Tipka 'Resetiraj' zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.409
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tipka 'Resetiraj'

Tipka 'Resetiraj' između 'Pošalji' i 'Odustani' mi radi više štete nego koristi. U par navrata sam ju slučajno kliknuo umjesto 'Pošalji', a kad mi treba resetirati uopće se ne sjetim da postoji nego se vratim natrag i ponovno kliknem na Nova poruka (ili Citiraj).

 

Prijedlog je, dakle, da se tipka ili ukine, ili premjesti, ili da se uvede potvrda resetiranja (jeste li sigurni?). Osim ako je drugima korisna i nemaju ovih problema.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tipka 'Resetiraj'
andy0101 kaže...

Tipka 'Resetiraj' između 'Pošalji' i 'Odustani' mi radi više štete nego koristi. U par navrata sam ju slučajno kliknuo umjesto 'Pošalji', a kad mi treba resetirati uopće se ne sjetim da postoji nego se vratim natrag i ponovno kliknem na Nova poruka (ili Citiraj).

 

Prijedlog je, dakle, da se tipka ili ukine, ili premjesti, ili da se uvede potvrda resetiranja (jeste li sigurni?). Osim ako je drugima korisna i nemaju ovih problema.

Ili da naučiš bolje nišanit...

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Tipka 'Resetiraj'

neka stave tipku resetiraj skroz s desna, tako više neće biti pokraj "pošalji"

ili još bolje, nek se stavi onaj "Jeste li sigurni?" prozor kad stisnemo resetiraj.

It's gonna be Legen.......waait.....wait for it....DARY!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tipka 'Resetiraj'
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

neka stave tipku resetiraj skroz s desna, tako više neće biti pokraj "pošalji"

ili još bolje, nek se stavi onaj "Jeste li sigurni?" prozor kad stisnemo resetiraj.

Po toj logici iza svake komande bi trebalo biti "jeste li sigurni"! Nepotrebna gnjavaža.

 

Ostaje sve kako je!

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice