Problem sa profilom na ovom forumu

poruka: 9
|
čitano: 1.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa profilom na ovom forumu

Ne mogu izmjeniti nitijedan podatak na BOL forumu(profil). Probao sam više puta, ali piše da su stranice nedostupne. Ne mogu promjeniti avatar, potpis, konfu, ništa... Dal je to do mene ili ima ntko sličnih problema?

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa profilom na ovom forumu
Horagio kaže...

Ne mogu izmjeniti nitijedan podatak na BOL forumu(profil). Probao sam više puta, ali piše da su stranice nedostupne. Ne mogu promjeniti avatar, potpis, konfu, ništa... Dal je to do mene ili ima ntko sličnih problema?

 takoder, valjd neki prepravci..
Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa profilom na ovom forumu

evo ..funkcionira(bar kod mene)..slika,potpis..sve   :  EDIT:vratio na prijašnje bez problema

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 10:44 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa profilom na ovom forumu

Kod mene također problemi!

Nemogu urediti nijedan podatak!! Pokušavao sam iz više browsera( Opera, Chrome, Firefox, IE8, Maxthon, Lunascape) ali iz svakog isti problem!

Ovo je moj potpis koji se nalazi ispod mojih postova. I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa profilom na ovom forumu

Trebali bi pitati Domagoja, on je za takve stvari odgovoran :D

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa profilom na ovom forumu

Kod mene sve u redu, ali vjerojatno još nešto prerađuju svezi foruma.

"Carpe diem..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa profilom na ovom forumu

Mojem bratiću isto nije prihvatilo promjenu profila,nije samo htel sliku promijeniti,ali ostalo se dalo.

AC Milan
15 godina
offline
RE: Problem sa profilom na ovom forumu
Horagio kaže...

Ne mogu izmjeniti nitijedan podatak na BOL forumu(profil). Probao sam više puta, ali piše da su stranice nedostupne. Ne mogu promjeniti avatar, potpis, konfu, ništa... Dal je to do mene ili ima ntko sličnih problema?

 Također
Bellatrix kaže...

Kod mene također problemi!

Nemogu urediti nijedan podatak!! Pokušavao sam iz više browsera( Opera, Chrome, Firefox, IE8, Maxthon, Lunascape) ali iz svakog isti problem!

 Isto tako probao sve browsere oper isto.
15 godina
offline
RE: Problem sa profilom na ovom forumu
BORG kaže...
Horagio kaže...

Ne mogu izmjeniti nitijedan podatak na BOL forumu(profil). Probao sam više puta, ali piše da su stranice nedostupne. Ne mogu promjeniti avatar, potpis, konfu, ništa... Dal je to do mene ili ima ntko sličnih problema?

 Također
Bellatrix kaže...

Kod mene također problemi!

Nemogu urediti nijedan podatak!! Pokušavao sam iz više browsera( Opera, Chrome, Firefox, IE8, Maxthon, Lunascape) ali iz svakog isti problem!

 Isto tako probao sve browsere oper isto.
 A znate da su rekli da forum u roku od 10-15 dana izlazi iz bete i da su u tom roku moguće neke smetnje.
AC Milan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice