Tema uz karton zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.428
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tema uz karton

evo dobio sam žuti karton, a nisam bio malo više od tjedan dana tu( a i uopće na kompu ).

mogu li moderatori navesti post( link ili ime teme, ako je velika i broj stranice) tako da znamo gdje se pogriješilo jer stvarno ne kužim otkuda ja o piratstvu, nisam uopće bio tu.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tema uz karton

Pa kad kliknem na tvoj profil nema žutih kartona...Iznenađen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tema uz karton
big_guy kaže...

Pa kad kliknem na tvoj profil nema žutih kartona...Iznenađen

 točno,ali sad bi ga mogao dobiti
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
Tema uz karton

mozda mu je istekao?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tema uz karton
djdomi kaže...

evo dobio sam žuti karton, a nisam bio malo više od tjedan dana tu( a i uopće na kompu ).

mogu li moderatori navesti post( link ili ime teme, ako je velika i broj stranice) tako da znamo gdje se pogriješilo jer stvarno ne kužim otkuda ja o piratstvu, nisam uopće bio tu.

 Piše ti uz karton na koji post se odnosi - "vezano uz" i tu je naslov poruke. Klikneš na nju i vodi te na tu poruku...

Ako je poruka obrisana - onda je više ne vidiš.

Ako ne piše - onda si ga dobio izravno kroz profil, pa ti je mod valjda napisao obrazloženje zašto si ga dobio. Dogodi se da obrišemo neke poruke, a onda vidimo da ih je ista osoba u nizu proizvodila, pa tada dobije karton kroz profil i nema veze prema konkretnom "prijestupu".

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice