PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.906.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Džizs, konami svake godine laprda o nečem velikom, 'King is Back' i tomu slične baljezgarije, a igra iz godine u godinu sve lošija te je gap u bazi onih koji igraju fifu i pes sve veći i veći.

Mislim izaći s onakvim contentom kakav ima pes je za zatvor.

P.S.
Još uvijek imam noćne more od njihovog zadnjeg prelaska na nešto veće, PES 2014 je najgora igra koju sam ikad igrao, ne samo sportska nego općenito.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 19:21 (m77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Završio Last of Us part II malo dugačka, ali super igra.

Mislim da su ljudi pretjerano reagirali na cmakanje cura nije bilo ništa strašno. Bilo je i normalne akcije zguz* 

Dvije super igre za kraj ere PS4    Ghost of Tsushima i Last of us 2.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Džizs, konami svake godine laprda o nečem velikom, 'King is Back' i tomu slične baljezgarije, a igra iz godine u godinu sve lošija te je gap u bazi onih koji igraju fifu i pes sve veći i veći.

Mislim izaći s onakvim contentom kakav ima pes je za zatvor.

P.S.
Još uvijek imam noćne more od njihovog zadnjeg prelaska na nešto veće, PES 2014 je najgora igra koju sam ikad igrao, ne samo sportska nego općenito.

 Ja mislim da bi ih ti trebao tužiti kako su te zajebali.  i razočarali.

E da su mi tvoji problemi da se naspavam omg.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
m77 kaže...
Džizs, konami svake godine laprda o nečem velikom, 'King is Back' i tomu slične baljezgarije, a igra iz godine u godinu sve lošija te je gap u bazi onih koji igraju fifu i pes sve veći i veći.

Mislim izaći s onakvim contentom kakav ima pes je za zatvor.

P.S.
Još uvijek imam noćne more od njihovog zadnjeg prelaska na nešto veće, PES 2014 je najgora igra koju sam ikad igrao, ne samo sportska nego općenito.

 Ja mislim da bi ih ti trebao tužiti kako su te zajebali.  i razočarali.

E da su mi tvoji problemi da se naspavam omg.

 Wow, doslovno najgluplji mogući respond...tema je PS4 tj. igrice, neznam o kojim drugim problemima bi trebao drobiti ovdje, otkupnoj cijeni ječma, nestašici hrane i vode u Africi, neznam, daj ti sugestiju, bilo što da pokažemo da su problemi neke igrice beznačajni u odnosu na tu xyz temu.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
hummer0 kaže...
m77 kaže...
Džizs, konami svake godine laprda o nečem velikom, 'King is Back' i tomu slične baljezgarije, a igra iz godine u godinu sve lošija te je gap u bazi onih koji igraju fifu i pes sve veći i veći.

Mislim izaći s onakvim contentom kakav ima pes je za zatvor.

P.S.
Još uvijek imam noćne more od njihovog zadnjeg prelaska na nešto veće, PES 2014 je najgora igra koju sam ikad igrao, ne samo sportska nego općenito.

 Ja mislim da bi ih ti trebao tužiti kako su te zajebali.  i razočarali.

E da su mi tvoji problemi da se naspavam omg.

 Wow, doslovno najgluplji mogući respond...tema je PS4 tj. igrice, neznam o kojim drugim problemima bi trebao drobiti ovdje, otkupnoj cijeni ječma, nestašici hrane i vode u Africi, neznam, daj ti sugestiju, bilo što da pokažemo da su problemi neke igrice beznačajni u odnosu na tu xyz temu.

 m77

Igram PES već od samih početaka nekih 20 g. i zadnjih 10 g. uvijek se nađe neki cmizdravac koji ocjenjuje igru kao nije to to igrači kao da su progutali metlu itd..

To je igra i naravno da ne može izgledati kao TV prijenos.

Nije nikakva realna simulacija full je zabavna i ako upališ prijašnje verzije 10 g i više izgleda fantastično u današnje vrijeme.

P.S. pogotovo ako igraš sa ekipom doma.

P.S.S. nisi shvatio moj odgovor. Tvoj problem sa PES-om je pičkin dim. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 11:02 (hummer0).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Fifa svojom atmosferom skoro pa i izgleda kao tv prijenos,da budemo iskreni,naspram PESa.Kad vidim one bannere konami iza gola i cujem komentatore smraci mi se.Ne igram ni jednu ni drugu igru,da ne bi bilo da sam fanboy.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Kaj se pes ili fifa u danasnje vrijeme isplati kupit svake godine ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
FIFA da ak igraš samo FUT.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
@hummer0
Nije kraj ps4 ere, dolaze morales i ostali (ne svi, ali jbg) na ps4:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam sto svi ocekuju Miles Morales Spidermana, igra ce biti svega par sati, 5-6 h maximalno. To je standalone expanzija za proslog spidermana.
Da ta igra nesto valja prodavali bi ju po punoj cijeni. Obicni precjenjeni DLC umotan u cross gen celofan.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Neznam sto svi ocekuju Miles Morales Spidermana, igra ce biti svega par sati, 5-6 h maximalno. To je standalone expanzija za proslog spidermana.
Da ta igra nesto valja prodavali bi ju po punoj cijeni. Obicni precjenjeni DLC umotan u cross gen celofan.

 Eto na sad. Ne valja vam kad prodaju igre od 6 sati po manjoj cijeni i ne valja kad se Crash kao kvalitetna igra od 6 sati prodaje po punoj cijeni. Koje je onda rješenje? Sve igre koje traju 6 sati ili manje maknuti sa tržišta ili šta? Odigrao sam u životu brdo igara koje traju 6-8 sati i bio zadovoljan. Ne moram na svakoj igri potrošiti pola života da bi bilo dobro.

 

Ovaj Spiderman će biti nešto kao Uncharted Lost Legacy. I to mi je bilo čisto ok.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 15:41 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Slazem se... 6-8 je vec ok Ali 3-6 nikako. Za punu cijenu mi je optimalno 8-10 sati ako je linearna story igra. Sve preko mi je previše
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Slazem se... 6-8 je vec ok Ali 3-6 nikako. Za punu cijenu mi je optimalno 8-10 sati ako je linearna story igra. Sve preko mi je previše

 

ma gle, ok je da je to tvoj ukus, ali meni je to premalo. Da dajem za igru od 8 sati 600 kn?? Pa to nije normalno, počnem u petak, u nedjelju ujutro nemam šta raditi, pa tko je tu lud? 600 kn? Ne ne, ne dolazi u obzir. A najveće prevare su te igre od 4 sata koje koštaju 40-50 eura.

 

 

14 godina
offline
PlayStation 4

Gledaj, nije to koliko igra traje jedini argument za cijenu i kvalitetu

Ima brdo igara od 6-8 sati koje ću zauvijek zapamtiti. Dok sam recimo Fallout 4 (prva duža igra koja mi je sad pala na pamet) igrao preko 100 sati i žao mi je što sam kupio tu igru po punoj cijeni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
crash bandicoot 1 sat=100kn
minimalna radnička brutto satnica=25kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni je žao ljudi koji su fallout 76 kupili po punoj cijeni.

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav,može li mi tko reći dali  funkcionira na HR  računu ako se kupi ps+ pretplata za godinu dana preko neke strane  stranice,recimo npr.cdkeys ili slično? 

Dosta je jeftinije,samo me zanima dali kod prolazi budući da tamo piše regija  USA .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Atomic-7 kaže...

Pozdrav,može li mi tko reći dali  funkcionira na HR  računu ako se kupi ps+ pretplata za godinu dana preko neke strane  stranice,recimo npr.cdkeys ili slično? 

Dosta je jeftinije,samo me zanima dali kod prolazi budući da tamo piše regija  USA .

 ne

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Gledaj, nije to koliko igra traje jedini argument za cijenu i kvalitetu

Ima brdo igara od 6-8 sati koje ću zauvijek zapamtiti. Dok sam recimo Fallout 4 (prva duža igra koja mi je sad pala na pamet) igrao preko 100 sati i žao mi je što sam kupio tu igru po punoj cijeni.

 

trajnost nije. vrijeme moje zabave je. to je zapravo najjači adut bilo koje igre. koliko dugo će me držati zaokupljenim odnosno zabavljenim, a ne koliko treba da ju se završi. 

 

a igrao sam itekako igara koje su me dugo vremena držale zabavljenim, baš gdje sam htio igrati i igrati. Ni jedne igre 8-10 sati se ne sjećam. Ni jedne. Persona 5 mi je apsolutni prvak kako treba izgledati igra koju platim 550 kn. Odigrao sam 30 sati (nisam došao ni do pola), a ne mogu je se zasititi. Samo čekam kad ću nastaviti. E to je ono što ja namjeravam potaknuti svojim novcem. Ne moramo se mi slagati, svatko zna što njemu odgovara, osobno ću dati više novaca developerima koji su izbacili dugačku igru koju obožavam igrati svaku minutu

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dobio sam potvrdu, Miles Morales ce trajati oko 5 sati, kaze mi izvor da je igra dobra ali po trajanju je kao RE3 sto je i ocekivano.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

meni ju baš frend treba posuditi... gledao sam 20 min walkthrougha cini se fora
nisam nikada igrao nista slicno. i slazem se s obojicom, mene je shadow of tomb raider
drzao/la kako god dosta zabavljenim i prikeljenim za ekran.

 

iako nije najbolja igra koju sam igrao i poprilicno je repetitivna, ali istrazivanje
grobnica skakutanje mi je bilo nesto prezabavno isti slucaj i sa U4
to bi cak trebao opet i odigrati a shadow platinirati ( na 97% sam ).

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Shadow of Tomb Raider je odlican, jedna od rijetkih igrica gdje zbilja zelim skoro pa svaku lokaciju (grobnicu, kriptu itd.) istraziti. Nije taj level kao Uncharted 4 ali nije ni nesto daleko, neke stvari radi bolje kao sto je istrazivanje, no minus je slabije napucavanje i prica

 

Vjerujem da ce Ghost of Tshusima biti u ovom rangu zabave, cekam da malo pojefitini...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni pak Shadow of Tomb Raider nije nikako sjeo.Doduse bio mi je predosadan.Prethodna 2 sam odigrao sa guštom,ovaj mi je bio cisti c/p obe igre.Ni sama grafika mi nije sjela.Jbg 100 ljudi 100 cudi.Zato sad maksimalno gustam u TLOU2

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

ma kazem ima X boljih igara, ali me za shadow i infamous 2nd son nesto drzalo
prikeljio sam se za ekran.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps Now igre za Listopad
Days Gone, Medievil, Trine 4, Steel Rats


Ps Plus igre su NFS Payback i Vampyr,
Dostupne su od 11h
Moj PC  
6 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zar je Ghost of Tsushima toliko dobar da mu nikako ne pada cijena

Izasla je tjedan dana nakon tlou2 i vidio sam da tlou2 prodaju cak i po 200,max 250.GOT ima relativno malo na oglasu i svi su po 300-350..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Je, igra izgleda kao da je s PS5
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja ću pričekati updejt za PS5. Ne pada mi na pamet sad igrati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ja ću pričekati updejt za PS5. Ne pada mi na pamet sad igrati.

Zasto,vidis da kolega iznad kaze da izgleda kao da je sa ps5 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Zar je Ghost of Tsushima toliko dobar da mu nikako ne pada cijena

Izasla je tjedan dana nakon tlou2 i vidio sam da tlou2 prodaju cak i po 200,max 250.GOT ima relativno malo na oglasu i svi su po 300-350..

Malo ljudi ga je kupilo pa je cijena visoka, evo ja ga sutra platiniram pa će ići za 290 ( ako ćeš je pokupit u Vinkovcima, 300 sa slanjem Tiskom)... Lova unaprijed :-) Ali stvarno je za uživanje

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice