicno ako ne i isto. Cini mi se jedino da stealth killl vremenski duze traje u 2 nego u 1.

Mozda je do tezine igre, ali dosta dugo traje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2020 19:44 (bloodborne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Ljudi mrze Ubisoft jer svakih godinu-dvije izbacuju istu igru samo na drugoj mapi. Ali onda kad developeri kao CD Project Red ili Naughty Dog uzmu 5 godina da naprave igru kako spada i bude i koja odgoda, onda opet ni taj pristup ne valja. Odlučite se. Ne možeš i jedno i drugo.

 

Ljudi mrze Ubisoft jer je bitno da se nekog mrzi, ko papagaj.

 

A di si baš našao CDPR kao primjer kako spada igre. Witcher 3 je isto igra sa milijun nebitnih upitnika na mapi koja nije ništa tehnički bolja, plus imala je hrpu tehničkih nedostataka na releaseu. Toliko o hvaljenom CDPRu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2020 21:00 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igrao sam Witcher pola sata, Origins pola sata, Odyssey nisam ni igrao zbog originsa. Cim vidim da igra ima fetch questove odmah ju zaobilazim u sirokom luku. Necu igrati ni Cyberpunk iako sam slab na tech/neo noir. Zao mi je sto nisam igrao Odyssey jer obozavam mitologiju. Radije bih kracu story driven igru nego Open world fetch quest igru.
Ako nam je buducnost gaminga SP igre od 60h po 75$ i MP BR od 10 minuta sadrzaja onda nam nema spasa.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Igrao sam Witcher pola sata, Origins pola sata, Odyssey nisam ni igrao zbog originsa. Cim vidim da igra ima fetch questove odmah ju zaobilazim u sirokom luku. Necu igrati ni Cyberpunk iako sam slab na tech/neo noir. Zao mi je sto nisam igrao Odyssey jer obozavam mitologiju. Radije bih kracu story driven igru nego Open world fetch quest igru.
Ako nam je buducnost gaminga SP igre od 60h po 75$ i MP BR od 10 minuta sadrzaja onda nam nema spasa.

 Ima Witcher dosta kvalitetan i dug main story, pogotovo sa ekspanzijama. Nisam uopce rjesavao repetitivne upitnike pa mi je svejedno najbolja SP igra koju sam igrao :) Mozda da joj das ipak sansu?

 

Inace, za boldirano se stvarno slazem. Ja takodjer uzivam u dobroj prici i prije odaberem story-focused igru nego nesto sto smo vec vidjeli puno puta.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lakše malo Bitanga... ne pričamo o tome da je Witcheru 3 trebala godina dana patchiranja. :)

U suštini je W3 jedan veliki fetch quest, ali barem su se potrudili da tako ne izgleda.

Ubisoft ne sakriva da radi igre za ekipu kojoj je samo bitna količina sadržaja bez obzira na kvalitetu. A sad, je li 50h jako dobrog sadržaja bolje od 150h prosječnog, zna svatko za sebe.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jebiga ljudi, stvarni život je fetch quest. Kad odeš do pekare po kruh to je fetch quest. Ne znam što netko može želiti od igre koja je primarno nasilna, ideš negdje, ubiješ nekoga i doneseš nešto nazad.
W3 je imao priču oko svih questova, tko ima želju poslušati tu priču i uživiti se taj će imati odlično iskustvo. Tko ne želi ne treba kupiti igru naravno.

Ali eto nek mi netko da neku ideju/primjer kako bi mogao izgledati nekakav ne-fetch quest u open world igri, jedva čekam da čujem.
Ono što je W3 ponudio i što će CP2077 ponuditi je više mogućnosti obavljanja i završetaka questa, i utjecaj mnogih questova i odluka na sam kraj. Ja ne vidim kako se to drugačije može napraviti.

SW Kotor 1 i 2 su imali sve redom fetch questove pa nas je masa to gutala ko drogu. WoW je bio veliki fetch quest pa nam je i to bio heroin. Ja ne znam kaki može biti quest osim fetcha
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

 Ima Witcher dosta kvalitetan i dug main story, pogotovo sa ekspanzijama. Nisam uopce rjesavao repetitivne upitnike pa mi je svejedno najbolja SP igra koju sam igrao :) Mozda da joj das ipak sansu?

 

Inace, za boldirano se stvarno slazem. Ja takodjer uzivam u dobroj prici i prije odaberem story-focused igru nego nesto sto smo vec vidjeli puno puta.

 

A story focused igra nije isto nešto što smo vidjeli puno puta?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hambrle kaže...

 Ima Witcher dosta kvalitetan i dug main story, pogotovo sa ekspanzijama. Nisam uopce rjesavao repetitivne upitnike pa mi je svejedno najbolja SP igra koju sam igrao :) Mozda da joj das ipak sansu?

 

Inace, za boldirano se stvarno slazem. Ja takodjer uzivam u dobroj prici i prije odaberem story-focused igru nego nesto sto smo vec vidjeli puno puta.

 

A story focused igra nije isto nešto što smo vidjeli puno puta?

 Ne zaje... znas na sta sam mislio konkretno u ovom kontekstu :) Nema puno dobrih story-focused igara. Odnosno, puno vise ima genericnih open world igara nego dobrih story igara.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 0:52 (Hambrle).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Lakše malo Bitanga... ne pričamo o tome da je Witcheru 3 trebala godina dana patchiranja. :)

U suštini je W3 jedan veliki fetch quest, ali barem su se potrudili da tako ne izgleda.

Ubisoft ne sakriva da radi igre za ekipu kojoj je samo bitna količina sadržaja bez obzira na kvalitetu. A sad, je li 50h jako dobrog sadržaja bolje od 150h prosječnog, zna svatko za sebe.

 

Dosta teške izjave. Što je to tebi etalon kvalitetnog sadržaja?

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

 Ne zaje... znas na sta sam mislio konkretno u ovom kontekstu :) Nema puno dobrih story-focused igara. Odnosno, puno vise ima genericnih open world igara nego dobrih story igara.

 

Ne znam, nisam prebrojavao. Možda imaš neku statistiku.

 

Meni su story igre sve jednake, i sve su QTE igre više manje.

Kad vidiš jednu, vidio si ih sve. Imaš priču, imaš uske prolaze i više manje iste logičke zagonetke koje su time-sink i potpuno su linearne.

Da Telltale nije propao imali bi danas valjda još 5 novih takvih igara.

 

Masu puta je kompliciranije napraviti igru poput Odysseya gdje se igrač može kretati bilo gdje i bilo kojim redoslijedom rješavati misije, a da na kraju sve štima.

Naravno, nekom je glup Odyssey, nekom je glup Bloodbourne, nekom je glup CoD, nekom Fifa, a nekom Tomb Raider.

 

Ja trenutno igram Ubisoftov Anno 1800, tog ni nema na konzoli što je šteta. Priča je skoro nepostojeća :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo lik nasao kernel exploit za PS4 do verzije 7,02 koji uz web exploit daje svakakve mogucnosti. Trenutno zadnji javni web exploit je 6,72 tako da ce se uskoro moci modifikovati 6,72 - 7,02 verzije.

 

https://twitter.com/theflow0/status/1280224554393178122

 

https://hackerone.com/reports/826026

 

PlayStation rewarded theflow0 with a $10,000 bounty.
Mar 26th (3 months ago)

Hi @theflow0,

Thank you very much for the report!
We have reproduced your findings, we have decided to rate the severity of this report as high and award you a $10,000 bounty.

Thanks again!

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice