Registracija

poruka: 3
|
čitano: 1.114
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Registracija

Moj prijatelj ima problema prilikom registracije. Kad god upiše neku e-mail adresu, kaže da je zauzeta, tj. da je već napravljen korisnički račun na tom mailu. Već je probao 4 različita korisnička računa na Hotmailu (stalno je radio nove). Koristi IE 6 i Windows XP Pro.

Posjetite moj forum: hidenentertainmentforums.freeforums.org Ulogirajte se kako biste mogli dl-ati.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Registracija
HappyD kaže...

Moj prijatelj ima problema prilikom registracije. Kad god upiše neku e-mail adresu, kaže da je zauzeta, tj. da je već napravljen korisnički račun na tom mailu. Već je probao 4 različita korisnička računa na Hotmailu (stalno je radio nove). Koristi IE 6 i Windows XP Pro.

Jesi siguran da piše da je e-mail adresa zauzeta? Poruke su "Upisana adresa već ima otvoren korisnički račun." i "Nadimak je već zauzet. Molimo izaberite drugi nadimak!". Meni više smrdi na ovo drugo.
Domagoj
16 godina
protjeran
offline
Registracija

Da, nisam znao točnu poruku, prikazuje se "Upisana adresa već ima otvoren korisnički račun." Ali je problem riješen, stvorio je account na Gmailu i upisao Gmail adresu i sve radi.

Posjetite moj forum: hidenentertainmentforums.freeforums.org Ulogirajte se kako biste mogli dl-ati.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice