"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

poruka: 14
|
čitano: 2.126
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Može li se popis tema, umjesto po broju poruka, sortirati prema tome ima li nepročitanih poruka ili ne?

 

Ovako se mora tražiti po svim stranicama (kod mene 10ak) ima li novih postova :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Gore desno, iznad popisa tema, imas neku tipku, ne znam kako se kod tebe zove, vjerojatno "Poredak po broju postova" ili tako nesto. Kliknes na to, i odaberes "Poredak po aktivnosti".

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

pogledaj sliku, kliknes na oznaceno mjesto ( ucrvenom pravokutniko ),

A A
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Teme u kojima sudjelujem" prijedlog
Assassin kaže...

Gore desno, iznad popisa tema, imas neku tipku, ne znam kako se kod tebe zove, vjerojatno "Poredak po broju postova" ili tako nesto. Kliknes na to, i odaberes "Poredak po aktivnosti".

 
I dalje ima nepročitanih na drugim stranicama...

Bilo bi dobro da su jednostavno sve nepročitane na početku.
16 godina
offline
RE: "Teme u kojima sudjelujem" prijedlog
itf4n kaže...
Assassin kaže...

Gore desno, iznad popisa tema, imas neku tipku, ne znam kako se kod tebe zove, vjerojatno "Poredak po broju postova" ili tako nesto. Kliknes na to, i odaberes "Poredak po aktivnosti".

 
I dalje ima nepročitanih na drugim stranicama...

Bilo bi dobro da su jednostavno sve nepročitane na početku.
Pa prvo sve procitaj koje su neprocitane i onda ti se vise nece pojavljivat na drugim stranicama. 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

a to je zato što sudjeluješ u puno tema.

 

recimo da sudjeluješ u npr 800 tema i od zadnjeg posjeta, u 56 tema u kojima si sudjelovao ima novih postova, a pošto na jednu stranicu stane 30 tema, onda ove ostale idu na drugu stranicu pa treću itd, a redaju se po vremenu kad su napisane, znači najzadnja poruka će biti na prvom mjestu, valjda si skužio Neodlučan

 

pogledaj sliku, ili idu u svoje teme u kojima sudjelujem i vidjet ćeš da vrijeme zadnjih postova ide unatrag...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Eh.. ali ja bih htio prvo one koje ja nisam pročitao, pa makar njihov zadnji post bio i od prije godinu dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Dobar prijedlog, potpis

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Hvala na prijedlogu, no ništa od toga. Zbog načina cacheriranja i pamćenja nepročitanih tema tako nešto nije moguće (odnosno, da budem precizan, prekomplicirano je i ne vrijedi vremena i truda, ima važnijih stvari za napraviti).

 

Kao što su ti rekli, poredaj teme po aktivnosti i čitaj prvo starije pa novije i imat ćeš to što želiš.

S obzirom da želiš čitati napreskokce - prvo koje su ti draže, a onda sve ostale koje nisi pročitao - to ti ne funkcionira. Nećeš umrijeti ako prolistaš koju stranicu, ako sudjeluješ u toliko tema, onda sigurno imaš vremena :-)

 

Usput, sustav ne pamti sto godina unatrag što nisi pročitao, nego samo zadnja dva tjedna, ako se ne varam (ne znam točno napamet period).

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 23:19 (Domagoj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

K, thx.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

I da... Eh, sad primijetio (zamijetio) i ovo: kada pogledan nove poruke (postove) koje još nisam pročitao iz menija sa lijeve stranice foruma kao podforuma one iste ostaju u  lijevom meniju na: Teme u kojima sudjelujem... Ostaju aktivne kao nepročitane u teme u kojima sudjelujem, a netom prije sam ih pregledao iz drugog menija sa desne strane! Kako to riješiti i da li se može išta napraviti glede ovog problemčića? Hvala unaprijed,... Da bude preglednije, a ne da mislim koje teme sam upravo pogledao i postove, a kasnije idem u Teme u kojima sudjelujem i opet su aktivne kao nepročitane? pozz

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Teme u kojima sudjelujem" prijedlog

Meni se u zadnje vrijeme događa da kad prolistam sve teme u kojima sudjelujem i u kojima ima novih postova nakon nekog vremena te teme opet pocrvene kao da ima novih poruka u njima, a zapravo nema. Koristim Firefox 3.0.6.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Teme u kojima sudjelujem" prijedlog
Razer_Copperhead kaže...

Meni se u zadnje vrijeme događa da kad prolistam sve teme u kojima sudjelujem i u kojima ima novih postova nakon nekog vremena te teme opet pocrvene kao da ima novih poruka u njima, a zapravo nema. Koristim Firefox 3.0.6.

 također. ima jedna tema na forumu u kojoj se raspravlja o tom problemu, ali ju trenutno ne mogu pronaći

edit: evo, ima samo par postova vezanih uz taj problem

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 20:51 (jurluk).
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Teme u kojima sudjelujem" prijedlog
Razer_Copperhead kaže...

Meni se u zadnje vrijeme događa da kad prolistam sve teme u kojima sudjelujem i u kojima ima novih postova nakon nekog vremena te teme opet pocrvene kao da ima novih poruka u njima, a zapravo nema. Koristim Firefox 3.0.6.

 To se javljalo mnogo puta i kod starijih verzija FF.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice