Problem s prikazom slike i sivog panela zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.774
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problem s prikazom slike i sivog panela

 

Dakle, problem je nastao jucer, iz cista mira. Nisam nista mjenjao u postavkama, ili instalirao add-onove, problem se sam od sebe pojavio. U Safariju, Chromeu i Operi sve radi kako treba, ali u Firefoxu (3.6.10) se slike koje su postavljene uz postove ne prikzuju onako kako bi trebale (znaci, kad se klikne na njih da se okolo sve zasivi, a one onako izadju van, pa se moze kliknuti lijevo ili desno na njima da se vidi slijedeca ili prethodna slika), nego se prikazu kao da sam isao na View image, dakle, prebaci me na novi tab, na kojem je sama slika. Drugi problem je taj sto mi se vise ne prikazuje ovaj sivi panel sa desne strane (pokazuje se samo kad sam na pocetnoj stranici foruma, a cim udjem u neku temu, nestane).

p.s. probao sam iskljuciti ad block, ali isto je...

p.p.s sad sam probao staviti slike uz ovaj post, i ni to mi neradi (ali to je vjerojatno privremeni problem, jer mi ne radi ni na ostalim browserima), ali kada sam poceo pisat post u Safariju, shvatio sam da mi na FF-u ne prikaze ni ono "Slične postojeće teme", a u ostalim browserima prikaze.

 

 

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s prikazom slike i sivog panela

Jos da dodam, nemogu glasati (davat TU i TD) u firefoxu, kad kliknem na TU/TD/broj pored njih, odvede me na vrh stranice i nista se ne dogodi.

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s prikazom slike i sivog panela

Probaj pokrenut firefox u sigurnom nacinu

 

P.S prijedi na operu preporodit ces se

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 17:16 (Skizzy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s prikazom slike i sivog panela
Assassin kaže...

Jos da dodam, nemogu glasati (davat TU i TD) u firefoxu, kad kliknem na TU/TD/broj pored njih, odvede me na vrh stranice i nista se ne dogodi.

Koristim FF i sve mi radi uredno - problem je na tvojoj lokalnoj razini.

...
16 godina
offline
RE: Problem s prikazom slike i sivog panela
Miro kaže...
Assassin kaže...

Jos da dodam, nemogu glasati (davat TU i TD) u firefoxu, kad kliknem na TU/TD/broj pored njih, odvede me na vrh stranice i nista se ne dogodi.

Koristim FF i sve mi radi uredno - problem je na tvojoj lokalnoj razini.

Ne znam sta se dogodilo, ali evo upravo je proradilo. Mozete lockat temu.

Neda mi se sad raspravljat, ali vjeruj mi da sam svaki od gotre navedenih browsera koristio jedno vrijeme, jednostavno FF ima tocno ono sto zelim, a opera mi jos uvijek ima neke nedostatke. Ali vjerujem da ce se s vremenom to promjenit...

Nothing is true, everything is permitted...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice