Problem sa zvjezdicama zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvjezdicama

E ovako, jeste glupost, ali ne želim da ovako ostane za stalno

 

već 2-3 mjeseca nemam niti pola zvjezdice, jest da me i ne interesuju, ali sam aktivan, pomažem, ne spamam ali i dalje ih nemam? jel to bug ili one ne žele kod nekog ko je suspendiran 3-4 puta :P?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
1 8 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvjezdicama
BannedOnThisForum kaže...

E ovako, jeste glupost, ali ne želim da ovako ostane za stalno

 

već 2-3 mjeseca nemam niti pola zvjezdice, jest da me i ne interesuju, ali sam aktivan, pomažem, ne spamam ali i dalje ih nemam? jel to bug ili one ne žele kod nekog ko je suspendiran 3-4 puta :P?

vec je bilo nekoliko ovakvih tema,ija imam takav problem...

sada ce lijepo doć MIRO i rec LOCKSmijeh

errando discimus
15 godina
odjavljen
offline
Problem sa zvjezdicama

ako te ne interesira, nije mi jasno zasto onda otvaras temu?

 

ja bi ti dao zvjezdicu ali kao sto vidis imam samo jednuSramim se

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Problem sa zvjezdicama

Problem ti je onaj palac prema gore što ih više dobijaš to češ prije zaradit a i više zvjezdica dobit!

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA! i klikni gump THUMB UP! Hvala.
Moj PC  
0 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvjezdicama
Mato_Ivanovac kaže...

Problem ti je onaj palac prema gore što ih više dobijaš to češ prije zaradit a i više zvjezdica dobit!

Ne, palci nemaju nikakve veze, nego gumbovi hvala i aktivnost korisnika, a ja sam tih gumbova hvala dobio ihaha, i plus sam aktivan, pa me samo INTERESUJE zašto je to tak

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvjezdicama
Mato_Ivanovac kaže...

Problem ti je onaj palac prema gore što ih više dobijaš to češ prije zaradit a i više zvjezdica dobit!

Thumb Up nije važan nego samo Hvala!

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa zvjezdicama

Upravo zbog ovakvih tema nemaš zvjezdica.

Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa zvjezdicama
BannedOnThisForum kaže...

E ovako, jeste glupost, ali ne želim da ovako ostane za stalno

 

već 2-3 mjeseca nemam niti pola zvjezdice, jest da me i ne interesuju, ali sam aktivan, pomažem, ne spamam ali i dalje ih nemam? jel to bug ili one ne žele kod nekog ko je suspendiran 3-4 puta :P?

Znaš koliko puta su te, samo u prošla tri mjeseca, moderatori opomenuli? 12 puta! A čak dva puta si dobio crveni karton! Toliko ih nije skupio ni Boris Pandža iz Hajduka!

 

Pa ti bi trebao moderatorima plaćati ćevape i pivu svakih tjedan dana samo zato što te trpe! Cool

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 18:44 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice