PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.794.766
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

A je mozda je zastarjela, ali crysis je jos stariji pa je imao 100x bolji gameplay 😁😂

 

Da nisam jos zavrsio tlou 2 sad sam tek dosao u onaj dio grada kada te cekaju sa psima.

Po pitaju storya jedino sto mi je dosad bilo super je dio kad su ellie i joel bili u muzeju povijesti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
RADICAL RABBIT STEW
Zanimljiva indie side scrolling puzzle igra. Igrate kao kuhar i cilj vam je strpati zečeve u lonac tako sto ih opalite kuhacom po straznjici. No put do lonca nije jednostavan, morate stvoriti put guranjem ili razbijanjem blokova. Igra ima preko 50 zanimljivih levela rasporedenih u 3 svijeta i 10ak boss bitki. Iznenadio sam se koliko je igra zabavna i zanimljiva, neke zagonetke su dosta teske ali ne preteske. Igra uz Singleplayer nudi i Couch Multiplayer.
Igra izlazi 16. Srpnja i jedna je od rijetkih indie igara u kojoj sam uživao.
Ako trazite puzzle igru za klince ili couch coop toplo ju preporučujem.
Nisam nasao niti jednu manu i stvarno sam uzivao u 4 do 5 sati koliko igra nudi.
7/10
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Far Cry 3 ima sad već zastarjele mehanike. Sve u svoje vrijeme, stvari se brzo mijenjaju. Meni je FC3 kad je izašao bio stvarno top, možda i najbolja igra koju sam igrao te godine. Ali eto sad gledam gameplay i izgleda mi bezveze za današnje vrijeme.

 I to mi je zadnji Far Cry kojeg sam odigrao. Kolko sam vidio svi iduci su ista stvar samo nabacano vise stvari

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
PlayStation 4

Igra tko Ghost Recon Breakpoint? Wildlands sam baš uživao. Koliko sam uspio pročitati sada sredinom mjeseca misle ubaciti ai suborce. Nikako mi nije jasno da su nakon Wildlands i najave ove Breakpointa izbacili ta 3 suborca. Razni trajleri i najave i onda ono udarno nema u igri? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Igra tko Ghost Recon Breakpoint? Wildlands sam baš uživao. Koliko sam uspio pročitati sada sredinom mjeseca misle ubaciti ai suborce. Nikako mi nije jasno da su nakon Wildlands i najave ove Breakpointa izbacili ta 3 suborca. Razni trajleri i najave i onda ono udarno nema u igri? 

 

Ja sam igrao dosta, ali se nisam nikako mogao naviknuti na setting. Bolivija mi je vrh vrhova, a ovo futurističko mi je čisto sranje.

Nećeš ništa propustiti ako ne igraš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Baš to što si napisao futurističko sranje me najviše do sada odbijalo da kupim igru. Sad je 109 kn. Po meni su totalno to fulali nakon Bolivije i narko kartela sada nekakav otok i pustoš. Šteta!

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Stariš, isto ko i ja. :-)

Baš si kontam stalno kak mi treba novi proc da mogu vrtit nove igre u max FPSu, a onda se pitam pa što ću uopće igrati kad mi je sve AAA postalo glupo, a za sve ostale normalne igre mi je dobar i moj i7 6700K.

 Izgleda da je to u pitanju. Jebemu, pa šta ću raditi ako neću igrati igre?! Heklati?! 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Stariš, isto ko i ja. :-)

Baš si kontam stalno kak mi treba novi proc da mogu vrtit nove igre u max FPSu, a onda se pitam pa što ću uopće igrati kad mi je sve AAA postalo glupo, a za sve ostale normalne igre mi je dobar i moj i7 6700K.

 Izgleda da je to u pitanju. Jebemu, pa šta ću raditi ako neću igrati igre?! Heklati?! 

 

 

 Ne smatram se bas previse starim imam 28 god, ali razumijem bitangu ne tako davno sam pisao

 kako ako.provedem vise od 5-10h mjesecno na ps-u mi uvijek prode kroz glavu kako sam to vrijeme mogao

 kvalitetnije "potrositi" evo npr. imam tlou2 od prvog dana na 9h gameplaya sam frendu sam ju game shareo 

 prosao ju je u 4 dana. Ne znam kako kaze bitanga zasitis se ne interesira te vise, jednostavno kao da sam prerastao te  

 neke stvari, gledam jucer 30 min far cry primal gameplaya ( izgleda super ), ali ne zamisljam se ili citaj ne vidim se

 kako to igram, odnosno kupio bi upalio na 1-2h i onda sljedeca 3 mj nebi taknuo. Fallen order sam prosao u 3mj 

 i to ne zato jer je dugacka, nego evo doslo je ljeto sjednem na bicikl slusalice u uho i gas u sumu nakon posla.

 Ako nije to onda s curom ispijam nove pive koje jos nisam probao. 😁 Gaming je postao povremena razbibriga

 a zivot je postao zabavniji od onog virtualnog, iako volim tu sa vama tipkat o igrama pa cak i kada nam se misljenja razilaze.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

samo nemoj govoriti piva i bit će sve super, odma su i igre bolje 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Ne smatram se bas previse starim imam 28 god, ali razumijem bitangu ne tako davno sam pisao

 kako ako.provedem vise od 5-10h mjesecno na ps-u mi uvijek prode kroz glavu kako sam to vrijeme mogao

 kvalitetnije "potrositi" evo npr. imam tlou2 od prvog dana na 9h gameplaya sam frendu sam ju game shareo 

 prosao ju je u 4 dana. Ne znam kako kaze bitanga zasitis se ne interesira te vise, jednostavno kao da sam prerastao te  

 neke stvari, gledam jucer 30 min far cry primal gameplaya ( izgleda super ), ali ne zamisljam se ili citaj ne vidim se

 kako to igram, odnosno kupio bi upalio na 1-2h i onda sljedeca 3 mj nebi taknuo. Fallen order sam prosao u 3mj 

 i to ne zato jer je dugacka, nego evo doslo je ljeto sjednem na bicikl slusalice u uho i gas u sumu nakon posla.

 Ako nije to onda s curom ispijam nove pive koje jos nisam probao. 😁 Gaming je postao povremena razbibriga

 a zivot je postao zabavniji od onog virtualnog, iako volim tu sa vama tipkat o igrama pa cak i kada nam se misljenja razilaze.

 

Ti si pak premlad, još imaš očekivanja od života :-P

 

Bajk je super, tak sam ja prošlo ljeto... 1700km na specki, skoro svaki dan po 40-70km.

Onda sam si sjebo vrat od previše bajka i drndanja, pa sad ni to ne mogu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam isto na bajku. Osim što svaki dan idem na posao biciklom, vikendom vozim duže rute. Ali Slavonija je dosadna za popizditi. Pičiš samo ravno. Ajd Baranja je malo zanimljivija, ali to sam sve već prošao. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

samo nemoj govoriti piva i bit će sve super, odma su i igre bolje 

 

 Igrice i piva to smatram tipfelerom i provokacijom  

Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

 Ne smatram se bas previse starim imam 28 god, ali razumijem bitangu ne tako davno sam pisao

 kako ako.provedem vise od 5-10h mjesecno na ps-u mi uvijek prode kroz glavu kako sam to vrijeme mogao

 kvalitetnije "potrositi" evo npr. imam tlou2 od prvog dana na 9h gameplaya sam frendu sam ju game shareo 

 prosao ju je u 4 dana. Ne znam kako kaze bitanga zasitis se ne interesira te vise, jednostavno kao da sam prerastao te  

 neke stvari, gledam jucer 30 min far cry primal gameplaya ( izgleda super ), ali ne zamisljam se ili citaj ne vidim se

 kako to igram, odnosno kupio bi upalio na 1-2h i onda sljedeca 3 mj nebi taknuo. Fallen order sam prosao u 3mj 

 i to ne zato jer je dugacka, nego evo doslo je ljeto sjednem na bicikl slusalice u uho i gas u sumu nakon posla.

 Ako nije to onda s curom ispijam nove pive koje jos nisam probao. 😁 Gaming je postao povremena razbibriga

 a zivot je postao zabavniji od onog virtualnog, iako volim tu sa vama tipkat o igrama pa cak i kada nam se misljenja razilaze.

 

Ti si pak premlad, još imaš očekivanja od života :-P

 

Bajk je super, tak sam ja prošlo ljeto... 1700km na specki, skoro svaki dan po 40-70km.

Onda sam si sjebo vrat od previše bajka i drndanja, pa sad ni to ne mogu :-)

 Ja sam se pak sa downhill-a prebacio na sumu, pogotovo nakon sto su mi mrknuli moj glory.

 Nikad taj bajk nisam prezalio a skupljao kao klinac gotovo 2 god za njega.

 A i realno u hrv barem u zgu i okolici imam samo sljeme rijetko kad smo otisli do.slovenije, velebita.

 sad mi je šuma novi dom, vec sam prijateljski nastrojen i sa komarcima hahah...

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
AFARON kaže...

Blago svima nama kada živimo u vremenima u kojima je priča neke igre gorući problem..

 

Je je, točno je to gorući problem, to smo i naveli odmah na početku rasprave. Obožavam kada padobranci kao ti ulete u neku raspravu da nam objasne da se bezveze raspravljamo, kad je ionako HDZ na vlasti i država je u kreditima do grla

 

Niste me dobro razumjeli, nemam ništa protiv diskusije o priči u igri. Samo sam htjeo reći da objektivno živimo u dobrim vremenima uzevši u obzir da nas takve stvari muče. Loše sam se izrazio pa je kontekst ispao sarkastičan, moja greška.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 14:53 (AFARON).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jeste pogledali koji review od Ghost of Tsushima? Mišljenja?
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 16:58 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jeste pogledali koji stream od Ghost of Tsushima? Mišljenja?

 

Nisam baš gledao streamove, ali recenzije su jako dobre. generalno oko 85%, ili 8.5-9/10

 

Nitko ne kaže da je igra savršena, i čak vidim da ima neke probleme kojih su se neki ljudi ovdje pribojavali, tipa repetativni side questovi. Ali ima dosta pozitivnih stvari, svatko nek pogleda i nek odluči

 

Ako slučajno koga zanima, YongYea i SkillUp su objavili recenzije i obojica su oduševljeni s igrom, mislim da nije loše za pogledati. Ne žeilm tu prtljati neku propagandu u njihovu korist, ali oni su mi stvarno super i uvijek volim čuti njihovo mišljenje kad idem uzeti igru.

 

Inače volim japansku/samurajsku kulturu pa me ova igra baš zanima, i još neke aspekte igre uspoređuju sa filmovima Akire Kurosawe, što mi je super. Al nemojte ga pomiješati sa Asom Akirom, ona ima drugačije filmove :)

 

 

9 godina
offline
PlayStation 4

 

sam da nastavim za Ghost of Tshushima, malo sam pročitao više recenzija i kad je borba u pitanju zvučio kao da recenzenti nisu igrali istu igru. Neki kažu da je prekoplicirana, neki da je prejednostavna, neki kažu buttonsmashing, neki kažu kopija asssasins creeda.

 

ja ne znam jel ti ljudi uopće odigraju igru kako spada

 

edit: ACG kaže "one of the most enjoyable games I played this year, definitley worth buying"

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 17:37 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Duhovi Cučime su izgleda jebena igra

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

sam da nastavim za Ghost of Tshushima, malo sam pročitao više recenzija i kad je borba u pitanju zvučio kao da recenzenti nisu igrali istu igru. Neki kažu da je prekoplicirana, neki da je prejednostavna, neki kažu buttonsmashing, neki kažu kopija asssasins creeda.

 

ja ne znam jel ti ljudi uopće odigraju igru kako spada

 

edit: ACG kaže "one of the most enjoyable games I played this year, definitley worth buying"

 evo i skillup

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jeste pogledali koji review od Ghost of Tsushima? Mišljenja?

 Obicno kad ih gledam vise je zbog samog gameplaya nego li tudeg misljenja.

 Zadnje sto sam gledao je bilo state of play posvecen got-u.

 

 I komentar je i dalje isti igra izgleda dobro, ali nista pretjerano wow.

 Necu se zaletjeti s 500kn odnosno mislim da necu ni morati jer ie frend preordero

 Da ima argumente pa da me na kraju mjeseca zica lovu za gablec.

 Svijet mi izgleda super, grafika takoder. No sama borba mi je djelovala jako cudno usporeno

 kao da se igra na nekakvome very easy difficulty-u. Ne znam nakon toga

 nisam vise gledao nista vezano za GoT kazem mozda odusevi, mozda podbaci.

 Zadnji veliki projekt od SP je bio infamous 2nd son ako se dobro sjecam

 ( neka me ispravi netko ako grijesim ) i ta igra mi je bila super zabavna na trenutke

 repetitivna, ali zabavan gameplay sa nadljudskim mogucnostima ju je ucinio bas gustom 

 za odigrati. Nadam se da ce isto takav dojam ostaviti i GoT kad ga nabavim.

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Jeste pogledali koji stream od Ghost of Tsushima? Mišljenja?

 

Nisam baš gledao streamove, ali recenzije su jako dobre. generalno oko 85%, ili 8.5-9/10

 

Nitko ne kaže da je igra savršena, i čak vidim da ima neke probleme kojih su se neki ljudi ovdje pribojavali, tipa repetativni side questovi. Ali ima dosta pozitivnih stvari, svatko nek pogleda i nek odluči

 

Ako slučajno koga zanima, YongYea i SkillUp su objavili recenzije i obojica su oduševljeni s igrom, mislim da nije loše za pogledati. Ne žeilm tu prtljati neku propagandu u njihovu korist, ali oni su mi stvarno super i uvijek volim čuti njihovo mišljenje kad idem uzeti igru.

 

Inače volim japansku/samurajsku kulturu pa me ova igra baš zanima, i još neke aspekte igre uspoređuju sa filmovima Akire Kurosawe, što mi je super. Al nemojte ga pomiješati sa Asom Akirom, ona ima drugačije filmove :)

 

Recenzije su super i mislio sam kupiti, ali mislim da ću preskočiti. Jednostavno me ne privlači da moram uzeti sad, pa je bolje pričekati neki sale. Kako u osmom i devetom mjesecu mislim pod obavezno na PC-ju uzeti Horizon, Wasteland 3, Cyberpunk i Mafiju, valja nešto love i sačuvati.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
PlayStation 4

Pogledao sam malo recenzije Ghost of Tsushime i meni je to iskreno - meh. Izgleda ok, ali me uopće nije "uhvatilo". Netko od developera ima žešći fetiš na vjetar, u svakoj sceni puše orkanska bura. Sve u  svemu, ja prekačem.  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam vec narucio igru ali nakon videnog mi je isto meh. Najvise me smeta nedostatak lock ona i losa kamera u borbi, izgleda kao da je tesko pogoditi neprijatelja, kao da svi igraju naslijepo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

jučer sam rastavio konzolu, očistio ju i promijenio termalnu pastu. Čak i nije bila prašnjava. ps4 pro je u pitanju. Moram priznati da nije bila loše stavljena ta tvornička termalna pasta, bilo je dovoljno.

 

Rezultat je da je nešto tiša konzola, pogotovo kad je baš gameplay u pitanju. Ali iz nekog razloga kad prebacim na mapu ili inventory ili tako nešto, dosta bude glasnija. Ne kužim baš to, jel nekom drugom isto tako? 

 

U svakom slučaju radi tiše, to mi je najbitnije

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pamtim samo da je glasnija bila prilikom igranja uncharteda 4 i sada tlou 2. ( Slim doduse )

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

jučer sam rastavio konzolu, očistio ju i promijenio termalnu pastu. Čak i nije bila prašnjava. ps4 pro je u pitanju. Moram priznati da nije bila loše stavljena ta tvornička termalna pasta, bilo je dovoljno.

 

Rezultat je da je nešto tiša konzola, pogotovo kad je baš gameplay u pitanju. Ali iz nekog razloga kad prebacim na mapu ili inventory ili tako nešto, dosta bude glasnija. Ne kužim baš to, jel nekom drugom isto tako? 

 

U svakom slučaju radi tiše, to mi je najbitnije

 
Je, u nekim igrama podivlja u menijima jer nema framerate lock. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
I meni izostanak lock on ne zvuči bajno na prvu. A i rađe bih da možeš igrati full stealth nego pola pola ovisno o misiji.

Nabavit ću za mjesec i pol kad sam na godišnjem, ne prije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

ne znam za vile i baklje, ali baš ne kužim ni tu odluku. Već smo pričali o tome na temi za igru. Uopće ne kužim tko će to raditi, osim ako nema nekakve razlike u gameplayu. Ako je potpuno isto zašto bi mijenjao spol tamo vamo?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

ne znam za vile i baklje, ali baš ne kužim ni tu odluku. Već smo pričali o tome na temi za igru. Uopće ne kužim tko će to raditi, osim ako nema nekakve razlike u gameplayu. Ako je potpuno isto zašto bi mijenjao spol tamo vamo?

 

Zato da ne moraš prije početka igre razmišljati 2 sata kojeg lika ćeš kreirati jer je odluka permanent. Ovo je skroz dobra odluka u designu igre, a trošak implementacije je vjerojatno bio minimalan.

 

Većina ljudi koja je odigrala Odyssey nije nikad niti čula drugi voice over drugog lika jer nisu htjeli igrati ispočetka s drugim likom. Ovako možeš promijeniti kad hoćeš.

 

Zašto ljudi pola dana editiraju izgled lika i odjeću prije nego krenu igrati. Zato što mogu. A na kraju ništa ne utječe na gameplay i priču osim što gledaš tu ružnu njušku u svim cutsceneovima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 11:31 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

ne znam za vile i baklje, ali baš ne kužim ni tu odluku. Već smo pričali o tome na temi za igru. Uopće ne kužim tko će to raditi, osim ako nema nekakve razlike u gameplayu. Ako je potpuno isto zašto bi mijenjao spol tamo vamo?

 

Zato da ne moraš prije početka igre razmišljati 2 sata kojeg lika ćeš kreirati jer je odluka permanent. Ovo je skroz dobra odluka u designu igre, a trošak implementacije je vjerojatno bio minimalan.

 

Većina ljudi koja je odigrala Odyssey nije nikad niti čula drugi voice over drugog lika jer nisu htjeli igrati ispočetka s drugim likom. Ovako možeš promijeniti kad hoćeš.

 

Zašto ljudi pola dana editiraju izgled lika i odjeću prije nego krenu igrati. Zato što mogu. A na kraju ništa ne utječe na gameplay i priču osim što gledaš tu ružnu njušku u svim cutsceneovima :-)

 Skroz dobra odluka koje nije bilo nikad, niti je ikom palo na pamet da kroz pola igre bude musko... Pa ga pukne da vude zensko. Naravno, cisto tvoj odabir da li ces koristit to ili ne.

 

Cisti SJW utjecaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice