PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE" zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.535
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Povodom zaključavanja teme "Komentirajmo moderatore" i "kartoni", koje je izveo moderator GORAN RACIC, pokrećem PETICIJU za:

 

-otključavanje tih tema

-suspenziju moderatora Gorana Racica na neko vrijeme (dok ne ohladi malo, a ima još ljudi koji bi bili i bolji moderatori od njega...)

 

 

!!!

 

 

Moje mišljenje je da se u temi "Komentirajmo moderatore" nije ismijalo ni uvrijedilo kako moderatore tako i dotičnog Gorana Racica. Kao obrazloženje zaključavanja te teme je naveo da  tema ide u krivom smjeru tj. prema debilnosti...

 

PS:Ovom temom želim samo dati do znanja da se na ovom forumu treba čuti i glas naroda tj da moderatori nisu bogovi foruma i da mogu raditi sve što im je po volji, jer bez nas (običnog puka) nebi bilo ni vas ,moderatori, jer ne bi bilo ni posla za pregledavanje foruma...

 

ako pak ovaj moj naum da se ove dvi teme otključaju ne uspije bar bi ovo moderatori mogli shvatit kao mali poticaj za smirenje (ako to nepali uzmite aspirin plus C) jer  ako ne drugi, bar ja znam kako je težak posao moderatora.  a mogli bi se i sitit kako je vama bilo tesko dok ste na drugin forumima bili "OBIČAN PUK"...

 

 

 

                                                          do sljedečeg puta, Puma 1400

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Predlazem moderatorima da uguse pobunu!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Ma ušutio bi kad mu ponudili mjesto moderatora... hehe :)))


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Nemoj se zezat, dobit ćeš crni karton - shvati ovo kao dobronamjeran savjet - recimo samo da ja iman iskustva s tim stvarima.

 

I've got four words for you: I. Love. This. Company! Yeaaaahhhh!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 13:54 (nema_šanse3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Ovo je demokratska zemlja i ovo je demokratski forum (trebali bi bit.. :))) hehehe ), al primjera radi uzmi da netko od građana pokuša iznijeti primjedbu na rad nekog ministra. I još da prijedlog da se ministar smijeni. Ideš đurđa (po još 4 Pana)... hehehehe :))))

 

Ne bi moderi imali posla da se ljudi ponašaju civilizirano i poštuju pravila.

 

...code your life...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 14:01 (coder_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Zapravo je ovo privatan forum časopisa u privatnom vlasništvu. Dakle, nikakve demokracije ne treba biti.

Tražiti "smjenu" nekoga tko u tom časopisu radi je u najmanju ruku smiješno.

 

Predlažem da se smiriš s ovim trolanjem prije nego dobiješ trajni ban.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"
naxeem kaže...

Zapravo je ovo privatan forum časopisa u privatnom vlasništvu. Dakle, nikakve demokracije ne treba biti.

Tražiti "smjenu" nekoga tko u tom časopisu radi je u najmanju ruku smiješno.

 

Predlažem da se smiriš s ovim trolanjem prije nego dobiješ trajni ban.


 Slažem se.
Dobro da nisi tražio da Goran dobije otkaz.
Molim lijepo malo ozbiljnosti.
A pozivanje na pobunu nije ni u najmanju ruku smiješno.

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

nisan mislija ništa loše, al san tija bar naglasit da neki od njih zatvaraju teme bez razloga.

 

 

JA NISAN TRAŽIJA DA SE TOg MODERATORA SMIJENI NEGO SAMO DA GA SE UPOZORI ILI DA GA SE , NEZNAN, MOŽDA SUSPENDIRA NA 24 SATA.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

nisan mislija ništa loše, al san tija bar naglasit da neki od njih zatvaraju teme bez razloga.

 

 

JA NISAN TRAŽIJA DA SE TOg MODERATORA SMIJENI NEGO SAMO DA GA SE UPOZORI ILI DA GA SE , NEZNAN, MOŽDA SUSPENDIRA NA 24 SATA.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

nisan mislija ništa loše, al san tija bar naglasit da neki od njih zatvaraju teme bez razloga.

 

 

JA NISAN TRAŽIJA DA SE TOg MODERATORA SMIJENI NEGO SAMO DA GA SE UPOZORI ILI DA GA SE , NEZNAN, MOŽDA SUSPENDIRA NA 24 SATA.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"
naxeem kaže...

Zapravo je ovo privatan forum časopisa u privatnom vlasništvu. Dakle, nikakve demokracije ne treba biti.

Tražiti "smjenu" nekoga tko u tom časopisu radi je u najmanju ruku smiješno.

 

Predlažem da se smiriš s ovim trolanjem prije nego dobiješ trajni ban.


 Ispravak netočnog navoda.

 

 

...code your life...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 14:37 (coder_).
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"
@puma1400:
Sa ovakvim ponašanjem i pisanjem velikim slovima si upravo napravio više povreda pravila foruma.
Uživaj
16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

puma1400  malo oladi čovjeće lipo ti piše da je forum u beta verziji ako neznaš šta to znači onda i ne trebaš bit ovde svojedobno sam i sam imao forum s dosta članova a ugasio sam ga upravo zbog takvih kao ti jer se nije mogla odvijati kvalitetna diskusija !

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"
Cooldblood kaže...

puma1400  malo oladi čovjeće lipo ti piše da je forum u beta verziji ako neznaš šta to znači onda i ne trebaš bit ovde svojedobno sam i sam imao forum s dosta članova a ugasio sam ga upravo zbog takvih kao ti jer se nije mogla odvijati kvalitetna diskusija !

 MA nema veze u kojoj je verziji forum. Forum je ogroman i ima puno članova. Jako je teško održavat red kad ima toliko usera i dnevnih postova.
A upravo to je zadaća modera.
TReba jako dobro pazit kakve su teme, a normalno je da se i koji puta potkrade greška.

Ljudski je griješiti.

ČAk se i kod ove teme slažem da može "katanac" jer se samo povećeva baza sa ovim bespotrebnim postovima.

...code your life...
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Dobro ajde, eto povlacin sve sta san reka.

 

nego da sad nebi dobija lifetime ban jel mogu ja sam "ugasit" nekako ovu temu jer san još novi ovde...

 

 

ii dobro je ajde netribate me odma napadat

 

 

i iskreno good luck bug-u da ovaj forum zaživi iz beta u "real" verziju foruma

16 godina
neaktivan
offline
PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Bude li jos ovakvih postova biti cu prisiljen otici s foruma.

Vec sam vidio slicne gluposti i gadi mi se citati.

Ti bi se zalio moderatoru preko post-ova?

Jeli lijepo napisano da se mozes zaliti preko privatne poruke?

Sto je tu tesko za skuziti?

Prvo pricas kojekakve gluposti bez ikakvih razloga te se onda ispricavas.

"Potez covjeka u ocaju!"

 

btw da je ovaj forum moj odavno bi bio udaljen sa njega.(Osobno misljenje)


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PETICIJA za "KOMENTIRAJMO MODERATORE"

Vidim da neki jos uvijek ne shvacaju da ovo nije usenet gdje se totlerira svakojako s*****. Tema se zakljucava, dijele se kartoni zbog otvaranja posta s velikim slovima i jos stosta. Ljudi, smirite se i prestanite drobiti o demokraciji...

 

P.S. Upravo vidim da je ovaj thred vec tri puta prijavljen od strane korisnika - baza kartona ce se izgleda jos proširiti.

 

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 16:58 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice