More smiles!

poruka: 31
|
čitano: 3.996
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
More smiles!

Ovo je forum sa najsiromašnijom bazom smilova koji sam vidio.

Sigurno je to zato da bi se zadržala što veća profesionalnost postova na forumu

ali ljudi moji, radi se o ekstremnoj oskudnosti! Bar animiranje postojećih...

C'moon

 

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: More smiles!
Animiranje neće biti, što se novih tiče bilo je rečeno da forumaši ponude nešto ili linkaju na neku kvalitetnu, ne previše kičastu bazu pa nije baš bilo odaziva.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: More smiles!
ma fali samo jedan.

Smiley koji riga...
WHAZAAAAAAAAAAAP!!!!!!!
14 godina
protjeran
offline
More smiles!

Ma kakvi mrtvi smajlovi...

http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
More smiles!

Treba nam facepalm smile i ništ više Cool

Avatar...ready....clear a path!!
Moj PC  
23 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: More smiles!

Meni je dovoljno ovo što ima.. ne volim kad mi smajlići skaču, svijetle, kuhaju ručak, lete..

 

Ali mogli bi dodat još, čisto zato da se zadovolji masa :P već par puta je ovakva tema pokrenuta. Neki ljudi vole da im poruka izgleda ovako:

 

"Ej disteBelji se :skače. Složio bi novu konfu CoolSmijeh:jede_cevape:, jel mi Bogatašmožete NevinašcepreporučIznenađenit nePlačšOsmijeho :animirani_upitnik:"

When night falls, she cloaks the world... In impenetrable darkness. A chill rises from the soil and contaminates the air... Suddenly.. life has new meaning..
13 godina
neaktivan
offline
More smiles!

meni je tako svejedno

evo prvi put

Namigiva

perodigitron
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
More smiles!

Uglavnom, kao i sve u ovoj državi: Najbolje ne poduzimat ništa. Neka sve ostane kako je. Ho givz a šit, i dont giv a fak...

 

Hvala na odgovoru Dany!

Baza? Najbolja baza smajlića tj. koja zahvaća gotovo sve emocije koje se mogu pojavit u korespondenciji je Skype baza.

Tu istu bazu bi trebalo kopirati, samo bez animacija - zašto bez animacija? Wow- ovo je zbilja strogo okruženje!

 

@Bug

Ali da se taj projekat (dodavanje smle-ova) napravi kako treba, potrebno je da Bug plati nekome da te smajlove prilagodi bug-ovom image-u (da smile bude bubamara ili ima neke elemente bubamare) uz dodavanje nekih smile-ova specifičnih za ovaj časpopis i/ili računala!

Želite li ponudu za kompletan idejni projekt i 100% realizaciju uz kratki vremenski rok? Ja imam osobu koja će to napravit, pro-grafičar a ja ću uzet zub, u biti bolje rečeno jednu dobru fetu!

Odrišite kesu!

 

This post is smile free - scaned by FREE SEX PICTURES Antivirus & spyware v.1.0.5

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2010 15:49 (KIKI3ooo).
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: More smiles!

Ovo da su smajlici bubamaroliki cak i ne zvuci lose.

Samo da se dobro naprave.

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
neaktivan
offline
More smiles!

Meni se cita, ne gledaju mi se slike.

Uostalom, tko ne zna sto :-)  ;-)   :-D  i :-(  znace???

Ako i postoji takva osoba, nek svoj prvi sat u zivotu na internetu provede istrazivajuci a ne na forumu.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
More smiles!

I ovaj bi dobro došal tu i tam:

 

FOR THE HORDE
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
More smiles!

Peticija da se doda Facepalm emoticon

 

48 Trebamo FACEPALM
0 Želimo FACEPALM
1 Bilo bi zgodno...
2 ...ali nije potrebno
4 glupa peticija *facepalms*
http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
More smiles!

Dajte imamo dosta smajlija za sad,ovi su dobri dok nam ne dpzde

I am {#}

Ekrem Jervić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
More smiles!

Ma kakvi smajlići, imaš tipkovnicu, budi kreativan.

 

Tako nastaju remekdjela, recimo, ovo:

 

………………….._,,-~’’’¯¯¯’’~-,,
………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,…………………………….._,,,---,,_
……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ;__;’-,
……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’,
……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |
…………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘
………………….,’-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘
………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’
………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,
……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,
…………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : ; ; ; |
……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|
…………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|
..…………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|
……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,
…….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’’’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,
….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,
……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’‘’~--‘’’
………,’-~’ ,-‘-~’’‘, ,-‘‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,
……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,
……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,
……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,
…..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,
….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’
…,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ,-
…| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘
…’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’
….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯
…..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘
………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘
………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘
………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘
…………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|
…………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,
………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,
………..,’‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,
……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,
………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’…………………’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |
……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘………………………’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |
……..| ; ; ; ; ; ; ;,’…………………………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’
……..| ; ; ; ; ; ; ,’………………………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’
……..| ; ; ; ; ; ;,’……………………….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘
……..’,_ , ; , ;,’……………………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘
………’,,’,¯,’,’’|……………………….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,
………….¯…’’………………………..’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,,
……………………………………………’’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,
………………………………………………..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,
…………………………………………………..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,--.
……………………………………………………’-, ; ; ;,,-~’’’ , ,|, |
………………………………………………………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
More smiles!

Da, to ću crtati svaki put kad se nasmijem, kao evo sad:

 

 

............/////.\\\\

.............O.......O

..................V

................___

................\__/

 

 

Gle, čak je i dobro ispao :)

 

Inače, smatram ove nove smajliće nepotrebnima (ne sve, neki su dobri), ima ih nekoliko velikih koji skreću pozornost s teksta na sebe. To čini forum malo neozbiljnijim. Meni i ne smeta previše, ali ne znam žele li Bugovi programeri (dizajneri, ili tko već...) da im forum tako izgleda.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
More smiles!

Meni forum s ovime izgleda puno neozbiljniji i nepregledniji, te novi smajlići ne izgledaju kao ovi dosadašnji - drugačije su boje, veći su, itd. (kvare izgled)

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: More smiles!
xxxxx kaže...

Meni forum s ovime izgleda puno neozbiljniji i nepregledniji, te novi smajlići ne izgledaju kao ovi dosadašnji - drugačije su boje, veći su, itd. (kvare izgled)

Točno to.

 

I zašto su povećali thumbnailove slika? Ne razumijem, jer oni prošli su bili idealne veličine, veličine nokta na palcu (riječ 'thumbnail' se valjda zato i zove tako).

14 godina
offline
More smiles!

Jeli može jedan "neutralan", "emotion free" smajlić {#}

 

Edit: Ozbiljan "smile" if u like. Jeli puno tražim? {#}

MIKROBLOG: Vjerovali ili ne, stvarno mi trebaju samo štapići i stvarno imam samo 500 kn - upadam prodavačici na kasi
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 13:16 (KIKI3ooo).
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
More smiles!

A i da se usput uvede to da se smajlici mogu uneti sa tastature, recimo :D = {#}

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: More smiles!
pirat01 kaže...

A i da se usput uvede to da se smajlici mogu uneti sa tastature, recimo :D = {#}

Nikako!

Vintage smajlići su ultimativni smajlići.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 15:02 (Danny_HR).
12 godina
protjeran
offline
Re: More smiles!
pirat01 kaže...

A i da se usput uvede to da se smajlici mogu uneti sa tastature, recimo :D = {#}

 

Samo zato što to i nema volim ovaj forum. Šalu na stranu, to bi zaista bilo nepotrebno i previše.... ne znam kako to reći... causal... Ovako je to puno bolje rješeno.

14 godina
offline
Re: More smiles!
NiramX kaže...
pirat01 kaže...

A i da se usput uvede to da se smajlici mogu uneti sa tastature, recimo :D = {#}

 

Samo zato što to i nema volim ovaj forum. Šalu na stranu, to bi zaista bilo nepotrebno i previše.... ne znam kako to reći... causal... Ovako je to puno bolje rješeno.

Ne razumem sto je to previse? Pa zar ti nije lakse i brze uneti sa tastature neki smajli, nego birati iz prozora...

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
offline
Re: More smiles!
pirat01 kaže...

Ne razumem sto je to previse? Pa zar ti nije lakse i brze uneti sa tastature neki smajli, nego birati iz prozora...

Ne želim da mi se "...tipovi memorija:DDR3..." pretvori u "...tipovi memorija{#}DR3..."

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: More smiles!
DamageHigh kaže...
pirat01 kaže...

Ne razumem sto je to previse? Pa zar ti nije lakse i brze uneti sa tastature neki smajli, nego birati iz prozora...

Ne želim da mi se "...tipovi memorija:DDR3..." pretvori u "...tipovi memorija{#}DR3..."

Prema nekoj 'tehnickoj pismenosti', ajmo to tako nazvati, iza znakova interpukcije se odvaja jedno mesto.

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
offline
Re: More smiles!
pirat01 kaže...

Ne razumem sto je to previse? Pa zar ti nije lakse i brze uneti sa tastature neki smajli, nego birati iz prozora...

Pa definitivno je lakše i brže, ali nepotrebno, i smajlići tipa :D :P ;) imaju posebnu draž. Eventualno se mogu stari žuti smajlići uspoređivat sa njima... Osobno sam protiv.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
14 godina
offline
More smiles!

Vama nije napet smile bez izražaja lica? Samo Vas gleda blijedo, otvorenih očiju bez izražaja, kao bolesnika. Baš ono kad neko provali nešto bolesno a ovi ga gleda ono...

Ili smile sa napuhanim obrazima, poluzatvorenih očiju, koji se jedva suzdržaje da ne pukne od smijeha ali ne da pukne nego da eksplodira, jedva, ono lud totalno - nešto slično kao u školi kad se ne smiješ smijat na satu...

Btw, zašto mi forumaši nebi dali prijedlog za neki smile? Kvragu, ako je prijedlog dobar, ako ima duha, zašto ne stavit, jednostavno udovoljit, ispunit želju? Malo začinit diskutiranje na forumu, dovesti ga na novu razinu? Evo već je otvorena tema.

MIKROBLOG: Vjerovali ili ne, stvarno mi trebaju samo štapići i stvarno imam samo 500 kn - upadam na kasi
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 19:20 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: More smiles!
KIKI3ooo kaže...

Vama nije napet smile bez izražaja lica? Samo Vas gleda blijedo, otvorenih očiju bez izražaja, kao bolesnika. Baš ono kad neko provali nešto bolesno a ovi ga gleda ono...

Ili smile sa napuhanim obrazima, poluzatvorenih očiju, koji se jedva suzdržaje da ne pukne od smijeha ali ne da pukne nego da eksplodira, jedva, ono lud totalno.

 

I ja bi to što ti pušiš. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
More smiles!

Treba nam facepalm i neki WTF smajlić

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: More smiles!
vlad0 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Vama nije napet smile bez izražaja lica? Samo Vas gleda blijedo, otvorenih očiju bez izražaja, kao bolesnika. Baš ono kad neko provali nešto bolesno a ovi ga gleda ono...

Ili smile sa napuhanim obrazima, poluzatvorenih očiju, koji se jedva suzdržaje da ne pukne od smijeha ali ne da pukne nego da eksplodira, jedva, ono lud totalno.

 

I ja bi to što ti pušiš. {#}

Sry, caffeine overdose ali mislim napisano {#}

MIKROBLOG: Vjerovali ili ne, stvarno mi trebaju samo štapići i stvarno imam samo 500 kn - upadam na kasi
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 17:31 (KIKI3ooo).
14 godina
offline
Re: More smiles!
trackmanijak kaže...

Peticija da se doda Facepalm emoticon

 

 

Cak i oni koji su stisli zadnji odgovor u ovoj peticiji znaju podsvjesno da nam treba facepalm. 

 

A za one koji su cvrsto protiv toga mogu samo rec :

b*tch please b*tch please
(*cross-fire and rocket attacks*) Shepard: GARRUS! A little help over here? Garrus: Can it wait a minute, I'm in the middle of some calibrations!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 21:31 (Ghost777).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice