Moderatorska žurba :) zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 2.753
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)

Eto dobih i ja svoj prvi žuti karton, prvi crveni karton, prvi crveni karton. Cool

 

Da nisu došli u množini, osjećaj bi bio kao "onaj" osjećaj iz teenagerskih godina, a ovako je ispalo kao nesto sto se posljednih godina dalo isčitati i na stranicama hrvatske crne kronike, a ima veze sa stajanjem u redu.

 

Iako je povod za kaznu sasvim opravdan, ipak me zanima nekoliko stvari. Naime, iako su sve ove kazne virtualne naravi i kao takve imaju utjecaj iskljucivo na moj virtualni alter ego, taj ego ipak ima dodirnih točaka i sa samnom kao stvarnom osobom, a samim time i mojim osobnim osjećajem za pravičnost. Kako su svi ovi silni kartoni uletjeli radi jednog krivo shvaćenog pokušaja duhovitosti, pitanja su slijedeća.

 

Da li sam tri komada dobio planski, ili je jednostavno u pitanju intermoderatorski nedostatak komunikacije?

Nadalje, da li jedan odgovor u kojem nije bilo vulgarnih riječi, uvreda niti ponižavanja druge osobe zaslužuje takvu drakonsku kaznu?

 

Osobno smatram da bi žuti karton bio sasvim dovoljan i primjeren za nešto što se isključivo moglo nazvati spamom i ničim drugim.

 

Usporedbe radi, u redakciju vam uđe inspektor zaštite na radu i kazni vas zbog ne istaknute naljepnice iznad PP aparata na kojoj piše, zamislite, " PP aparat". Zatim, 30 minuta nakon njega na vrata vam pokuca drugi inspektor, kojega sad ne zanima taj papir koji mu vi pokušavate pokazati i za kojega tvrdite da je ispisan rukom njegovog kolege prije 30 minuta i kazni vas još jednom zbog iste stvari, pa onda i treći.... Za razliku od ovog primjera gdje ste vi imali, hipotetički prostora za požaliti se na odluku, ja sam bio uskraćen čak i za pokušaj žalbe.

 

Zato dragi BUG-ovci i moderatori, od sveg srca vam želim da upoznate sve blagodati ovakvog tretmana i osjećaja koji uz jedan takav tretman ide, a koji za posljedicu ima povrijeđen ego, vjerujem da bi vas to najviše bolilo, čak više nego mene, koliko god nevjerovatno zvučalo (Oleg isključen iz želje, on zna o čemu pričam )

 

Prilažem i SS u kojem se jasno vidi razlog mog ovolikog "cicibekanja"

 

kartoni kartoni
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 22:55 (Prcko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)

kako stvari stoje mogo bi dobit jos jedan... razlog: pogledaj pod "Privatne poruke i mailovi" (link: http://forum.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-ponasanja-forumu/167.aspx?sort=asc&view=flat). Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
Prcko kaže...

...

 Onak, ne kužim kaj hoćeš...

Za spam si dobio žutaka, što je opravdano i to nije ništa drugo nego upozorenje.

Crvene si dobio zbog piraterije pretpostavljam - opravdano, jer to nije dozvoljeno na forumu, a niti prema zakonu RH

EDIT: Nakon drugog čitanja, skužio sam kaj hoćeš... Pričekaj da se modovi jave :ne zna:
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 23:05 (kompotko).
16 godina
offline
RE: Moderatorska žurba :)
kompotko kaže...
Prcko kaže...

...

 Onak, ne kužim kaj hoćeš...

Za spam si dobio žutaka, što je opravdano i to nije ništa drugo nego upozorenje.

Crvene si dobio zbog piraterije pretpostavljam - opravdano, jer to nije dozvoljeno na forumu, a niti prema zakonu RH
 Mislim da je dobio tri kartona za jednu stvar al nisam siguran pa se necu previse mijesat.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)

Dobio si jedan (1) crveni karton od mene za namjerni spam. Spam poruka u kojoj svjesno zatrpaš temu s 30-tak ponovljenih i besmislenih rečenica je čisti flood.

Da si fulao temu, da si zachatao se s nekim, da si napisao nešto bezveze, slučajno ili se zanio u žaru 'borbe' ili da si neki novi korisnik dobio bi žuti. Ali kako si korisnik već mjesecima, kriteriji su stroži.

Igrom slučaja si umjesto 3 dobio 30 dana, što je 10 puta više od predviđenog.

Kolega Miro je karton prepravio u trodnevni (3) crveni karton, ali zbog sustava kakav jest, dobio si opet istu privatnu poruku iako imaš samo jedan crveni karton. To ti i sam možeš vidjeti, pa je besmisleno i reći da imaš dva.

Žuti karton si dobio za istu poruku (LOL) jer kolega mbaksa očito nije vidio da karton već imaš. Nažalost, informaciju o tome da je za poruku dat karton nemamo.

 

Nadamo se da će sustav s kartonima u nekoj od idućih verzija foruma biti nešto uređeniji. Cool

 

 

Naxeem,

moderator

 

P.S. I opet si zaslužio žuti jer si potpuno promašio forum.:)))

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 23:14 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)

Da malo razmišljaš i da ne pišeš glupost mogo si proči bez posljedica, a ne ti se uvaljuješ u još veča govna da izvineš na ovom izrazu.

Malo pameti nebi ti škodilo.Mršti se

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
miky moj kaže...

Da malo razmišljaš i da ne pišeš glupost mogo si proči bez posljedica, a ne ti se uvaljuješ u još veča govna da izvineš na ovom izrazu.

Malo pameti nebi ti škodilo.Mršti se

Ma nisu govna, nema straha. Kartoni se ne smatraju nečim tako strašnim sami po sebi. Mi pročitamo razloge za svaki karton i znamo klasificirati problem. Nije svaki crveni karton isti niti svaki žuti, a žuti su i inače tek upozorenja i više služe kao napomene.
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)

Pa i niš se ne čudim zašto ti daju kartone "Prcko"Smijeh

Volišt ti malo Prc.......

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
naxeem kaže...
miky moj kaže...

Da malo razmišljaš i da ne pišeš glupost mogo si proči bez posljedica, a ne ti se uvaljuješ u još veča govna da izvineš na ovom izrazu.

Malo pameti nebi ti škodilo.Mršti se

Ma nisu govna, nema straha. Kartoni se ne smatraju nečim tako strašnim sami po sebi. Mi pročitamo razloge za svaki karton i znamo klasificirati problem. Nije svaki crveni karton isti niti svaki žuti, a žuti su i inače tek upozorenja i više služe kao napomene.
 Da nema vaših kartona od ovog foruma bi nastao cirkus.
Svakvakvi se nađu koji bi samo zezali i živcirali glupostima.
Zato ste vi tu da to spriječite!Cool
PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
naxeem kaže...

P.S. I opet si zaslužio žuti jer si potpuno promašio forum.:)))

 Uffff, al ovaj covjek grize! :D

...daj cim se uvede ta nova verzija, udijeli i meni jedan zuti da vidim jesu li im promijenili i okus! ;D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 Da,da,da pa ko če tebe kazniti i da hoču ne mogu.Smijeh
You are the Boss!
PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
miky moj kaže...
 Da,da,da pa ko če tebe kazniti i da hoču ne mogu.Smijeh
You are the Boss!
 Joooj Miki moj, kill yourself, ovo jos nisam sreo ovdje! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 23:45 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
miky moj kaže...
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 Da,da,da pa ko če tebe kazniti i da hoču ne mogu.Smijeh
You are the Boss!
 Koliko se sjecam naxeem je vec jednom imao zuti..ako me sjecanje dobro sluziNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
Lion King kaže...
miky moj kaže...
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 Da,da,da pa ko če tebe kazniti i da hoču ne mogu.Smijeh
You are the Boss!
 Koliko se sjecam naxeem je vec jednom imao zuti..ako me sjecanje dobro sluziNamigiva
 Da, Luxx mu ga je zapičio
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)

Ja sam cak napravio print screen, planiram uramiti tu sliku! ;D :D :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 23:52 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
naxeem kaže...

Dobio si jedan (1) crveni karton od mene za namjerni spam. Spam poruka u kojoj svjesno zatrpaš temu s 30-tak ponovljenih i besmislenih rečenica je čisti flood.

Da si fulao temu, da si zachatao se s nekim, da si napisao nešto bezveze, slučajno ili se zanio u žaru 'borbe' ili da si neki novi korisnik dobio bi žuti. Ali kako si korisnik već mjesecima, kriteriji su stroži.

Igrom slučaja si umjesto 3 dobio 30 dana, što je 10 puta više od predviđenog.

Kolega Miro je karton prepravio u trodnevni (3) crveni karton, ali zbog sustava kakav jest, dobio si opet istu privatnu poruku iako imaš samo jedan crveni karton. To ti i sam možeš vidjeti, pa je besmisleno i reći da imaš dva.

Žuti karton si dobio za istu poruku (LOL) jer kolega mbaksa očito nije vidio da karton već imaš. Nažalost, informaciju o tome da je za poruku dat karton nemamo.

 

Nadamo se da će sustav s kartonima u nekoj od idućih verzija foruma biti nešto uređeniji. Cool

 

 

Naxeem,

moderator

 

P.S. I opet si zaslužio žuti jer si potpuno promašio forum.:)))



Primljeno na znanje, zadovoljan odgovorom.

P.S. Izobrazbe radi, koji je ispravan forum za ovakve teme ? Nekako mi se čini da niste ostavili prostora za žalbe.
16 godina
offline
RE: Moderatorska žurba :)
miky moj kaže...
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 Da,da,da pa ko če tebe kazniti i da hoču ne mogu.Smijeh
You are the Boss!
Ti očito nisi upućen u neke stvari...
naxeem je mod za igre itd. ali nije WEB tim, kao npr. Domagoj, Miro, mbaksa itd!
Postanje piratskih sadržaja na većini foruma brutalno se kažnjava
A kaj se tiče naxeema kaj ti imaš njemu prigovoriti?
Čovjek je pošten!

@Prcko, pa kaj hoćeš, još si tu...Cool
BUG je uredan forum za razliku od nekih drugih i budimo s time sretni!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
Prcko kaže...


Primljeno na znanje, zadovoljan odgovorom.

P.S. Izobrazbe radi, koji je ispravan forum za ovakve teme ? Nekako mi se čini da niste ostavili prostora za žalbe.
 Ma i tebe cu uramiti, sve cu vas uramiti, pusti samo to vise, dok si jos ovdje! :D :D
16 godina
neaktivan
offline
Moderatorska žurba :)

Joj oko cega se sve da trabunjat u forumu...

Jesi pisao sranja u forumu?

JESI

Jesi citao pravila foruma?

Ocito nisi inace ih nebi kršio.

I još se buniš za kartone?

Još su kolege modovi bili blagi.Budi sretan da nisi dobio jednog od mene Namigiva

Kartone shvati jednostavno kao neku vrstu upozorenja(one žute).

Crveni su žešci ok ali ako ga dobiješ znaci da si ga i zaslužio.

Eto toliko od mene

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gainward radeon HD 4870,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 
ima!
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Moderatorska žurba :)

Sigurno si ga zasluženo dobio, no ja baš nisam kompetentan govoriti o tome jer rijetko kad pišem, ali zato čitam gotovo sve teme i promatram ih. Treba samo malo više paziti i biti pristojan u svojim postovima i ne spamati i neće biti kartona. Kartoni kao takvi su dobri i korisni jer treba biti nekog reda na forumu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moderatorska žurba :)
pixelatem kaže...
naxeem kaže...

Ja ne znam ima li na ovom forumu korisnika bez kartona, uključujući mene. :)

 
ima!
 Neboj se,sve se da srediti!Namigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
moderator
offline
RE: Moderatorska žurba :)

Dobio si karton zasluženo. Jedan ili dva - tak svejedno - nikome ni iz džepa, ni u džep. Kad isteknu, nećeš ih više vidjeti i sve će biti zaboravljeno.

 

To što se dogodilo da si ih dobio više je ljudski propust (i moderatori su ljudi :-)), a kao svojevrsnu "zadovoljštinu" progledat ćemo ti kroz prste za ovu temu, iako si samim otvaranjem iste prekršio najmanje dva pravila foruma (javno prenošenje privatnih poruka i nepoštovanje načina žalbe na moderatorske odluke), tako da mislim da si čisto dobro prošao.

 

Lock.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice