Upitna kompetentnost moderatora zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.303
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Upitna kompetentnost moderatora ili ....

Molio bih da ukoliko se slučajno i i pogriješi i otvore dvije teme istog naziva u dvije podgrupe

(u ovom slučaju - "adsl na win95" u internet grupi), da se moderator (u ovom slučaju - F1-IVO)

ne ponaša kao osoba čija je isključiva odluka što će biti na forumu a što ne.

 

Dovoljno bi bilo poslati poruku da sam napravio nešto što nije u skladu s pravilima foruma i upitati me koju temu

u kojoj podgrupi izbrisati jer nadam se da ako je već primjetio da sam napravio grešku onda je barem mogao i

primjetiti da je obrisao temu na koju se osvrnulo i ponudilo konkretna riješenja oko 10-tak korisnika, za razliku

od teme koju je ostavio i na koju se osvrnulo 3 korisnika s ničim konkretnim u vezi teme.

 

Nadam se da nije u pitanju kako mu je nevažno, u svoj svojoj veličini moderatora, da li se nekome može

pomoći ili ne putem foruma, vodeći se možda mišlju da on nema nikakav problem za koji mu treba rješenje pa zašto

onda da se uopće zamara s detaljima kada je najjednostavnije obrisati nešto i tako najbrže obaviti povjeren mu posao,

a za korisnika foruma kojem treba riješenje nema veze - možda se snađe nekako.

 

 

Molio bih da se ovo shvati kao dobronamjerna primjedba.

 

Zajvaljujem se na razumijevanju,

 

robert

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Upitna kompetentnost moderatora ili ....

Hoćeš da se ovo shvati kao dobronamjerna primjedba, a od muhe praviš slona, jer si dobio bijeli karton - sugestiju, čisto zato da ti se ne desi to ubuduće.

 

Pliz...

Kome je suđeno da bude j@ban, njemu gaće same spadaju.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upitna kompetentnost moderatora ili ....
f1r3r kaže...
...
Nadam se da nije u pitanju kako mu je nevažno, u svoj svojoj veličini moderatora, da li se nekome može

pomoći ili ne putem foruma, vodeći se možda mišlju da on nema nikakav problem za koji mu treba rješenje pa zašto

onda da se uopće zamara s detaljima kada je najjednostavnije obrisati nešto i tako najbrže obaviti povjeren mu posao,

a za korisnika foruma kojem treba riješenje nema veze - možda se snađe nekako.

 

 

Molio bih da se ovo shvati kao dobronamjerna primjedba.

 

Zajvaljujem se na razumijevanju,

 

robert

Hvala na dobronamjernoj sugestiji ali ti si taj koji je otvorio duplu temu i trebao si to znati zar ne? Neznam čemu panika. Dobio si bijeli karton sa objašnjenjem. Nemam namjeru slati detaljna izvješća sa pojašnjenjima jer nema smisla.

Poštujem i tebe i svakog forumaša dok god se ponaša normalno i ne trola. Naravno i ja sam od krvi i mesa i griješim. Znalo mi se zaletit pa sam čak jednog forumaša suspendirao ni krivog ni dužnog. Zamolio sam fino admine da mu uklone suspenziju a ja sam mu se fino ispričao na pp.

 

Odgovor na prvo boldano: Nažalost imam zdravstvenih problema mada bi više volio da mi Windowsi padnu jer to mogu rješit:)

Odgovor na drugo boldano: Naravno da je tako najjednostavnije. Brzo obavim posao i spremim pare u džep (usput hoće li biti štogod za Uskrs šefe?)

 

Zahvaljujem na razumijevanju,

 

Ivica

World championships: 7, GP started: 251, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,377
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 14:36 (F1-IVO).
14 godina
protjeran
offline
Upitna kompetentnost moderatora

Kako se može pogriješiti otvaranjem dvije teme u dva različita podforuma? Kakva to nesvjesna reakcija te vodi da napišeš temu, kopiraš je i poklikaš određene buttone i otvoriš drugu temu?

 

Nije to greška nego svjesno postavljanje dvije teme da bi se dobilo na važnosti.

 

Moderator formula 1 ivo je napravio točno što je i trebao napraviti u skladu sa pravilima foruma.

 

A ovo se zove plačipi*kanje.Poljubac

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Upitna kompetentnost moderatora

Eh da! Postoji i službeni put žalbe na rad moderatora: pisma@bug.hr Cool

World championships: 7, GP started: 251, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,377
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice