Podforum "Gaming općenito"

poruka: 3
|
čitano: 909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Podforum "Gaming općenito"

Već sam ovo spomenuo u jednoj temi vezanoj za drugi prijedlog ali smatram da bi ovaj prijedlog zaslužio razmatranje pa samim time i zasebnu temu.

 

Dakle, vidljivo je da je PC Igre podforum pretrpan raznim temama koje nisu uvijek nužno vezane uz PC igre, već uz igraću industriju, komentare utjecaja igara, usporedbe platformi i slično tomu.

 

Da bi se uveo veći red i bolja organiziranost mislim da bi podforum naziva 'Gaming općenito' ili sličnog bio koristan i definitivno prikladnije mjesto za neke od diskusija od postojećih podforuma.

 

Nadam se da i drugi vide zašto mi je ovakva ideja sinula, pa bi volio ako se pokaže interes za takvošto vidjeti i taj podforum.

 

Samo neke od tema koje bi više spadale u taj novi podforum od onih u kojima su sada:

 

TEMA 1

TEMA 2

TEMA 3

TEMA 4

... i mnoge druge.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Podforum "Gaming općenito"
You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podforum "Gaming općenito"

meni se čini da ovo ima smisla, mogu se odvojiti teme o igrama koje se trenutno igraju od općenitih tema o gamingu koje se ne tiču niti jedne konkretne teme, pomoglo bi preglednosti.... sjedi 5 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice