Mala ideja oko foruma

poruka: 8
|
čitano: 2.110
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mala ideja oko foruma

imam jedan prijedlog vezan uz forum a to je uz postove s m.bug-a napiše kraj datuma da je posam npr. s mobitela ili tako nešto...

mislim da to nije tako teško izvedivo.

hvala!

Neznam di se ide za to .
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala ideja oko foruma
Malo sam teže skužio na što misliš...
Znači da se kao na facebooku napiše pokraj posta da je poslano s mobitela? Pa bi pokraj ovog mog posta pisalo 'via mobile'
Dobra ideja! ;)
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
offline
RE: Mala ideja oko foruma
A zašto bi to bilo bitno?

Mislim, ne želim da ispadne da sam đubre pa dođem popljuvati ideju ;) nego jednostavno ne vidim zašto bi to bilo važno.
To bi bio samo jedan 'feature' koji ljudi nebi ni primjećivali.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala ideja oko foruma
Pa nitko nije rekao da se to treba stavit, nego baš tako, da bi to bio novi 'feature', još jedan + za ovaj forum.
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
offline
Mala ideja oko foruma

Zanimljivo, iako bih ja radije da se vide citiranje sa mobilnog telefona Neodlučan (ja nevidim, neznam kako je kod ostalih)

www.skripte.co.cc stranica za skripte, www.crotrailers.co.cc, trilieri i sl
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala ideja oko foruma
Znam kako ti je... Nema citata, ni privatnih poruka... :'(
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
moderator
online
RE: Mala ideja oko foruma
RPG vs TENK kaže...

imam jedan prijedlog vezan uz forum a to je uz postove s m.bug-a napiše kraj datuma da je posam npr. s mobitela ili tako nešto...

mislim da to nije tako teško izvedivo.

hvala!

Da, ima to smisla (ja čak stavim napomenu uz tako poslane postove, npr - by moby), jer je način reagiranja preko m.bug suženih mogućnosti, pa da svim bude jasno zašto je poruka baš tako formatirana i napisana...

14 godina
offline
RE: Mala ideja oko foruma

Onda, bude bilo?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice