PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.798.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odgoden i Ghost of Tsushima.
The Last of Us Part II will arrive on June 19. And Ghost of Tsushima will follow on July 17.
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Navodno da su bespla igre za svibanj Dark Souls Remastered i Dying Light.
Navodno
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
O pa ovo su korisne info, i ja vidim sad da su objavili datume. Skroz je ok odgoda, znači LoU2 su odgodili za 20ak dana, to je stvarno korektno, a ljudi digli frku kao da je igra otkazana.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Vec smo culi i prije da Naughty Dog svoje zaposlenike tretira kao govna, tako da me to ni ne cudi previse. E moj Naughty Dog...

 Vjerujem da je kod većine studija slična situacija kada je u pitanju odnos prema zaposlenicima. Pogotovo kako se bliži deadline. 

 

Kada smo kod TLOU2, izlazi na ljeto. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
IvanDado kaže...
Vec smo culi i prije da Naughty Dog svoje zaposlenike tretira kao govna, tako da me to ni ne cudi previse. E moj Naughty Dog...

 Vjerujem da je kod većine studija slična situacija kada je u pitanju odnos prema zaposlenicima. Pogotovo kako se bliži deadline. 

 

Kada smo kod TLOU2, izlazi na ljeto. 

 

Programeri su bagra. Imaju ogromne plaća, super beneficije, a onda se zajebavaju po cijele dane po sastancima, prezentacijama, workshopima i sl. na koje ih manageri vuku i onda to još sve moraju napraviti u roku koji su im oni zadali :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Te price o naughty dogovom odnosu sa zaposlenicima se nije vezalo uz deadline doduse, mislim da se raspravljalo o tome prosle godine jos u ovo vrijeme.
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Uh, bilo bi odlicno. Dark Souls Remastered nemam na konzoli i uopce mi ne bih smetalo, a dying light jos nisam zaigrao posteno tako da odlicno meni 😁

Inace super da ipak nisu odgodjene igre TLOU2 i GoT do nedogled 👍
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 19:23 (IvanDado).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
izvor?
12 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 20:10 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
izvor?

 

vidio sam na redditu, tip je stavio link nekog na twitteru koji je to objavio skupa s onom slikom objave, ali sad ne mogu pronaći da me ubiješ. pisalo je da je leak, a sad tko će ga znati

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
https://www.youtube.com/c/PlayStationGameplay

Cesto izbacim video kad izlaze nove igre i neki sale al ne volim spammat temu i uvijek linkat jer ne volim samo promidžbu. :)

 Meni ne smeta i da se promoviras mislim nije da se radi o nekom off topicu.

 

 A i ja radije pogledam tvoj video neko prelistam nepotrebno 15 str na ps app.

 Bilo kako bilo nemam nista protiv podrziti nekoga poput tebe vise si mi nego okej covjek. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DangerousB kaže...
hummer0 kaže...
DangerousB kaže...

jel se bas mora unositi kartica za ovaj 14 dnevni ps+ jel mogu mozda odmah karticu izbrisati kad aktiviram ovaj ps+ ? kao npr netflix ukucam podatke od kartice i odmah izbrisem da mi ne skine nakon 14 dana

 DangerousB

Možeš je maknuti nakon aktivizacije, ali u postavkama imaš za odznačiti da ti ne skine lovu automatski odnosno produži.

 sve je super ali sam dobio info sad da ne prima bosanske kartice jel mozda moze paypal proci (isto bosanska kartica na paypalu)

Probaj s Revolutom.

revolut.com/referral/goranf3e4

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 20:48 (Chaky).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala ti :)
Nitko sretniji od mene ako Dark souls i Dying light budu free. Godinama cekam da dovrsim DS (jedina Ds igra koju nisam igrao do kraja) a Dying light mi je vec dugo na listi želja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 21:19 (Gogy7).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ja isto nikako da ih isplatiniram. Ds3 na 85%, ds 2 na 14% i ds1 na 44%.

I sve su mi super, ds2 koji ljudi toliko pljuju na trenutke fakat zivcira ali mi je zasad jako dobra igra.

Unatoc visku vremena nisam nista zavrsio ne znam pustio me i ace combat i star wars ( star wars mi brutalno ide na zivce )

 

Nekako sto sam stariji tako su mi igre sve vise postale za odigrati po par sati na mjesecnoj bazi.

Evo nisam plejku palio nekih tjedan dana ako ne i vise, a vremena imam za nju.

 

Medutim gogy ak ces biti za neki co-op na ds ili bb javi. Za souls igre sam uvijek raspolozen.

 

Jos kratki edit: star wars mi je igra vise nalik unchartedu i tomb raideru. Ne znam zasto je usporedivana

sa souls igrama. Ali meni je to vise uncharted/tomb raider svijet sa star wars skinom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 0:51 (bloodborne).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Na DBZ:K imam trenutno preko 80 sati, do sad je rekord bio HZD sa 83. A ovdje jos stizu dlc-ovi. A danas stigao free update sa 3 dodatne misije.

 

 

Ovo mi je prva igra u mojoj gejmerskoj karijeri gdje sam osvojio platinum 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam na Spajdiju uzeo platinum jučer. Sad me čeka God of War, Bloodblorne, i Last of Us Remastred... Nemam pojma ništa o nijednoj igri osim što kažu da su dobre haha. Msm Bloodborne znam da je od fromsoftvera ds3 i sekira sam odigrao na pcu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 1:50 (BeLLicus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Stigao mi danas Detroit Become Human. Igra me privukla na prvu i gotovo cijelo popodne sam je igrao. Fascinira me dijagram toka i toliko mogućih ishoda, svaka odluka je bitna. Dosta i o samom igraču ovisi na koju stranu će krenuti (ja sam predobar i uvijek pokušavam svima najbolje iako sam par puta pogriješio u odabiru).

 

Također mi je i sa grafičke strane igra odlična, užitak ju je igrati. Uz Uncharted moram priznati da mi je jedna od top igri koje sam zasad igrao na PS4.

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Detroit sam ugrabio na PS plusu, jos nisam imao priliku zaigrati, no dosla me volja sad kad si je spomenuo. Inace, Untill Dawn, Heavy Rain itd sve super igre po meni.

Trenutno peglam prvi Bioshock, plan mi je proci kroz trilogiju. Igrao ih sve na PC-u, ali nikad zavrsio, pa si sad dajem tu sansu 😁
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 2:49 (IvanDado).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Ja sam na Spajdiju uzeo platinum jučer. Sad me čeka God of War, Bloodblorne, i Last of Us Remastred... Nemam pojma ništa o nijednoj igri osim što kažu da su dobre haha. Msm Bloodborne znam da je od fromsoftvera ds3 i sekira sam odigrao na pcu.

 Ako te zanima, za Bloodborne imamo posebnu temu. Ako bilo di zapnes i triba ti pomoc ili ako imas neko pitanje, slobodno napisi.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/bloodborne-ps4/223664.aspx?page=9&jumpto=6083637&sort=asc&view=flat

PSN - ediholic
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

PSnow popust na US Storu. oko 305 Kn

 

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90010_01-PSNOWSUB12MSPRNG

 

Vjerojatno će i kod nas uskoro biti na popustu.

Ovo bi se već i dalo kupiti, dosadno mi svaki tjedan novi trial otvarati.

8 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja isto nikako da ih isplatiniram. Ds3 na 85%, ds 2 na 14% i ds1 na 44%.

I sve su mi super, ds2 koji ljudi toliko pljuju na trenutke fakat zivcira ali mi je zasad jako dobra igra.

Unatoc visku vremena nisam nista zavrsio ne znam pustio me i ace combat i star wars ( star wars mi brutalno ide na zivce )

 

Nekako sto sam stariji tako su mi igre sve vise postale za odigrati po par sati na mjesecnoj bazi.

Evo nisam plejku palio nekih tjedan dana ako ne i vise, a vremena imam za nju.

 

Medutim gogy ak ces biti za neki co-op na ds ili bb javi. Za souls igre sam uvijek raspolozen.

 

Jos kratki edit: star wars mi je igra vise nalik unchartedu i tomb raideru. Ne znam zasto je usporedivana

sa souls igrama. Ali meni je to vise uncharted/tomb raider svijet sa star wars skinom.

 Pa ne znam bas da pljuju ljudi. DS2 je jako dobra igra, al zbog nekih stvari je losija od drugih souls igara. Igro sam ju cim je izasla i bila mi je odlicna, no nikak se nisam mogo natjerat da kasnije igram onu SOTFS verziju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Igzy20 kaže...

Stigao mi danas Detroit Become Human. Igra me privukla na prvu i gotovo cijelo popodne sam je igrao. Fascinira me dijagram toka i toliko mogućih ishoda, svaka odluka je bitna. Dosta i o samom igraču ovisi na koju stranu će krenuti (ja sam predobar i uvijek pokušavam svima najbolje iako sam par puta pogriješio u odabiru).

 

Također mi je i sa grafičke strane igra odlična, užitak ju je igrati. Uz Uncharted moram priznati da mi je jedna od top igri koje sam zasad igrao na PS4.

Baš sam je i ja počeo igrati prije par dana, ali sam do sada uspio samo sat dva odigrati. Zanimljiva igra, fora je cijeli koncept, dobra grafika, za sada sve pet.

 

IvanDado kaže...
Detroit sam ugrabio na PS plusu, jos nisam imao priliku zaigrati, no dosla me volja sad kad si je spomenuo. Inace, Untill Dawn, Heavy Rain itd sve super igre po meni.

Trenutno peglam prvi Bioshock, plan mi je proci kroz trilogiju. Igrao ih sve na PC-u, ali nikad zavrsio, pa si sad dajem tu sansu 😁

Beyond Two Souls mi je još najbolja od nabrojanih, mada su mi sve dobre u tom "žanru".

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 17:19 (mzopg).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Beyond Two Souls isto naravno 😁
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Pa ne znam bas da pljuju ljudi. DS2 je jako dobra igra, al zbog nekih stvari je losija od drugih souls igara. Igro sam ju cim je izasla i bila mi je odlicna, no nikak se nisam mogo natjerat da kasnije igram onu SOTFS verziju

 Pljuju je dosta, dijelom i zbog toga jer je Hidetaka Miyazaki nije radija. Meni osobno je igra dobra, pogotovo jer je to prva Souls igra koju san odigra i koja me privukla ton zanru. Problem koji iman s DS2 je taj sta predugo trcis kroz neka podrucja i boris se sa hordama neprijatelja s kojima su pokusali dobit na tezini igre, da bi dosa do bossa kojeg lagano pobjedis. Ako nisi igra DLC - ove (i to sva 3), toplo preporucan. Oni su najbolji dio DS2 i to dosta kvalitetniji od cijele igre.

PSN - ediholic
9 godina
offline
PlayStation 4

Upravo odigrao Detroit do kraja. Igra me prikovala za TV i nisam mogao prestati igrati. Jedino što mogu reći je... Koja igra! Moram priznat da ovako nešto još nisam igrao.

 

Nažalost, u prvom prolasku nisam uspio završiti sa najboljim ishodom i definitvno ću je još igrati sa izmjenjenim odlukama i drugačijim ishodima. Za prvi put sam odlučio da nema vraćanja, da bez obzira što se dogodilo idem dalje. Za neke odluke mi je drago što su tako ispale, za neke mi je žao što nisam drugačije postupio, ali to je i čar igre.

 

Puno ovisi i o samom igraču, na koji način razmišlja, kako gleda na neke stvari u životu i sve se to reflektira na njegove odluke. Bilo je situacija gdje sam znao po par minuta razmišljati (pogotovo kod odluke ići u revoluciju mirno ili agresivno). Da ne govorim koliko se povežeš sa likovima i koliko ti je krivo ako netko od njih ne uspije onako kako si želio.

 

Ali koliko sam uživao u igri i koliko me obuzela.. Definitivno 10/10 od mene.

Moj PC  
9 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vec u jednom danu ? Haha, ja ju igrao 4-5 mj ( detroit )😂 je zanimljiva i zabavna na svojstven nacin.

Za spidermana mi fali 1 trofej za platinu. Kolega forumas koji je napisao da je sljedece za platinu last of us

sretno s tim ak to uspijes platinirat svaka cast. 😂

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Jučer i danas (tj. prekjučer i jučer ako ćemo točnije ). Krenuo i nisam mogao stati + previše slobodnog vremena. Doduše, nisam ganjao achievemnte, to mi nikad nije išlo, priznajem.

 

Vrijeme je da nastavim sa LoU sad. Treba iskoristiti još ovo slobodno vrijeme koje je pred nama jer tko zna kako bude kasnije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

jel se zna koje igre su na ps plus za 5 mjesec?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Optimističan leak: Dying Light i Dark Souls Remastered.

Realističan leak: Uncharted: Lost Legacy i Assassin's Creed: Ezio Collection.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 12:15 (robogo).
9 godina
offline
PlayStation 4

priča se naveliko netu da Ubisoft danas ili sutra otkriva sljedeći Assassins Creed. Također se već dugo priča kako će biti nordijske/vikinške tematike.

 

sve ovo je neslužbeno i na razini glasina, ali ovo za vikinge kola već toliko dugo da vjerujem da je istina, pogotovo što su ljudi toga željni. A informacija da Ubisoft nešto prikazuje vrlo uskoro je gotov sigurna jer ju je leakao onaj David Ahmed, a taj tip je najpouzdaniji.

 

evo kao pišem ovaj post vidim sada da je i službeni AC account na twiteru objavio da se nešto događa, evo uživo https://www.pscp.tv/w/1BdxYQQjXjoxX

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice