[Prijedlog] RSS za teme koje pratim zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.443
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[Prijedlog] RSS za teme koje pratim
Nema mnogo za objasniti.
Mislim da bi uvodjenje RSS-a za Teme koje pratim (i eventualno Moje teme te Teme u kojima sudjelujem) bila dobra ideja. Zasto? Recimo, ja cesto koristim mobitel i lakse mi je npr. otvoriti BlueRSS i pogledati ima li novih postova u nekoj temi ili ne. Uvodjenjem RSS-aza Teme koje pratim bi ovo olaksalo jer je alternativa tome dodavanje svih interesantnih tema u RSS reader sto je neprakticno dok su ovako sve teme na jednome mjestu.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Prijedlog] RSS za teme koje pratim
Proz0r kaže...
Nema mnogo za objasniti.
Mislim da bi uvodjenje RSS-a za Teme koje pratim (i eventualno Moje teme te Teme u kojima sudjelujem) bila dobra ideja. Zasto? Recimo, ja cesto koristim mobitel i lakse mi je npr. otvoriti BlueRSS i pogledati ima li novih postova u nekoj temi ili ne. Uvodjenjem RSS-aza Teme koje pratim bi ovo olaksalo jer je alternativa tome dodavanje svih interesantnih tema u RSS reader sto je neprakticno dok su ovako sve teme na jednome mjestu.

Pa to je bar jednostavno!Otvori temu i imaš ikonu od RSS-a!I tako za svaku temu koju pratiš/koju hoćeš pratiti.Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 16:57 (kroki_kroket).
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Prijedlog] RSS za teme koje pratim
Ali su ovako sve teme na 1 RSS-u!
Ovaj prijedlog je super
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
[Prijedlog] RSS za teme koje pratim

Hoce biti nesto? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Prijedlog] RSS za teme koje pratim
i'm in!
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
moderator
offline
RE: [Prijedlog] RSS za teme koje pratim
Proz0r kaže...

Hoce biti nesto? :D

U nekom kraćem vremenu - ne! U nešto dužem - možda da.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice