Status na forumu

poruka: 29
|
čitano: 4.507
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

evo oprostite mi ako sam neinformiran ali kako se na forumu mijenja ili postaje veći status

 

na drugim forumima postoji reputacija pa me zanima kako to funkcionira ovdje?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Status na forumu

50 poruka - larva

100 poruka - biljna us

500 poruka - moljac

1000 poruka - krpelj

2000 poruka - bubamara

 

Dalje ne znam, vidjecemo kad naxeem dodje do tog :)

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu

aha znači bilo kojih poruka ne moraju biti pohvaljene ili nešto tako

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
RE: Status na forumu

Bilo kojih, nema ocjenjivanja poruka.

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
Mayales kaže...

aha znači bilo kojih poruka ne moraju biti pohvaljene ili nešto tako

 Ne, računa se broj poruka. No to ne znači da sad treba nabacati hrpu glupih i bezpotrebnih postova, ne...Nevinašce
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

ne pa kakav bi to onda forum bio

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
Mayales kaže...

ne pa kakav bi to onda forum bio

Pun bananih usera.
Uglavnom postcount je maknut baš iz tog razloga pošto se spamalo ko blesavo.
nNeki svejedno spamaju al nek bude.
Dosta se smanjile budalaštine
C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

pa da bolje maknuti nego da forum postane spam trash

 

puno hvala svima na odgovorima

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu

Rank na forumu je jako bitan svi žele imati veci i veci veci rank.... ali ima loša strana pojedinci žele imati veci rank a hoce da ga zarade nepošteno spammerski pa tu vec nastaju problemi...

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
offline
Status na forumu

To je dobro što je ukinut taj post count.Bilo je previše spammera,makar se još nađe poneki Nevinašce

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

moze mi neko reci kaj ide poslije bubamare na steroidima?

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
linkuto kaže...

moze mi neko reci kaj ide poslije bubamare na steroidima?

unaprijed hvala

 Počni puno spamat pa ćeš otkritiNevinašce
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
protjeran
offline
Status na forumu

spamane poruke se brisu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
vamprl kaže...

spamane poruke se brisu

 Pa onda kvalitetno spamajSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
protjeran
offline
RE: Status na forumu
Paolo2612 kaže...
vamprl kaže...

spamane poruke se brisu

 Pa onda kvalitetno spamajSmijeh
 tocno
16 godina
offline
RE: Status na forumu

Bolje da daju rank prema broju prihvaćenih rješenja..  90% mlati praznu slamu, 10% daje nekakve konkretne odgovore na probleme pojedinaca..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
protjeran
offline
RE: Status na forumu
ferovca1 kaže...

Bolje da daju rank prema broju prihvaćenih rješenja..  90% mlati praznu slamu, 10% daje nekakve konkretne odgovore na probleme pojedinaca..

 tocno
92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
ferovca1 kaže...

Bolje da daju rank prema broju prihvaćenih rješenja..  90% mlati praznu slamu, 10% daje nekakve konkretne odgovore na probleme pojedinaca..

  Ili barem ako uvedu reputaciju, onda neka uvedu samo pozitivnu reputaciju. Ali da se stavi da oni ispod 100 postova nemogu davati reputacijske bodove nekome. Tako bi se spriječilo da se netko registrira samo radi nabijanja reputacije svom "pravom avataru". Također bi se moglo staviti da se nemože 2 puta zaredom dati istom korisniku reputacija, već mora, ili sačekati npr. 2 tjedna da mu opet može dati, ili da mora barem još dvojici korisnika dati reputacijske bodove, da bi mogao opet ovom prvome.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

ja bih napravio temu za glupiranje

u njoj bi svi spameri pisali svojie spam poruke a oni koje za to nije briga ici ce na normalne teme

 

naravno ako se LUXX slaze

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2008 10:41 (linkuto).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu
linkuto kaže...

ja bih napravio temu za glupiranje

u njoj bi svi spameri pisali svojie spam poruke a oni koje za to nije briga ici ce na normalne teme

 

naravno ako se LUXX slaze

Nikako se ne slažem.
Na koje ideje ljudi dolaze pa to nema nigdje Viče
Ostavite se glupiranja
E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
offline
RE: Status na forumu
linkuto kaže...

ja bih napravio temu za glupiranje

u njoj bi svi spameri pisali svojie spam poruke a oni koje za to nije briga ici ce na normalne teme

 

 

 Dali se možda opisuješ ili?
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Status na forumu
scorpion667 kaže...
ferovca1 kaže...

Bolje da daju rank prema broju prihvaćenih rješenja..  90% mlati praznu slamu, 10% daje nekakve konkretne odgovore na probleme pojedinaca..

  Ili barem ako uvedu reputaciju, onda neka uvedu samo pozitivnu reputaciju. Ali da se stavi da oni ispod 100 postova nemogu davati reputacijske bodove nekome. Tako bi se spriječilo da se netko registrira samo radi nabijanja reputacije svom "pravom avataru". Također bi se moglo staviti da se nemože 2 puta zaredom dati istom korisniku reputacija, već mora, ili sačekati npr. 2 tjedna da mu opet može dati, ili da mora barem još dvojici korisnika dati reputacijske bodove, da bi mogao opet ovom prvome.
 Slazem se . I ja sam za to
Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

neka se oni koji zele imati veci rank ugledaju na naxeema on polako bez spam poruko dolazi prema sve vecem ranku-nisam primjetio ni jednu spam poruku kod naxeema

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Status na forumu

Svaki dan postaj te sto vise i za nekoliko mjeseci ce te imati veci rank, naravno bez spama ili ce te imati ban..

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
online
RE: Status na forumu

Koda je bitno da li piše biljna uš, moljac, krpelj,bubamara (možete dodati i spamerNamigiva)...

15 godina
neaktivan
offline
Status na forumu

kad predes 5000 poruka onda si spamer

Linkuto4ever!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Status na forumu
linkuto kaže...

kad predes 5000 poruka onda si spamer

 lol, nemoj vrijeđat naxeema.
Intel q6600, 4gb 1066Mhz Corsair, Seagate 500GB, HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, THERMALTAKE Soprano, Silverstone 500W, Logitech Wave + MX 518, Z-4
15 godina
offline
Status na forumu

ovako se mjenja status:

 

 < 49                  početnik

50 - 99               larva

100 - 499           biljna uš

500 - 999           moljac

1000 - 1999       krpelj

2000 - 2999       bubamara

3000 <               bubamara na steroidima

 

kako naxeem bude napredovao, tako ćemo vidjeti što će biti daljeNamigiva

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Status na forumu

Ovo sa pohvalama postova ne zvuči loše..   možda barem za pokoju dobru temu, pa da se na osnovu toga povećava i rank a ne samo po broju postova? Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice