Ne mogu otvoriti PM bez naslova

poruka: 5
|
čitano: 1.284
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu otvoriti PM bez naslova

pa to se i meni desilo, to je prosto nemoguće i poslati, sigurno neki bug, kada neko pokušava poslati pm bez naslova, to se prikaze autoru kojem je to krenuo slati, gređka, ništa tu ne piše

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne mogu otvoriti PM bez naslova

ovako....mozes poslat PM bez naslova, tako da umjesto naslova stisnes "Space" i kad posaljes, onda primatelj nemoze poruku otvoriri zato jer se mora kliknuti na naslov, a naslova nema...tako da......

01010100 01001001 01001111
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Ne mogu otvoriti PM bez naslova
M_dipl. kaže...

A jbg onda je bug, svakako bi onda bilo dobro da netko od redakcije ovo pročita da mogu eventualno ispraviti ovaj bug. Dobro, hvala na informaciji.

ma, trebali bi samo sprijeciti, da se poruka nemoze poslat, ako u njoj nema barem 1 znamenka....i to napisat kao napomenu....

01010100 01001001 01001111
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne mogu otvoriti PM bez naslova
i sta udari dva space-a i dobijes isto ...nije u tome vec treba BAREM da stoji ikonica neka pored poruke i kad kliknes na nju ili na TITLE da otvoris poruku ;)
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
moderator
offline
RE: Ne mogu otvoriti PM bez naslova
M_dipl. kaže...

Pozdrav! Možda griješim ili jednostavno ne vidim nešto što bih trebao ali primijetio sam da ne mogu otvoriti (dakle, pročitati) PM ako taj PM nema neki naslov. Pa bih htio, prije svega, pitati može li se to ipak na neki način, a ako ne može, da usput upozorim forumaše da ne šalju PM bez naslova. Nadam se skorom odgovoru...

Hvala na upozorenju, sređeno je.

Domagoj
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice