PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.797.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Sto imam probati. Igram dovoljno dugo igre da iz prilozenog mogu vidjeti kakav je gameplay. Eto ce se odjednom pocet igrat volanom. Za pricu sam ti rekao da znam i pogledah spoilere. Necu prvo platit pa probat ako ima izvora sa informacijama i revieovima. A te gluposti o fobiji o geyevima ili nekim drugim vrstama ostavi za neku manje bitnu temu. Kakav to ljudi imaju iracionalan strah od Modnog macka i slicnima?

 Kakvi reviewovi i priča kad se ne zna tijek priče i što se događa? Ne zna se kontekst niti bilo što drugo. Leakan je samo jedan detalj igre bez konteksta.

 

I kakav je to gameplay? Što je problem s njime ako možeš objasniti?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Sto imam probati. Igram dovoljno dugo igre da iz prilozenog mogu vidjeti kakav je gameplay. Eto ce se odjednom pocet igrat volanom. Za pricu sam ti rekao da znam i pogledah spoilere. Necu prvo platit pa probat ako ima izvora sa informacijama i revieovima. A te gluposti o fobiji o geyevima ili nekim drugim vrstama ostavi za neku manje bitnu temu. Kakav to ljudi imaju iracionalan strah od Modnog macka i slicnima?

Dupli post, isprike

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 18:27 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sto se tice gameplaya generican je,meni nesmeta dnanas gameplay,manje vise isto i slicno. Ja recimo znam igrat sve 2d platformere otkad sam prvi put igrao Maria,sve fpsove od dooma I otkad sam odigrao resident evil 4 2i4te godine definitivno znam sve 3rdperson avanture sa stealth elementima i bilo kojim dodatnim. Recimo guitar hero neznam igrat. To bi mi trebalo vremena jer nisu mi bas dosadasnji zanrovi pomogli. Sto se tice price zamisli da ti leaka Luke, iam your father.

Hebalo bi ti se za kontext. Ali ima tu jos problema. Npr, Anita Sarkessian je bila neka vrsta savjetnika za izradu price.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

ne znam stvarno šta bi mislio sad o cijeloj last of us situaciji. izbjegavao sam spoilere, ne bi volio znati prije što se događa al mi stvarno nije jasno šta je moglo izazvati ovakvu reakciju ljudi. Znali smo još otkad da Ellie voli cure, ne mogu vjerovat da je to problem.

 

osim toga nije izašlo puno stvari, tko zna jel se radi o početku ili sredini ili kraju igre. Čisto sumnjam da su baš zasrali igru sa nekakvim propagandama

 

ono što bi me definitivno potpuno odbilo od igre je ako se radnja vrti samo oko gay pitanja i ako preslikavaju trenutnu političku situaciju SAD-a na igru. Znači igra je 20 ili više godina nakon svjetske apokalipse, ako se u njoj bave pitanja lgbt zajednice isključivo onda su stvarno zajebali, ali stvarno čisto sumnjam u to

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
A cujes. Saznat ces. Ja ne spoilam.Plati pa vidi ili Imas na youtube pa prati. I najbitniji detalj je sto zaboli ljude sto je Ellie gay. Ima tu puno gorih stvari. Jedna od tog je sto Nougty Dog lose tretira svoje ljude ili dio njih. Vecina developera im je osla ca radi price i poruke koju igra slalje. Nisu svi leftardi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

 

evo nisam mogao izdržati pa sam otišao istražiti, primarno da uštedim 500 kn ako stvarno nešto ne štima.

 

znači ne znam točno koliko će se gurati nekakve lgbt i feminističke ideje, ali ovo što sam pročitao mi nimalo ne smeta. Ovo oko čega se ljudi ljute nema nikakve veze sa nekim gay pitanjima. radi se isključivo o odlukama koje su tvorci priče donijeli i stvarno ne vidim problem s time.

 

stvarno mi je muka i od leftarda i dežurne antife, ali u ovome što sam pročitao ne vidim apsolutno nikakvih problema, niti mi smeta što ću igrati sa ženskim likom

 

a ovo za Naughty dog i izrabljivanje zaposlenika ne podržavam nikako, ali poznam ljude koje izrabljuju a rade za crkavicu, vjerujem da se devovima plati za sve prekovremene. Jebiga, nije mi to drago čuti, ista je bila priča i za CDPR, al sada da ću bojkotirati igru zbog toga - ne vjerujem

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Vecina developera im je osla ca radi price i poruke koju igra slalje. Nisu svi leftardi.

 Zašto širirš dezinformacije? Svi koji su otišli su rekli da su otišli zbog toga što su radili preveliki broj sati na igri i više nisu mogli (što je opet loše, da se razumijemo). Apsolutno nitko nije rekao da je otišao zbog "poruke koju šalje igra". Ali bitno je da se šire dezinformacije i laži. I pazi rječnika, da "leftardi". Odrastite 

 

Ljudima je problem što je cura gay, iako se to zna od prve igre. Isto tako je izgleda problem što cura našamara nekog tamo lika. Ali zato kad u nekoj drugi igri jedan čovjek pretuče dvadeset ljudi, to je sve pet i super realistično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 19:37 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Spacecraft kaže...
Sto imam probati. Igram dovoljno dugo igre da iz prilozenog mogu vidjeti kakav je gameplay. Eto ce se odjednom pocet igrat volanom. Za pricu sam ti rekao da znam i pogledah spoilere. Necu prvo platit pa probat ako ima izvora sa informacijama i revieovima. A te gluposti o fobiji o geyevima ili nekim drugim vrstama ostavi za neku manje bitnu temu. Kakav to ljudi imaju iracionalan strah od Modnog macka i slicnima?

 Kakvi reviewovi i priča kad se ne zna tijek priče i što se događa? Ne zna se kontekst niti bilo što drugo. Leakan je samo jedan detalj igre bez konteksta.

 

I kakav je to gameplay? Što je problem s njime ako možeš objasniti?

 Ne piši dezinformacije jer je leakana cijela igra.

Pre release verzija puna bugova i glitcheva ali komplet.

Cijeli stream je bio na poljskoj stranici. 14 h i nešto minuta. Imam screenshotove kao dokaz.

 

Nevjerojatna stvar da zadnja 2 dana pojedinci pišu kako su pogledali, nije strašno ovo ono.

Da ste pogledali nebi tako blagonaklono pisali.

 

Nemogu pisati detalje zbog kolega i pravila ali ono što vas očekuje nadmašuje Game of Thrones 200%. 

GoT je institucija za ovo. 

 

Najmanji problem je Ellie i njena spolna orijentacija, nebitan detalj koji je poznat otprije. Zapravo se LBGT uopće ne promovira, upravo je suprotno.

Ono što je sigurno da bar 30% ljudi neće igrati nakon 2 h igre, pogotovo ameri koji će redom tražiti refund.

Odigrajte pa vidite user score i metacritic.

 

Od IGN-a, Gamespota, Kotaku i našeg HCL-a očekujte 9/10.

Takva je naredba. 

Za pravi review čekajte nezavisne.

 

Unatoč svemu očekuje vas grafički benchmark i najbolje što PS4 može ponuditi. Vizualna i zvučna strana su vrh industrije kao i mocap.

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Spacecraft kaže...
Vecina developera im je osla ca radi price i poruke koju igra slalje. Nisu svi leftardi.

 Zašto širirš dezinformacije? Svi koji su otišli su rekli da su otišli zbog toga što su radili preveliki broj sati na igri i više nisu mogli (što je opet loše, da se razumijemo). Apsolutno nitko nije rekao da je otišao zbog "poruke koju šalje igra". Ali bitno je da se šire dezinformacije i laži. I pazi rječnika, da "leftardi". Odrastite 

 

Ljudima je problem što je cura gay, iako se to zna od prve igre. Isto tako je izgleda problem što cura našamara nekog tamo lika. Ali zato kad u nekoj drugi igri jedan čovjek pretuče dvadeset ljudi, to je sve pet i super realistično.

 

svaki sat nakon odrađenih 8 sati se treba posebno platiti i tada je satnica jača nego tokom prvih 8 sati. ako tako i rade onda ne mislim da je to razlog za bojkotiranje igre

 

činjenica je da imamo malo ili nimalo info o tome tak da se neću praviti pametan oko toga, u svakom slučaju pročitao sam spoilere i ne vidim nikakvih problema s pričom, dapače vjerujem da su se te odluke donijele isključivo radi same igre, a ne radi neke propagande

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
antimadridista kaže...
Spacecraft kaže...
Vecina developera im je osla ca radi price i poruke koju igra slalje. Nisu svi leftardi.

 Zašto širirš dezinformacije? Svi koji su otišli su rekli da su otišli zbog toga što su radili preveliki broj sati na igri i više nisu mogli (što je opet loše, da se razumijemo). Apsolutno nitko nije rekao da je otišao zbog "poruke koju šalje igra". Ali bitno je da se šire dezinformacije i laži. I pazi rječnika, da "leftardi". Odrastite 

 

Ljudima je problem što je cura gay, iako se to zna od prve igre. Isto tako je izgleda problem što cura našamara nekog tamo lika. Ali zato kad u nekoj drugi igri jedan čovjek pretuče dvadeset ljudi, to je sve pet i super realistično.

 

svaki sat nakon odrađenih 8 sati se treba posebno platiti i tada je satnica jača nego tokom prvih 8 sati. ako tako i rade onda ne mislim da je to razlog za bojkotiranje igre

 

činjenica je da imamo malo ili nimalo info o tome tak da se neću praviti pametan oko toga, u svakom slučaju pročitao sam spoilere i ne vidim nikakvih problema s pričom, dapače vjerujem da su se te odluke donijele isključivo radi same igre, a ne radi neke propagande

 

Nije uopće stvar u parama u većini slučajeva. Programiranje je često jako intelektualno intenzivan posao, i iscrpljuje. Tako da je i produktivnost nakon 6-7 sati poprilično upitna.

Uz to možeš ti raditi prekovremene svaki dan jedno mjesec, dva, ali onda skužiš da ti to i nije baš tako zabavno i da ti to ne treba u životu bez obzira na novce.

Jednostavno dođe do burn-outa i treba ti odmor. Problem i kod programiranja je što te teško netko drugi može zamijeniti u tvom scopeu posla pa onda radiš na silu za team kako ostali ne bi ispaštali. Ne želi to svatko, neki imaju i život.

Radim i ja nekad po mjesec-dva prekovremeno i terene, ali da je duže ne bih to htio raditi bez obzira na boost u plaći.

Treba postojati neka mjera u svemu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
online
PlayStation 4

Vezano uz TLOU2, znam za leakove, ali ih nisam pogledao.

 

Iz razloga što znam što mogu očekivati od Naughty Doga.

 

Vrhunsku grafiku, odlične animacije, dobre dijaloge, ispoliran, ali repetitivan i nemaštovit gameplay, te priču za zaborav.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam probleme sa svojom plejkom, pro model. 

Išao sam jučer otvarat konzolu u namjeri čišćenja i zamjene termalne paste što sam i napravio po jubito tutorialima. Bila mi je relativno glasna kod malo zahtjevnijih igri pa sam odlucio to riješiti. 

Sve je prošlo ok i navečer sam odigrao jedno 2-3 sata Horizona i baš se primijetilo smanjenje buke, pa sigurno za jedno 2 stupnja brzine vrtnje venta. 

Igrao sam i danas ujutro istu igru jedno 3 sata i prilikom igre najedanput mi je sve zaštekalo, u donjem dijelu ekrana se pojavili bijeli artefakti i nakon par sekundi konzola se ugasila.

Nakon toga upalim konzolu no ona se nece upalit nego skroz pulsira plava ledica. Kolko sam istraživao, to bi trebalo bit blue light of death.

Jel imao tko sličnu situaciju i ima li tko kakve smjernice što bi mogao napravit? Pokusavao sam razne savjete jubito majstora no not jedna ne pomaže, konzola nece u safe mode, ne mogu ništa sa njom osim upalit i force ugasit držanjem power tipke. 

Ima tko kakvu ideju? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Nisam išao istraživati o kakvim se točno leakovima radi, niti planiram. Ako si nešto slučajno spojlam, jbg, preživjet ću. Sigurno će utjecati na doživljaj igre, ali neće biti ni prvi ni zadnji put. Kao i za svaku igru čekam recenzije pa ću vidjeti isplati li se odigrati odmah ili pričekati neko vrijeme. Ne mogu reći da je kod mene interes ogroman jer je ovo nastavak 7 godina stare igre koja nastavak nije ni trebala, barem ne u ovom obliku. Neka vrsta prequela eventualno kad se već moralo ići u daljnju eksploataciju IP-a. Jedna od jačih strana prve igre baš i je bio taj kraj koji je ostavio puno potencijalnih pitanja, ali na dobar način jer ostavlja puno toga na maštu samim igračima. Priča ta dva lika je u tom trenutku bila završena, napravljen je full circle i bome ništa ne bi falilo da je tako i ostalo.

 

Zvučat će bezosjećajno, ali tretiranje zaposlenika od strane Naughty Doga mi nije visoko na listi životnih prioriteta. Dal je to loše ako je istinito, naravno da je. Hoću li i dalje kupiti nešto njihovo ako će valjati, sigurno da hoću. Isto kao što kupujem stvari od mnogo tvrtki koje bi s nekakve moralne strane možda trebalo izbjegavati. Na kraju dana, ako su stvarno rastjerali sve kvalitetne ljude to će se sigurno osjetiti na budućim igrama, ako ne već na ovoj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Nisam išao istraživati o kakvim se točno leakovima radi, niti planiram. Ako si nešto slučajno spojlam, jbg, preživjet ću. Sigurno će utjecati na doživljaj igre, ali neće biti ni prvi ni zadnji put. Kao i za svaku igru čekam recenzije pa ću vidjeti isplati li se odigrati odmah ili pričekati neko vrijeme. Ne mogu reći da je kod mene interes ogroman jer je ovo nastavak 7 godina stare igre koja nastavak nije ni trebala, barem ne u ovom obliku. Neka vrsta prequela eventualno kad se već moralo ići u daljnju eksploataciju IP-a. Jedna od jačih strana prve igre baš i je bio taj kraj koji je ostavio puno potencijalnih pitanja, ali na dobar način jer ostavlja puno toga na maštu samim igračima. Priča ta dva lika je u tom trenutku bila završena, napravljen je full circle i bome ništa ne bi falilo da je tako i ostalo.

 

Zvučat će bezosjećajno, ali tretiranje zaposlenika od strane Naughty Doga mi nije visoko na listi životnih prioriteta. Dal je to loše ako je istinito, naravno da je. Hoću li i dalje kupiti nešto njihovo ako će valjati, sigurno da hoću. Isto kao što kupujem stvari od mnogo tvrtki koje bi s nekakve moralne strane možda trebalo izbjegavati. Na kraju dana, ako su stvarno rastjerali sve kvalitetne ljude to će se sigurno osjetiti na budućim igrama, ako ne već na ovoj.

 

tako je, slažem se stoposto. nosimo odjeću koju je tko zna tko proizveo, djeca za šaku riže, jebiga tko to radi nadam se da će mu se obiti o glavu, ali devove sigurno neću žaliti više nego blagajnice u konzumu. znam da stupanj obrazovanja i vještina nije ni blizu jednak, ali da ti ljudi rade za kikiriki to definitivno nije pošteno. hoću reći da imamo puno bližih problema nego što su naughty dog i njihovi zaposlenici

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Hexfire kaže...

Nisam išao istraživati o kakvim se točno leakovima radi, niti planiram. Ako si nešto slučajno spojlam, jbg, preživjet ću. Sigurno će utjecati na doživljaj igre, ali neće biti ni prvi ni zadnji put. Kao i za svaku igru čekam recenzije pa ću vidjeti isplati li se odigrati odmah ili pričekati neko vrijeme. Ne mogu reći da je kod mene interes ogroman jer je ovo nastavak 7 godina stare igre koja nastavak nije ni trebala, barem ne u ovom obliku. Neka vrsta prequela eventualno kad se već moralo ići u daljnju eksploataciju IP-a. Jedna od jačih strana prve igre baš i je bio taj kraj koji je ostavio puno potencijalnih pitanja, ali na dobar način jer ostavlja puno toga na maštu samim igračima. Priča ta dva lika je u tom trenutku bila završena, napravljen je full circle i bome ništa ne bi falilo da je tako i ostalo.

 

Zvučat će bezosjećajno, ali tretiranje zaposlenika od strane Naughty Doga mi nije visoko na listi životnih prioriteta. Dal je to loše ako je istinito, naravno da je. Hoću li i dalje kupiti nešto njihovo ako će valjati, sigurno da hoću. Isto kao što kupujem stvari od mnogo tvrtki koje bi s nekakve moralne strane možda trebalo izbjegavati. Na kraju dana, ako su stvarno rastjerali sve kvalitetne ljude to će se sigurno osjetiti na budućim igrama, ako ne već na ovoj.

 

tako je, slažem se stoposto. nosimo odjeću koju je tko zna tko proizveo, djeca za šaku riže, jebiga tko to radi nadam se da će mu se obiti o glavu, ali devove sigurno neću žaliti više nego blagajnice u konzumu. znam da stupanj obrazovanja i vještina nije ni blizu jednak, ali da ti ljudi rade za kikiriki to definitivno nije pošteno. hoću reći da imamo puno bližih problema nego što su naughty dog i njihovi zaposlenici

 

Naravno da ih ne treba žaliti, niti oni ne suosjećaju s nama.

A i budite bez brige da su oni našli drugi posao u roku od 5 minuta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Vezano uz TLOU2, znam za leakove, ali ih nisam pogledao.

 

Iz razloga što znam što mogu očekivati od Naughty Doga.

 

Vrhunsku grafiku, odlične animacije, dobre dijaloge, ispoliran, ali repetitivan i nemaštovit gameplay, te priču za zaborav.

 Prva igra je imala priču za zaborav?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...

Vezano uz TLOU2, znam za leakove, ali ih nisam pogledao.

 

Iz razloga što znam što mogu očekivati od Naughty Doga.

 

Vrhunsku grafiku, odlične animacije, dobre dijaloge, ispoliran, ali repetitivan i nemaštovit gameplay, te priču za zaborav.

 Prva igra je imala priču za zaborav?

 Pa budimo realni prica nije nesto posebno to ide i za 99% igri, sve je to vec viđeno, ak ne u igrama onda u drugom mediju.
No TLOU je tu pricu odlicno ispricao i prezentirao.

Gameplay isto nije nist inovativno, no nit ne mora bit. Bitno je da radi dobro.

Bas sad igram Metro Exodus i vidi se da developeri ipak nisu na najvisoj razini. Kolko puta sam bezveze pogubio municiju jer recimo ograda ima puno veci hitbox nego kaj bi trebala, AI se zna teleportirat okolo. Hrpa takvih sitnih problema kroz cijelu igru. Toga u TLOU nema tj. bar nije bilo dok sam ja igrao

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...


Bas sad igram Metro Exodus i vidi se da developeri ipak nisu na najvisoj razini. Kolko puta sam bezveze pogubio municiju jer recimo ograda ima puno veci hitbox nego kaj bi trebala, AI se zna teleportirat okolo. Hrpa takvih sitnih problema kroz cijelu igru. Toga u TLOU nema tj. bar nije bilo dok sam ja igrao

 Da, jedino sto je Ellie znala trcati okolo i ostati neprimjecena u stealth igri, a ti si se morao kriti kako treba.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

Imam probleme sa svojom plejkom, pro model. 

Išao sam jučer otvarat konzolu u namjeri čišćenja i zamjene termalne paste što sam i napravio po jubito tutorialima. Bila mi je relativno glasna kod malo zahtjevnijih igri pa sam odlucio to riješiti. 

Sve je prošlo ok i navečer sam odigrao jedno 2-3 sata Horizona i baš se primijetilo smanjenje buke, pa sigurno za jedno 2 stupnja brzine vrtnje venta. 

Igrao sam i danas ujutro istu igru jedno 3 sata i prilikom igre najedanput mi je sve zaštekalo, u donjem dijelu ekrana se pojavili bijeli artefakti i nakon par sekundi konzola se ugasila.

Nakon toga upalim konzolu no ona se nece upalit nego skroz pulsira plava ledica. Kolko sam istraživao, to bi trebalo bit blue light of death.

Jel imao tko sličnu situaciju i ima li tko kakve smjernice što bi mogao napravit? Pokusavao sam razne savjete jubito majstora no not jedna ne pomaže, konzola nece u safe mode, ne mogu ništa sa njom osim upalit i force ugasit držanjem power tipke. 

Ima tko kakvu ideju? 

 Otvori ponovo konzolu i provjeri duplo da si sve fino stegao i zavrnuo sve sarafe. Vjerovatno ti nije "klamp" dobro stegnut pa samim time ne pravi dobar kontakt hladnjak i procesor.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 21:31 (arnes_king).
6 godina
offline
PlayStation 4

Uncharted 4 sam prešao dva puta i danas se ne sjećam priče. Da ću nakon dva sata TLOU2 tražiti refund - bože me sačuvaj. Gore priče od ubisoftovih ne može biti. :) 

Igru ću svakako odigrati, neovisno o priči. A ako sam išta naučio o internetu onda je to da mu ne treba baš puno vjerovati. Uostalom, da sam slušao taj isti internet nikada ne bi odigrao Death Stranding i natukao stotinjak sati. 

 

Što se tiče Naughty Doga i zaposlenika, problem je naravno u Crunch Mode-u. 

 

"Crunch mode", also referred to as "crunch time," is the term used by those in the software development industry to describe working extra hours for extended periods of time in order to finish a project or meet a deadline. It is associated with management expecting employees to work 50, 60, 70, and sometimes even 80 hours a week for months on end.

 

E sad, zbog toga da ne igram igru - pa i ne baš. Kao što je i bitanga spomenuo, programeri koji daju otkaz nađu drugi posao doslovno u pet minuta. Dok oni jadni radnici u Kini koji rade na sastavljanju mobitela nemaju baš takav luksuz, pa opet koristimo svakodnevno mobitele. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 21:27 (Vandit).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Dobro Uncharted nema neku priču, to se igra zbog akcije. Ali TLoU ima fanastičan storytelling i bas se izdvaja u moru tih igara i filmova zombie tematike.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Mala digresija na ovo do sada.

 

Citam da su izasli leakovi na Redditu, i izgleda da je Ellie lezba, al nisam 100% siguran.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

arnes_king napravio sam to danas vec, sve nanovo otvorio i natrag složio. no nažalost opet isto.

probat cu sutra opet, nema mi druge.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Mala digresija na ovo do sada.

 

Citam da su izasli leakovi na Redditu, i izgleda da je Ellie lezba, al nisam 100% siguran.

 Ozbiljno? Wtf, mozda je ipak i ne odigram...

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

arnes_king napravio sam to danas vec, sve nanovo otvorio i natrag složio. no nažalost opet isto.

probat cu sutra opet, nema mi druge.

 

 Probaj opet al fino provjeri sve, ima i ona fora da se stavi nesto izmedju ploce i tog klampa da dodatno stegne. Moze biti da ti je vec malo falilo konzoli da do toga dodje pa nakon otvaranja se samo ubrzalo.

 

Gledao sam po youtube i znaju rijesiti problem time sto postave taj dodatak pa napravi veci pritisak, stegne bolje i onda radi.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...

Vezano uz TLOU2, znam za leakove, ali ih nisam pogledao.

 

Iz razloga što znam što mogu očekivati od Naughty Doga.

 

Vrhunsku grafiku, odlične animacije, dobre dijaloge, ispoliran, ali repetitivan i nemaštovit gameplay, te priču za zaborav.

 Prva igra je imala priču za zaborav?

 I sad ti shvati ovu raspravu ozbiljno

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...

Vezano uz TLOU2, znam za leakove, ali ih nisam pogledao.

 

Iz razloga što znam što mogu očekivati od Naughty Doga.

 

Vrhunsku grafiku, odlične animacije, dobre dijaloge, ispoliran, ali repetitivan i nemaštovit gameplay, te priču za zaborav.

 Prva igra je imala priču za zaborav?

 

Naravno da je, uopće se ne sjećam priče. Sjećam se prve scene iz kuće kad je krenulo sranje. I još jedne borbe u onoj većoj kući. I onih clickera.

Nemam pojma ni kako je završilo.

 

Više se sjećam priče iz The Walking Dead igara nego iz ove.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
online
Re: PlayStation 4
TLOU priča je prosječna, a Uncharted serijal uopće nema priču.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 8 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Zašto je TLoU onda jedna od najpozitivnije ocijenjenih igara u povijesti, od samih igrača do raznih recenzija? Ako je priča loša? Jer sigurno nije zbog gameplaya. Gameplay je bio čisto ok, ali nista neviđeno. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
TLOU priča je prosječna, a Uncharted serijal uopće nema priču.

 nego koje igre po vama imaju odlicnu pricu ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice