PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.500
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Već dugo su recenzije samo jedan dio promocije igre, a manje zato da budu u službi potencijalnih kupaca. Čisto da na cover možeš napisati "Groundbreaking experience, 10/10 - IGN". Barem za ove AAA naslove.

Realno, kome danas treba prava recenzija da se informira o nekoj igri? Imaš preview igre, imaš early access, forume, imaš milion jubito videa isti dan kad igra izađe. Onaj tko se želi stvarno informirati o nekoj igri ima mnoštvo opcija. A na kraju dana imaš i refund.

Čitao sam nedavno da korelacija između recenzija i prodanih primjeraka nije tako velika. To jest, ocjena igre na Metacriticu ne utječe tako puno na prodaju igre kao što netko možda misli.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Niti u jednom traileru se ne spominje abby, svi traileri su pokazani na nacin da se dobije dojam da igramo s Ellie i Joelom. 

 Naravno da se spominje. Doduše ne kažu isključivo da se igra s Abby, ali je Abby ogroman dio ovog trailera. U ovom traileru se ne pojavljuju ni Joel ni Ellie, samo Abby.

 

Nikad nisam razumio zašto su ljudi zaboravili na ovaj trailer i kažu da nismo vidjeli ništa o Abby do izlaska igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 13:46 (antimadridista).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ljudi koji vam je  Opet ste pokrenuli temu o glupom tlou2 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... Gdje ce neko napisati nesto negativno o toj igri, to je neprihvatljivo i nemoguce jer je ta igra cisto savrsenstvo bez trunke neceg negativnog  jbt da mi naughty dog daje platu ne znam bil se toliko zalagao kao on, treba im pisati neka ga nagrade necim koliko im staje u odbranu.

 

Taman se u temi krene pisati normalno i opet se vratite na isto. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 13:59 (arnes_king).
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ljudi koji vam je  Opet ste pokrenuli temu o glupom tlou2 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... Gdje ce neko napisati nesto negativno o toj igri, to je neprihvatljivo i nemoguce jer je ta igra cisto savrsenstvo bez trunke neceg negativnog  jbt da mi naughty dog daje platu ne znam bil se toliko zalagao kao on, treba im pisati neka ga nagrade necim koliko im staje u odbranu.

 

Taman se u temi krene pisati normalno i opet se vratite na isto. 

 

nisam počeo s tom namjerom, poanta mog posta je bilo to da su recenzije postale maltene nepotrebne, odnosno da postoje samo kao svrha promocije igre. A TLOU2 je bio odličan primjer za to

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... 

 Ajde mali odjebi od mene. I nije ti prvi put. Ako nemaš ništa konstruktivno za napisati, bolje ne seri nego zadrži to za sebe. Jesam te ikad prozvao za bilo što u temi?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 14:04 (antimadridista).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
arnes_king kaže...

 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... 

 Ajde mali odjebi od mene. Ako nemaš nista konstruktivno za napisati, bolje ne seri. 

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ljudi koji vam je  Opet ste pokrenuli temu o glupom tlou2 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... Gdje ce neko napisati nesto negativno o toj igri, to je neprihvatljivo i nemoguce jer je ta igra cisto savrsenstvo bez trunke neceg negativnog  jbt da mi naughty dog daje platu ne znam bil se toliko zalagao kao on, treba im pisati neka ga nagrade necim koliko im staje u odbranu.

 

Taman se u temi krene pisati normalno i opet se vratite na isto. 

 

Pa će Bitanga pitati u kolko je FPSa, pa će netko reći 30, na što će se Bitanga nasmijati, pa će netko reći da je to sasvim dovoljno, pa...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

 

Meni nije naporan, govori u svoje ime.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 14:05 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
antimadridista kaže...
arnes_king kaže...

 i sad ce opet SJW antimadridista pocet sa svojim postovima odbrane igre, gejeva, neila, anite i slicnog... 

 Ajde mali odjebi od mene. Ako nemaš nista konstruktivno za napisati, bolje ne seri. 

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

 Doslovno sam samo poslao link trailera. Kakve to sad veze ima sa "stavovima"? Zabranio bi pisati stvari koje se tebi ne sviđaju, iako niti je off topic ni bilo što.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
PlayStation 4

Čekajte pa nije valjda cijel igra o lezbačama? Bože mi oprosti.

Muahahahahhaahhaha

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Čekajte pa nije valjda cijel igra o lezbačama? Bože mi oprosti.

Muahahahahhaahhaha

  e to to, kvalitetna provokacija zlata vrijedi 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

 

Meni nije naporan, govori u svoje ime.

 Oprostite, meni je naporan, pretpostavljam da je i drugima ali to je vec druga stvar 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

 

Meni nije naporan, govori u svoje ime.

 Oprostite, meni je naporan, pretpostavljam da je i drugima ali to je vec druga stvar 

 A da me staviš na ignore listu umjesto da ovu temu zagađuješ svojim osobnim stavovima o meni? Vjeruj mi da nikoga ovdje nije briga što ti misliš o meni. Ni mene ne zabima, a najmanje druge sudionike teme.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 A jesi mi ti konstruktivan, bilo ko bilo kakvu kritiku napise na igru ti se nadjes kao dezurni. Naporan si covjece svima vise sa svojim stavovima.

 

Meni nije naporan, govori u svoje ime.

 Oprostite, meni je naporan, pretpostavljam da je i drugima ali to je vec druga stvar 

 A da me staviš na ignore listu umjesto da ovu temu zagađuješ svojim osobnim stavovima o meni? Vjeruj mi da nikoga ovdje nije briga što ti misliš o meni. Ni mene ne zabima, a najmanje druge sudionike teme.

 Ne pomaze puno jer mi opet prikazuje kada pises. Uostalom ne smetaju mi tvoji postovi opcenito, samo tvoja prezaljubljenost u tlou2 i naughty dog.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dopalio u krivo vrijeme taman ispijam pivu u pauzi od tlou 2,

 

Prosao konacno hillcrest nabacao se cigli i flaša za pol zivota.

Psi mi idu uzasno na kurac, ali gameplay je fino odraden. Mislim da sam sad na nekih 10h gameplaya.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Jel itko kupio Far Cry 3?  Uzasan lag na kontrolama imam, doslovce ne mogu ciljat s nicim precizno. Pokusao sam namjestiti sensitivity, ali taj lag je jos gori. Vidim po netu da je patch to trebao rjesiti, ali ne znam kako je prije bilo.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Riknuo mi kontroler pa gledam gdje kupiti. Santa Domenica 424 kn uračunata dostava. Ovo po njuškalu sve lutrija. Ima negdje povoljnije? Izvana nisam dugo naručivao. 

Inače, onaj erorr je ipak bio do igre, sad je proradilo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 15:01 (mariclius).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pustimo sad LoU2 sa strane, prebacimo temu malo na GoT i hands on pogled na Dualsense koji je večeras.
Tema je playstation 4, Cansee je spomenuo Lou2 samo po pitanju recenzija i kako se odmicu od kupaca i sve vise sluze promociji sto je Hexfire odlicno argumentirao.
Znao sam da ce Antimadridista reagirati i spomenuti trailer iz Parisa, s razlogom je taj trailer pokazan jako rano i opet se ne vidi da je abby igriv lik, mislio sam da se radi o obicnoj zeni koja je zrtva nekog kulta.
Ajmo se malo fokusarati na druge teme. GoT je zadnja eskluziva i iznenađujuće je kako lako Sony pravi vrhunske eskluzive. Igra je čudo, briljira u svakom aspektu, od prezentacije, muzike, price, skillova itd. Igra koju ne mozes spojlati, vidio sam toliko materijala o njoj ali kad ju igras to je poseban doživljaj.
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Riknuo mi kontroler pa gledam gdje kupiti. Santa Domenica 424 kn uračunata dostava. Ovo po njuškalu sve lutrija. Ima negdje povoljnije? Izvana nisam dugo naručivao. 

Inače, onaj erorr je ipak bio do igre, sad je proradilo. 

 To ti je otprilike to, rijetko kad ćeš naći dualshock za manje para. Jedino na nekim posebnim popustima tipa black friday i slično. I da naručuješ izvana neće te izaći puno jeftinije, ili možda nimalo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
mariclius kaže...

Riknuo mi kontroler pa gledam gdje kupiti. Santa Domenica 424 kn uračunata dostava. Ovo po njuškalu sve lutrija. Ima negdje povoljnije? Izvana nisam dugo naručivao. 

Inače, onaj erorr je ipak bio do igre, sad je proradilo. 

 To ti je otprilike to, rijetko kad ćeš naći dualshock za manje para. Jedino na nekim posebnim popustima tipa black friday i slično. I da naručuješ izvana neće te izaći puno jeftinije, ili možda nimalo.

A onda ću preko SD naručiti jer za 50 kn manje "nove" na njuškalu živa lutrija. Nema nitko blizu mene. Dosta nekih koji nisu orginal se prodaju. Hvala!

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Pustimo sad LoU2 sa strane, prebacimo temu malo na GoT i hands on pogled na Dualsense koji je večeras.
Tema je playstation 4, Cansee je spomenuo Lou2 samo po pitanju recenzija i kako se odmicu od kupaca i sve vise sluze promociji sto je Hexfire odlicno argumentirao.
Znao sam da ce Antimadridista reagirati i spomenuti trailer iz Parisa, s razlogom je taj trailer pokazan jako rano i opet se ne vidi da je abby igriv lik, mislio sam da se radi o obicnoj zeni koja je zrtva nekog kulta.
Ajmo se malo fokusarati na druge teme. GoT je zadnja eskluziva i iznenađujuće je kako lako Sony pravi vrhunske eskluzive. Igra je čudo, briljira u svakom aspektu, od prezentacije, muzike, price, skillova itd. Igra koju ne mozes spojlati, vidio sam toliko materijala o njoj ali kad ju igras to je poseban doživljaj.

 Ako jos neko napise tako pozitivan dojam za GoT ima da ga nabavim iako je kontra svakog logickog razmisljanja  Svakako mi je godisnji za 2 sedmice pa se mogu potruditi da pozavrsavam i backlog tad, ali me brine ako nabavim GoT da ostale vise necu ni igrati 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zato ja zadnjih godinu dana igram samo nove igre i uglavnom eskluzive. Kupim za 400-450kn i prodam odmah za 300-350. Prije sam kupovao sve sto bude na akciji i nikad nisam igrao te igre jer uvijek ima nova, bolja. Ghost mi djeluje kao chill igra, bas ono za uživanciju, open world je i nitko ti ne govori idu tu jer moras tu ici. Lijepo je balansirana, malo stealth pa malo borbe pa malo slijedis tragove itd.
Do nekih stvari u igri te vode lisice, ptice i vjetar i to je tako super odrađeno . Uzmi ju svakako kad nades vremena. Mislim da bolji oprostaj od Ps4 nismo mogli dobiti.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

E cušima, doslovno stojim u konju 🤦🏼‍♂️ isti slučaj i s ljudima

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 16:38 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Zato ja zadnjih godinu dana igram samo nove igre i uglavnom eskluzive. Kupim za 400-450kn i prodam odmah za 300-350. Prije sam kupovao sve sto bude na akciji i nikad nisam igrao te igre jer uvijek ima nova, bolja. Ghost mi djeluje kao chill igra, bas ono za uživanciju, open world je i nitko ti ne govori idu tu jer moras tu ici. Lijepo je balansirana, malo stealth pa malo borbe pa malo slijedis tragove itd.
Do nekih stvari u igri te vode lisice, ptice i vjetar i to je tako super odrađeno . Uzmi ju svakako kad nades vremena. Mislim da bolji oprostaj od Ps4 nismo mogli dobiti.

 Kakav je svijet opcenito, je li velika mapa, ima li se pronaci nekih zanimljivih lokacija, itema bilo sta zbog cega vrijedi istrazivati? Mene kod ovakvih igara privlaci dosta samo hodanje i istrazivanje.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mapa je zamagljena ali velika, sto se tice istraživanja, ima dosta toga za naci i pokupiti, lokacije su uglavnom gradovi i kampovi, jako je raznolika mapa, ima tu rijeka, polja sa cvijecem, zlatne šume. Ja se vise fokusiram na priču, side misije su dobre, imas dojam da vise produbljuju pricu nego da su side content, to mi je super. Nema farmanja levela kao u Odyssey.
9 godina
online
PlayStation 4

Od ekipe koja igra Ghost of Tshushima, jel netko zna kako se promijene titlovi na hrvatski jezik? nije mi nešto posebno nužno ali volim to staviti kad ima opcija.

 

I samo da kažem, početna scena igre mi je u klasi visokobudžetnih holivudskih ratnih filmova, predobra je

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Options...Audio....Text language
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Options...Audio....Text language

 

totalno sam to fulao, hvala puno

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mapa je zamagljena ali velika, sto se tice istraživanja, ima dosta toga za naci i pokupiti, lokacije su uglavnom gradovi i kampovi, jako je raznolika mapa, ima tu rijeka, polja sa cvijecem, zlatne šume. Ja se vise fokusiram na priču, side misije su dobre, imas dojam da vise produbljuju pricu nego da su side content, to mi je super. Nema farmanja levela kao u Odyssey.

 
Stvarno ne znam o kojem farmanju levela pričaš. Doslovno sam u Odysseyu uvijek bio taman level koji je trebalo. Nikad nisam dobio osjećaj da je level bitan osim kod par top level mercenarya, a i njih sam pobjedjivao dok sam bio 10 levela manji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 18:04 (Bitanga).
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja prodao tlou2 za 300kn otisla je za 2 sata od kad sam stavio na njuskalo. Likovi i dalje drze od 350kn pa nadalje cijene, moja je bila najniza. Meni super. Platio sam je 389kn. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice