Problemi na forumu u Firefoxu

poruka: 14
|
čitano: 1.927
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problemi na forumu u Firefoxu
pitanje

Evo jucer sam se vratio s mora i dosao na forum i odmah zapazio 2 problema! Prvi je da mi se sve slike na forumu koje je netko dodao u post otvraju u sklopu nove stranice ciji link pokazaju da se radi o cacheu bug foruma (http://forum.bug.hr/cache/...), a drugi je da ne mogu otvoriti niti jednu privatnu poruku (ni one koje sam primio, ni one koje sam poslao!)! U IE-u sve radi, a kasnije cu probati i u Operi i Safariju pa cu jos to napisat! Sve mi to izgleda kao da mi fali nekakav plug-in ili nesto slicno! Problem nije jako hitan ali bi volio da mi pomognete!

 

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi na forumu u Firefoxu
autorov komentar

I jos nesto, NAJVAZNIJE, sto sam sad tek otkrio! U FF-u ne mogu poslati poruku a u IE-u mogu! Kada pritisnem gumb "posalji" ne  dogodi se bas nista!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
prihvaćeno rješenje
<?= "hello world" ?>
16 godina
neaktivan
offline
Problemi na forumu u Firefoxu

Lol I ja sam imal te probleme i pisal sam poruke iz IE a mislil sam da mi je nekaj s javom i slično al sam mislil uskoro reinstalirati windowse pa se nisam zamaral s stim.

 

E hvala sad radi meni.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi na forumu u Firefoxu
autorov komentar

Evo samo testiram jel mi sad radi.

 

EDIT: JUPIII!! Radi sada!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2008 19:25 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problemi na forumu u Firefoxu

Napokon proradilo Viče

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi na forumu u Firefoxu

prvo, neznam di da pitam,valjda je dobro mjesto

 

uglavnom primjetio sam danas da je nestalo ono skok na nepročitane poruke u firefoxu 3,a u IE 7 je sve normalno....

još da napomenem, išao sam nešto štelat po ovim uputama, sa ovog linka, da malo ubrzam firefox, i prvi dan je sve funkcioniralo ko i inače a jučer i danas nema tog gumbića

 

please help

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
mali.ivica87 kaže...

prvo, neznam di da pitam,valjda je dobro mjesto

 

uglavnom primjetio sam danas da je nestalo ono skok na nepročitane poruke u firefoxu 3,a u IE 7 je sve normalno....

još da napomenem, išao sam nešto štelat po ovim uputama, sa ovog linka, da malo ubrzam firefox, i prvi dan je sve funkcioniralo ko i inače a jučer i danas nema tog gumbića

 

please help

Jesi siguran da si logiran?
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
mali.ivica87 kaže...

uglavnom primjetio sam danas da je nestalo ono skok na nepročitane poruke u firefoxu 3,a u IE 7 je sve normalno....

 

 
e to sam i ja primijetio, ni ja nemam taj batn
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
Domagoj kaže...
Jesi siguran da si logiran?
 jesam, kak bi inaće to pisao....a malo sam probao al se odjavim pa ponovo prijavim, da će se možda pojavit, al nije.
maknuo sam one sve dodatke, samo čisti firefox 3 naštelan po onim uputama sa onog linka na postu gore.

EDIT:evo vratio sam sve postavke na staro, al ni sad nema one tipke "skok na nepročitano"
Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2008 10:50 (mali.ivica87).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
mali.ivica87 kaže...
...da malo ubrzam firefox, i prvi dan je sve funkcioniralo ko i inače a jučer i danas nema tog gumbića
 
AA-d00d kaže...
e to sam i ja primijetio, ni ja nemam taj batn
Probaj:
 - Tools -> Clear private data
 - U prozoru "Clear private data" odaberi samo Cookies i Cache, pa klikni na gumb "Clear private data now"
 - Restartaj Firefox i ponovno se logiraj na forum
Eto, meni je pomoglo - imao sam isti problem na jednom od 3 testirana stroja, nadam se da će i vama riješiti problem.
<?= "hello world" ?>
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
disturbedHR kaže...
mali.ivica87 kaže...
...da malo ubrzam firefox, i prvi dan je sve funkcioniralo ko i inače a jučer i danas nema tog gumbića
 
AA-d00d kaže...
e to sam i ja primijetio, ni ja nemam taj batn
Probaj:
 - Tools -> Clear private data
 - U prozoru "Clear private data" odaberi samo Cookies i Cache, pa klikni na gumb "Clear private data now"
 - Restartaj Firefox i ponovno se logiraj na forum
Eto, meni je pomoglo - imao sam isti problem na jednom od 3 testirana stroja, nadam se da će i vama riješiti problem.
 
e hvala puno! ovo je pomoglo.
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
offline
RE: Problemi na forumu u Firefoxu
AA-d00d kaže...
disturbedHR kaže...
mali.ivica87 kaže...
...da malo ubrzam firefox, i prvi dan je sve funkcioniralo ko i inače a jučer i danas nema tog gumbića
 
AA-d00d kaže...
e to sam i ja primijetio, ni ja nemam taj batn
Probaj:
 - Tools -> Clear private data
 - U prozoru "Clear private data" odaberi samo Cookies i Cache, pa klikni na gumb "Clear private data now"
 - Restartaj Firefox i ponovno se logiraj na forum
Eto, meni je pomoglo - imao sam isti problem na jednom od 3 testirana stroja, nadam se da će i vama riješiti problem.
 
e hvala puno! ovo je pomoglo.
 ej, puno hvala!!! i meni je pomoglo! sad sve šljaka po saromOsmijeh
Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Problemi na forumu u Firefoxu

Testing!!!

 

EDIT: Nisam želio odgovorat na neku drugu temu samo da probam jel mi radi browser. Isprike.

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 2:07 (Cika Jova Zmaj).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice