Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 1.759
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Vjerujem da je ovakvih tema bilo, isto tako vjerujem da će ih nakon ove biti još.

Ako ova tema nije opravdano otvorena jako mi je žao, ali količina bespotrebnih poruka koje se pojavljuju na ovom forumu polako prelazi granicu normalnoga.

 

Znam da je moderatorima teško pratiti svaki svakcati post, i to je jasno, ali htio bi potaknuti korisnike da koriste gumb za prijavu, jer zbilja je puno postova tipa 'potpisujem' i slično.

Osobno bi mi boravak na forumu bio ugodniji kada ne bi morao trošiti vrijeme na scrollanje samo zato što je 5 korisnika napisalo potpisujem u jednoj temi.

 

Čak da budem iskren nisam siguran da modovi i admini smatraju da je poruka tog tipa razlog za opomenu, ali bi molio da se to razmotri...

 

Deseci korisnika ovog foruma imaju cilj samo što više toga napisati pa se dešavaju poruke od jedne ili dvije riječi koje čak nemaju nikakvog razloga biti zabilježene ovdje.

 

Jel uopće dobrodošla prijava poruke tog tipa ili je to 'maltretiranje' moderatora?

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Da, to mi ide jako na zivce. Ako je covjek iznad tebe napisao isto to što ti misliš pa nemoj odgovarati onda besmisleno, nego napisi onda jos koju rijec uz citat, a ne samo potpisujem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 1:28 (Black Knight).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
Black Knight kaže...

Da, to mi ide jako na zivce. Ako je covjek iznad tebe napisao isto to što ti misliš pa nemoj odgovarati onda besmisleno, nego napisi onda jos koju rijec uz citat, a ne samo potpisujem.

  Potpisujem

:))))) 
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
Lazarus Long kaže...
Black Knight kaže...

Da, to mi ide jako na zivce. Ako je covjek iznad tebe napisao isto to što ti misliš pa nemoj odgovarati onda besmisleno, nego napisi onda jos koju rijec uz citat, a ne samo potpisujem.

  Potpisujem

:))))) 
 evo mene isto tako zivcira svaki dan se otvori po barem 3 teme tipa"konfiguracij" i ljudi pittaju ovo  ono kaj bilbilo dobro bzvz otvore temu umjesto da fino procitaju malo forum konfiguracije pa bi vidli da se sve ponavlja ii da je idiotno otvarat svaki dan 3 teme konfiguracija kad se kladim da bar ima 10 istih u tom forumu ili bar slicnih po necemu...Mršti se
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
UBIZEC cORPORATION kaže...
 evo mene isto tako zivcira svaki dan se otvori po barem 3 teme tipa"konfiguracij" i ljudi pittaju ovo  ono kaj bilbilo dobro bzvz otvore temu umjesto da fino procitaju malo forum konfiguracije pa bi vidli da se sve ponavlja ii da je idiotno otvarat svaki dan 3 teme konfiguracija kad se kladim da bar ima 10 istih u tom forumu ili bar slicnih po necemu...Mršti se
 je, kad ljudi ne znaju za rijec Search i unaj mali pravokutnik gdje ukucas trazenu riječ....

nego, problem foruma je što se SVAKA tema pojavljuje u još 3 oblika, pa bilo riječ o konfama, fotoaparatima, webstranicama...  , ali isto tako znam, iz iskustva, da moderatori dijele mnogo, mnogo kartona ali sto oni znače-NIŠTA. ja osobno imam preko 20 kartona (svih boja..:)  u svom arsenalu i još mi nije dodijeljena "zadnja opomena". zelim ukazati na to, da se kartoni, posebno žuti, dijele zbog gluposti, kao npr. velika slova u tekstu itd.. Po mom mišljenju, politika foruma pri dijeljenju kartona je zbilja ne"uredna" i trebalo bi se malo poraditi na tome..

sada trebam završiti jer se još trebam otuširati prije mise...
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Prijave su uvijek dobrodošle, ali nažalost, rijetko tko ih šalje. Nama je jako teško pratiti cijeli forum, pa je potrebna pomoć korisnika na taj način.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
naxeem kaže...

Prijave su uvijek dobrodošle, ali nažalost, rijetko tko ih šalje. Nama je jako teško pratiti cijeli forum, pa je potrebna pomoć korisnika na taj način.

 Pošaljem ja svaki puta kada mislim da je potrebno, ali zanima me jel je poruka od jedne riječi razlog za prijavu ili ne? (po meni da... Smijeh)
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
Danny_HR kaže...
naxeem kaže...

Prijave su uvijek dobrodošle, ali nažalost, rijetko tko ih šalje. Nama je jako teško pratiti cijeli forum, pa je potrebna pomoć korisnika na taj način.

 Pošaljem ja svaki puta kada mislim da je potrebno, ali zanima me jel je poruka od jedne riječi razlog za prijavu ili ne? (po meni da... Smijeh)
Ovisno o kontekstu...
16 godina
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Pa kontekst koji sam spomenuo gore...

 

Nepotrebno upisivanje poruke tipa 'potpisujem' i slično tomu.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

još je i dobro kad bude samo jedan "potpisujem"... ali kad ih se skupi više i to u nizu.... zna ih biti 4-5 i svi su Potpisujem, +1, Takdojer i sl.

 

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Danas su bas dosadni sa tim pozivnicama za torrent trackere. Već druga ista tema danas!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
Black Knight kaže...

Danas su bas dosadni sa tim pozivnicama za torrent trackere. Već druga ista tema danas!

 a što je najgora, o torentima se na ovom forumu nebi niti smjelo pričati jer je to nezakonito, i na BUG.he forumu je to jedna od rijetkih zabranjenih tema.
 
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
puma1400 kaže...

 a što je najgora, o torentima se na ovom forumu nebi niti smjelo pričati jer je to nezakonito, i na BUG.he forumu je to jedna od rijetkih zabranjenih tema.
 
 Torrenti su legalni, programe za skidanje torenata možeš naći i na BUG-ovom DVD-u. Ako ti se ne čita post u kojem se pojavljuje riječ torent,nemoj ga otvarati. Ignoriraj ga.
16 godina
neaktivan
offline
Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

Evo ja prijavljujem užasno nejasne poruke, napade, vrijeđanja, izmišljanja tople vode itd. i mislim da ima učinka.

 

Inače, iako je zaista riječ o spammu, mislim da prijavljivanje "potpisujem" itd. tipa poruka nije baš pametno jer se pišu puno veće gluposti.

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama

a sta kazete da se napravi dugme (kao sto za ipb i sl ima " Thanks" ) da se ovde napravi "slazem se" dugme i tako ce biti manje spama,a   ko napise da se slaze....warn ;)

K'eni pa te vat' ;)
16 godina
moderator
offline
RE: Mali prijedlog u cilju istrebljenja spama
reservoir dog kaže...

Evo ja prijavljujem užasno nejasne poruke, napade, vrijeđanja, izmišljanja tople vode itd. i mislim da ima učinka.

 

Inače, iako je zaista riječ o spammu, mislim da prijavljivanje "potpisujem" itd. tipa poruka nije baš pametno jer se pišu puno veće gluposti.

 Ne prijavljuje se na ovakav način - već u samoj poruci koju želiš prijaviti imaš ponuđeno "prijavi poruku". Vrlo jednostavno i za sve korisno!

Držite se toga i sve će biti super!

Znači odgovorili smo se, pa da dalje ne pišete gluposti (a ima ih koji bi i u ovoj temu trebali dobiti opomenu) - lock!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice